Autorius Tema: 2014.01.08 Treciadienis  (Skaityta 7925 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
2014.01.08 Treciadienis
« Įrašytas: Sausis 07, 2014, 19:43 »
welcome, savaites vidurys. Ka losiam?
pasiulymas - LUNA? :) m?m?m?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2014.01.08 Treciadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausis 07, 2014, 19:47 »
Welcome, Tomai.
Challenge accepted, Luna it is.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Re: 2014.01.08 Treciadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausis 08, 2014, 14:11 »
Hai. Būsiu. pasiimsiu Dominion Guilds && Cornucopia ir kažkurį kitą ( Prosperity || Intrigue || Hinterlands )
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Re: 2014.01.08 Treciadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausis 08, 2014, 14:37 »
Aš turėčiau pasirodyt. Lunoj vieta rezervuokit.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2014.01.08 Treciadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausis 08, 2014, 15:33 »
Ok, Lunos squadas:
1. Simas
2. Tomas
3. Gintaras
4. Karolis
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2014.01.08 Treciadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausis 08, 2014, 16:17 »
Aš jaučiu skip šiandien :sorry:

Animagne

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 21
Re: 2014.01.08 Treciadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausis 08, 2014, 16:43 »
Mane ir į Luną tada užrašykit, jei vieta dar laisva.

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2014.01.08 Treciadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Sausis 08, 2014, 17:13 »
O tai man ka zaist?
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2014.01.08 Treciadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Sausis 08, 2014, 17:17 »
Citata iš: "visoks"
O tai man ka zaist?
Tu tik ateik, rasim ką tau duot :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2014.01.08 Treciadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Sausis 09, 2014, 08:31 »
Ech Sauliukai, gailėkis, kad nepasirodei :) Žmonių buvo ir ką žaist irgi buvo.
Prisėdom prie senai čiupinėtos Lunos. Žaidėm advanced variantą, kai visi susideda šventyklas ir žmogeliukus kur patys nori. Long story short - Karoliui sekės geriausiai strateguot, jis surinko berods didžiausią skaičių taškų žaidimo istorijoj - 92 :) Aš su Gintaru pasidalinom antra vieta surinkę po 79. Tomui sekėsi kiek mažiau, kaip jis pats sakė, užstrigo žaidimo pradžioj. Šiaip buvo smagu, ypač pirmi trys turnai, kur būna didžiausias brain damage pasirinkt veiksmą iš niolikos galimų :D
Dar sumetėm tryse Love Letter. Smagi partija buvo, žaidėm jau prieš visiems einant namo, tai 7 žmonės sustoję aplink stalą užgniaužę kvapą stebėjo mūsų peripetijas. Kaip per kokio grand turnyro finalą :) Gintarui pasisekė labiau, todėl jam atiteko princesės širdis ir visa kita :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2014.01.08 Treciadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Sausis 09, 2014, 20:42 »
damesiu ir as pora zodziu :) tai va, kaip buvo pasakyta, ememes senai ciupinetos Luna'os :) truputi pataisysiu Sima, man susivele ne pradzia o pabaiga :) pacioj pradzioj kazkaip viskas buvo aisku ir ejos pagal plana kaip turejo buti, bet likus dviems etapams iki zaidimo galo, iskepe smegenys ir jau pradejau jausti kad pergale bega is ranku, o tuo tarpu kiti kurie pradzioj siek tiek snaude, pagavo ritma ir dejo per sonus :) po to dar diskutavom apie ivairius variantus kaip butu galima tūpai laimeti, bet priejom isvados kad nelabai gaunas tas dalykas :) bet siaip visumoj tai buvo super prisiminti Luna, cia antras po Troyes is tokiu pasiilgtu :) buvo lb cool  :good:  realiai didelis respects Animagne, zmogus atejo pirma karta losti ta geima, kuris toli grazu nera toks labai paprastas, BET jis paskaite taisykles ir dar net pataise Sima berods del poros niuansu!!! va cia tai mldc  :yes:  mokykites!!!!! :drinks:
pabaigus Luna ir juntant kaip kepa smegenai, paemem turbini fileriuka - Love Letter. Reziume trumpai - laimejo Gintaras, laimejo princese...truktelejo ir isejo linksmas namo :D
va tiek...

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2014.01.08 Treciadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Sausis 10, 2014, 18:10 »
Animagne apskritai norėčiau pagirti, nes paskutiniu metu  labai dažnai skina pergales vieną po kitos. Ir jei kas stebi žaidėjų reitingus, turbūt atkreipė dėmesį kaip per labai trumpą laiką šoktelėjo į viršų. Šaunuolis! :good:

Animagne

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 21
Re: 2014.01.08 Treciadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Sausis 11, 2014, 20:47 »
Reikia kažkaip rinktis reitingą, kai būnu Šiauliuose mažiau nei pusę metų. :) 7wonders populiarumas paskutiniu metu šiam tikslui nemaišo.

Šiaip Luna sužaisti patiko, labai matematiškas žaidimas (nieko nėra random, viskas matoma, kitų žaidėjų veiksmus galima nuspėti), dėl to spėju smegenys ir svilo (kaip buvusiam matematikui tikriausiai mažiau ir jautėsi :D). Šiaip pačiam pasirodė kad strategavimas daugiau pasireiškia gale, kai kiekvienas veiksmas žymiai svarbesnis ir reikia gelbėtis iš esamos padėties, nei pradžioje, kai mažiau reikia galvoti apie pasekmes savo pirmųjų ėjimų ir tiesiog optimizuoti kiek surenki taškų, ypač kai pirmuose ėjimuose jie taip lengvai renkasi (ėjimas į temple anksti daug duoda iškart ir dar per kelis ėjimus galima papildomų taškų prikaupti, svarbu tik per daug ten nepalikti novices, kad dar būtų galima taškų ir salose rinkti). Antras pastebėjimas (taip pat prie taškų optimizavimo): high priestess good, apostle - bad (man atrodo 2 kartus gavau 6 taškus iš priestess, vieną kartą tik buvau ketvirtas ir nei karto nuo apostle nepraradau).

Ir dėl taisyklių, klube dažnai matau problema būna dėl jų aiškinimosi, be to kaip žmogus ne kartą rimtai galvojęs apie magic judge egzamino laikymą (gal pasibaigus mokslo metams...), visada noriai aiškinuosi ir padedu su taisyklėmis bet kuriam žaidimui :).