Autorius Tema: 2012.02.15 Treciadienis  (Skaityta 7233 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
2012.02.15 Treciadienis
« Įrašytas: Vasaris 14, 2012, 13:42 »
Renkames losti....
atsinesiu nauja geima, kai kas jau yra loses kai dar nebus jo ragaves - taigi atiduosiu jusu teismui: Warhammer:Invasion
Kol kas tik bazinis, bet yra planuose jo padauginti siek tiek su papildomom rasem :) nors jis raso 1x1 taciau yra daug taisykliu kur leidzia losti ir 3 ir 4 taip kad norintys zmones iki 4 gales pilnai ismeginti si daikta treciadieni :) is manes tiek, over.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.02.15 Treciadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasaris 15, 2012, 15:26 »
Pasiimsiu Luna, gal kas norės pabrainstormint :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.02.15 Treciadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasaris 15, 2012, 22:21 »
Trumpas vakaro review.
Atėjo senai matytas Matas su drauge (nepamenu vardo  :oops: , bet dabar aišku kodėl Mato taip ilgai nebuvo :D ) ir Živilė. Kol Tomas laukė Povilo, sėdom keturiese lošt Luna. Sunkokai žmonės įsikirto, bet po poros ėjimų Matas viešai pareiškė, kad jam viskas aišku, ir didžiąją žaidimo laiko dalį gimdė vienuolius, o jo draugė neatsiliko :D Man sekėsi baisiai prastai, nieko neprigimdžiau, mane visi skriaudė, todėl pagrinde meditavau  :pray: Bet va, pasibaigus paskutiniam raundui, pasirodė, kad abi mergičkos surinkusios po lygiai laimėjo, Matas atsiliko vienu tašku ir dar kokias 5 min skendė apmąstymuose kodėl taip nutiko :D Na, man beliko "nusibausti" ir susipakuoti žaidimą :D
Tuo tarpu Tomas su Povilu taškėsi W:I. Nemačiau eigos, bet kiek girdėjui Tomui smarkiai įkrėtė į kailį  :girlevil:
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.