Autorius Tema: Re: Taran postapocalGURPS: NETINKAMI  (Skaityta 30721 kartus)

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Taran postapocalGURPS: NETINKAMI
« Įrašytas: Vasaris 15, 2012, 14:32 »
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ramai, tu pirma pačiupinėk GURPSUS normaliai, po to svajok apie gilius siužetus. Į GURPS neįšoksi kaip į traukinį bet kada vos perskaitęs taisyklęs. Tai reikia perprasti, tada ir malonumas bus tau, ir stimulas meistrui ruošti ką nors gilaus ir sudėtingo :)

O šiaip, Taranai, siūlau kreiptis į kiekvieną asmeniškai, ką nori matyti žaidime, nes aktyvumas GURPS klausimu tiesiog gėda stalo žaidimų klubui. Ėch, kur tie geri laikai buvo, kai daugiau žmonių suprato, kas tai per gėris...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Gal foruminius?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 07:12 »
Ar ne Arturas cia buvo uzsukes forumini Gurpsa ? Pradzioj viskas ejosi gan sklandziai, bet paskui gavosi visiskas gaidys, lai neisizeidzia Gurps meistrai, bet tai buvo tiesiog ne vieno zmogaus kalte, o paprasciausiai manau visiems atsibodo..

RAMAI BAIK BAMBETI, PABANDYK PALOSTI. REGISTROKIS PRIE FORUMINIU. JEI REIKIA PAGALBOS CHARO KURIME, PADESIME.
TARAN
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Taran postapocalGURPS: NETINKAMI
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 07:18 »
Citata iš: "Hornis"
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ramai, tu pirma pačiupinėk GURPSUS normaliai, po to svajok apie gilius siužetus. Į GURPS neįšoksi kaip į traukinį bet kada vos perskaitęs taisyklęs. Tai reikia perprasti, tada ir malonumas bus tau, ir stimulas meistrui ruošti ką nors gilaus ir sudėtingo :)

O šiaip, Taranai, siūlau kreiptis į kiekvieną asmeniškai, ką nori matyti žaidime, nes aktyvumas GURPS klausimu tiesiog gėda stalo žaidimų klubui. Ėch, kur tie geri laikai buvo, kai daugiau žmonių suprato, kas tai per gėris...

Brolau, neaiskink man ka turiu daryti  :twisted: Gal ir nesu Gurpsu uzkietejes fanas, bet svajoti tu tikrai neuzdrausi  :no: O be to, as nemanau, kad mano pasiulyta tema butu uzkurta anytime soon...paprastai Gurps nezaidziu, nors esu bandes, beje vienas is pirmuju klube, bet esant tam tikrom aplinkybem tikriusiai prisijungciau, nors ir nelabai zinau taisykles.

P.S. O tie laikai, kai zmones zaide GURPS, ROLEPLAYING, DUNGEONS & DRAGONS ir kitus "paper and pencil" zaidimus jau nebe tie...dabar isleidziama daug zaidimu su gera vizualizacija, kurie bando pritempti prie sio zanro...bet sutinku, kad taip giliai , kiek "leidzia fantazija ir geras GM" jie tikrai nepadarys...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Gal foruminius?
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 13:28 »
Ramai, susirask kitą forumą burbėjimui :D Tu net nežaidei, net neplanuoji žaisti, tai ko kam burną aušinti?
Nevisi foruminiai GURPS - gaijdys, taip kaip ne visi vokiečiai - naciai.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: PAPER and PENCIL: bartis cia
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 14:31 »
>:(  :lecture:  :whack:

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: PAPER and PENCIL: bartis cia
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 14:57 »
Seip barkit GURPS Foruma, barkit GURPS, RPG GM'us.
Zudykit, pjaukit, dauzykit, nekentekit.
Trumpiau - kraujo, kraujo...
42 is the answer \"(bow)\"

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: PAPER and PENCIL: bartis cia
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 15:09 »
As nesakau, kad foruminiai GURPS YRA gaidys, anaiptol :) As tiesiog konstatuoju fakta, kuom viskas baigesi :) O baigesi gaidziu, nu pripazinkit broliukai  :evil:
Juk sakiau, kad nezinau kas nutiko, bet isveso tas reikalas, o man zinokit buvo visai smagu paskaityti, as nors ir nezaisdavau, visada uzsukdavau paskaityt heroju nuotykiu...
Kodel visi supranta kad as tarsi koks nevidonas noriu sunaikinti ir su saknimis isplesti GURPS is klubo gyvenimo ?  :crazy: Ir nepamirsta pastumti - tu, mol, nieko apie juos nesupranti, ko cia burna ausini  :Yahoo!:  Nu, taip, nesu GURPS guru, nezinau taisykliu, as tiesiog diskutuoju, bendrauju..bet jei kazka zeidzia mano nuomone (ir pastebejau kuo toliau tuo dazniau), tai nx mes cia isvis kazka rasom forumuose. Niekada neteigiu, kad visada esu teisus, tai xulish kabinates i akis ? Taranas bent pakviecia zaisit, o Arturas tiesiai sviesiai - py***dink i kita foruma  :no: Jauciu dabar toki stipru dvasini rysi tarp musu kad nors i aki durk...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: PAPER and PENCIL: bartis cia
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 15:15 »
Citata iš: "Nostromo"
nors i aki durk...
paridenk kauliukus, paziuresim pataikei ar ne

:D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: PAPER and PENCIL: bartis cia
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 15:25 »
Noriu biškį įsikišt į diskusiją. (bow)
Kas liečia Ramą ir apskritai visus komentuojančius ar kažką rašančius, atsirado polinkis būtinai kažką parašyt į beveik kiekvieną postą, kaip pamenu su Sauliuku būdavo. Nesvarbu, ar į temą, ar belekokią nesąmonę. Toks jausmas, kad jūs stebit ir didinat savo parašytų postų skaitliuką, kad gink dieve niekas neaplenktų  :(
Konstatuoti kažko nebūtina, nes dauguma žino, skaitė ir pamena. Reiktų suprast, kad žmogui užvedusiam topicą jūs tik darot bardaką, dėl ko paskui ir kyla Artūro ir Tarano postai su tariama neapykanta.
Nelinkiu nieko neberašyt apskritai, bet rašyt ne kas ant seilės užėjo  :drinks:
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: PAPER and PENCIL: bartis cia
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 22:17 »
Citata iš: "Simuck"
Noriu biškį įsikišt į diskusiją. (bow)
Kas liečia Ramą ir apskritai visus komentuojančius ar kažką rašančius, atsirado polinkis būtinai kažką parašyt į beveik kiekvieną postą, kaip pamenu su Sauliuku būdavo. Nesvarbu, ar į temą, ar belekokią nesąmonę. Toks jausmas, kad jūs stebit ir didinat savo parašytų postų skaitliuką, kad gink dieve niekas neaplenktų  :(
Konstatuoti kažko nebūtina, nes dauguma žino, skaitė ir pamena. Reiktų suprast, kad žmogui užvedusiam topicą jūs tik darot bardaką, dėl ko paskui ir kyla Artūro ir Tarano postai su tariama neapykanta.
Nelinkiu nieko neberašyt apskritai, bet rašyt ne kas ant seilės užėjo  :drinks:

Simai - as rasau nesamones ?? Ar ta norejai pasakyt ? Nu ir pagal ka tu nusprendi kas yra samone, o kas yra dieviska ir neneigiama tiesa ? As rasau del to, kad man idomu bendrauti, tam juk ir forumai yra, bet nezinau ar pastebejot, kad tik Simui ir Arturui mano postai - tarsi rakstis subinej :) As juk nieko nepadarysiu, kad esat heiteriai. Nesinori manyti, kad Sauliukas nustojo rasyti ir lankyti klube del tos priezasties, bet bukit ramus - su manim taip nebus  :Rose: Ta as jum pazadu. Del skaitliuko sukimo, daba ziekit - visu pirma, kadangi jau uzsiminet, tai pasiziurejau pats idomumo delei - maniskis jau toli isiverzes i prieki ir belen kam ji pavyti yra sunku, visu antra - man kazkaip giliai po**ui ar as pirmas ar paskutinis, nesu koks mazametis, kuris draugams gali pasigirti - "shaika, gerai dejau Daiskardo forumuose, esu pirmas ir del to esu ziauriai kitas !" Atleiskit, ironizuoju. Taip, kad gal davai nebandom reguliuoti zodzio laisves, a ? Aisku, as galiu gauti bana koki forumuose, ar dar kokia nesamone - juk Simas turi ant to valdzia, bet - tai tik irodys, kad buvo prievarta su tuo susidorota. Ir taip mazai zmoniu raso forumuose, tai davai padarom dar maziau, ar ne ?
Beje, buvo pakurta Xem'o tema apie draftus, kur zmogus aiskiai ir tiesiai pasake - kam tai neaktualu, prasau nepostinti. Kas nors mate nors viena mano posta toj temoj ? Honestly...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: PAPER and PENCIL: bartis cia
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasaris 19, 2012, 16:03 »
O jeigu nėra užrašo "kam neįdomu, nepostinkit", tai reikia užfloodinti temą? Jeij bogu, Ramai, kartais kaip vaikas elgiesi.
For a record: man nepatinka teminių kaladžių medžiko turnyrai, kai kurie jų buvo ir nelabai nusisekę, bet Ramai, pats neduosi sumeluoti, visada tave palaikiau tuo klausimu, nes tai gera idėja.

Anyway, čia tema pykčiams apie GURPS, todėl klausiu tiesiai šviesiai: Ramai, buvai vienas pirmųjų klube, išbandžiusių GURPS. Kada vėl prisijungsi prie mūsų? :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: PAPER and PENCIL: bartis cia
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasaris 19, 2012, 22:37 »
Citata iš: "Hornis"
O jeigu nėra užrašo "kam neįdomu, nepostinkit", tai reikia užfloodinti temą? Jeij bogu, Ramai, kartais kaip vaikas elgiesi.
For a record: man nepatinka teminių kaladžių medžiko turnyrai, kai kurie jų buvo ir nelabai nusisekę, bet Ramai, pats neduosi sumeluoti, visada tave palaikiau tuo klausimu, nes tai gera idėja.

Anyway, čia tema pykčiams apie GURPS, todėl klausiu tiesiai šviesiai: Ramai, buvai vienas pirmųjų klube, išbandžiusių GURPS. Kada vėl prisijungsi prie mūsų? :)

Well...as pasakysiu tiek, kad prie GURPS, as TIKRAI dar prisijungsiu, ta as jum, bratkos, pazadu ! Tik nzn, kada pribresiu...juk cia negali ateit nepasiruoses, seip sau.

p.s. Bet jei vis tik kokia diena kuris nors is jusu surizikuos ir bus uzsukta Chernobylio Zonos stalkeriu tema, tai....
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...