Autorius Tema: MTG Siauliai 2013  (Skaityta 60705 kartus)

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #15 Įrašytas: Spalis 21, 2013, 09:52 »
Citata iš: "witkis"
O negalima būt nukelt bišk pirmą turnyriuką ? arba ankščiau savaite padaryt ? nes 09 nelabai galiu :/
Lapkricio 2d. tiktu man ,bet kazin ar iki tada ateitu draftui produktas jeigu Theros drafta darytume ,o ne M14

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #16 Įrašytas: Spalis 22, 2013, 13:23 »
arteja laikas kada prasides turnyras .... :)

galutine kaina - 70 lt (paduot galite ateje i drafta)

pirmas turnyras kaip nusprende visi bus - Theros Draftas

del datos yra tai kad produkta gaunam truputi veliau t.y. draftinti galima lapkricio 9 d. (sestadienis) nes iki kito laiko greiciausiai yra rizika kad jis gali neatvaziuoti. Viskas butu kaip ir gerai, bet kiek supratau Vaidis nelabai gali - ka nuspres vilku taryba? Darom kuria kita diena? kada kam tinka? man asmeniskai jokio skirtumo nei laiko nei datos atzvilgiu todel sprest jums . :)

del skaiciavimo sistemos -
per formata eventa gauti taskai ajna i bendra tasku poola (lentele).
Eventai visi isskyrus EDH bus pagal standartinius Swiss formata su top4.
Evento tasku reitingavimas -
1 vieta - 5 taskai
2 vieta - 4 taskai
3 vieta - 3 taskai
4 vieta - 2 taskai
5 vieta - 1 taskas
6,7,8 - 0 tasku

del pasiulymo taskus dalinimas uz graziausias partijas yra truputi sudetinga kadangi zaisdami zmones savo matchus netures galimybes matyti kitu, todel vertinimai gali buti neadekvatus. Bet kokiu atveju kaip sake xemas nedalyvavimas vienam evente realiai sumazina sansus laimeti visa turnyra BET kad neliktu nuskriaustu kiekvienas eventas turi savo prizus kurie siek tiek gali sumazinti apmauda to kas negales atvykti i tam tikra eventa :)

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #17 Įrašytas: Spalis 22, 2013, 13:50 »
Citata iš: "Versetty"
arteja laikas kada prasides turnyras .... :)

galutine kaina - 70 lt (paduot galite ateje i drafta)

pirmas turnyras kaip nusprende visi bus - Theros Draftas

del datos yra tai kad produkta gaunam truputi veliau t.y. draftinti galima lapkricio 9 d. (sestadienis) nes iki kito laiko greiciausiai yra rizika kad jis gali neatvaziuoti. Viskas butu kaip ir gerai, bet kiek supratau Vaidis nelabai gali - ka nuspres vilku taryba? Darom kuria kita diena? kada kam tinka? man asmeniskai jokio skirtumo nei laiko nei datos atzvilgiu todel sprest jums . :)

del skaiciavimo sistemos -
per formata eventa gauti taskai ajna i bendra tasku poola (lentele).
Eventai visi isskyrus EDH bus pagal standartinius Swiss formata su top4.
Evento tasku reitingavimas -
1 vieta - 5 taskai
2 vieta - 4 taskai
3 vieta - 3 taskai
4 vieta - 2 taskai
5 vieta - 1 taskas
6,7,8 - 0 tasku

del pasiulymo taskus dalinimas uz graziausias partijas yra truputi sudetinga kadangi zaisdami zmones savo matchus netures galimybes matyti kitu, todel vertinimai gali buti neadekvatus. Bet kokiu atveju kaip sake xemas nedalyvavimas vienam evente realiai sumazina sansus laimeti visa turnyra BET kad neliktu nuskriaustu kiekvienas eventas turi savo prizus kurie siek tiek gali sumazinti apmauda to kas negales atvykti i tam tikra eventa :)
Man data bet kada tinka

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #18 Įrašytas: Spalis 22, 2013, 20:22 »
Citata iš: "Versetty"
arteja laikas kada prasides turnyras .... :)
del pasiulymo taskus dalinimas uz graziausias partijas yra truputi sudetinga kadangi zaisdami zmones savo matchus netures galimybes matyti kitu, todel vertinimai gali buti neadekvatus.
Jeigu čia apie tai ką aš siūliau, tai visai netaip supratai. su šita taškų sistema apie kuria tu rašai tai išvis niekaip nesusija. Ten kalbėjau tik apie Commander turnyra ir tik dėl atskiros partijos (4 žmonių stalas).
Šiaip prie to pačio galiu ir paklausti organizatoriaus, kaip bus nuspręsta, kas commander turnyje užims 2-5 vietas? kaip tai bus skaičiuojama?

Dėl datos aš prisiderinsiu, sakiau tik dėl valandos galėtų būti anksčiau (12h).

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #19 Įrašytas: Spalis 23, 2013, 16:42 »
zmones gal galim daryt ne kas dvi savaites o dazniau ir kitus i viena diena sumest nes man pvz gaunas kad savaite pabunu siauliuose tada vilniuj savaite ir vel griztu i siaulius ir sjp mum su xemu kelione lb atpigtu

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #20 Įrašytas: Spalis 23, 2013, 18:16 »
del manes tai tinka, galima ir taip, kaip jau liaudis nuspres :) nu tik drafta jau palikim viena vienai dienai nes ir taip smegenai po to lydos :)

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #21 Įrašytas: Spalis 23, 2013, 18:42 »
Man tinka , drafta atskirai galim pasidaryt ,paskui bandyt kita savaite koki T2+ EDH ir dar kita savaite Modern ? :)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #22 Įrašytas: Spalis 24, 2013, 23:55 »
As siuliciau EDH + Drafta ir Modern + T2 padaryt. Kitaip sakant labiausiai komplikuota ir maziausiai komplikuota ir daugiau abu vidutinius sumest. Del datos, man kitas savaitgalis idealiai tinka nes vis tiek vaziuosiu i Siaulius,bet jei zmonems netinka - Oh well, vaziuosiu dar karta :D
ϕyrexian ϕanatic

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #23 Įrašytas: Spalis 25, 2013, 09:59 »
Mano siulymas butu drafta palikti atskirai, kaip ir liktais tarem ir nutarem 9 diena lapkricio :)

jeigu yra noras, o kaip matau yra, sujungti kelis eventus i viena, siulyciau daryti tada EDH+T2, o moderna palikti atskirai, del ko taip? ogi del to kad labai viskas paprasta, EDH realiai bus kelios kovos kurios aisku uzims ilgiau laiko bet teoriskai jis turetu trukti trumpiau nei tarkim visas moderno turnyras, tuo paciu pajudinti t2, elementariai del to, kad t2 yra sunkiausiai besikapanojantis formatas pas mus :)

bet kokiu atveju  cia mano siulymas, tuo tarpu draftas vyks 9 d. ir bus theros :) nu bet jus info zinot visa ir taip be manes :)

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #24 Įrašytas: Spalis 26, 2013, 01:05 »
http://forums.mtgsalvation.com/showthread.php?t=323264  butu visai smagu taip sulost, nes nebutu tada all vs one ir win ne tiek daug reikstu

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #25 Įrašytas: Spalis 26, 2013, 14:13 »
Busted: Argue about the rules interactions of a card and get it wrong.

gera taisyklė :D

dėl platesnės taškų sistemos naudojimo reikia testuoti. Tikrai negalime bandyti to jau per turnyrą... būtent dėl to šios minties ir nesiūliau, nes čia vieną kart pažaist irgi neužteks, manau normaliai ištestuoti tokias taisyklės užims laiko.
šiaip tos taisyklės labai daug ką keičia ir deckai visai kitaip jau turėtų būti dėliojami, nes pvz neištrauki burtų kelių, kad gauni taškus už priešo sunaikinimą, ir nebelabai aišku ką išvis veikti reikia...

waidas987

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 55
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #26 Įrašytas: Spalis 29, 2013, 19:40 »
siūlau pirmą turnyrą daryti lapkričio 16d. Kadangi nutarėme, kad kiti turnyrai bus sujungti, tai ir taip bendrą turnyrą baigsime greičiau, nei pradineme plane.
Tikrai durnai gausis jei vienas žmogus atkirs, nes turnyrui reikia 8 žmonių.

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #27 Įrašytas: Spalis 29, 2013, 21:01 »
Citata iš: "waidas987"
siūlau pirmą turnyrą daryti lapkričio 16d. Kadangi nutarėme, kad kiti turnyrai bus sujungti, tai ir taip bendrą turnyrą baigsime greičiau, nei pradineme plane.
Tikrai durnai gausis jei vienas žmogus atkirs, nes turnyrui reikia 8 žmonių.
Tu negalesi lapkricio 9d  ? Jeigu negalesi ,man tinka ir 16 :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #28 Įrašytas: Spalis 30, 2013, 10:26 »
man tinka ir 16 :) jeigu visiems tinka galima ir ta diena daryti :)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #29 Įrašytas: Spalis 30, 2013, 15:01 »
Man noris kuo anksciau, o be to, nemaciau kad kam 9 diena netiktu  :smile: anyway, kada bus tada bus, tiesiog as nematau tikslo drafta pati viena palikt, o po to moderna irgi viena. Pas mus per pre zmones 6 ratus sealedo sulosia ir dar padraftina ramiai su 3 ratais.
ϕyrexian ϕanatic