Autorius Tema: 2012.12.09 Sekmadienis  (Skaityta 12417 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
2012.12.09 Sekmadienis
« Įrašytas: Gruodis 07, 2012, 09:03 »
Tai ka losiam ? kokie norai?
Asmeniskai noreciau ko nors smegenis lydancio, tiktu tarkim koks Earth Reborn? is esmes pameginciau (svaria galva) dar karta Civilizacijas :) ar koki Battlestar Galactica :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodis 07, 2012, 10:52 »
Siūlau su ER dar palūkėti, kol dar neturim pakankamai stalų dideliems geimams ir kėdžių visiems. Liko paskutinis scenarijus, o jam reiks labai daug vietos.

Jei bus Robe, galetų pagaliau savo 7 Wonders su n+k expų krūva atsitįst :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodis 07, 2012, 11:33 »
Tikrai ale ko robke 7 Wonders neatsitempia su n expu, nes tikrai butu idomu isbandyti :yes:  Arba El Grande atsitemk, noriu to geimo! :smile: Kadangi jauciu silpnybe deck-building tipo zaidimam, noretus kazka is retesniu variantu... Thunderstone?...Resident Evil? Dowydai jei skaitai, tu smikis, kad neatnesi mums sio gerio pasidziaugt su mumis :D

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodis 08, 2012, 10:15 »
Nu kadangi kaip visada kalendoriuj uzsiregistruoja tik simas tai nzn kas bus, tai butu taip :) Jei mindaugas ateis senai belosiam stone age noreciau , jei robke bus  tai seven wonders ir tosteriu panaikint :D Nu jei dowydas atsinesh resident evil as padefault in :D

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodis 08, 2012, 12:56 »
Aš su quarriors pasirodysiu jei ką.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodis 08, 2012, 12:58 »
Citata iš: "Hurris"
Nu jei dowydas atsinesh resident evil as padefault in :D
Mes greičiau pastatytume jam marmurinį paminklą nei jis pasirodys klube. Vilčių per daug nedėkit :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodis 08, 2012, 17:42 »
Quarriors'ams pasirasyciau :good:  Tik gavau asmenini pakvietima nuo Povilo losti civilizacija. Tad matysim, kaip cia kas pasiskirstys ant zaidimu :smile:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodis 08, 2012, 18:30 »
Quarriors ir Stone Age žaisčiau. Dar jei bus Justas, reiktų palošt jo Wizard.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodis 08, 2012, 18:54 »
Gavos toks reikals kad ryt bandom civilizacija nepachmelnom  galvom :D
Team
1)As
2)Tomas
3)marius (maroom)
4)mindaugas

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodis 09, 2012, 09:36 »
aš kai taisykles išstudijavau, tai manes nebeima, bailiai :p

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gruodis 09, 2012, 22:07 »
Taigi, sužaidžiau 3xQuarriors, pirmą kol kapojomes su Simukų, laimėjo Vaidas, paskui aš dvi iš eilės pergales ištraukiau.
Dar spėjau sužaist Dominion, nelabai kaip sekės, likau paskutinis, bet buvo smagu, Karolis provincijas nušlavė.
Ir dar kol neišsivaikščiojom suėjo partija SaintPeterburg, pinigų buvo trūkumas, bet sėkės normaliai, manes jau pradėjo bijot :D bet likau antras, O Šlovė atiteko Mindaugui.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gruodis 09, 2012, 22:41 »
Man per sia popiete teko isbandyti kompiuterines civilizacijos instalizacija :D Is pradziu teko atlaikyti taisykliu isisavinima per trumpa laika. Pacio zaidimo eigoje irgi truputi"plaukiojau" kas kaip kur kada principu, o kai jau rodos daugmaz viska perpratau, isivaziavau - zaidimas baigesi! Povilas sekmingai sturmavo Mindaugo sostine, likusia tuscia be kariuomenes berods. Zaidimas idomus ir is tikro nelabai sudetingas, nors po teisybei galvojau, kad bus daug sudetingesnis. Abi partijos buvo laimetos karo principu, idomu kaip bus ateityje, nes keliu i pergale - keletas skirtingu.
Gaila, kad quariorsu nebeisbandziau, nors tikrai norejosi :unknown:
P.S. siandien issigandau pamates, kiek musu naujose patalpose yra rozeciu. Reiktu kada pabandyti jas visas panaudoti :D

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gruodis 09, 2012, 23:08 »
Aš šiandien žaidžiau CIV 1vs1 laimėjau kultūros pergale, laikiau 2 miestus, kai oponentas praktiškai visą laiką turėjo 3 miestus, man dar gyvenant viduramžiuose jau pas mane skrido atominė bomba, bet pačiu laiku buvau patraukes culture kortą kuri cancenlino resource ability ir taip išsigelbėjau  :D, kol jo pažangi armija keliavo pas mano riterius sugebėjau paskutiniu ir lemiamu momentu pasiekti culture victory.

Donatas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 151
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gruodis 10, 2012, 15:49 »
Jauciu Warhammer 40K ar Warhammer Fantasy palosti klube dar neiseis?tuomet teks namie ji palosti su draugais ar norinciais revanco ar naujai isbandyti ir ismokti. Beje kaip del MTG Scars of Mirrodin, yra norinciu turnyre sudalyvauti? 14, 16,17 turiu laisvas, yra kokiu rimtu planu? ar keliama i naujus metus si turnyra? Kol klube nebus losiama ar norinciu palosti Warhammer ar Warhammer40K, tol nematau reikalo investuoti laiko ar pinigu i kedes,stalus, namie patogiau  :no:
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.12.09 Sekmadienis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gruodis 10, 2012, 18:29 »
Citata iš: "Djun27"
Kol klube nebus losiama ar norinciu palosti Warhammer ar Warhammer40K, tol nematau reikalo investuoti laiko ar pinigu i kedes,stalus, namie patogiau  :no:
Wow, nuskambėjo kaip koks ultimatumas... Be tavo minėtų žaidimų daugiau nieko neegzistuoja?  :unknown:
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.