Autorius Tema: 2012.03.21 Trečiadienis  (Skaityta 7083 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
2012.03.21 Trečiadienis
« Įrašytas: Kovas 19, 2012, 13:07 »
Kas planuoja rinktis ir ka zaisti? Planuoju ateiti ir tikiuosi niekas manes nesustabdys, noriu zaist! :cards: atsinesiu zadetaji DT, gal pavyks isbandyti jei atsiras bent vienas drasuolis :smile:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.03.21 Trečiadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 20, 2012, 13:38 »
Aš šį kartą nebūsiu, nes sirguliuoju :(
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.03.21 Trečiadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovas 20, 2012, 17:53 »
įdėk snarglio emociją :D :cry:

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2012.03.21 Trečiadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovas 22, 2012, 09:50 »
Mazas reportas. Isbandziau DT pirmakart. Varzovas - naujas zmogus klube, berods Justas vardu, jei atmintis neapgauna (man sunku su vardais)  :D Ir ka jus manot? Supurte mane kaip vaika, berods 5-2 pralaimejau :D buvo ne viena nedovanotina klaida is mano puses, kliurkinau kaip reikalas. O pats paskutinis varzovo pelnytas taskas buvo smugis zemiau juostos, kai su flegma drimba milzinu dejo sprinta ir ant galo su jump'u per spastus prasoko ir ismove is pozemiu. Jauciausi it slapiu maisu gaves per zandenas :D Pats zaidimas man patiko del strategiju galimybiu, nes tikrai yra kur galva pasukti. Na nieko kitasyk gal geriau pasiseks, kaip sakant mokomes is savo klaidu :smile: