Apklausa

Ar renkamės ketvirtadieniais?

Taip, nuo 18 val
3 (37.5%)
Taip, nuo 19 val
5 (62.5%)
Negaliu/nenoriu
0 (0%)

Viso balsavusių narių: 8

Balsavimas baigtas: Spalis 10, 2014, 00:27

Autorius Tema: Susitikimai ketvirtadieniais  (Skaityta 20689 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Susitikimai ketvirtadieniais
« Įrašytas: Spalis 03, 2014, 00:27 »
Kadangi forume vis pasirodo pasiūlymai susirinkt ketvirtadieniais ką nors ne itin ilgo sulošt, pagalvojau gal reiktų pasvarstyti padaryti šią dieną oficialia? Kaip suprantu nevisi darbo dienomis gali, bet kad nenagrinėt niuansų, siūlau pabalsuot, o paskui tegu sprendžia Marius :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Susitikimai ketvirtadieniais
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalis 03, 2014, 00:38 »
O kitų variantų bus ? Pvz - antradieniai ? Jei nea, aš balsuočiau už ketvirtadienį nuo 19:00, tokiu atveju, jei man darbas dieną, galiu tiesiai po jo drožti į klubą, man čia netoli. Geimų, savaime aišku neatsinešiu, bet bent jau su klubiečiais susimatyčiau...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Susitikimai ketvirtadieniais
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalis 04, 2014, 09:37 »
Na dėl manęs jūs galit nors ir kasdien rinktis ir žaisti :smile: Galite neoficialiai su tam tikrais žmogeliukais pasiplanuoti kada ateiti ir pažaisti. Aišku reiktų tada iš anksto raktais pasirūpinti, nes ne pas visus yra. Žinoma, galima ir ketvirtadienį oficialų padaryti. Aš tikrai nesu prieš, tik tiek kad kaip jau esu kažkada ankčiau minėjęs, aš pats turbūt retokai ateičiau paprastomis darbo dienomis. Bet jei tik yra noro - prašom! :smile:

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Susitikimai ketvirtadieniais
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalis 06, 2014, 11:56 »
Susilaikau šiuo klausimu, nes mano atėjimas vidury savaitės butų išimtis o ne taisyklė :)

Dzastus

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Susitikimai ketvirtadieniais
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 15, 2016, 18:56 »
Sveiki. Esu Justinas. Esu nevietinis kuriam laikui istriges Šiauliuose. Be stalo žaidimų sunkiai sekasi gyventi :D bet kiek mačiau renkates tik sekmadieniais bet as savaitgali dazniausiai isvykstu i Vilniu arba pas drauge tai norejau pasiteirauti ar renkates darbo dienomis pazaisti? Jei ne oficialiai tai gal taip butu norinciu pazaisti po darbo apie 18h?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Susitikimai ketvirtadieniais
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 15, 2016, 23:29 »
Sveiki. Esu Justinas. Esu nevietinis kuriam laikui istriges Šiauliuose. Be stalo žaidimų sunkiai sekasi gyventi :D bet kiek mačiau renkates tik sekmadieniais bet as savaitgali dazniausiai isvykstu i Vilniu arba pas drauge tai norejau pasiteirauti ar renkates darbo dienomis pazaisti? Jei ne oficialiai tai gal taip butu norinciu pazaisti po darbo apie 18h?
Sveikas.

Dėja paprastom dienom nesirenkam, nebent pagal išankstinį susitarimą, kas būna labai retai. Na gal atsiras krūvelė norinčių įprastą dieną, tada pavyktų :)
Kiek laiko planuoji būt Šiauliuose? Ir ką šiaip žaidi/mėgsti žaist?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Dzastus

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Susitikimai ketvirtadieniais
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovas 16, 2016, 22:23 »
Kiek plamuoju buti tiksliai pats net nzn. Nes siuo metu dirbu Siauliuose kol irenks dirbtuves Vilniuje. O kada jas irengs ne nuo manes priklauso. Zada mazdaug po menesio bet kaip is tiesu nezinau.
O del zaidimu tai siuo metu labiausiai uzsikabines esu ant Doomtown realoded LCG tipo zaidimas. O siaip tai megstu ivairius zaidimus tiek euro tiek ameritresha. Vieni megiamiausiu Netrunner, x-wing, le havre, deus, spartacus B&T, BLOOD BOWL TEAM MANEGER ir pan. Nemegstu tik paprastu buku zaidimu reakcijos ir pan :) Nors yra ir keleta fileriu kurie patinka. Pats turiu su expansionais apie 80 zaidimu. Aisku siuo metu i Siaulius atsiveziau tik doomtown nes neturiu apsoliuciai jokiu pazystamu Siauliuose tai ir tai neturiu su kuo zaisti.