Autorius Tema: Uncharted: Board Game  (Skaityta 7437 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Uncharted: Board Game
« Įrašytas: Balandis 08, 2012, 18:51 »



Naujiena, verta mano susidomejimo siuo zaidimu. Kam neaisku - tai yra populiari ekskliuzyvine video zaidimu serija ant sony ps3 video konsoliu. Man asmeniskai labai dideli teigiama ispudi padares video zaidimas  :good:
Informacijos apie sio zaidimo stalo versija labai mazai. Keisciausia, kad pasirodymo data jau geguzes menuo!
Kas zinoma siai dienai? Tai nuotykinis kortu zaidimas, greiciausiai deck building tipo. Zaideju skaicius iki 4. Visiems atitenka lobiu ieskotoju roles ir tarpusavyje varzosi kas surinks daugiausiai pergales tasku (kaip gi kitaip..?) Renkamos ivairios kortos, kurios duoda tam tikru igudziu, daiktu ir pan. Galima listi i pozymius, juos apieskoti ir zinoma sulaukti priesu minios. Is viso numatoma 190 kortu, zaidimo lenta, tokenai. Kaina apie 30 doleriu.
Kadangi sio stalo zaidimo gamintojas yra Bandai, itariu, kad viska bus labai panasu i Resident Evil stalo zaidima. Pagal turima informacija tai laaabai panasu. Tikiuosi nenuvils mano lukesciu. Laukti nebeliko daug! :yes:

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Uncharted: Board Game
« Atsakymas #1 Įrašytas: Balandis 09, 2012, 16:42 »
Uncharted mm... Norėtos kažko rimtesnio nei deck building game :) Bet manau ir šis bus neblogas :)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Uncharted: Board Game
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužė 08, 2012, 18:17 »
Dowydo norams turbut lemta issipildyti, tai tikrai bus non-deck building tipo zaidimas :smile:

Zaidimo dezeje turetume rasti:
Zaidimo lenta;
190 kortu;
24 paieskos zymeklius;
4 VP tokenus;
4 gyvybiu tokenus;
Startinio zaidejo zymekli.

Bendram vaizdui susidaryti, ka gautume isigyje si zaidima:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... O6-wsBPh0A
Beliko sulaukti taisykliu...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Uncharted: Board Game
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužė 09, 2012, 07:24 »
Pagal rolika, tai produktas visai nieko, kokybiska stora ir tvrita lenta, didelio dydzio kortos. Tikrai reikia ruliu, nes kol kas mechanika zadimo neaiski..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...