Autorius Tema: Report'ai  (Skaityta 7622 kartus)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Report'ai
« Įrašytas: Kovas 16, 2013, 00:16 »
Padarom viena grazia tema report'ams. Cia galim mest tuos reportus kuriuose ir jusu draugai nedalyvavo,bet vistiek, kartais idomu paskaityt.
As pradesiu su Online Modern turnyru. Vyko jis Single Elimination principu, ta prasme - prapylei, iskrenti is turnyro. Uzsiregistravau su Junk (WBG) deku:
[deck=:ly5ohccm]// Lands
    1 [RTR] Forest
    1 [ISD] Gavony Township
    1 [GTC] Godless Shrine
    4 [ZEN] Marsh Flats
    2 [RTR] Overgrown Tomb
    1 [RTR] Plains
    3 [WWK] Stirring Wildwood
    2 [RTR] Swamp
    2 [RTR] Temple Garden
    2 [DDG] Treetop Village
    4 [ZEN] Verdant Catacombs

// Creatures
    4 [RAV] Dark Confidant
    4 [RTR] Deathrite Shaman
    4 [RTR] Loxodon Smiter
    4 [FUT] Tarmogoyf
    1 [MBS] Thrun, the Last Troll

// Spells
    2 [RTR] Abrupt Decay
    1 [NPH] Dismember
    1 [MBS] Go for the Throat
    3 [ROE] Inquisition of Kozilek
    3 [ISD] Liliana of the Veil
    4 [DKA] Lingering Souls
    4 [DDI] Path to Exile
    2 [LRW] Thoughtseize

// Sideboard
SB: 2 [FUT] Aven Mindcensor
SB: 2 [SHM] Kitchen Finks
SB: 1 [ARB] Maelstrom Pulse
SB: 2 [M11] Obstinate Baloth
SB: 1 [PLC] Seal of Primordium
SB: 2 [RAV] Shadow of Doubt
SB: 2 [ISD] Stony Silence
SB: 1 [NPH] Torpor Orb
SB: 2 [GTC] Blind Obedience[/deck:ly5ohccm]

Round 1: UR ???
Zaidziau, o mane online stebejo Snickito. Game 1 jis mulliganina iki 4, as ten prisimetau visokiu Deathrite'u ir Confidantu o jis non stop meto kortas kaip Serum Visions Peek Gitaxian Probe. Man automatiskai galvoje Storm'as. bet jis jas siaip random nemetytu ir tiek daug cantripu (kortos kurios turi fraze "Draw a card") nezaistu. Galu gale pamatom su Faithless Looting ismesta Grape Shot ir jis scoopina. Nu stormas tikrai, pasisaidinam kazkiek kaip pries storma. Game 2 vyksta vel viskas panasiai tik jis po kokiu 4 turnu nesamoniu ishsimeta Frostburn Weird DA FAQ?! Su karoliu liekam gilioi nezinioi, kodel jis nezaidzia kokio Kild Fiend Flamekin Harbinger??? nu gauna PtE ir ramu 2-0

Round 2: UWR Flash
Kai turn 1 numetes Thoughtseize pamatau 2 Izzet Charm ir Geist of Saint Traft iskarto viskas aisku, pradedu zvengt is oponento levo hando kai ismeciau jo Geista lauk. Prisidedu threat'u primusu. Game 2 jis kazka bande ten spardytis, nepavyksta. As kaip idijotas kokius 3 ar 4 Dark Confidant triggerius uzmirstu  :crazy: vistiek jis su Loxodon Smiter ir Liliana of the Veil sunkiai susitvarko 2-0

Round 3: BYE
Stebiu kaip biciulis lietuvis Kabelis (taippat siaulietis) kapojasi, ogi irgi 3 roundus laimejo. Po 3 roundu likom tryse, Kabelis juokauja kad as luckeris nes bye gavau, o jis tai ne kai pasakoja jog laimejo 20% matchup'us :D

Round 4: Affinity Red
Miau.... not ready for this... akurat, G1 T1 Ornithopter Mountain Springleaf Drum Signal Pest Ornithopter Ornithopter Ornithopter GO.  :fool:  As kadangi Path of Exile turiu rankoj, jam i numetu Pestui i dantis ir sedi jis su 0/2 armija, as prisidedu threatu, jis juos bando deliotis, bet nepavyksta... ai karta ishsimete Cranial Plating, bet pagavo Abrupt Decay. G2 numetu Stony Silence, tuom zaidimas ir baigiasi.

Round 5: Mono green
Turn 3 Thrun, the Last Troll nejuokinga, o dar kai ir Rancor turi tai verkt norisi. Bet Liliana of the Veil saves the day. G2 Didziulis Standstillas su 2 Tarmogoyf is mano puses kurie yra 5/6 ,o pas ji Dungrove Elder kurie 8/8 arba panasaus dydzio, guess what, prapyliau sita. Game 3 Prasideda panasiai kaip 2'as, bet istraukiu Liliana, ir pradedu est jo Elderius, po kiek laiko Kabeli apima depresija ir pasiduoda. Sitame game'e pasigirdo epiniu fraziu kaip:
Kabelis: Man dar sito neteko daryt
Xemnon: Galvot?
Kabelis: To irgi.
Kabelis plays Yavimaya Dryad
Yavimaya Dryad targets Xemnon (as tada neturejau forestu ant stalo o tik Treetop Village ir Stirring Wildwood
Kabelis: Va prasom dovanu

Po game'o aptarinejom Legacy deckus ir atrado bendra meile zodziui "Durdle"
ϕyrexian ϕanatic

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Report'ai
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 25, 2013, 10:07 »
2 turnyru reportai, Pirma pradeisiu nuo IRL Legacy, Taiga'i laimeti. Pasirodau 6'as, nors registracija tik nuo 11, o as ten 10:30. Ismokit ir jus taip :D. Anyway, susirenka 23 tautieciai, uzregistruojam decklistus ir pradedam... Ai jo Zaidziau Jund'a
[deck=Jund:30mdllh5]4 Grove of the Burnwillows
3 Bloodstained Mire
3 Wasteland
3 Wooded Foothills
3 Badlands
3 Bayou
2 Verdant Catacombs
1 Swamp
1 Forest

17 CREATURES
4 Deathrite Shaman
4 Dark Confidant
4 Tarmogoyf
4 Bloodbraid Elf
1 Scavenging Ooze

16 INSTANTS and SORCERIES
4 Thoughtseize
4 Punishing Fire
4 Abrupt Decay
4 Hymn to Tourach

4 OTHER SPELLS
2 Liliana of the Veil
2 Sylvan Library

SIDEBOARD
1 Life from the Loam
2 Pithing Needle
3 Choke
1 Nihil Spellbomb
2 Surgical Extraction
2 Krosan Grip
1 Nature's Claim
3 Pyroblast[/deck:30mdllh5]

Round 1 butcher, Burn
Blogiausias matchup'as.... feeeee. Nu ka turn 1 Deathrite Shaman ateina ir jis iseina nuo bolto ir po to pasideda Grim Lavamancer, nubega asara sirdyj, nes rankoi Dark Confidant... O well, pasimetom removalu, as apie 12 life turedamas ishsistabilizuoju su Bloodbraid Elf i Hymn to Tourach laimiu.
Game 2 Prasideda panasiai, tiesiog jam nereikia bolto i deathrite'a mest nes jo lavamanceris ir taip isnes, kai tik jau galvoju kad ishsistabilizavau, klydau ir suburnino
Game 3 Siaip netaip iskrapstau, neprisimenu labai to game'o, bet prisimenu, kad visa laika apzaidineju Price of Progress kaip tik imanoma. Luckily, jis jo nepatrauke, nes jie tik ateje i grave'a nuo mano discardo ar cast'o, buna ishextractinti.
Round 2 Domantas, Maverick
Geras matchup'as...... Jei tu trauki zmogiskai
Game 1 Landflood
Game 2 Deathrite Shaman flood. like srsly, keepini puse velnio hand'a ir patrauki 4 deathrite'us ..... o man reikia landu ne deathrite'u, jis su Umezawa's Jitte ant dorku sumusa mane.
Round 3 Nypha, UR Delver
Dar vienas burn deck'as, sitas dar su counterspellais..... GAH!!! Gerai, kad mano Punishing Fire nuzudo VISKA jos deck'e. Panasiai ir buvo, abu game'us uzlockinu su Grove of the Burnwillows + Punishing Fire ir sumusu su nediduku 6/7 Tarmogoyf
Round 4 T-9, Merfolk
Goooooood matchup. Plius reikia kersyt, nes jis kainavo frontui game'a, del debilisku nesamoniu kurias jis iskrete, bet tai reikia in person sneket, rasyt neimanoma. Anyway, G1 nera zalio source'o, hande 2 Abrupt Decay 2 Tarmogoyf  :cry: G2, Pastatau Choke Turn 2
Game 3 lygiai taspats, bet pagalvoja bus gudrus ir pastatys man AEther Vial, nope Abrupt Decay ir bande su Mutavault primusti, Punishing Fire sustabdo tuos sposus :).
Round 5 frontas, Mono R Sneak Attack
ID
Top 8 butcher
-.- Game 1 Deathrite Shaman vienareiksmiskai laimi sita, prigainino ~16life'o man. Game 2 keepinau durna handa, o Game 3 padariau brutalia klaida - jis ant 18 as ant 7. Turiu du Goyf'us ant stalo kurie yra 4/5 nuo Creature, Instant, Sorcery, Artifact. Jo rankoj 2 kortos, viena is ju Fireblast, As puoliau 2 kartus su vienu Tarmogoyf'u, jis patrauke bolta po 2 turnu ir uzmuse. Ka reikejo daryt, Wasteland i savo land'a ir musti su abiem Tarmogoyf'ais kurie butu buve 5/6  :fool: ir sita klaida man kainavo turnyra.
ϕyrexian ϕanatic

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Report'ai
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužė 14, 2013, 19:54 »
Sekmadieni vyko pas mus Legacy eventas, 14 zmoniu gan mazai, zaidziam 5 roundus top 4.
Pasiemiau Eldrazi Stompy deck'a kurio pointas pracytinti Emrakul, the Aions Torn kuo pigiau.
http://www.magicthegathering.lt/magic/diskusijos/index.php?showtopic=8316
Pagalvojau, ai, jei nelaimesiu, bent fun apturesiu.
Round 1 Frontas UWr Miracles.
Joooo.... Nu pirma game'a sudmalystes ivyko ir jis ishsirezolvino savo combo Rest In Peace + Energy Field. Antra game'a Isrezolvinu Sneak Attack Ir numetu Inferno Titan deka jo ant stalo, Frontui liko 15 nes jis 2 life'us buvo nusiemes nuo fetchlandu. Titanas greitai gauna Swords to Plowshares, bet greta jo pasirodo ir Emrakuliukas ir lygiai damage sueina i galva. Trecia game'a neprisimenu, bet zinau kad pralaimejau, berods mulliganinau iki 4. Viskas tuom pasakyta. 0-1 0 tasku
Round 2 Milami Goblins.
Vel teammate.... why the hell?! Nieko, as pradedu primas, bet nieko rimto nepastatau greit, o ji man Goblin Lackey i Siege-Gang Commander, o po to Goblin Piledriver Game 2, as turn 1 Sneak Attack ir Worldspine Wurm. Game 3 Zaidem ilgai, nes as netraukiau 3 lando, savo Seething Song'ui, bet traukiau Pyroclasm, kad nusipirkciau daugiau laiko, galu gale, ateina mano "padariukai" ir sumusa ja 2-1 3 taskai
Round 3 Armin Pox.
Land Destruction, trumpai tariant. Man neproblema, nes as dazniausiai turiu 1 arba 2 landus kai "ishsikombinu". Taip abu game'us ir buvo, jis galvoja, kad viskas saugu kai pas mane 0 landu ir Liliana of the Veil pas ji ant stalo, bet ne - Ancient Tomb, Lotus Petal, Seething Song, Sneak Attack, Emrakul, the Aions Torn, Opponent scoops. Game 2 viskas praejo daug graziau... man. Bac didzkis vienas atejo ir vsio, uzteko jam, kiek pamenu.
2-0 6 taskai.
Round 4 Williox Dredge.
A.k.A. As zaidziu su savo grave'u ir tikiuos man oponentas nieko nepadarys. Jis buvo teisus pirma game'a, jis sau kombinosi ramia galva, as buvau numetes Inferno Titan'a, bet tokia is jo ir nauda. Jis turi 3 Ichorid ir 1 Dryad Arbor ant stalo, paaukoja Arbora, kad flashback'intu Cabal Therapy.
As: Naming?
Williox:.... Blia..... Galvot reikia ..... *Pamato kad pas mane ant stalo guli Sneak Attack* Nu poxuj, Emrakul.
As: *Numetu savo hand'a face up - 2 Pyromancy, 1 Through the Breach*
Tada patopdeck'inu Emrakuli ir viskas laimeta  8)   :Yahoo!:
Game 2 As pradedu su 3 Leyline of the Void starting hand'e. Viskas tuom ir pasakyta.
2-0 9 taskai.
Round 5 Augustas The Epic Storm.
Cia jau bijojau zaist, bet paskaiciavom ir supratom, kad mum net neapsimoka zaist, nes jei pasiimam ligiasias, abu patenkam. Taip ir padarom 0-0 10 tasku.
Pusfinalis Sielagaudys 38 Lands
Aha. Deck'as kuriame 38 land'ai. Jis laimi land'ais irgi :D. Anyway. Pirmam game'e po ilgu pauziu ir trukdziu is jo puses iskastinu Sneak Attack ir ismetu Emrakul, the Aions Torn. Jis ziuri i savo landus vienaip, kitaip, galu gale pasako: Jei turi dar viena hand'e, parodyk, as scoopinsiu. As atsakau: Nope, neturiu, turiu tik Inferno Titan, parodau jam ji. Sielagaudys:Uzteks. Scoop.
Game 2 Vyko panasiai tik as jam numeciau Blood Moon Turn 2 berods. Jis apsidziaugia - Yay, mano Maze of Ith gales gaminti manos!!!. Aisku tai buvo sarkazmas. 2-0
Finalas Frontas UWr Miracles.
Nusprendem pasidalinti prizaist, vistiek gi dalinames kortom. Ishsiskirstem namo, po to Pirmadieni su Ignu suzaidem, kas butu jei zaistumem finale. Pirma game'a Iskastinau Pyromancy su 6 manos floating ir 2 kortom rankoi: Emrakul, the Aions Torn ir Griselbrand. Antra game'a, tiesiog Sneak Attack wins the game :).
Taip musu rankose atsirado 5 Dragon's Maze boosteriai ir Plateau :)
ϕyrexian ϕanatic