Autorius Tema: FORUM GURPS: Kažkas netaip. (įvadas+oftopic)  (Skaityta 16074 kartus)

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
FORUM GURPS: Kažkas netaip. (įvadas+oftopic)
« Įrašytas: Vasaris 17, 2012, 15:38 »
- Seniune Becimorai, aš jį radau, - pasigirdo balsas kažkur iš pelkių pusės.
Išsipurvinęs vyras su kuoka, užmesta ant peties, stovėjo prie išdraskyto į gabaliukus, kažkada judraus, berniuko kūno. Vargšas seniūno sūnus. Tą vakarą, kai kirsdamas medžius jis aptiko Inesos išniekintą galvą, pamautą ant šakos, jis pasikeitė. Jaunuolis nevalgė, negėrė, beveik nemiegojo. O vieną dieną tiesiog dingo kartu su savo kirviu. Jis norėjo atkeršyti už savo mylimą.
 
Aplink pradėjo rinktis kiti vyrai, ginkluoti kirviais, dalgiais ir kitais ūkyje praverčiančiais įrankiais.
- Kodėl, kodėl tu manęs nepaklausei, mano vargšas Borilai? - verkdamas brovėsi pro kaimiečius pagyvenęs vyras su kalaviju už nugaros.
- Seniune, nemanau, kad jums verta į tai ziūrėti, - ramiai tarė vyras su kuoka.
- Tylėk, Samai. Aš privalau tai pamatyti, - sušuko seniūnas.
Tą vakarą kaimas buvo niūrus kaip niekad. Visi susirinko centrinėje aikštėje prie laužo.
- Nuo šiol, jokių pasivaikščiojimų miške nei dieną, nei naktį. Jei jums reikės įžengti į mišką, tai tik po du, o geriau po tris,- šluostydamasis ašaras dėstė Becimoras.
- Bet seniūne, tai ne išeitis, reikia kažką daryti, -tarė tas pats Samas, radęs berniuką.
- Taip tu teisus, ryt iš ryto trauksi pas Lorda, prašysi pagalbos, - atsakė senukas drebančiu balsu.

- Taip samdinį, aš žinau situacija ir jau renku žmones į pagalbą, nes maniškių karių neužtenka, jie dingsta Tamsiajame miške lygiai taip pat, kaip ir paprasti kaimiečiai, - išdidžiai tarė Lordas Blackmoras, - samdiniai jau renkasi.  Mane patikino, kad tai vieni iš geriausių.

P.s muset dar papildysiu, bent orientacijai.
Skiriu šią temą klausimams bei oftopic'ui.
42 is the answer \"(bow)\"

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: FORUM GURPS: Kažkas netaip. (įvadas+oftopic)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 06, 2012, 09:00 »
Na ir?
42 is the answer \"(bow)\"

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: FORUM GURPS: Kažkas netaip. (įvadas+oftopic)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovas 06, 2012, 16:49 »
Ir? Aš vis dar laukiu, kol viskas prasidės. Bet arba mes užrišam, arba lošiam kaip yra, nes laukti kol ateis pavasaris arba likę pasidarys charakterį galima amžinai.

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: FORUM GURPS: Kažkas netaip. (įvadas+oftopic)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandis 23, 2012, 08:36 »
Tai cia reiskia, kad zaisi vienas :D
42 is the answer \"(bow)\"