Autorius Tema: 2014.09.21. Sekmadienis  (Skaityta 32630 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2014.09.21. Sekmadienis
« Atsakymas #30 Įrašytas: Rugsėjis 21, 2014, 10:34 »
Renkamės 13val  :yes:

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2014.09.21. Sekmadienis
« Atsakymas #31 Įrašytas: Rugsėjis 21, 2014, 22:12 »
Šiandien klube buvo išbandyti trys nauji žaidimai: Takenoko, Flash Point: Fire Rescue, Blue Moon Legends. Takenoko neišbandžiau bet kiek mačiau iš šalies tai labai neblogas žaidimukas pasirodė. Reikės būtinai kada pačiam išbandyti :smile: O žaidimų diena prasidėjo su pasiskraidymais kosmose. Buvau vienoje komandoje su Robertu ir kovom prieš Donatą. Valdėm po X-Wing'ą. Viskas klostėsi visai neblogai ir po vieną žudėm Donato laivus. Bet po kurio laiko uodegoj manęs atsidūrė vienas iš Donato laivų ir pradėjo "smagiai" tratinti. Niekaip neišėjo atsikratyti šios uodegos ir galiausiai mane pakirto. Galiausiai Robertas su Donatu paliko 1 ant 1. Susidūrė vos ne nosimi vienas į kitą, bet kadangi Robertas pagal iniciatyvą pirmas atakavo, tai padarė pakankamai žalos ir laimėjo  :smile: Nieko čia daug neišbursi, žaidimas tiesiog prašyte prašosi daugiau laivų, didesnės įvairovės, kas būtų dar žymiai įdomiau :smile:
Po to čiupom išbandyti Flash Point'ą. Žaidėm family tipo. Pats žaidimas tai labai paprastas taisyklių aspektu, galima išmokti žaisti per 5-10 min. Gaila tik, kad išbandėm family tipo žaidimą, kuris pasirodė lengvokas. O kai yra per daug lengva, šiek tiek prarandama azarto. Tikiuosi ateityje išbandyti kokį heroic (labai sunkų) lygį. Tada manau sudegsim gyvi ir nebus tokio lengvo pasivaikščiojimo  :D
Na ir galiausiai dieną užbaigiau su Blue Moon Legends. Iš pradžių pažiūrėjau kaip Simas su Ramu sužaidė partiją ir kone visus žaidimo niuansus perpratau :smile: Tada stojau aš prieš Simą. Išsirinkau pusnuogių merginų komandą, nes prašiau kortų su mažai teksto  :D Šios rasės isskirtinė savybė buvo tokia, kad sujungus dvi seses sumuodavosi ataka. Partija buvo debiutinė, bet tuo pačiu ir epinė. Su Simu pabaigoje kapojomės kaip reikalas, buvo labai užsitęsusi kova. Pasibaigė kortų kaladė, mūsų rankose ir bebuvo likusios vos 1-2 kortos, kol galiausiai man teko kapituliuoti. Vėliau peržiūrėjus panaudotų veikėjų kortas, paaiškėjo, kad Simas pakeliui link pergalės panaudojo net 11 veikėjų, neskaičiuojant dar support tipo kortų. Po tokios kovos aišku ir žaidimas gerai "užveža". Užskaitau ir tikrai būtų galima kada suorganizuoti kokį šio žaidimo turnyriuką. Aš už!
Sekmadienis buvo labai ilgas ir labai geras! :yes:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.09.21. Sekmadienis
« Atsakymas #32 Įrašytas: Rugsėjis 21, 2014, 22:18 »
Pirmas mano kartas šį sezoną klube - chebra, laaafaa ! Atsigavau kaip žmogus normaliai. Jauki patalpa, seniai pažįstami draugai ir bendražaidėjai. What a man can want, aye ?
Ir tikrai, mūsų buvo jaukiai nedaug , gal 12 žmogiukų at max. Povils su Žydrūne pristatė naują geimą apie bambukų auginimą ir kaip juos valgo pandos, nepamenu pavadinimo, bet toks saldžiai atrodantis žaidas su gamykliniu custom paintingu. Manau Robkė, Povkė, Povils ir kiti plačiau apie tai papasakos savo reportuose, aš tik nusprendžiau, kad norėsiu tą geimą pamėginti kada nors.

Mano tikslas šiandien buvo rimtas - testavau tam tikrus teminius dekus. Šiuo klausimu noriu pareikšti didžiausią padėką Tomui, kuris kantriai su manim vilko šį kryžių. Taip pat Povkei, kuris apžaidęs ir laimėjęs beveik visus geimus, prie kurių prisėdo, atėjo pagelbėti su tuo reikalu. Simui didelis dėkui už kelias Time Spiral rare kortukes, kurios tikrai pakeis kai kurių dekų nuomonę. Sužaidėm tikrai nemažai partijų. Paaiškėjo, kad sliveriai yra visai norma, nebetaško visų į kairę ir dešinę, bet ir nesikrauna malkų. Reiktų gal prieš kokį stipresnį deką dar juos išleisti. Patiko "Fate Blaster" dekas, kuris tikrai užsiaugino dantis, ką įrodė Povkė, prieš kurį jau maniau, kad laimėjau, kai jis vieną po kito numušė mano dvi bombas, paskui išnaglėjo tiek, kad darė ką norėjo. Įsibėgėjęs tas dekas yra labai nuožmus. Dar vieną partija gera buvo su Simu, kuris žaidė už tą deką. Taškiau įvairiai, kol sustojom ties 5 gyvybės taškais, ir viskas - niekaip jam daugiau nenuskabau. Aišku, tam tikrų aplinkybių dėka aš prisgeneravau ko geri apie 50 gyvybės taškų, ką paskui sau ramiai galejau prasileidinėti. Galų gale pavyko įveikti jį su [c:k8xuhh5j]Dust Element[/c:k8xuhh5j]. Bet jau maniau - basta, jis tuoj išsitrauks savo siaubingą slibiną, o tada mano dienos suskaičiuotos. Labai nuvylė dekas "Suspended Sentence" - susedė su Tomu panagrinėjom ir paaiškėjo, kad reikia keisti kokias 8 kortas. Taip pat fungus dekas įrodė, kad gali nugalėti madness deką, kuris per turnyrą buvo 4-tas. Liko klausimas, kaip šitie dekai laikysis prieš stipriais laikomus kitus dekus ? Nors ta savoka reliatyvi, nes antai Povkė nugalėjo Tomą (2:1) pats žaisdamas už rebel deką, kai Tomas naudojo riterių su flanking savybę deką (pastarasis mano akimis yra geresnis). Ta partija buvo pati paskutinė ir žiūrėjom, kaip aniems lydosi smegenai, abu kikeno blevyzgojo belen ką. Žodžiu, iki turnyro yra laiko, mėginsim dar atlikti pakeitimus, tada bus dar vienas testinis sekmadienis ir nuspręsim kas kaip.

Pabaigoj dar pabandėm Blue Moon. Pirmą kartą žaidžiau tomis mažomis kortukėmis (orginalus MB naudoja "tarot" dydžio kortas) - ir žinot, visai nieko, smagiai žaidžiasi. Neapskaičiavęs jėgų su Vulca deku sudaužiau Simo Pilarsus. Visai netyčia, maksimaliu rezultatu, nors jam ir sakiau, kad Pilars dekas yra geresnis. Paskui coach'inau Maroom ir Simą. Maroom lošė už nuogales Mimix, o Simas pasiemė išminčių Hoax kaladę. Žaidimą diktavo Simas, nors pabaigoj prarado visą pranašumą. Jam pirmam pasibaigė kortos, bet paskutinė jų kova buv epinė - kai ji baigėsi , Simas combat + suport zonoje turejo apie 11 kortų, o tai beveik yra dvigubai nei reikia, norint pašaukti du slibinus pas save.

Sekmadienį belen kaip užslkaitau ir vis mastau, kaip yra gerai kad klubas atgimė... jaučiasi toks gėris ten. Net nežinau, kam čia reikia už tai dėkot...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2014.09.21. Sekmadienis
« Atsakymas #33 Įrašytas: Rugsėjis 21, 2014, 22:54 »
Ramui reiktų pasakyt "welcome back!" ir palinkėt daug gerų sekmadienių ateity :)
Mes iš pradžių su Matu ir Inga sumetėm Samurai. Kaip nekeista, smegenai nesilydė labai toj partijoj ir laimėjau surinkęs dvi daugumas. Toliau, kadangi pats labai norėjau, pakūrėm Pathfinderį. Teko nuolat kiršint Tomą ir atitraukinėt nuo mtg kad paaiškintų ką konkrečiu momentu daryt, bet įsivažiavom, vistik paskutinį kartą lošiau gal prieš pusmetį, tai galvoj mažai kas išlikę. Pradžia buvo nerealiai sunki, abu su Matu gavom į skudurus nuo monstrų, bet paskui reikalai pagerėjo. Du kartus žaidime buvom ant mirties slenkčio, bet Inga pačiu laiku mus vis pagydydavo. Ir kažkaip nuskilo, kad pagrindinį villainą "dėdę piktajį Pūlinį" (ar kaip jis ten :D) aptikom toj vietoj, kur buvom visi trys kartu. Aš atverčiau, bet neturėdamas su kuo kovot pasiūliau Matui, kuris ėjime prieš tai patraukė superinį kardą, tai užvanojo iš vieno karto ir ištaškė. Va taip netikėtai laimėjom, Mato su Inga reakcija buvo "ir ką, viskas?" :) Panašiai, kaip man buvo po pirmos Mage Knight partijos, norėjos dar biškį daugiau.
Nu ir ant galo dar sumetėm porą partijų Blue Moon. Apie naująjį editioną galiu pasakyt tiek - kortos man per mažos. Gal dėl to, kad esu žaidęs originalą. Ne tai kad neina nieko įskaityt (išties tai viskas ten aiškiai matos), bet manau labiau tikęs dydis būtų kaip 7 Wonders, truputį į aukštį. O bet tačiau, pirma partija žaidžiau su peaceful drugelių deku prieš Ramą ir juodai gavau į skudurus. Buvo momentų, kai pražioplinau, nes nelabai supratau kortų efektų. Ramas visaip įtikinėjo, kad čia pas mane superinis dekas. Nu nžn, gal prieš kitą deką ir kitaip atrodytų, bet šiaip mane laisvai malė. O va antroj partijoj jau gavau tikrai gerą Hoaxų deką, ten tai jo. Kortų galios kaip ir mažos, bet efektai super geri. Irgi klaidų buvo, bet Marių įveikiau likęs su tuščiu deku ir viena korta rankoj, kuo jis neliko labai patenkintas :)

Klube atsirado du nauji geimai - Flash Point ir Takenoko. Pastarąjį tikrai norėčiau pabandyt kada.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2014.09.21. Sekmadienis
« Atsakymas #34 Įrašytas: Rugsėjis 22, 2014, 09:07 »
Damesiu ir aš truputi informacijos apie sekmadieni :)
Kaip ir žadėjau Ramui dėmesį skyriau Time Spiral deckų testavimui prieš artėjantį eventą, kadangi kaip parodė paskutinį kartą vykęs šio seto turnyras - ten reikėjo daug pakeitimų. Ramas minėjo, kad padarė su kai kuriom kaladėm kardinalius pakeitimus, taigi ėmemės darbo....
Pirmiausiai pasiemiau po ano karto aiškiai buvusį brouken Sliverių decką nu ir pažiūrėjom ką Ramo kardinalūs rainbow pakeitimai davė. Davė daug. Sliveriai tapo žaidžiami ir kad ir 5 spalvos ale laimėt galima taip pat kaip ir pralošt, čia jau kaip sužaisi ir kaip trauksi daugiau priklauso nei kad anksčiau kur nieko negali padaryti :) žodžiu dekas good užskaitom, gal ten tik viena korta mane trumpino kuri realiai tame decke nereikalinga bet oh well....
Po to mėginom daug ir stipriai tai labai nesiplėsiu į detales, bet visumoj iš visu kaladžių tik viena pasirode kad yra juokingai silpna ir praktiškai neveikianti, nes ten galima laimėt nebent su perfect draw ir perfect priešininko unluck :D tai tą kaladę ten modifikuot Ramas pasiryžęs kardinaliai.
Nu o ką daugiau, daugiau viskas faina ir gražu praktiškai, lošėm dar su Povke keletą partijų, nu ten kadangi jau buvo smegenys out tai kaip matę likę daugiau žvengėm nei ką darėm bet tai nekeičia esmės. Deckai daug maž yra panašūs, nėra juodo disbalanso, taip vieni greitesni, kiti lėtesni bet tokia realybė, taip ir turi būti :) madness pralošia fungusam, po to prieš juos laimi, po to vėl pralošia - tai yra normalu nes jeigu laimėtu deckas prieš viską ir visus tai būtų bėda irgi :) paskutinė partija tarp Knight (mono W) ir Rebels (WB) parodė kad tie deckai iš vis yra totali lygybė :) todėl manau kad pataisius ta nukvakusi UB nieko nedaranti bus pakankamai gerai modifikuotos kaladės ir praktiškai paruoštos turnyrui :)

va toks mano indėlis šį sekmadieni :)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Re: 2014.09.21. Sekmadienis
« Atsakymas #35 Įrašytas: Rugsėjis 22, 2014, 10:00 »
Biški ir mano įspūdžių:

netikėtai 6dienį su Žydre nusipirkom Takenoko. Girdėta, kad smagus filleris tai ir pačiupom. Na ir ką.. kas tiesa tas ne melas :) smagiai praleidom 45 min apšilimui su Pofke ir Skwaziu. Pirmą kart susirėmė du Povilai prie vieno žaidimo, ir veteranas išlipo su vieno taško persvara, nepaisant to kad per paskutinį ėjimą sugebėjau dvi užduotis įvykdyt. Žaidmas labai jėga, nesudėtingas ir užskaitau. Visus bent kiek turinčius noro kviesim išbandyt. Be to kaip kažkas pasakė "visi žaidimai, kuriuose yra panda, automatiškai yra jėga".

Toliau po parūkymo minutėlės aš, Gintaras, Pofke ir Žydrė sėdom prie archipelago - 2-3 val trukmės smegenų mankštintojo. Man patiko jo įvairiapusiškumas (loši ir komandoj, ir vienas prieš kitą, turi mainytis, derėtis, vykdyt užduotis, stebėt save ir kolegas. Iki galo nesupratau visų aspektų, bet ačiū Gintarui kad taip gerai tvarkė žaidimo reikalus (nepaisant poros išdūrimų). Na ir turbūt nesiurprizas, kad laimėjo.... Pofke.. nu kas daugiau :D Žydrė šaunuolė atsiliko vienu tašku, aš likau trečias, o Gintaras "rūkė varškę" paskutinis.

Tai va. Super sekmadienis po bulviakasio, užskaitau visom keturiom ir laukiu ateinančių smegenų kratymų.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2014.09.21. Sekmadienis
« Atsakymas #36 Įrašytas: Rugsėjis 22, 2014, 10:14 »
Ėjau į klubą kaip į šventę, t.y. neatsinešiau nei vieno savo žaidimo. Sužaidžiau net 3 nematytus žaidimus.

Startavau su Takenoko. Prieš porą dienų ieškojau dovanos vaikui ir shope iš lentynos buvau išsitraukęs šitą žaidimą, bet pavarčiau ir padėjau atgal. Pasirodo be reikalo. Labai fainas euro stiliaus šeimyninis žaidimukas. Trumpos iš aiškios taisyklės, labai malonus akiai, deklaruojama trukmė 45 min (panašiai ir sugaišom), jokio teksto - tik simboliai, tema irgi tokia labai šeimyninė :) . Klube pilnai tinkamas kaip filler'is. Matyt įsidėsiu šitą žaidimą į savo must have listą.

Antru žaidimu atakavau imperiją x-wing'uose. Realiai atėjau vien dėl šio žaidimo pabandymo. Svajoju tokį įsigyti, bet kai pradėsiu juos pirkt, tai galo nebebus :( Sutinku su Marium, 2 x base game neatskleidžia viso grožio, nežiūrint į tai vis dar svajoju nusipirkt :) Tikiuosi nusipirkus rasiu su kuo pasimušt, nesinorėtų tokio turto lentynoje laikyti dėl grožio :)

Trečias žaidimas buvo ką tik išpakuotas Flash Point'as. Žaidėm be taisyklių studijavimo :), tiesiog Donatas prieš pirkdamas pažiūrėjo kažkiek filmukų tubej ir to pakako kad pabandytumėm. Sekėsi neblogai, bet paskui paaiškėjo, kad ne visas taisykles žinojom, o jos ženkliai pasunkintų laimėjimą. Pati žaidimo mechanika - kooperacija, ėjimas ir gaisro židinių gesinimas, ugnies sprogimai ir pan. priminė pandemiko mechaniką. Reiktų sužaisti jau žinant visas taisykles, paaiškėtų ant kiek gilus žaidimas. Kooperaciniai žaidimai man patinka, o jų ne tiek ir daug yra.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2014.09.21. Sekmadienis
« Atsakymas #37 Įrašytas: Rugsėjis 25, 2014, 14:03 »
Robertai aš visada su tavim pasirašysiu paskraidyt  :D