Autorius Tema: Blue Moon Legends  (Skaityta 7595 kartus)

AndruX

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 93
Blue Moon Legends
« Įrašytas: Rugpjūtis 29, 2013, 07:47 »
FFG toliau perleidinėja senus žaidimus. Blue Moon bus išleistas naujai - http://www.fantasyflightgames.com/edge_ ... ?eidn=4318
Bus 9 dekai. Kiek jų buvo sename leidime?
TrustNo1
BGG profile

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Blue Moon Legends
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūtis 29, 2013, 13:32 »
Ahh, nespejau papostint - Andriukas mane aplenke !
Finally ! Maldos buvo isklausytos... jauciu dar nebuvo tokio geimo, kurio fanai prasytu re-printo labiau. Ir peticijas rase ir parasus rinko, ko tik nedare...bet tai suveike. FFG vis tiek islaiko savo stiliu ir gera varda.
Naujajame BM Legends bus VISOS 9 rases (including ir Aqua ir Pillar rase, kuriu jau niekur nebegali gaut seniai). Realiai ten 8 native rasės ir 1 atvykėlių piratų - Buka. Kiek mačiau naujos , gražesnės slibinų figūrėlės ir sumažinots iki bridge size ir kiek kitaip apipavidalintos kortos. Pats artas lieka tas pats, o tai labai gerai, nes kas žaidė pvz už Mimix deka, mane supras. Kita vertus - sumažintas dydis yra neskanu, bet jūs pasakykite man, kaip kitaip sutalpinti virš 300 oversized kortų į paprastą, standartinę dėžę. Žaidimo lenta irgi liks nepakitus, bet priedo dar bus pridėti 9 kristalai, kas yra yra superb, nors senam variantui aš buvau įsigijęs stiklinius karoliukus).
Taigi šitą projektą aš užskaitau, kol gero imsiu, tik va - klausimas - ką daryti su senom BM kortom ? Jei turėčiau visus senuosius dekus, į tai net dėmėsio nekreipčiau, bet dabar esu pasimetęs kiek... stumt per Ebay, kol dar nelabai kas zino naujienas ? Kolekcininkai manau paimtu uz gera kaina. Nors kita vertus, isigijus Legends, turėčiau dvi žaidimo lentas ir 6 drakonus (po 2 kiekvienos spalvos) - vadinas galima būtų rengti tournament'us, kai vienu metu žaidžia 4 žmonės. Ech...vis tik kartais aš nekenčiu tų žaidimų perleidimų ! Gerai, kad ant daugelio nepasimaunu (Descent, Red November, Lords of the Ring), bet kai kurie, kaip pvz šitas verčia širdį plakti smarkiau...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...