Autorius Tema: MTG Siauliai 2013  (Skaityta 60701 kartus)

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #45 Įrašytas: Lapkritis 13, 2013, 08:21 »
Citata iš: "waidas987"
kada pradedam žaist?
norėčiau 12h, nes laukia gana ilgas turnyras ir nesinorėtų, kad šeštadienis baigtūsi tik kortų dėliojimu, dar reikia pasilikti laiko ir prisigerti..  :drinks:

primenu sideboard galimybe. bet jaučiu, kad jau niekas neregavo, tai ir jau nebesureguos...
Man tinka bet koks laikas . Gal butu geriausia 12h , anksciau pradetume - anksciau baigtume :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #46 Įrašytas: Lapkritis 13, 2013, 10:21 »
manau drasiai galim pradet 12 :) jei tinka ir kitiem (tylejimas irgi reiskia sutikima) vadinas pradesim 12 :) primenu - dalyvio mokesti atsinesti kartu su viskuom kas privaloma turnyrui :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #47 Įrašytas: Lapkritis 17, 2013, 13:00 »
Va praejo pirtas ratas musu lygos, kam idomu kaip kas vyko ir kaip kas stovi lentelese tuoj pateiksiu :)

tasku sistema buvo padaryta kad neissikreiptu rezultatai ir butu balansas tokia:

1 vieta - 8 tsk.
2 vieta - 7 tsk.
3 vieta - 6 tsk.
4 vieta - 5 tsk.
5 vieta - 4 tsk.
6 vieta - 3 tsk.
7 vieta - 2 tsk.
8 vieta - 1 tsk.

visiems formatams taikoma ta pati skaiciavimo sistema.

dabar apie tai kas buvo vakar :)
vyko Theros draftas 3 roundai + top4, ir EDH eventai.

Theros drafto rezultatai:

1 vieta - Povilas Gecas (8 tsk.)
2 vieta - Tomas Samuilis (7 tsk.)
3 vieta - Tomas Glazauskas (6 tsk.)
4 vieta - Domantas Zavadzkis (5 tsk.)
5 vieta - Karolis Slivinskas (4 tsk.)
6 vieta - Dovydas Staponkus (3 tsk.)
7 vieta - Vaidas Aleksandravicius (2 tsk.)
8 vieta - Vytenis Kazlas (1 tsk.)

EDH rezultatai:

1 vieta - Domantas Zavadzkis (8 tsk.)
2 vieta - Dovydas Staponkus (7 tsk.)
3 vieta - Tomas Glazauskas (6 tsk.)
4 vieta - Karolis Slivinskas (5 tsk.)
5 vieta - Tomas Samuilis (4 tsk.)
6 vieta - Vytenis Kazlas (3 tsk.)
7 vieta - Povilas Gecas (2 tsk.)
8 vieta - Vaidas Aleksandravicius (1 tsk.)

Po dvieju eventu standingsai:

Domantas Zavadzkis - 13 tsk.
Tomas Glazauskas - 12 tsk.
Tomas Samuilis - 11 tsk.
Povilas Gecas - 10 tsk.
Dovydas Staponkus - 10 tsk.
Karolis Slivinskas - 9 tsk.
Vytenis Kazlas - 4 tsk.
Vaidas Aleksandravicius - 3 tsk.

va tokie kol kas rezultatai :)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #48 Įrašytas: Lapkritis 17, 2013, 18:08 »
Pabuvau gerietis ir istaisiau savo pavarde 3 kartus tavo poste :D. Nors ne kaikas kas raso mano pavarde ZavaTSkis.
ϕyrexian ϕanatic

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #49 Įrašytas: Lapkritis 17, 2013, 18:16 »
:D supratau, persiprasau :D

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #50 Įrašytas: Lapkritis 23, 2013, 17:31 »
Taigi ,pabaigeme mtg taures turnyra . Cempionu tapo Domantas , sveikinimai ! :) Pirmas blynas gal ir buvo siek tiek prisviles ,bet manau visi puikiai praleidom laika. Siandien nedalyvavo Tomas ir Vaidas , del to gal buvo kiek maziau idomu , bet jei taip gavos ,ka jau padarysi.
Moderno turnyro rezultatai tokie (po 3 roundu ir top4 ):
1. Tomas Samuilis 8 taskai
2. Povilas Gecas 7 taskai
3. Dovydas Staponkus 6 taskai
4. Domantas Zavadzkis 5 taskai
5. Vytenis Kazlas 4 taskai
6. Karolis Slivinskas 3 taskai
Standard turnyro rezultatai tokie (po 3 roundu ir top4 ):
1. Domantas Zavadzkis 8 taskai
2. Karolis Slivinskas 7 taskai
3. Povilas Gecas 6 taskai
4. Tomas Samuilis 5 taskai
5. Dovydas Staponkus 4 taskai
6. Vytenis Kazlas 3 taskai
Bendra lentele:
1. Domantas Zavadzkis 26 taskai
2. Tomas Samuilis 24 taskai
3. Povilas Gecas 23 taskai
4. Dovydas Staponkus 20 tasku
5. Karolis Slivinskas 19 tasku
6. Tomas Glazauskas 12 tasku
7. Vytenis Kazlas 11 tasku
8. Vaidas Aleksandravicius 4 taskai

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #51 Įrašytas: Lapkritis 24, 2013, 09:14 »
Galvoju senai parasiau reportai tai why the hell not. 4 reportai HERE WE GO!

1. Draftas

Susedom prie stalo, pradedam draftint, atplesiu Mistborn Hydra Okay, normaliai, gera korta ziuresim kaip toliau eisis, antras pickas Nylea's Emissary sweet zalia, 3 pickas Lightning Strike sweet GR, gera spalvu kombinacija. Daugiau ejo vien meslas, ir visu 5 spalvu. Antras boosteris isplesiu Shipbreaker Kraken .... na jau ne, niekam as jo neduosiu... draftas toliau eina taip, lyg visi man sakytu, zaisk visas penkias spalvas. 3 boosteri isplesiu Abhorrent Overlord  :o  Norejau nusisauti ant vietos.... Aciu dievui po to ejo biski geresnes juodos ir zalios kortos tai galu gale nusprendziau zaisti Juoda-Zalia su siek tiek melynos 4 melynom kortom - 1 Shipbreaker Kraken, 2 Griptide, 1 Voyage's End. Pirmas roundas buvo pries Witki. Pas ji irgi daxuja su biskiu spalvu, bet stipriai based on White, deckas BUTU buves stiprus jei jis turetu daugiau butu kaip triggerinti Heroic sugebejimus ant savo padaru, o jo vos ne visi padarai turejo Herioc, tai as ten panikavau kaip reikalas kad tuoj koks Triton Tactics ar kazkas tokio ateis ir bonne voyage man bus atgal i Vilniu. Bet nebuvo. Ir siaip man gerai traukesi laimejau 2-0. 2 roundas Versetty. Jis irgi susidejo GB bet problema, ir tuoj suprasit kam ta problema, aplink ji per 2 zmones niekas nerinko zalios.... tai tokio greicio deckas buvo, kaip jis sake, viena padara uzmusi, 2 islenda, tai panasiai ir buvo 0-2 suvazinejo mane lyg niekur nieko. Treciame rounde zaidziau pries Vaida. Visi gasdino mane kad ten baisus deckas, jie buvo teisus, Thassa, God of the Sea, Bow of Nylea ir jei supratot kad jis zaidzia UG kalade ir pas ji Temple of Mystery buvo tiesiog grazus bonusas... :o Bet deckas nebuvo pats greiciausias, mano kadangi buvo toks Tempo-ish Midrange kai laukt turiu kol daeisiu iki kokiu 4-5 manos, o budu kaip pasiekt tiek manos greiciau turejau, as siaip, ne taip, prasimusiau pro vaidzio sienas ir laimejau, 2-0 supratau ant kiek ten buvo baisus tas prakeiktas skorpionas Sedge Scorpion, geresnes sienos sunkiai rasi in Limited. Pusfinali zaidziau pries Goldena, nera ten net kalbu, ateinu, suvazineju tave, geros dienos 0-2 einu zaist del 3-4 vietos su.... you guessed it Verseciu AGAIN... Jis mane irgi suvazineja. 1-2 berods, kazkiek dar pasispardziau :D. Bet pointas buvo toks, Aggro deckai>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Mano deckas.
Commander
Pasiskirstem i logiskus podus, tie kas pateko i top 4 (As, Golden, Versetty ir Pofke), ir tie kas nepateko i top4 (Witkis, Vaidas, Snickito, Un). Musu pod'as turejo nenumirstanti rivalry kuris buvo po drafto tik dar stipresnis - Pofke vs. Versetty. Matot per drafta, Pofke ir Tomas zaide pusfinalyje, Paskutiniam turne paskutinio game'o Tomas sprende dilema kaip jam uzmusti pofke, nes kitaip, jis pats mirs. Sprendes 2-3 minutes, pofke pratruko, pradejo greitinti Toma ir rekti ant jo, kadangi as maciau situacija, as jam daviau viena minute padaryti sprendimus, jei ju nebus padaryta, turnas butu pasuojamas, kitaip sakant, butu ivyke taip kaip butu ivyke GP ar kur kitur, aisku dar warninga butu dave, bet cia pusfinalis jau tai nebesusirinksi tu warningu kad Game loss gaut ar kazka panasaus. Anyway, Is ano Podo isgirstam kad Snickito prasuko Infinite Combo ir nuzude visus pries stalo.... that's nice, kitaip sakant jis renkasi kas su juom eis i Top4 pod'a....O mes zaidem 2 1v1 partijas praktiskai, tomas su pofke dauzesi kaip vistos, per vistu mustynes, o mes su goldenu ramiai ir apgalvotai kovojom, nes abieju musu deckai, nepasizymi greiciu, Mano komanderis [Ac]Azami, Lady of Scrolls[/c], o pas ji Sedris, the Traitor King. Nu tai zaidemes mes ilgai, jis Liliana, as ja nukepu su is Versetty pavogtu Serra Avenger, pasideda chandra, ja uzmusu su dar vienu pavogtu padaru - taip mano decko prinsipas buvo Mind Control efektai ir counterspell'ai. Nu mono Blue, ko daugiau jus tikejotes. Ishsirezolvinau Arcanis, the Omnipotent kuris uzsimove zaibiskus batus Lightning Greaves Ir dave man daxuja su trupuciu kortu. Tai visiems nepadejo nes po to prisijunge Psychosis Crawler o kortas as traukiau kiek noriu ir kada noriu praktiskai, tai kadangi as greit susidorojau su Goldenu, o Tomas nugalejo Pofke, as su Tomu ejom i Top 4. Cia buvo .... Strange to say the least. Sedim As, Tomas, Un ir Snickito. Nu ka, as pazaides maza politikos zaidima greit uzmeciau targeta ant Karolio, kodel? Nes jis praaita stala nuslave su infinite combo, plius jo Commanderis kas upkeepa gainina 2 laifo, kai jis commander zonoje, kitaip sakant FOREVER. Nu tai taikinys tik pastiprejo kai jis antrame turne ishsimete Ethersworn Cannonist. As su Tomu greit jam reikalus pakakojom ir uzmusiau Karoli su jo paties Ob Nixilis, the Fallen kodel, Un'as neminimas priijunges? Nes jis uzstrigo ant 2 ar 3 landu, nepamenu. Anyway, tada musau abu kartu ir Toma ir Un'a, kadangi jau mano battlefield'as buvo prikakotas vizardais of all shapes and sizes,  as pritraukdavau daugiau nei 5 kortas per ejima, mano hand size limito taip pat nebuvo. Jau galejau uzmusti un'a, bet jis melde pasigailejimo, o musau ji su Tomo paties Commanderiu :D. Tada Tomas galvojo dabaigs Un'a su savo 66/66 Serra's Avatar bet ne, unas suzaide savo boros spell shield ar kaip ji ten korta, kur reflektina damage'a nuo saves i damage source'o kontroliuotoja, bye bye tomai :D. tada as primusau un'a ir laimejau Commanderi! YAY!!!! Vistiek nekenciu to formato.
ϕyrexian ϕanatic

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: MTG Siauliai 2013
« Atsakymas #52 Įrašytas: Lapkritis 24, 2013, 09:40 »
Report Pt.2
Modern
Zaidziau UR Fejas, su ta mintim kad Goldeno Infectas turetu turet bloga matchup'a. Nezinau ar pasiteisino bet pirmam rounde zaidem mes ir ejosi viskas pagal plana, jis pasideda padara, as ji nuburninu. Galu gale primusu ji, taip abu kartus, 2-0 Antram rounde zaidziau pries pofke..... TAIP DECKAS JOKS MANES NEKENTE. per 14 kortu, 2 landai ir abu Island'ai..... what the duck  :o. 0-2 gavau malku. 3 rounde zaidziau pries Karoli, ten pirma game'a jis netrauke landu normaliai, o antram game'e tiesiog zaidem abu kontroles, ir pas ji removalas baigesi greiciau 2-0. Top 4 Goldenas vel.... si karta nejo viskas pagal plana, turejo apsauga viskam ka as turejau 2-0 ... nu atsikersijo uz pirma round'a :D. 3-4 vieta su Un'u. Ka galiu pasakyt, SPLIT SECOND - I HATE YOU!!!!!!!! Taip taip, Sudden Shock pas ji padare daug darbo :(. Likau vel 4'as pirmam evente tos dienos.... I see a pattern here.
T2
Zaidziau Mono Blue Devotion, deckas kuris is dalies yra pastatytas ant 2 kortu - Master of Waves ir Thassa, God of the Sea. Pirmas round'as pries Witki, pas ji Naya Midrange, bet ne siaip ten kortu primesta..... oi neeeee, Loxodon Smiter, Ajani, Caller of the Pride, Aurelia, the Warleader ne siaip sau kortos, visos jos mane bent viena karta uzmuse, tada kai man reikejo laimet, tai man baime didele pries ji. Pirma game'a jis nepaskaiciavo kai mane galejo uzmusti su Ajani, Caller of the Pride[c] ir 3/3 Knight tokenu su Vigilance, o gal ir apskaiciavau, bet baigesi viskas mano overload'intu [c]Cyclonic Rift ir didele porcija padaru i veida. Antra game'a berods visiskai uzlockinau jo padarus su Tidebringer Mage ir primusau su vos ne viskuom ka turejau. 2-0 Antra round'a zaidziau pries Golden'a ir jo RG aggro. Jis netgi sufleravo apie specialias sideboard kortas pries mane. Pirma Game'a laimejau vien del jo padarytos klaidos kai priverte su visais mano padarais blokuoti padara kuri gali blokuoti flieriai, problema tame, kas pas mane tik vienas neskraite, tai su visais kitais padarais blokavau ka norejau, tuom viskas ir baiges, antra game'a pamaciau baisu dalyka - Skylasher ..... fuck.... dar uzdejo ant jo Madcap Skills ... prisipazinsiu galvojau scoopinti, bet pastebejau kad turiu viena Mutavault ant stalo ir kita rankoj, I HAVE A CHANCE. Jis aisku mate ka as norejau padaryt, bet jis iskeicia 2 kortas i 2 mano landus - Profit, is jo puses didelis, bet as, kaip Thassos  sventikas koksnors  :pray: traukiau Islandus ir meciau savo threatus kurie po to primuso ji. PHEW. Round 3 zaidziau pries Karoli, mes atvyke testavom matchupa 4-2 jo naudai..... Darom isvadas. Bet si karta pramusau su didziuliais Master of Waves. 2-0 Pusfinalis Pofke Kai tik jam paskolinau viena Thoughtseize tai su juom ir prasidejo visas zaidimas...nesmagu, bet mano threatu armijos jam buvo per dideles pirma zaidima, toliau neprisimenu nieko, ka tik prisimenu, kai jis turejo Obzedat, Ghost Councilo as Frostborn Weird. Galu gale laimejau, tik neprisimenu 2-0 ar 2-1 ... sorry. Finalas pries Karoli, cia buvo decider'is nes jei as pralosiu karoliui o goldenas pries pofke laimi, as ir goldenas turim bendroje iskaitoje turim tiek pat tasku :D. Bet sadly taip nebuvo, tarp manes ir Karolio ivyko greitos ir tiesioges partijos, dekui un'ui uz pastebejima, jog overload'intas Cyclonic rift padaru netargetina, Laimejau pries Karoli 2-0 kartu nusinesdamas T2 ir visa eventa  :Yahoo!: gavau Dragonform Playmat'a ir taure kurios dar nemaciau :D
ϕyrexian ϕanatic