Autorius Tema: 2014.09.07 Sekmadienis  (Skaityta 31585 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2014.09.07 Sekmadienis
« Atsakymas #30 Įrašytas: Rugsėjis 07, 2014, 10:19 »
gali drasiai ajt tikrai neleks visi kasio ziuret :D nu tik aisku pasiskambink pries eidamas :)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2014.09.07 Sekmadienis
« Atsakymas #31 Įrašytas: Rugsėjis 07, 2014, 10:19 »
Aš tai iki 19val tai abejoju ar išbūsiu, ypač kai dar anksčiau renkamės. Bet galėsiu palikt raktus jei kas ilgiau vakaros :smile:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.09.07 Sekmadienis
« Atsakymas #32 Įrašytas: Rugsėjis 07, 2014, 10:29 »
Ok, pasiskambinsiu tada tau, arba Tomui.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Re: 2014.09.07 Sekmadienis
« Atsakymas #33 Įrašytas: Rugsėjis 07, 2014, 19:26 »
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2014.09.07 Sekmadienis
« Atsakymas #34 Įrašytas: Rugsėjis 07, 2014, 19:34 »
Nu gerai, reikia testi grazia tradicija ir papasakoti kas cia siandien ivyko :)

zodziu, pasiemiau Maroom ir varem nupirkt virduliuko, arbatu ir kito butino ir reikalingo stuff'o gyvenimui klube :) susirinkom, pradejom deliotis viska ir tuo metu Aurelija iteike klubui dovana - siuvineta klubo logotipo paveiksla  :good:  nu ten kazkas yra nerealaus, reik db tik pasikabint ta belenkiek darbo ir valandu kainavusi grozi :)  didelis aciu Aurelijai visu nariu vardu :yes:  :Rose:

tai va pasidziaugem ir eme lost :) as, Simas, Matas ir Povilas sedom pradet sezona su Dominion.... nu ka ten pridurt, nu va kazkaip nejo normaliai, viskas kaip ir gerai bet va pastoviai vis 7 pinigai ir viskas, taip kad nekazka nuveikiau, o va laimejo Simas :)

pasidziauge Dominion paeme Neuroshima Hex, pasidalinom komandom - Simas su Matu ir as su Povilu, nu ka, pradejom....galiu pasakyti buvo BELENKAIP idomi partija nes niekas nebuvo aisku iki paskutinio ejimo, paskutinio hex'o, paskutines atakos :) ir kaip atrode pradzioj mes su Povilu turejom stipria iniciatyva, po to ja pereme Simas su Matu :) zodziu pralosem 2 taskiukais, bet po tokios partijos tikrai nera abydna pralost nes buvo labai cool partija :)

tai va, po to mes dar palaukem kol chebra baigs losti Love Letter ir patraukem namo :) buvo puiku, sezonas atidarytas sauniai.

P.S. turejom net pyragaiciu, skanus beje buvo :D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2014.09.07 Sekmadienis
« Atsakymas #35 Įrašytas: Rugsėjis 07, 2014, 19:50 »
Neuroshimos partija tikrai buvo cool, nors aš pusę žaidimo tikrai galvojau, kad gausim malkų. Bet taip netikėtai ant galo pasisekė :)
Aurelijos dovana klubui tai ten kažkas totaliai unreal. Sakė, kad tris metus darė, nu žodžiu, kas nematėt - pamatysit/pamatykit :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2014.09.07 Sekmadienis
« Atsakymas #36 Įrašytas: Rugsėjis 07, 2014, 21:04 »
Buvo super dienelė :) Pradžioj turbūt tikrai reiktų paminėti nerealią dovaną iš Aurelijos - didžiulį klubo logotipą, kuris pasirodo yra išsiuvinėtas, nors iš pradžių pagalvojau kad atspausdintas :fool: Turbūt Aurelijai reiks suteikti VIP statusą :D
Kalbant apie žaistus žaidimus, tai čiupom Tzolkiną. Iš pradžių lyg ir nieko baisaus nebuvo, bet įpusėjus partijai "išplaukė" kažkur smegenys, taip nebesimąstė, kad kuo toliau, tuo daugiau randomų prasidėjo. Pofkę "pramušo" arbata iš po sunkaus savaitgalio, tai kai pradėjo siautėt, kad kuo toliau, tuo labiau matėsi jo persvara. Turbūt nebereikia ir sakyti kas laimėjo :smile: Tzolkinas tai tikrai superinis žaidimas, o jo papildymas puikiai papildo patį žaidimą. Rekomenduoju visiems kas nori išbandyti gerą euro geimą  :yes:
Na ir "desertui" pasilikom love letter'į. Šaunus fileris su tokiais "pašaudymais" kas galėtų ką turėti. Didelei mano pačio nuostabai sugebėjau kažkaip išlaviruoti ir laimėti :Yahoo!:
Šauniai praleista sekmadienio popietė. O kas labiausiai džiugina, tai kad tokių dienų nuo šiol bus daug daug  :Yahoo!:

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Re: 2014.09.07 Sekmadienis
« Atsakymas #37 Įrašytas: Rugsėjis 08, 2014, 10:47 »
Aš irgi pasidalinsiu įspūdžiais. savaitgalį sėdėjau Vilniuj ir 7dienį iš pat ryto skubėjau į sezono atidarymą (dar buvo minčių praleist) ir tikrai buvo verta skubėt. Abu lošti žaidimai man visiškai nauji, bet geriau supratau ir sekės Neuroshima. Dominion pagavau kaip reikia žaist įpusėjus žaidimui, tai likau gale su gėdingais 6 taškais :D... bet ei, yra kur tobulėt. O Neurošimą pagavau nuo pirmo ėjimo. Intense partija ir tikrai negaila pralošus. Super pradžia, laukiu kitų partijų :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.09.07 Sekmadienis
« Atsakymas #38 Įrašytas: Rugsėjis 08, 2014, 11:59 »
Citata iš: "Povils"
Aš irgi pasidalinsiu įspūdžiais. savaitgalį sėdėjau Vilniuj ir 7dienį iš pat ryto skubėjau į sezono atidarymą (dar buvo minčių praleist) ir tikrai buvo verta skubėt. Abu lošti žaidimai man visiškai nauji, bet geriau supratau ir sekės Neuroshima. Dominion pagavau kaip reikia žaist įpusėjus žaidimui, tai likau gale su gėdingais 6 taškais :D... bet ei, yra kur tobulėt. O Neurošimą pagavau nuo pirmo ėjimo. Intense partija ir tikrai negaila pralošus. Super pradžia, laukiu kitų partijų :)

Povilai, jei patiko NHEX, tai kada galėsiu atsinešti senesnės versijos leidimą, kuris vis tik man patinka labiau. Ten iš viso yra net 12 frakcijų, kai kurios - ypač nestandartinės ir skiriasi nuo įprasto modelio, vadinasi labai skiriasi ir žaidimo strategija.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Re: 2014.09.07 Sekmadienis
« Atsakymas #39 Įrašytas: Rugsėjis 08, 2014, 13:18 »
Citata iš: "Nostromo"
Povilai, jei patiko NHEX, tai kada galėsiu atsinešti senesnės versijos leidimą, kuris vis tik man patinka labiau. Ten iš viso yra net 12 frakcijų, kai kurios - ypač nestandartinės ir skiriasi nuo įprasto modelio, vadinasi labai skiriasi ir žaidimo strategija.

O geras :) būtinai norėsiu pabandyt.