Autorius Tema: 2015.11.15 Sekmadienis  (Skaityta 18964 kartus)

Gedas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: 2015.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkritis 16, 2015, 17:23 »
Mano įspūdžiai po sekamdienio štai tokie: Chebra, leiskit bent vieną žaidimą laimėti naujokui! Dar nei karto nepavyko laimėti jokio žaidimo, o kai jau paskutinėj Neuroshima Hex partijoj pirmavau, kažkaip netikėtai visi pradėjo pulti mano bazę ir galutiniam rezultate likau tik su keliais HP. :D
Žinoma juokauju, buvo dar vienas linksmas ir įdomus sekmadienis. :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2015.11.15 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkritis 16, 2015, 21:18 »
Kantrybės Gedai :) Čia yra susirinkę seni vilkai, prieš juos laimėti yra ką veikti. Ir kai tau tai nutiks, tu tikrai jausies gerai, patikėk, nes niekas lengvai nepasiduos čia. Pamenu kaip šokinėjo iš laimės Justas Junior, kai jam pirmą kartą pavyko laimėti Theseus žaidimą, tai tuo pačiu buvo ir pirmas kartas, kai jis laimėjo žaidimą klube.

Beje, yra alternatyva - rinktis coop žaidimus, kur laimima, arba pralaimima kartu. Man asmeniškai jie patys mėgstamiausi. Yra dar semi-coop, kaip antai Descent, kur sistema yra visi prieš vieną (tas vienas būna dungeon master ir valdo monstrus).
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...