Autorius Tema: 2013.04.21 Sekmadienis  (Skaityta 18612 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #30 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 22:47 »
Ramas dalyvavo, bet didelio reporto baisiai nebus, del dvieju priezasciu: a) Geiminom eurogeimus, tai gilios temos su flavoru nesigaus, nes tiesiog nera is ko, b) ketinu eiti ikritsti i karsta vonia su nedideliu alkoholio kiekiu.

Pasirodo su laiko planavimu gaunas zhopa, nemoku planuot, nes Pandemic taip ir liko nepaliestas. Nu nieko, nukelem kitai sesijai. Atejom (o jei rimciau, tai atvaziavom) pirmi, kol laukem kitu - nera ka veikt. Kazkas i rankas paeme Yatzi dezute.... taisykles aiskint uztruko 5 min. Zadejom su Justu dviese belsti, bet gavos kaip visada - losem 4-se. Justas dejo per sona visiems, surinkes pirmam bloke premija, as likau antras, bet uztat surinkau abi eiles - mazaja ir didziaja. Tada kaulus padejom biski i sona, ir ispakavom Andriuko geima...
Nemazai parase Robke, zaidimas visumoj nenuvyle ir visai gan patiko, nors pradziai stebejomes, kodel jis toks "plonas". Ploni pleimatai, plonos kortos sumautos i plonas imautes, ploni kartoniniai tokenukai...Andriukas paaiskino taisykles, kurios man nepasirode sudetingos kaip tai atrode skwazi. Bet "deja vu" jausmas isliko - daug panasumo i pilarsus, ypach ten, kur reikia deti savo zmogiuka ir baiminiesi, kad tavo pasirinktos vietos nenujotu is po nosies (kas dazniausiai ir nutikdavo). Tik pasirinkimu maziau, nei pilarsuose, nors i pabaiga, kai prisistate pastatu, tu slotu atsidare. Robke isnese visus nu koki 10-12 tasku palikes mus, as buvau gal trecias, bet del to, kad pradzioj kazkaip nepavyo gauti resursu, kurie kaip ir dera eurogeimui matuojami kubiukais mediniais. Juodi kubiukai - tai vagiai, violetiniai - magai ir pan. Velgi, lyginant su pilarsais, grafika zymiai paprastesne ir aplamai zaidimas paprastesnis toks ir greiciau zaidziasi. Strategijos cia yra, bet nepastovios, nes dazniausiai nori paimt ta ir ana point'a, bet jei paimi viena, tai zaidziant 5-se, gali nebesitiketi, kad pavyks paimti kita. Taip pat, cia zymiai svarbiau yra gauti pirmojo playerio karuna. Tiesa, dar kas uzkliuvo - zaidimas vadinas Lords of Waterdeep, bet tie lordai realiai zaidime vaidina minor role, nes pasiemi juos ir jie buna uzversti visa zaidima, o gale zaidimo duoda bonusa uz tokius ar vienokius questus, tai kaip sako - prasilenkia zaidimo pavadinimas su tema ir mechanika.
Bet buvo smagu pamenti, nors i wishlista netrauksiu. Siuo atveju renkuos Pilarsus, kuris atrodo zymiai brandesnis daugeliu prasmiu (Anriux, no offence).

Kol Andriukas neisejo, subeldem dar viena jo geima - "Zombie dice". Taigi, everybody loves zombies. Tas zaidimas tikrai addictive ir man, kaip sako mano kolega Arunas "lipo". Iki nugriuvimo paprastas. Yra stikline gal su kokiais 10 kauliuku. Trauki tris kaulus, rideni ir stengies smegenu isrident kuo daugiau. Tipa, zaidejai yra visi zombiai ir jiems reikia kuo daugiau smegenu suvalgyt ir nepakliuti po shotguno ugnim. Kas pirmas suvalgo 12 smegeneliu, laimi. Taigi, Robke sioj kategorijoj buvo neprilygstamas ir nepasotinamas zombis. Jei dar Yatzi butu laimejes, tai snd jam butu 100 proc. win diena.
Zodziu tas zombiu kauliuku geimas yra 15 min. uber filleris.

Na ir galiausiai, liko dar koki pusantros valandos, tai uzkurem Small World. Prisijunge Matas su Inga, kurie ko gero da nebuvo zaide, nepamenu kaip Mariukas, bet Justas su Simu tai buvo nenaujokai man atrodo. As buvau blogio ispera, ezero salos nekromantas ir turejau palaida liezuvi. O tas pasileidimas pasireiske tame, kad as jiems pastoviai lojau, kad reikia mane mochinti, jei nori sulaukt kokio 6 turno ir galiausiai jie tuom patikejo. Islupau iskart "Commando" skila, kuris mano vaiduoklius padare spec. padaliniu - galejau uzkariauti regionus su -1 tokenu. Visumoj sekes neblogai, neskaitant, kad kazkuriam turne uzmigau ir nepasiemiau babkiu ir sielu. Tiesa, zaidime pirma karta buvo panaudotos Tales and Legends kortos ir galiu pasakyt - visai nieko, ziauriai atgyvina geima. Ypac kietai ir netiketai suveike keli eventai apvere aukstyn visa Mazaji Pasauli. Viena is tokiu buvo, kad atverus korta suzinojom, kad visos aktyvios rases staiga ismyra... primetat - mepas nukotas vien "in decline" rasiu liekanom :) O kitas, neskanus man asmeniskai dalykas buvo, kad viena turna kazkuri, uzkariaujant mirdavo ne po viena, o iskart po du tokenus. Tai salia manes sedeje berniukai ir mergaites eme negailestingai austi mano vaiduoklelius. Kadangi as baiginejau paskutinis, tai visi sulaike kvapa stebejo, kaip viskas baigsis. O baigesi va taip - man rezerve beliko tik 2 vaiduokliai... kazkur padares klaida busiu, nors supergaliu turejau ziauriai geru - gaudavau po 12 monetu ir po kokias 6 sielas vien per savo turna. Taigi, nekromantas nelaimejo, tai zaidejai skaiciavo savo kapeikas. Laimejo Mariukas (Maroom), surinkes 85 taskus, Justas atsiliko negausiai. I pabaiga labai atsigavo Inga, net kelis turnus raudavusi po 15 monetu, nors pradzioj visi vos negavo parpalio pamate, kiek ji sumokejo, noredama laimeti gan nereiksminga auksciona. Simas biski zyze, kad visi musa jo tritonus, kol galu gale gavo amazones, tai nunese su jom kone puse mepo. O Justas man parode gera strategija - list su vaiduokliais tarp mirusiu rasiu, ten juos sunkiau iskrapstyti. Kai saka - gyveni, mokais. Paskutinis liko Matas, kuris paskutini turna net nebejo zaisti, nuvare parukyt, nes nebedejo matyt i ta reikala vilciu.
Taigi, irodem ka ir reikejo irodyti - labai velejant nekromanta, galima ji sustabdyti ir isgelbeti zaidima. Smagi partija, tik pastebejau, kad per ilga laika nezaidus, man biski uzkrito kai kurios rases ir spec. savybes. Nu o ka noret - rasiu tai 24 , o specialybiu - dar daugiau. Plius nezaistas tas zaidimas jau manau gerus puse metu. Gerai, kad yra LT spargalke spalvota...

Kiti kiek maciau zaidino magija, Dominiona, Thunderstone, piramides. Keista labai buvo, kad Robke ir Povke isejo anksti namo. Plius, atejo Nerijus, Tomo brolis, tai neskaitant Andriuko, jis buvo antras zmogus, laaabai senei matytas klube.

Pamenu ta momenta, kai pro langa tam tikru kampu krenta saules spindulys ir as pasilenkes prie stalo skaiciuoju savo vaiduoklius. Ir taip fainiai apsviesta zaidimo lenta, tarsi paciame Mazajame Pasaulyje butu malonus vasaros vakaras ir leistusi saule...mmm
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #31 Įrašytas: Balandis 21, 2013, 22:51 »
Citata iš: "AndruX"
Man asmeniškai nesisekė, stengiausipadėti kitiems - priminti plot quest bonusus ir pan, tad kartais ir pamirždavau ką pats planuodavau ar ką turiu pas save prikaupęs :-)

Zinoma sita busena, kai kitiems padedi, aiskinini taisykles zaidimo eigoje, o pats grybauji ir blaskaisi. Pats tuo esu isitikines, kai zaisdavom rftg ir tuo paciu aiskindavau taisykles kitiems :smile: O ta tematika LoW zaidime tai savotiska, kad kubeliai yra zmones, o ne resursai. Po teisybei kurejai galejo nepagaileti padaryti zmogeliukus vietoj kubeliu. Tai cia turbut bus vienintelis zaidimo LoW minusas :D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #32 Įrašytas: Balandis 23, 2013, 08:29 »
Sumetėm porą Dominion partijų. Pirma buvo tokia savotiška, kur buvo galima susukt infinite combo su King's Court ir Scavanger, kai kiekvieno turno pradžioj turi minimum 8 copperius ir visada perki provinciją, ką man ir pavyko padaryt ir laimėt :) Antra partija buvo tokia evil, kad visi kaip pašėlę trashinom vieni kitų kortas ir visaip kitaip kenkėm. Man visiškai nesisekė ir likau berods paskutinis.

SmallWorld sesija patiko. Manau nekromanceris buvo stiprus, nes nuo pat pradžių turėjo -1 žemių užėmimui, čia žiaurus pliusas. Tik kažkodėl visi nusprendė mušt mane, mol mano tritonai atseit per daug valdė (nors taip nebuvo). Jei visi vienodai muštų nekromancerį, jam nebūtų valčių. Justas ant galo pasiūlė Ramui skverbtis labiau į gilumą, kad būtų sunkiau prieiti, tik čia manau yra kitas niuansas - jis tampa lengviau pasiekiamas nuo krašto, tai čia iš principo neišeitis. Žodžiu, pabaigoj likau antras, o laimėjo Marius, man rodos jį mažiausiai kas mušė :)
Tales & Legends yra labai neblogas paprastas expas, įvedantis šiek tiek chaoso, bet pagyvinantis žaidimą ir praktiškai neįtakojantis laiko. Manau jis turi būti default visose partijose ateity.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #33 Įrašytas: Balandis 23, 2013, 11:13 »
Citata iš: "Nostromo"
Nemazai parase Robke, zaidimas visumoj nenuvyle ir visai gan patiko, nors pradziai stebejomes, kodel jis toks "plonas". Ploni pleimatai, plonos kortos sumautos i plonas imautes, ploni kartoniniai tokenukai...

Sis dalykas ir man nepraslydo pro akis, kortukes tikrai galejo storesnes buti. Praktiskai be imauciu geriau net nerizikuoti zaisti :smile:

O kas liecia SW, tai man truputi nepatinka tame zaidime toks dalykas, kuri labai gerai apibudina patarle: kur du pesasi - trecias laimi  :smile: Nors sioje partijoje dauguma visu musu buvome arti salia vienas kito pagal taskus (82, 76, 75..) bet as pats jauciausi maziausiai nukentejes, kovojes ir wuolia - pergale mano :smile: Cia vadinasi islik nepastebetas ir nesukelk kitiems itarimu. Nors Justas jau bambejo ant galo kad mane reik must :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2013.04.21 Sekmadienis
« Atsakymas #34 Įrašytas: Balandis 23, 2013, 22:26 »
Su SW tai pasakysiu  - kiek as jau ta geima turiu laiko, vis dar nerandu visada veikianios startegijos, nors tai galbut tik i gera. Nepasakysi, kad daug randomo, juk kauliuiko minimaliai, bet va - niekada nezinai kas susisvies bendrazaideju galvose ir jiems nepatiks tavo pasirinkta rase. Manau sekmes dalis priklauso, kaip pavyksta nusnaipinti gera rase+specialybe combo, BET tas pats kombo ne visada vienodai veikia ivairiose zaidimo situacijose, o tai yra dar vienas sio zaidimo pliusas - reikia labai stebeti kas dedas ant lentos ir kaip zaidzia kiti. Taip pat, kaip Marius ir minejo, geriausiai nesukauti ir nelisti i akis, nes issisokelius (tokius kaip as, kurie megsta liezuvi palaidyti) kazkaip visi pastebi ir mochina :) Ir dar reikia kazkaip bent jau dalinai sekti, kiek kas gauna per roudna pinigeliu ir sumuoti slaptai. Tokiu atveju zinosit kas ju turi daugiausia (va del ko juos reikia laikyti uzverstus). Be to, vos per keleta turnu viskas gali pasikeisti, cia ziek tu vargsas, renki vos po 5 auksinius per turna, cia ziurek jau rauni po 14 monetu. Ta dinamika man patinka ir tas jegu pasiskirstymas dazniausiai pasireiskia kazkaip nepastebimai, kaip antai - musam davai Sima, jis tipa stiprus ir su tritonais mums pakenks, bet niekas nemato, kad Ingos barbarai jau antra rounda ima po 15 kapeiku. Bet cia irgi gera savybe, nes niekada negali but tikras, kad esi tikras. Ir monetu skaiciavime, dazniausiai skirtumai nezymus.

Kas liecia Tales and Legends, tai taip, limpa sis expas, vienintele problema - storage. Matet kaip jis dailiai telpa i ta dezute ? Bet ten nera sleevsu, o sleevsus as turiu, bet jei juos ivilkti - nebetilps i dezute. O be slvyu drozt kazkaip nesinori, o naujos dezutes neturiu. Aplamai, vis labiau pastebiu, kad man reikia dezuciu shopo kokio nors, nes tai jau darosi problema, kad nera kaip ir kur laikyti zaidimo kortu. Aisku tiktu magijos deck-boxai, bet tokios kortos kaip pvz Tales and Legends yra nestandartinio dydzio...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...