Apklausa

Ar keičiam sekmadienio susitikimų laiką?

Taip, darom nuo 12 val.
5 (35.7%)
Taip, darom nuo 13 val.
2 (14.3%)
Ne, paliekam nuo 14 val.
1 (7.1%)
Jokio skirtumo
6 (42.9%)

Viso balsavusių narių: 14

Balsavimas baigtas: Kovas 21, 2013, 16:03

Autorius Tema: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas  (Skaityta 45633 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Įrašytas: Kovas 11, 2013, 12:41 »
Sveiki,

Kodel uzkuriau tokia tema ? Cia paskutiniai keli sekmadieniai buvo dideliu geimu palosimai (bent jau is mano puses) ir keleta tu sesiju uztruko net iki 21 val. Mano zmona tuo nebuvo suzaveta...
SO ! Kyla ideja truputi paankstinti susitikimo laika. Pvz 13 val, ar gal net 12 val.
Pliusai:

1. Anksciau griztama namo, vadinas dar vakaras yra turininkas ir galima ka nors nuveikti (tuo labiau, kad orai silteja ir vakarai svieseja)
2. Net jei gautusi taip, kad paankstinus susitikimo laika, kuri nors zaidimo sesija uztruks iki devyniu, tai bus islosta toj vietoj, kad NET valanda ilgiau galima bus megautis stalo zaidimu !
3. Tai visai nesugadina reikalu, kuriuos galima padaryti sekmadieni, pries lekiant i kluba. Valanda cia, valanda ten, nieko nekeicia. Aisku, tai gali skaudeti man, kai is po sestadienio naktines noresiu lekti i kluba ir miegot teks tik kokias tik 3 valandas, bet su ta problema as jau kaip nors susitvarkysiu.

Kalbejau su keletu klubieciu, jie sios idejos kaip ir nesupeike. Vadinas - balsavimas.
Simai, ar tu galetum pakurt taip vadinama poll'a, kur gali balsuot ir paskui matos rezultatai. Nes as nemoku. Musu, besilankanciu, forume yra gal apie 10, tad jei subalsuos bent  koki 70 procentu, bus aiski situacija. Kiti, kas nesilanko forume, bet ateina i kluba, nieko nepraras, nes mes startuojam ankciau, ne veliau, taip kad jie ras jau losiancius draugus ir kita karta jau zinos kada reikia ateiti.
Manau reiktu pakurti tokius variantus : a)renkames 13 val., b)renkames 12 val. c)tinka dabartinis laikas (14 val.)

Niu ir lauksim komentaru bei balsu. Aciu.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 11, 2013, 16:05 »
Pakūriau balsavimą, lauksim 10 dienų rezultatų.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovas 11, 2013, 16:12 »
Simai, as manau, kad tie kurie balsuos "Jokio skirtumo" kaip ir skaitosi prie to rezultato, kuri nubalsuos daugiausiai :) Jiems gi jokio skirtumo, ar ne ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovas 11, 2013, 16:35 »
Citata iš: "Nostromo"
Simai, as manau, kad tie kurie balsuos "Jokio skirtumo" kaip ir skaitosi prie to rezultato, kuri nubalsuos daugiausiai :) Jiems gi jokio skirtumo, ar ne ?
Jop :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 12, 2013, 20:45 »
Kiek maciau, mtg'istai susitenka pora valandu anksciau jei yra poreikis , o 14:00 susirenka visi kiti. Kodel to paties negali susiorganizuot kiti norintys pazaist neriboto laiko zaidima?
As netgi siulyciau priesingai, rinkitis 15:00 :) Bet kadangi apsilankau tik koki 0,75 karto per men, tai rezultate man jokio skirtumo ;)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 12, 2013, 21:32 »
O as atstovauju mazuma ir esu is tu, kuriam geriau palikti esama laika. Paklausit why? O mano pasiaiskinimas butu paprastas - mano skrandzio turinys :D Pvz dabartinis laikas yra pats tas, pries atvykstant pasizaisti papietauju priimtinu laiku ir galiu buti ramus likusias ~5val. Dabar jei bus situacija, kad rinksimes 12val, tai as tikrai nevalgysiu pietu po 11val, o daugiau isbuti iki kokios 5val bus mano skrandzio musamuju orkestras :smile: Teks detis pietu i kluba einant :D Siaip is esmes toleruosiu bet koki pasirinkta varianta ir manau nenukentes mano asmeninis lankomumas, tik siaip gal patirsiu asmenini nepatoguma :smile: O reziume butu, kad gal tikrai pritarciau skwazi pasiulymui, kad esant reikalui gal tiesiog atitinkama zmoniu grupele susiorganizuoja ankstesni atvykima ir zaidzia. O ir patirtis rodo, kad tokiu extra dideliu zaidimo partiju nera dazna klube. Tad apmastykit mielieji, jokiu asmeniskumu is mano puses :friends:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovas 13, 2013, 01:46 »
Matot, dar kur cinkas yra - jei bus priimta, kad zaidimu pradzia yra, tarkim nuo 12 val. , tai nereiskia, kad kiekvienas privalo dar pries 12 jau stoveti prie duru, juk ateiti galima ir nuo 14:00, jei kam yra poreikis. Kaip anksciau pabreziau, kad veliau ateje, tikrai nestoves prie uzrakintu duru, o priesingai, ras jau zaidziancius kolegas. Ir nemanau, kad bus problemu po to isilieti i zaidima, nes apart manes, daugiau kas nelabai megsta zaisti istestus zaidimus.
Del maisto tai cia yra problema, nes as ir dabartiniu laiku, pavalges pietus, speju isalkti kaip vilkas. Cia jau reikia kazka aukoti, juk nekasdien geiminam. Aisku, galima kazka isimesti, bet pvz asmniskai mane ziauriai diorgina, kai po to riebaluotais pirstais imami zaidimo komponentai (tai dazniausiai buna sleevintos kortos), nepriklausomai ar zaidimas mano, ar kazko kito.
Tai va tokios mintys, kaip matau balsavimas kaip ir krypsta i 12 val. puse. Bet kokiu atveju, jei pakeitus laika, nu jau ziauriai visiems bus netinkamas variantas, atkeisti i pradini juk ne beda...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovas 13, 2013, 08:21 »
ikisiu ir as savo trigrasi :)
asmeniskai man tai laikas nesudaro dideles esmes, bet galiu truputi isiterpti ir pasakyti, kad laikas NESIKEIS, bus greiciau toks dalykas kad KAS NORES ir sakys - mes norim ateiti anksciau, bus ileisti ir gales pradedi anksciau. Abejoju ar as ar Simas (kurie turi raktus) labai dziugaus kiekviena sekmadieni eidami nuo 12 ir tikedamiesi ten ka nors rasti o jei neras tai sedes dvi valandas kol prades kas rinktis, todel dar karta pasikartosiu - kam reikes ir kas nores prasom sakyti ir visada bus ileisti anksciau :)

siaip pora centu is manes, kai buvom bibliotekoj (nu buvo buvo juk toks laikas) visi sauke - vajej nuo 12 kaip anksti, juk noris pamiegot, db kai esam cia - vajej reik anksciau rinktis vis tiek neturim ka veikt :D biski funny nu bet nieka tokia :)

ir siaip baigdamas dar ir trecia karta pasakau - kas noresit anksciau sakykit nes pastoviai stypsot dvi valandas come on jokio kaifo :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovas 13, 2013, 08:48 »
Citata iš: "Nostromo"
Matot, dar kur cinkas yra - jei bus priimta, kad zaidimu pradzia yra, tarkim nuo 12 val. , tai nereiskia, kad kiekvienas privalo dar pries 12 jau stoveti prie duru, juk ateiti galima ir nuo 14:00, jei kam yra poreikis.
Tai reiškia, kad aš ar Tomas, atėję nuo 12 val ir nieko neradę, šiaip kymarinsim klube ir lauksim dvi valandas, gal kas pasirodys? Kad ir kaip aš galiu leist sau aukotis, bet jau ne iki tiek. Jei nuspręstume, kad pradžia 12 val. - reiškia tuo laiku dauguma ir renkasi, o ne belekada sumąstę.
Šiaip patiko Mariaus mintis dėl pavalgymo, čia tikrai pritariu, kad tarkim jei renkamės nuo 12, tai "pietūs" turėtų būt kokią 11. Vargu ar išsėdėtume iki 18 kaip dažniausiai būna. O jei, kaip anksčiau buvo rašyta, chebra rinktųsi random, tai tie kas atėję anksčiau skirstysis jau nuo 16 ir bus bardakas, nes vėliau atėję pabus tik porą val.
Dėl maisto įsidėjimo ir valgymo klube nematau didelės bėdos. Kas liečia "riebaluotas rankas ir kortų lietimą", tai nieks ir nesiūlo neštis čeburekus ar hamburgerius, o be to esam ne laukiniai, galim užkąst atokiau ir žinom kur rankas nusiplaut, nebūtina bežaidžiant riebalais drabstytis. Svarbiausia tik - nepalikti po savęs jovalo.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovas 13, 2013, 11:22 »
Nemanau, kad bus problema del to laiko. Ateje veliau ir pabuve tik kelias valandas, manau pristigs zaidimo laiko ir kita karta padarys isvadas. Su laiku turetu tai susistyguoti. Del maisto, manau nera mirtina problema, tikrai issprendziama, bet cia jau kiekvienas ja spres pagal save. Jei labai kerta pietus, tai yra gi variantas nuo 13 val. Siaip as asmeniskai balsavau uz 13, nes valandos nukrypimas baisiai kazko daug neismus is veziu, nei dvi valandos, nelabai baisiai ir pasijus, o ir pietus galima bus valgyti 12, kaip ir priklauso. Zodziu, nedarom is to problemos.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovas 13, 2013, 20:48 »
Balsavau nuo 13h, o šiaip jokio skirtumo man. prisiderinsiu.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #11 Įrašytas: Kovas 21, 2013, 18:47 »
Balsavimas baigėsi. Kokios išvados priėjom?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #12 Įrašytas: Kovas 21, 2013, 19:42 »
man irgi įdomu, liaudis pasisakė, o kieno žodis paskutinis?

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Knastar

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 22
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #13 Įrašytas: Kovas 21, 2013, 19:52 »
As kazkaip supratau, kad visi renkas vistiek 14h, bet jei kas zada zaist koki ilgesni zaidima, ar jiem laiko reikia, jie gali ateit ir nuo 12?

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: Sekmadieninių sesijų susitikimo laiko koregavimas
« Atsakymas #14 Įrašytas: Kovas 21, 2013, 20:51 »
As rasaiu kad man nesvarbu kada :) bet dperskaiteis kai kuriuos komentarus nusprendziau kad geriausia butu 14 kaip ir buvo , kas losh ilga game ateikit anksciau , nes budava bibliotekoj nuo 12 tai visi skundes kad per anskti  8)  ir nebus jokios bedos , tuo lab jei nelosiam ilgu game tai 14 yra labai gerai dar speji sulakstyt sekmadieni kur reikia ir ateini y kluba 12 butu per anskti. so manau nereik pilstyt is tuscia y kiaura paliekam 14 val ir ramu  :drinks: