Autorius Tema: Web žaidimai  (Skaityta 15983 kartus)

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Web žaidimai
« Įrašytas: Kovas 19, 2013, 09:29 »
Gal kas nori Old School PLANETARION palošt? 51 Roundas prasideda kovo 22d.
Galiu suorganizuot pakvietimą į aliance, bet reikia naudotis dar didesniu Old School čatu, mIRC. :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Web žaidimai
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 19, 2013, 11:01 »
Ojezau - kokia nostalgija ! As pries koki 10 metu biecinau, buvau visai nieko tokiam alliance ir netgi buvau MoC'as (Minister of Comunication). Ar tais laikais kas nors pamena Legiona ? Jie buvo kieciausi...paskui padare ta geima mokama ir as persimechiau i Droid Arena, kuri paskui irgi padare mokama...
O ka, Planetarionas dabar free ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Web žaidimai
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovas 19, 2013, 11:17 »
Man tai ne kokie atsiminimai is visokiu tokiu web zaidimu. Pamenu kaip buvau kabli pagaves ir onlainindavau diena-nakti (Traviano patirtis). Bet galiausiai saves paklausiau wtf, nebeturiu savo gyvenimo, meciau viska ir nebenoriu net pazvelgt i ta puse :D Bet prisiminimai isliks ilgam, budejimas naktimis ir organizuojamos komandines atakos-gynyba, linksma, bet per didele priklausomybe :smile:  Sis zaidimas itariu kazkas panasaus, tad atsisakysiu :D

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Web žaidimai
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovas 19, 2013, 20:28 »
tipo galima mokėt galima nemokėt, kaina gan brangi, o skirtumo beveik nėra, ten šiek tiek startinių resursų gauni. Bet laimėt gali ir su free.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))