Autorius Tema: 2013.04.21 Sekmadienis  (Skaityta 18615 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Balandis 16, 2013, 16:39 »
LoW ir Zombie Dice tai tikrai noreciau suzaisti :good:

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Balandis 16, 2013, 21:25 »
apie slyvsus manau yra atskira skiltis - apie bites :) pabusiu toks priekabus :P Moderatoriaus prasyciau perkelti i atitinkama kategorija :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Balandis 16, 2013, 21:52 »
Diskusiją apie slyvsus movinau čia. Neteršiam temos.

Andriukai, galėtai pakurt registraciją LoW ir Zombie Dice. Bus mažiau bardako sekmadienį.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

AndruX

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 93
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Balandis 16, 2013, 23:10 »
Gera mintis :-)  Zombie dice tai žaidėjų skaičius iki 99.

Dėl Lords of Waterdeeps registruojamės:
1. Andrius
2. Marius
3. Justas
4. Ramas
5.
TrustNo1
BGG profile

Justas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 213
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Balandis 17, 2013, 13:23 »
Norėčiau prie LOW ir Zombie dice prisijungt.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Balandis 18, 2013, 14:24 »
Ok, Andriukai, rasyk mane irgi i Giliuju Vandenu Miesto Valdovus, cia unikali proga ismegint nebloga eurogeima.

Is mano puses Pandemic + expa (planuoju pakurt ta scenariju su bio teroristu) ir Small Worl + visi imanomi expai (jei bus mesos, noretusi necromancer pabandyti vel).
Dar visai noretau zombius, bet jei zaisiu Andriuko geima, nzn, kaip su laiku bus. Bet jei butu norinciu, koki viena kita lengva scenariju...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Balandis 18, 2013, 14:28 »
Va SmallWorld norėtau ir aš, nes kiek skwazi atsinešdavo visus expus, tiek skippindavau kaip koks lašara :D Prie LoW dar nesirašau, palauksiu ką kiti siūlo.

Jei yra noro, galim rinktis anksčiau, pvz. nuo 13 val.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Balandis 20, 2013, 11:24 »
As dar Pandemic visai noreciau spet suzaisti, nes jau seniai kaip noriu ji isbandyti. O kas liecia laika, tai renkames 14val ar pasiankstiname 13val? Man sikart nera didelio skirtumo kada susirinkti :smile:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Balandis 20, 2013, 19:04 »
Nu paskaiciuokim - is pradziu imsim i naga Andriuko geima, kadangi reiks aiskint taisykles, tai tuokim jam kokias 2 val. Small World su visais visais visais visais ispletimais irgi bus kokias 2 valandas, nes taisykles visi moka, o jei ka - yra LT kalba, mano daryta "špargalkė". Pandemic yra daugiau nezaidusiu, plius kai kurie zaide, nera bande expansionu, tai duokim irgi dvi valandas. Nu, va ir gaunas iki 20:00 laikas :) O jei ant kokio geimo sutaupysim, tai liks kitam geimui.
----------
Small world bus su "Dames of Small world" + "Cursed" + "Be not affraid" + "Necromancer's island" + "Tales and Legends of Small world" expansionais. Taigi, "tales" bus vaashe naujai ismeginamas, nes nei as nei Robke, da jauciu net dezutes su tom kortom neatidare, o Nekromanta jau senei noriu pamegint ir isitikint, ar jis tikrai si karta vel laimes tuo pasiekdamas pergaliu santyki 3:0

Pandemic zadu kurti ant normal lygio , dedamas 5 epidemijos kortas. Bet nekursim basic game, o iskart manau nuo "Virulent Strain" pradesim, o po to dar noresiu su bio-teroristu pakurt, jei spesim.

Dar neaisku kuri geima kurt pirma reiks, nes Simas nori SW, o Mariukas - P. Tikiuos spesim :D Zmoniu neregistruoju, nes ten kiek bus tiek gerai, gali gi ir dviese lost, bet manau bus daugiau !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Balandis 20, 2013, 20:06 »
Gaila, man užimtas Sekmadienis :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #25 Įrašytas: Balandis 20, 2013, 20:43 »
Pabandysiu uzeiti. Rezervuoju paskutine vieta prie LOW

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #26 Įrašytas: Balandis 20, 2013, 22:44 »
Kadangi daugumai dėl laiko dzin, darom standartiškai nuo 14.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #27 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 20:47 »
Kadangi dalyvavo Ramas, tai didelio raporto nerašysiu :)
Startavom apšilimui su kauliukais sėkmei pamatuoti. Ir nieko gero man sėkmė nežadėjo

O tada ėmėmės naujo žaidimo Lords of waterdeep, vien dėl jo šiandien atėjau :) Taisykles papasakojo trumpai ir greitai, viskas pasirodė gan painu ir neaišku, bet nieko nelaukdami pradėjom žaisti. Jau po pirmo turno kilo toks deja vu jausmas, kad daug kas jau yra matyta, dėl ko taisyklės greit tapo aiškios ir buvo galima pradėti strateguoti :)
Šiaip viskas labai priminė pillarsus: renkiesi vietą lentoje, gauni medinukus ir babkes, o juos po to pasinaudodamas questu kortom verti į victory pointus. Esminis skirtumas - intrigue kortos, kurių pagalba gali tiesiogiai kenkti priešininkams. Visumoje po pirmos partijos žaidimas patiko, tiktų turėti kolekcijoje paįvairinimui, ir jei Anriux vėl dings, tuomet įtrauksiu ji į wishlist'ą :) Nepatikti ir negalėjo, nes laimėjau tai aš :)

O pabaigai dar kartą pasitikrinom sėkmę, tik šį kartą jau zombių kauliukais. Ir sėkmė vis dar nebuvo pasitraukus, teko laimėt :D

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #28 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 22:02 »
Siandien kaip niekad daug zaidimu suzaidem ir nieko keisto, kad isejom velokai, buvo jau po 19val. Bet buvo smagiadienis! Ka labai norejau isbandyti - isbandziau, tai Lord of Waterdeep. Man asmeniskai tai superinis euro stiliaus zaidimas :good: Zinoma daug kas jau kazkur matyta, zaista ir kazkokiu inovaciju nelabai jau ir rastumem. Bet visas tas toks kratinys labai gerai sukurptas ir veikia idealiai. Veiksmu ir strategiju tikrai yra is ko rinktis, o quest ir intrigue kortos dar labiau pagilina zaidima :smile: Good game, net ir pats susigundziau ji tureti kolekcijoj :smile:
Dar teko suzaisti pora kauliukiniu zaidimu, yahtzee ir zombie dice. Nors sekme nebuvo mano puseje, bet pasirodo visai linksma kartais rident kauliukus nemastant, tiesiog luckini arba suckini :D
Uzbaigem diena su SW + keletas papildymu. Nesitikejau, bet kazkaip laimejau, nors man sis zaidimas nelabai sekdavosi iki siol.
Gaila nebeisbandem Pandemic, bet tikiuosi kita karta isbandysim ir bus pirmenybinis zaidimas  :yes:

AndruX

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 93
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #29 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 22:22 »
Na trumpą apžvalgą reik skelti, kol Ramo postas pasirodys :-)
Taigi, buvo fainiai vėl užsukti į Daiskardą, tikrai šimtas metų, bet gerų. Tikrai gera buvo sugrįžti, tikiuosi ne paskutinį kartą ;-)
Džiaugiuosi, kad patiko geimai :-)  na euro geimai daug maž visi panašių mechanikų - rink resursus ir juos panaudok. LoW įvilktas į Dungeons and Dragons tematiką, tad tie kubeliai yra adventurers, kuriuos samdai tam kad jei padėtų tau įvykdyti užduotis (quests), intrigue kortos paįvairina žaidimą labai.
Man asmeniškai nesisekė, stengiausipadėti kitiems - priminti plot quest bonusus ir pan, tad kartais ir pamirždavau ką pats planuodavau ar ką turiu pas save prikaupęs :-)

P.S. sorius už klaidas, rašyta iš tablet'o
TrustNo1
BGG profile