Autorius Tema: 2015.03.29 Sekmadienis  (Skaityta 20084 kartus)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Kovas 27, 2015, 14:00 »
Dėl GURPS galėsiu padėt sukurt veikėjus ar patart kaip juos kurt. Geriausia jei GURPSUS išbandytų švieženos

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Kovas 27, 2015, 14:29 »
As uzsirasyciau i veikeju kurimo kursus :D

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Kovas 27, 2015, 16:29 »
Kaip ir turėčiau būti :) norėčiau kažko lengvesnio, visai norėčiau kažką iš šių žaidimų: Pathfinderio Card Game, Neuroshima, King of New York ar kad ir karkasone kokį padėlioti. Ką liaudis neeklipsininkai mąsto? :)

Justas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 213
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Kovas 27, 2015, 18:56 »
Gurps'ams didelio pasiruošimo nereikia(nebent esi GM), veikėją gali susikurt per pusvalandį drąsiai. Internetas pilnas gidų, charakterio kūrimo programų ir t.t. Na, bet jei Gurps'ai šiai savaitei atkrenta, tai ką tada lošiam? Descent'ui matau užtektų žmonių, jei Robke, Tomai, Mariau ir Ramai pasirašytumėt, nes jau labai senai liestas žaidimas. Jei ne, tai galiu ir KoNY atsitempt.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Kovas 27, 2015, 19:20 »
Turėčiau būti. Justo scenarijus man tinka.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Kovas 27, 2015, 19:28 »
kas liecia GURPS'us jei yra noro galima kitai savaite padaryti pries velykine sesija kiek zinau ir gintaras labai norejo tai va butu i tema :)

Čia bus balandžio 6-ą. Ok, man tiktų, būsiu laisvas ir per tą laiką bus kada susidėlioti veijėją. Gerai būt iš anksto žinoti temą , vietą ir laiką - kokioj visatoj viskas vyks ir pan. Juk žinote, kaip svarbu yra backgroundas...

O ką dėl šio sekmadienio ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Justas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 213
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Kovas 27, 2015, 23:33 »
Aš siūlyčiau Gurps'ų scenarijų daryt postapokaliptiniame (Fallout'o) pasaulyje arba gal kažką su zombių tematika smagu būtų.

Ramai, dėl šio sekmadienio skaityk mano post'ą aukščiau. Jei tinka tai šaunu, jei ne kažką kitą galvosim.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Kovas 27, 2015, 23:47 »
nu del gurps norit sekmadieniui - galit drasiai kas norit ir jauciat kad galit pravest patys as tikrai mielai pasijungciau palosti....kitu atveju keep on waiting ir pareiskit nora :)

P.S. Ramas kol kas pareiske toki, tai uzskaitau.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Kovas 29, 2015, 21:22 »
nu gerai parasysiu trumpai :) sekmadienis prasidejo kaip iprasta - ping-pongas + klubas :) papingonginom su Maroom ir veluodami atejom i kluba kur jau sedejo pilna zmoniu ir plieke kas Descenta, o kas Eclipse :) nu tai mes siaip ne taip radom maza staliuka ir paemem palost Neuroshima Hex 3.0.... pirma partija laimejau 1 tasku berods kai apdauzes Mariaus baze su savaja laksciau po visa mepa ir Mariui niekaip nepavyko manes pagaut :) antra partija mane sumale jo masinos ir boksteliai, o trecioj jam totaliai nesitrauke kas reikejo tai ten buvo tiesiog mesmale i viena puse :) po to paemem dar mtg patestinom teminius deckus (aciu Povkei :good: kad sudejo juos klubui, tai va siuo metu visada klube gules 5 teminiai Khans of Tarkhir deckai kurie bus visuomeniniam naudojimui) nu ir ant galu galo paemem Gauntlets of Fool - pradzioj dviese su maroom papliekem pora paritiju, o po to gavos kad uzbaigem kokie 6iese :D zodziu buvo sekmadienis geras....

dabar truputi apie tai ka snekejom pries iseidami - yra poreikis ropleplayninimui :) nora pareiske KRUVA zmoniu, tai nuskambejo tokie pasiulymai - galim megint prasukti PORA stalu gurpsu kita susitikima - kadangi susitikimas iseina per velykas, jeigu daug kam tiktu galetumem ta padaryti 6adieni, pradedami truputi ankciau ....

dabar dar idomesne dalis - kadangi nemazai zmoniu nori palosti galvojom paskirstyti stalus i visiskai nauju zmoniu ir zmoniu jau zaidusiu, po 3 zmones + GM prie stalo :)

Pravesti sesijas galetumem as, Povilas ir ..... POVKE - kuris mielai pasisiule uzleisti vieta man zaisti ir pravesti pirma savo sesija :) tai va lieka keletas klausimu:

1. ar Povilas apsiimtu pravesti sesija vienam stalui? (jis turi tikrai smagu scenariju ir kas nera lose manau tikrai butu labai geras pasirinkimas)
2. Ar Povke priima ta reikala pravesti kitam stalui ir pasisodinti mane kaip zaideja ?
3. Ar daugeliui/visiems norintiems tiktu 6adienis?
4. Kiek mes realiai turim zmoniu ?

va taip va, taip kad laukiu pasisakymu :)

P.S. siuo metu ruosiu viena grand projekta kas liecia role-playinima, tai menesio laikotarpi laukia nemenkas isbandymas tiek man tiek kas priims ta dalyka :)

zydrune

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 80
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Kovas 29, 2015, 21:53 »
aš mielai prisijungčiau prie GURPSų :)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #25 Įrašytas: Kovas 29, 2015, 21:55 »
Mano mintys apie šiandien. Man pavogė nuo stalo 2 žmones o vienas neatėjo... tai likom 4 ECLIPSE, bet sakyčiau buvo visai normaliai, nes nereikėjo lagint ir laukt ilgai savo ėjimo. Biški užtrukau kol paaiškinau taisykles, bet po to viskas gan sklandžiai ėjosi. Gavau juodą Hegemony, kurių antras vardas "karas". Daraiu tai kam buvau sutvertas ir pasidariau MONSTRIŠKUS shipus (vieni watchtoweriai kiti skraidantys watchtoweriai), kurie visada pataiko ir turi daug šiknos. Sėkmingai užėmiau galaktikos centrą ir atrodžiau baisus savo kaimynams. Ėjimas po ėjimo pasidariau masišką pinigų gamybą ir nepaisant assholiškų pofkes priminimų mane paduchint - laimėjau vienu tašku :D :D tai yesss.. Toliau sukalėm gauntlets of fool. Pirmą mačą dar žiūrėjau kaip kas, bet po to atėjus lošt dar 2 žmonėm visai normaliai parodžiau kauliukų ridenimo ypatumus (pvz išrolint visus 6 iš 4 kauliukų). Tai visai osom buvo 7dienis.

Dabar dėl GURPSŲ. Galiu pravest jei bus norinčių. Jau turiu KABAKIOS scenarijų (viduramžiai + minimali magija), kurį jau yra žaidę Tomas, Pofke, Justas ir Žydrė. Tai šitie žmonės atkrenta KABAKIJAI. Prie didelių norų galiu padaryt naują scenarijų pagal pageidavimus, bet man reiks laiko pasiruošt, todėl norintys turi pranešt kuo anksčiau . Beje siūlyčiau Žydrei prisijungt prie Pofkes ar Tomo.

Kas norit pas mane? ir ką norit? (ir būtų gerai jei susitartumėm anksčiau kad spėčiau pasiruošt)

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #26 Įrašytas: Kovas 30, 2015, 13:25 »
Sužaisčiau GURPS'us, sėsčiau prie noobsų stalo :) Apie Povilo scenarijų nieko negirdėjęs, tai pilnai tiktų ir kabakia.

Manau, kad per velykinį švenčių maratoną norinčių sužaisti net vienam stalui nesurinktumėm, nebent neklubinėj aplinkoj motyvuojant alumi :D


Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #27 Įrašytas: Kovas 30, 2015, 16:22 »
nu tai va.. pas mane gali būt skwazis, gintaras ir ramas. Jei ką galiu dar vieną priglaust :D atrašykit kas pas mane būsit. ir dar į paštą man parašykit kad atsiūsčiau glaustas taisykles ir kaip veikėją kurtis. povilas.sliuzelis@gmail.com


smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #28 Įrašytas: Kovas 30, 2015, 17:13 »
Jei Klubini susitikima darom balandzio 6d. (pirmadienis, antra velyku diena) tada as in.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2015.03.29 Sekmadienis
« Atsakymas #29 Įrašytas: Kovas 30, 2015, 18:08 »
Man tiktu balandzio 6 man is vis viskas tinka :D plius jeigu nesurinktumem antro stalo ir/arba Povke neprasuks scenarijaus as mielai prisijungciau prie antros dalies arba Povilas gali mane itraukti i ta pati tik kur nors kitur :)