Autorius Tema: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament  (Skaityta 149797 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #75 Įrašytas: Balandis 01, 2010, 08:51 »
Nu tai jau tada kai tikrai but zadesi ,sakyk, nepatingesiu del taves "el mariachini" lagamineli atsinest , a sutariam ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #76 Įrašytas: Balandis 01, 2010, 09:34 »
sutariam.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #77 Įrašytas: Balandis 13, 2010, 21:15 »
Na va , sulosiau su Tomu paskutine savo duele, kuria sausai prakisau. Pirma duele startavau su viena zeme, antra su 5 , bet po muligano atejo vis tiek 4 :)
TomasKJ, beje, isskyrus savo pacia pirma kova, visas kitas laimejo sausai ir vienareiksmiskai :) Tad galima manau sveikinti preliminaru nugaletoja. I antra vieta pretenduotu gal Versetty, as, UN, cia irgi is akies sakau, tik prognuozojamai kol kas. Labai nebedaug liko zmogeliukai...Marciau, Vidmi, Sauliushka, aikit antradieniais i klaba !
Tau viso trys zmones is 9 baige visas kovas yra...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #78 Įrašytas: Balandis 14, 2010, 07:50 »
cia tipo tokios antros vietos? :D :D :D :D pries nostromo gavau, nes sukciauja niekshas. versetis buvo paleistas is pasigailejimo, kad nekniauktu kampe.  hmm.. Ai, beja, pries versecio broli gavau lygiai taip kaip kaip ir pries verseti... Sabs nusipelne pagarbos lengvai (nors ne..) SUNKIAI :evil: , bet graziai laimedamas pries mane... tai net nzn...
su UN chiuju neloshiau, o ir didelio noro nera. Dovydas laukia eilej.

o del TomoKJ, visada uz JI! Jis mane kantriausiai mokino, o ir subaladojo labai graziai ;) rispect ir ziek ka paimtum ta prakeikta pirma vieta, bo gailesiuos, ka atidaviau pergales :D :D :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #79 Įrašytas: Balandis 23, 2010, 22:56 »
Greičiau baigiam tą turnyra, nes visai užsitempem, kai liko pora kovų, noriu naujo turnyro, bo užmiršim kaip magija žaist  :-x

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #80 Įrašytas: Balandis 24, 2010, 10:44 »
As uz visom penkiom ! Bet tai priklauso nuo kai kuriu zmoniu...man , Neriukui ir Tomui yra susikautos visos kovos, UN, Dovydui ir kitam Tomui lieka mizeris, po viena, dvi kovas. Lieka trys maziau kovoje zmones, bet nezinau kada jie pasirodys klube..

1. Sauliushka ( jis labai uzsiemes kazkuo ir daznai kazkur isvaziuoja )
2. Marcius ( jis atlieka praktika , kuri suryja jam labai daug laiko )
3. Vidmis ( jis susirado mergaite, tuom manau viskas ir pasakyta )

Kada kazkurie is tu zmoniu, pareiks kad ateina i klaba, as atsinesu magija, bet kokiu oru...

P.S. Tikrai nemaniau, kad tokia turnyro tvarka taip istempsim jo laika, nuo siol - tik eliminacijos turnyrai.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #81 Įrašytas: Gegužė 31, 2010, 09:24 »
Taigi, nespejom nes baigti turnyro, kuris daba dar nusikels iki rudens. As tokia minti suvysciau - ziek , mazu turnyra zaisim lygiai metus ? :) O ka, "Metu magijos turnyras" !
Juokinga, bet is tikro ne  :cry: Lieva sistema su musu tokiu lankymu, niekada daugiau prie jos nebegrisim.

As manau Marciu reik braukt, bet palauksim iki rudens, jei nepasirodys, nu tada...praktika tikrai bus pasibaigus...yra like labai mazai , po viena , nu max dvi kovas kai kuriems..
Nemaniau, kad tiek issitemps..o kaip smagu butu sezono atidaryma su Ravnica pradet..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

0Setas0

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 5
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #82 Įrašytas: Gegužė 31, 2010, 13:24 »
Truputėlį įdomiai čia pas jus, kamigawa turnyras, kuris jau išėjęs iš pagrindinio standarto (t2) gal prieš 3 metus ar daugiau, po to keliausit prie rawnicos kuris irgi labai seniai iš pagrindinio formato išėjęs, su tokiomis kortomis žaisti galima nebent vintage, legacy formatuose, bet norint aukštų rezultatų tokiuose formatuose reikia didelių investicijų. Atrodo kad Jūs gyvenate praeityje, na bet gal kažko nežinau. Dabar standarte yra Zendikaro blogas, alara blokas ir 10 edition. Dabar kiek žinau wizardai padarė pakeitimų dėl blokų rotacijos, na bet čia jau nuklydau, tai va dabar naujas setas kuris išeis bus 2011 core setas (atrodo liepos 15 dieną) ir naujas blokas spalio mėnesi "lights". Būtų galima padaryti prerelyzą klube (tokio turnyro kaina vienam asmeniui siekia nuo 65-85lt), bet reikalingi mažiausiai 8 žmonės kurie norėtų sudalyvauti. MTG žaidimas brangus, reikalaujantis pastovių inesticijų.
Aš pražaidęs esu 3-4 metus, organizavau MTG klubo veiklą (kaip sakant buvau valdžia), o nustojau žaisti po to kai wizardai padarė pinigų plovimo triuką: truputėlį pakeitė taisykles, tai dėl stacko (sutinku jį reikėjo sutvarkyti, nes su tokia korta mog fanatic 1/1 galėjai pulti padaryti dmg į padarą ar oponenta ir kai dmg ant stacko dar sacrifice sugebėjimą, tuomet dar 1 dmg padarai, ir dar daug visokių combo), bet pakeitė ir keliatą frazių ant kortu sugebėjimų kurios reiškė lygiai tą patį tik sugebėjimo pavadinimas kitoks, dėl to pakeitė kortos vardą, o dėl šios priežasties nebegalėjai naudoti kortų iš senesnių bloku perleistų į naujesnius, todėl kortas kurios daro ta patį, padarai tokie patys, tik truputėlį vardas pakeistas nebegalėjai naudoti standarte privlėjai pirkti naujais vardais kortelikes ir pakeisti senas (tik dėl kelių frazių, kurios net nieko nepakeitė). Truputėlį supykau ir mečiau žaidimą. Na po metų mano evil pusė atslūgo ir manau kažką galėčiau suorganizuoti vėl, bet reikia žmonių kurie tikrai norėtų.
Aiškų norėčiau ir prie jūsų turnyro prisididėti, bet kaip suprantu susivėlinau.

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #83 Įrašytas: Gegužė 31, 2010, 13:59 »
Tai kokias edicijas turim tokias ir žaidžiam, čia praktiškai vienas Nostromo ir turi galimybę mum sureng turnyrus, nes daugiau niekas neperka MTG, aišku yra žmonių kas pavieniui turi savo deckus, bet šiaip tai manau ne pas mus toks variantas, kad pirktis visiem po decką ant turnyro  :(  Nors pagal mane gal ir nieko būtų

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #84 Įrašytas: Gegužė 31, 2010, 14:17 »
Setai, nusiramink. Viskas yra kontroliuojama :D

Turnyras yra home tipo be jokių ambicijų. Ir jokių prelyzų Daiskarde tikrai nebus. Ne tas klubo formatas.
Tai kad po to eis Ravnicka - nieko tokio. Pas mus klube yra keturios savom rankom surinktos kaladės - mano, tarano, artūro (ruso) ir Unlimited. Taip, kad nenorėk Midgardo laikų prelyzų čia ;)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #85 Įrašytas: Gegužė 31, 2010, 14:19 »
Taigi, Setai, mes visa tai zinom...tu paskaityk kitus topikus apie mtg, suprasi kaip mes cia vartomas. Mes nezaidziam turnyrinio mtg, o tik casual su modifikuotais theme dekais.
Ir kaip Dovydas sake - niekas daugiau neuziima tuo, o as nuo senu laiku turiu nemazai tu deku pririnkes tai ir siulau...kai atnesiau magija i klaba, didzioji dalis apie tai nebuvo net girdje, tad aisku zmonems ar lost Zendikara , ar Kamigawa - jokio skirtumo, o kadangi jokio, tai nutariau laikytis siokios tokios chronologijos ir pradejau nuo Kami.
Taigi kaip sakoma, dejom ant rotacijos, ir ant nauju deku, nes kazkaip su magija apstojom dba..o be to - pritariu tau - Wizardai pradejo stumt dura su Intro packais, vietoj theme deck, bei visokiais mythic rarais....ai, zodziu  :no:

P.S. Dekingas Arturchikui uz pagalba paaiskinant Setui what is all about - tu papostinai pirmesnis...much respect , man !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #86 Įrašytas: Gegužė 31, 2010, 14:45 »
Citata iš: "Hornis"
Setai, nusiramink. Viskas yra kontroliuojama :D

Turnyras yra home tipo be jokių ambicijų. Ir jokių prelyzų Daiskarde tikrai nebus. Ne tas klubo formatas.
Tai kad po to eis Ravnicka - nieko tokio. Pas mus klube yra keturios savom rankom surinktos kaladės - mano, tarano, artūro (ruso) ir Unlimited. Taip, kad nenorėk Midgardo laikų prelyzų čia ;)

Manau mano dydziai gerbiama masteri pamirshai pamineti.. TomasKJ irgi berods turi savo decka :)

o, setui, siulau paagituot klube, nes mes esam isskirtiniai,  zaidziam viska, ka tik atnesha ant lekstutes ;) ane nostromo :) ane Arturai? :) ane Evelina, , ane Simuck, ane Dovydai?, ane Tomai, ane.. ANdrux.. ui bl... neber jo  :fool:
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

0Setas0

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 5
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #87 Įrašytas: Gegužė 31, 2010, 16:33 »
Aišku, Jūs taip išvengiate pagrindinės problemos :KOMERCIJOS. gal ir neblogai šiaip turiu dabar keletą dėžių kortų. Tai prisidėčiau prie Jūsų turnyrų, tik aišku kortas po turnyrų būtų faina susigrąžinti.
Dar turiu nemokamų deckų, tai tokie labai paprasti deckiukai pradedantiems, esu gavęs iš wizardų naujokams werbuoti. Aišku nieko įpatingo bet pradedantiems neblogai.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #88 Įrašytas: Gegužė 31, 2010, 19:05 »
As irgi turiu starter deku, paskui dar 9 edicijos teminius dekus...zodziu kiekvienam pagal lygi. O turnyrus mes losiam su mano dekais, nes kaip as megstu sakyti - dekai vienodi, o kiekvieno skillas yra individualus..

P.S. Sauliushka - sharabanai susisuko ? Uzsicikcikciklinai...?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Magic the Gathering Event : Kamigawa tournament
« Atsakymas #89 Įrašytas: Birželis 01, 2010, 09:24 »
o ka? tiek laiko taves laimejusio pries mane nemaciau.. tai zinai.. :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.