Autorius Tema: Cube Draft 2015-06-13 (Sestadienis)  (Skaityta 32813 kartus)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: Cube Draft 2015-06-13 (Sestadienis)
« Atsakymas #15 Įrašytas: Birželis 10, 2015, 11:12 »
Aš IN.

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: Cube Draft 2015-06-13 (Sestadienis)
« Atsakymas #16 Įrašytas: Birželis 10, 2015, 11:46 »
Valio! :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Cube Draft 2015-06-13 (Sestadienis)
« Atsakymas #17 Įrašytas: Birželis 10, 2015, 13:57 »
vietos yra ir per akis, iki limito (berods max 12 sio kubo atveju)...turim 7 kolei kas....want moreeeeee

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Ats: Cube Draft 2015-06-13 (Sestadienis)
« Atsakymas #18 Įrašytas: Birželis 10, 2015, 15:34 »
Prijunkite mane, jei bus vietos devintam žaidėjui.
Monokuma čia su nauju akauntu jau?:D

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Ats: Cube Draft 2015-06-13 (Sestadienis)
« Atsakymas #19 Įrašytas: Birželis 10, 2015, 15:37 »
Ja, monokuma v3.0, jei teisingai speju versijas skaiciuot :D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Cube Draft 2015-06-13 (Sestadienis)
« Atsakymas #20 Įrašytas: Birželis 11, 2015, 10:38 »
Dalyvausiu 8)
Beje, Sin-se-gae (blin liežuvį nusilaužt gali), tikiuos neišeisi kaip praeitą kartą nes kažkas paskambino?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Cube Draft 2015-06-13 (Sestadienis)
« Atsakymas #21 Įrašytas: Birželis 11, 2015, 10:40 »
nu va labai smagu girdeti, kad Simas prisijungia :) turim 8 zmones, taip sakant pilnas sastavas, bet jei atsirastu dar norinciu turim kaip minimum 2-4 vietas :) nu tai ka, pradedam 12 valanda, sestadieni :)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: Cube Draft 2015-06-13 (Sestadienis)
« Atsakymas #22 Įrašytas: Birželis 13, 2015, 17:49 »
Aš padarysiu neįtikėtiną dalyką sau, bet parašysiu apie savo įspūdžius iš kubo drafto:
Pats draftas: pradedam traukimus - VISOS kortos kaip iš kosmoso. Nežinau ką daro trečdalis jų, tad apsistoju ties tuo ką suprantu (flying, vigilance ir t.t.). Bandau rinkt pagal Tomo nurodymus iš ankstesnio drafto (paprasto) - ieškau BOMBŲ, Removalų ir evade'ų. Taip jau pasitaikė, kad pirmos kortos mano rankoj - juodos. Vėliau imu primaišyt žalių ir raudonų. Bet galų gale gavosi dvispalvis (juoda žalia) dekas su raudonos pataškymais. Po traukimo ir deko darymo - galva svyla, pulsuoja ir atrodo, kad tuoj sirgsiu :D

1 mačas prieš Karolį. Mane pervažiavo taip stipriai, kad net nesupratau kas atsitiko, nes per abi partijas nepadariau nė vieno žalos taško (man atrodo). Kai kurios pokalbių nuotrupos iš mačo:
"-kas čia?"
"-planeswalkeris."
"-mhm... nu tada remoovinu tavo planeswalkerį"
"-su ta korta gali removint tik padarus."
"-mm.. ok. o kas tiksliai yra planeswalkeris ir kaip jis veikia?....
Po partijų Karolis peržiūrėjo mano deką ir ką buvau padraftinęs - pakeitėm 5 kortas ir gavau pagyrimą, kad neblogai patraukiau kortas. Pasirodo, mano dekas kažkoks "midrange" ar panašiai. Patestavom ir laimėjau partiją, nes Karolis badė į mano kortas ir sakė, nu va padėjai šitą, tai dar pasidėk A ir B. Kadangi pas tave atsirado A ir B, tai tada gali laisvai sukt šitą ir bus C.... OK... Na va ir laimėjau nesupratęs kaip :D Nu va sėdžiu su nauju deku ir žiūriu kas bus toliau.

2 mačas prieš Tomą. Vienas dalykas yra pasitraukt kortas, kitas dalykas - su jom žaist. Pirma partija - rankoj turiu čiūvą, kuris sako, kad kai dedu land'us pas save, tai priešininkui mažėja gyvybės, o mano draugelis pučiasi. ot zjb galvoju, nes turiu šitą + krūvą landų. Tik išsimečiau - Tomas tik pyst ir mano draugą ištrėmė į dausas. O po to pralošiau dėl jo kažkokio ten naglo artifakto. Antrą partiją savo didelei nuostabai laimėjau, o trečiojoj žiauriai nėjo landai. Karolis trynėsi šalia, badė į mano kortas ir vis kartojo man tokį skausmingą "taigi galėjai geriau šitą dėt"... ZJB kai žinau ką kas daro :D

3 mačas prieš Simą. Užlesiojo mane kaip vaiką. Abi partijas prapyliau ir likau laimingas su 0 taškų.

4 extra prieš Marių. Sėdėjau, žiūrėjau į savo kortas ir galvojau, kad man labiau patiko paprastas draftas kai žinai kas ką daro :/ arba teminiai dekai.

Tai va. Mano asmeninis reziume toks: ačiū, žmonės, už partijas. Ačiū už kantrybę. Bet man nepatiko, nes pusės kortų nesupratau, o su kita puse nemoku žaist. Aš suprantu, kad iš jų galima susirinkt kombinacijas konkrečiam stiliui (pvz "reanimatoriui" ar "kontrolei" kad ir ką tai reikštų). Sorry, bet ne mano čia žaidimas. Bandžiau, bet ir geriausios kortos manęs nekabina. Manau apsistosiu ties klube ant palangės gyvenančiais teminiais dekais ir partijomis, kur jaučiuosi bent kiek apylygis ir dėl to yra smagu žaist.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Cube Draft 2015-06-13 (Sestadienis)
« Atsakymas #23 Įrašytas: Birželis 13, 2015, 19:37 »
nu va dadesiu ir as truputi is savo puses apie praejusi kuba :)
beje Povilas - saunuolis  :good: nuosirdus ir geras raportas,bet Povilai tikrai viskas nebuvo taip baisiai kaip ivardinai is tavo puses, tu zaidei tikrai gerai ir susidejai tikrai gera kalade, cia tik patirties reikalas kurios igyji su laiku, bet siaip buvo tikrai viskas puiku :)

gerai dabar apie pati drafta....

pirmu picku pasiemu Path to Exile nes daugiau kazkaip niekas nepatraukia demesio, po to pradeda plaukti plainswalkeriai - Lilianos, Bolosas, Venseris, Chandra ir kita kompanija, truputi pahatepickinu juos kad nekiltu blogu minciu kitiems ir pradedu rinkt RBW, taigi galu gale turiu pakankamai greita aggro decka, pagardinta Chandra, Pyromaster, Liliana Vess ir Inferno Titan, Umezawa's Jitte  - meginam...

1 match vs TrueNacho - kol kas su Arturu kazkaip kiek iseinam palosti taip ateina bloga aura ir prapilt sugebu, si karta ne isimtis - pirma partija, kalade neveikia kaip noriu, del nepaaiskinamu priezasciu ir bunu sulestas, antroj partijoj muliganas iki 6 irrrrr landai sustoja eiti kai pas mane visa ranka raudona o ant stalo pora baltu ir pora juodu landu :unknown: viskas tuom ir pasakyta, mane ismesineja - 0-1

2 match vs Povilas - nu kaip ir sakiau pas Povila buvo tikrai toks true deckas kuris turejo daug daug stipraus potencialo, taciau kadangi pirmoj partijoj jis rizikavo su vienu landfall'iniu padaru ir kruva landu greitai sulekti truputi nepasiseke nes kaip turejau vaistu nuo babauzio, antroj partijoj pradejo lyti demonais ir daryk ka nori, bet reikia losti trecia - o va trecioj si karta Povilui landai sustojo ties skaiciumi - du ir kol pradejo vel vaziuoti buvo velu.... 1-1

3 match vs Maroom - Maroom vel pasirode puikiai si karta visus nustebines ir susidejes UR kontrole  :good: girdejau (ir maciau) kaip jis su Goldenu suzaide 1-1 ir pries Karoliuka pralose tik po viena taska, tai nusiteikinejau kaip reikiant, bet jam ryskiai strigo kazkas, nors po to kai pasnekejom galejo vienu ejimu issluoti mane vienoj partijoj :) vis gi - saunuolis  :friends: 2-1

pusfinalis vs Karoliukas - uzemes garbinga 4 vieta, ir vos vos spejes i nuvaziuojanti top4 traukini gaunu zmogu kuris visus draske - Karoliuka :) pirmoj partijoj mane vienareiksmiskai sumaitoja be pasipriesininmo, man rodos nenuemiau nei vieno laifo Karoliui....antra partija pas mane ateina Blood Baron of Vizkopa ir mano netiketimui Karoliui neateina vaistai jam, taigi lyginam rezultata....trecioj partijoj nerealiai sukrenta pati pradzia ir turbiniu greiciau pavyksta ismeigti Karoliukui kokius 8 zalos kol jis pradejo stabilizuotis, bet deka greitos pradzios paskutiniam partijos turne, atejus ant stalo Inferno Titan, jam pritruksta sustumti man kokiu 2-3 zalos kad laimetu taigi laimiu as :)

finalas vs Goldenas - finalas buvo vertas finalo, pas Goldena pure kontrole, pas mane pure aggro, jei mane nesustabdo greitai - pralaimi, jei sustabdo man amen....pirma partija mane isvalo viena karta su Day of Judgment, prisistatau vel - Terminus , nebeatsistatau :) antroj partijoj vel panasiai viskas tik si karta nera mass remuvalo tai issiplakam stipriai kol galiausiai jis su tinker pasideda dideli 7/11 riebala, bet kazkaip sugebu prasisukti ir damusti, o trecioj partijoj praktiskai abieju partiju simbioze - mano greita pradzia, jo mass remuvalai, tada riebalas, tada titanas, bet siek tiek pritrukstam ir palike ji ant 3 life spaudziam letena :)

reziume - kubas tikrai smagus, rekomenduoju pameginti visiems kas nemegino, o kas megino - losiam dar :) jeigu trash draftas yra idomu nes ten yra totaliai mazas power lygis, tai cia atvirkstinis variantas - totaliai didelis power lygis :) zodziu man patiko, manau patiko daug kam, nu va Povilas gal truputi nusivyle, bet tikrai be reikalo nes buvo is jo puses viskas puiku :) nzn kaip kas, bet as tai noriu vel :)


Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: Cube Draft 2015-06-13 (Sestadienis)
« Atsakymas #24 Įrašytas: Birželis 13, 2015, 21:27 »
Štai ir antras kubas prabėgo. Jei pirmajame sublizgėjau ir patekau į top4, tai šįkart nieko panašaus nebuvo.

Pradedam draftinti ir pirmos 15 kortų nelabai nudžiugino. Nebuvo mano armagedono, su kuriuo siautėjau praėjusį kartą  :D Kadangi pradžioje viena kita iš mėlynos spalvos įdomesnės kortos ėjo, tai greitai mano renkamoje kaladėje atsidūrė flayeriai, pora planeswlkerių, šiek tiek kontrolės... prie viso to dar ir raudona visai gerai derėjo. Gavosi toks kaip ir kontrolės deckas, kas man nebūdinga. Visiems kažkodėl aš stebinu savo nestandartiniais sprendimais, bet man patinka eksperimentuoti  :)

Pirma dvikova buvo prieš goldeną. Pirmoje partijoje išryškėjo, kad pas jį ir kontrolė ir yra gerų riebalų. Tai po pirmos dvikovos supratau, kad reiktų įsidėti šią kortukę, kuri pasirodo buvo labiausiai pastebima per visą draftą. Kalbu apie Mob Rule Šios kortos pagalba išplėšiau vieną dvikovą prieš golden boy, kitą gavau, bet dėl laiko stokos nebežaidėme trečios partijos ir užbaigėme lygiosomis.

Antrą gavau Karoluką. Oj nu kas ten dėjosi tai baisu :D Gavau į skudurus 2:0, bet abi partijas prakišau palikdamas po 1 laifą... Nu žiauru, bet dvikova buvo epic. Kas svarbiausia abiems atvejais lemiamu momentu būdavo panaudota ta pati mob rule korta ir visad pritrūkdavo vieno laifo iki damušimo. Ech na bet yra ir iš ko pasimokyti, nes man rodos vienu atveju būčiau galėjęs laimėti, bet ne tuo laiku sužaidžiau ta korta.

Na ir trečiame raunde gavau Tomą. Lyg ir buvo vilčių bent čia laimėti, nes Tomas labai verkė, kaip jis čia vos ne randomą susidėjo. Bet gavosi taip, kad jis pro mane prabėgo kaip pro stovintį ir tuom man pasibaigė turnyras. Prieš Tomą labai jau korta nėjo, ypač land'ai, o kai dar toks greitas pas jį deckas tai užlakstė ir nespėjau jo sugaudyti.

Po visko dar su Povilu for fun sužaidėm vieną partiją. Man vėl viskas gana šauniai krito, o Povilui kaip ir nelabai. Laimėjau, bet daug džiaugsmo dėl to nebebuvo. Na kad nepatekau tai nieko keisto, visi varžovai buvo "kieti seniai" tame reikale, ir kaip sakant patirtis laimėdavo :)

O Povilui palinkėčiau nenusimint ir patikėk, man pirmi kartai lygiai tokie patys būdavo kaip tau šiandien. Bet su laiku pramoksti, susipąžįsti su įvairiom abilkom ir pradedi perprasti niuansus. Per pačius draftus jau pradedi suvokti ką imti geriau, kas rezultate gaunasi visai neblogai. Manau ir kiti gali patvirtinti, kaip aš šiek tiek patobulėjau tame reikale (bent jau man taip atrodo).

Ačiū už gerą draftą! Lauksim kitų kartų, visai norėtųsi teminius deckus pagvildenti. Bet va Ramas kažko nutilo ties šiuo reikalu.. :oops:

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Ats: Cube Draft 2015-06-13 (Sestadienis)
« Atsakymas #25 Įrašytas: Birželis 14, 2015, 01:43 »
Holy **** monokuma tokio detalaus aprasymo net nesu mates, o siaip damnation, profound journey, treachery nera kube. Dar patarimas iskart nenusiteikti draftinti tam tikru decku, nes netycia kasnors sumastys reanimatoriu detis ir sedesi su exhume be jokiu reanimavimo targetu. Visa kube ir aplamai drafto esme deckbuildinti ne tai ka nori, o tai kas stipriausia is tavo isplestu kortu. Del povilo nepasitenkinimo, tai cia kaip minejo sudraftinai gerai tereikia exp, kad padetum i vieta senukus. P.s. kadangi jau isbanded kitam kube bus 50ct tax slyvsam ir tam, kad papimpinti batu deze :)