Autorius Tema: Padėkit išsirinkt žaidimą  (Skaityta 132396 kartus)

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gruodis 14, 2009, 13:17 »
Citata iš: "Hornis"
Galiu nupiešt po pigiaja ;)
Man tėvas katik siūlės tai padaryt :D, bet atsisakiau, beje buvau Galvosukių Pasauly (Akropolyje) tai žabtai atsidarė kiek prisivežė žaidimų, anksčiau tiek nebuvo, dabar vos ne kaip d6, ir warcraftai visi yra, lord of the rings, tanhauser, cash and guns, thrones ir t.t., tik kainos truputi aukštos.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gruodis 15, 2009, 08:46 »
"Galvosukiai" tikrai zaidimu prisiveze, pvz Doom uzsisakiau is Ebay uz 209 su siuntimu, o cia buvo uz 205 lt,
Siaip tos kainos standartas, nes tas pats Starcraftas irgi buvo D6 kaina - 250 lt, gal paskui nupigo keliais kitais.
O uz 40 procentu , jei Maximoj buvo WoW, tai cia griekas neimt to geimo. As taisykles skaiciau, grafika grazi, bet labai painios taisykles jo. Painesnes netgi uz Starcrafto ! Bet WoW fanams turetu patikt.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodis 15, 2009, 12:58 »
tai kad star crafto daug maz aiskios  8)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #18 Įrašytas: Kovas 30, 2010, 01:59 »
http://www.furorgames.lt/flypage/stalo-zaidimai/fantasy/okko-era-of-the-asagiri.html
as nujauciu, kad tas zaidymas gali buti neblogas :) Pirmyyyyyyyyyyyyyyyn kovotojai!!!
na cia as taip sakau vien del tuo, kad jis apie japonija is tikruju.... bet labai noriu figureliu zaidimuka pazaisti...

Pvz. kas uz Blood Bowl, arba warhammeri?
Seip kada nors reikes atnesti AT43. http://games.rackham-e.com/en/at-43?
42 is the answer \"(bow)\"

SaBeerNik

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 274
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #19 Įrašytas: Kovas 30, 2010, 10:22 »
Blood bowl yra geris, su nostalgija prisimenu  :good:
*pew* *pew* ...missiles kills

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #20 Įrašytas: Kovas 30, 2010, 16:04 »
Joa, Blood Bowl...isivaizduojat, SabeerNik turejo tikra , grazu ir nauja, dazais kvepianti BB, kuri jam sesuo uz kokius 200 lt aciunte is amerikonu.. ten buvo starteris, Orkai pries zmones, nenudazytos figurkes, nesuklijuoti lipdukai...ech, bet jis ji ismaine i Tanhauser, kuri klube pamegino saika keleta kartu zaist ir numete...Sab, a nebusi cia promacho padares ? juk matai, turim liaudies, kuriems BB kazka sako...
O daba belieka tik biechinti kompiuterini varianta, kursai ne is tolo neprilygsta stalo....

To Taran : Okko tos figureles yra cardboardines, istatytos i laikiklius :) Nejau sunku butu jiems isliet miniatiuras nindziu ir samuraju...bet aisku nuo to sukiltu kaina geimo, bet a ti mum ne px ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #21 Įrašytas: Kovas 30, 2010, 16:12 »
blemba, nostro, tu tiek kupinas genialiu ideju, man dar keista, kaip pats nelieji figurikiu geimams  :Search:

o sabs ka pridirbo ta pridirbo, nebepakeisi, kam cia dabar toliau ant zaisdos pilti? mm? :) uztat jis vienintelis VIP`a turi  :Yahoo!:   :twisted:
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #22 Įrašytas: Kovas 30, 2010, 16:23 »
Ojoa, tai kad neapsimoka liet man figurkiu, nieks nepirks :) O be to ir tingiu, muahgaha !
Nu VIP's , nu i ka ? Viena karta nereikejo moket nario mokescio ir viskas, plius vardas melynai isvedziotas ...bet va uztat dabar turetu BB, gal ziek net lyga imanoma uzkurt butu, jei daugiau susidometu...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #23 Įrašytas: Kovas 31, 2010, 08:33 »
man pradeda rodys, kad tau vienam visokios lygos ir turnyrai idomus. :) o vip.. nu neturi tai patylek  8)  :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #24 Įrašytas: Kovas 31, 2010, 09:00 »
Ne ne, jo jo. Vat liga butu superinis dalykas. blin aisku kaina biski glumina... Bet vyrai ir moterys, ant magica islesite zymiai daugiau, o fun'o mano manymu maziau. Cia gi sudariai komanda ir losi sau karts nuo karto nupirkdamas koki nauja izadeja :). Vis del tuo as labai palaikyciau blood bowl'a ideja.
42 is the answer \"(bow)\"

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #25 Įrašytas: Kovas 31, 2010, 09:54 »
tai pas mumis magicas praktishkai tik ant nostromo ir laikos :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #26 Įrašytas: Kovas 31, 2010, 10:17 »
Sauliushka, tu neteisus. Tiek Taran, tiek Arturas, bei UN magijos yra tiek prisizaide, kad tu tikriausiai per visa likusi gyvenima neprazaisi :)
O turnyrai yra savotiskai idomus dalykas, galima pasivarzyti tarpusavy, nei vien tik zaisti paprastai. Kadangi casual theme deku turnyra magijos as uzkuriau, tai esu suinterestuotas , kad jis pavyktu ir galu gale pasibaigtu, todel tokius kaip tu ir spaudziu , kad zaistu , o ne atmazus metytu  :-x
Jei zmones zaidzia, tai vadinas turnyras jiems tinka ( nors , jei realiai, nzn ar bus Ravnicos turnyras kada nors, kazkaip nukritus morale biski man, ehehe  :cry:  )

P.S. Seniuk, tu pats VIP neturi, taip kad netildyk vyresniu  :twisted:  Zinai kaip sako, tu kepk duona savo krosnyje, o as savoje - batus dziovinsiu  :drinks:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #27 Įrašytas: Kovas 31, 2010, 11:27 »
Nu aš už turnyrus, vis smagiau negu paprastai lošt, tai del Ravnicos Nostromo nestabdyk  :smile:

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #28 Įrašytas: Kovas 31, 2010, 12:14 »
visu pirma.. noriu patikslinti..
Citata iš: "Nostromo"
Sauliushka, tu neteisus. Tiek Taran, tiek Arturas, bei UN magijos yra tiek prisizaide, kad tu tikriausiai per visa likusi gyvenima neprazaisi :)
eam.. ne tikriausiai.. o TIKRAI.
kitas dalykas tas apie batus man patiko.. cia tu pradejai i kitu pecius listi  :evil:

dar del turnyru. jie yra labai linksmi, kai viskas vyksta viena ar dvi dienas is eiles, o neissitempia. todel kita karta organizuojant reikia surinkti tokius zmones, kurie sutinka viena diena paaukoti tam turnyrui ir susede pliekia visa diena ir issiryshkina. taip beja panasiai buvo tadien, kai BUVAU GAVES viena pergale ir pralosiau ponui Nostromui :) bet paskui reikalai susigadino...

atbelsiu as su kuo reikia.. del statistikos ir kad paskui nesakytu NIEKAS kad va tas sustume :P
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: Padėkit išsirinkt žaidimą
« Atsakymas #29 Įrašytas: Kovas 31, 2010, 12:29 »
O as vis su savo blood Bowlu isikisiu :) Echhh... kazkuo jis mane labai traukia, bet tiesa pasakius as tik green tuocheris... Is tikro stabdo vien piginu sumas. Beeet magic'ui leidziami zimiai didesni piginai, mano asmenisku manymu. Tai o vat jei atsirastu dar kas, tai gal ir pasiaukociau kiek jis ten kastoja (tik pirma reikia uzsidirbti :) ).
42 is the answer \"(bow)\"