Autorius Tema: Arcadia Quest: Inferno  (Skaityta 10836 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Arcadia Quest: Inferno
« Įrašytas: Lapkritis 18, 2015, 17:32 »
Pasirodė kickstarteryje mano ilgai lauktas Arcadia Quest: Inferno ir kaip buvo galima tikėtis projektas vyksta itin gerai. Ko norėt, gi čia eilinė Cool Mini or Not pinigų melžykla :D



Daug nerašysiu, pažiūrėkit patys kam įdomu. Va tik kaina kaip visada nieko gero nežadanti - $100 pledge + shipping (minimum $55) - pliusas tik, kad nebus muito, keliaus iš EU. Aš linkęs tikėti, kad retaile kaina bus kiek mažesnė, nors aišku nebus KS exclusive gėrybių.


tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Arcadia Quest: Inferno
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkritis 18, 2015, 18:44 »
Nenoriu numušinėti šventinės nuotaikos, tai bus TIK MANO nuomonė, bet nežiūrint visų liaupsių žaidimas manęs net nesudomino :) Aš ko gero neįmčiau net už normalią kainą. O kas nepatiko ten man net sunku apibrėžti. Gal tos didelės galvos, pusiau anime grafika. Tai, kad apart to, kad vardan bendro tikslo gali pyz***intis dar ir su kitais žaidėjais irgi neužvilko. Žinoma, bepigu čia man kalbėti kai nebandęs, bet kažkodėl tas geimas man labai primena Doncės Super Dungeon Quest, kur irgi didelės galvos ir some kinda dungeon crawler. Tai pastarasis nepatiko. Jei palyginti pvz. šitą ir 7 Sins, tai net klausimas nekyla, kurį rinkčiausi. O gal geimo cinkas ir yra ta vaikiška grafika, kad gali nuo rimtų geimų pabėgti ir pasijusti kaip animaciniame filmuke ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Donatas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 151
Ats: Arcadia Quest: Inferno
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkritis 18, 2015, 21:08 »
Na, uzkliuvo tas geimas, bet asmeniskai man Super Dungeon Explore nauja versija idomesne pasirode uz  Arcadia Quest varianta, gal delto nekilo pagundos isigyti si stalo zaidima. Kam patinka 1vs 1 variantai su figurelem tai pasiulyciau isbandyti kada Imperial Assault skirmisha, uz taskus surenkama armija ir mini kovos strateginis dekas. Skonio reikalas yra figureliu isvaizda, man japoskiu animacijos figurkes ir monstriukai visai patinka, tik manau dvikovu mechanika dar nera istobulinta kaip Fantasy flight games firmos ar pan. Ai ka cia pliurpiu, griebiam Simai ta geima :D Siaip kaip mintis tokia butu kaip pvz susimest keletai zaideju, pagriebt ta geima, o jau isbandzius sprest ar didziaja dali sumos investaves pirkejes pasiliks sau ir likusia dali apmokes kitiems ar perleis kitam pirkejui, prisedejusiam prie isigijimo :) Reiks daugiau pasisometi starterio turiuniu ir expu pletra.
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Arcadia Quest: Inferno
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkritis 18, 2015, 21:58 »
Tai, Ramai, tu jokios čia "šventinės" nuotaikos nenumušinėji, visvien kaip suprantu iš klubo narių niekas nei turi, nei yra bandęs AQ. Asmeniškai esu bandęs iš panašaus tipo tik SDE, bet mano nuomonę dėl jo gerumo ar blogumo lėmė du dalykai - kas žaidimą vedė (ir kaip) ir rulebookas. Mes su Tomu nesenai diskutavom, kad SDE ir Heroes of Normandie taisyklės yra prasčiausios kokias tik yra tekę sutikt, turint omeny, kad abu žaidimai ganėtinai rimti, o ne šiaip 15 min filleriai. Tikėtina, kad tie žaidimai bent neženkliai pagerėtų jei taisyklės būtų geresnės. Na, o AQ atveju, man asmeniškai chibi stiliaus artas nei maišo, nei kažko prideda, įdomiau pati žaidimo eiga. Kadangi žaidimas turi pakankamai didelį hype, tiek originalas su expais, tiek ši nauja versija, nori nenori pradedi dometis ar kažko neprarandi neturėdamas tokio populiaraus žaidimo :) Vėlgi, nereikia spręst apie knygą iš viršelio, o tik išmėginus sužinosi ar jis vertas ko nors ar ne.
Beje, skirtingai nei Ramui, man atvirkščiai toks pseudo-coop su backstabinimu yra pakankamai patrauklus žaidimo modelis, gal todėl, kad gryni coopai jau pabodo.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Ats: Arcadia Quest: Inferno
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkritis 19, 2015, 07:01 »
Simai, o tu jau uzisakes sita geima?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Arcadia Quest: Inferno
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkritis 19, 2015, 10:27 »
Dar ne. Aš naiviai tikėjaus bent kažkiek mažesnės kainos... Nors tarkim pačio žaidimo kaina dar pakenčiama, nu bet shippingas tai nenormaliai brangus. Kaip ir su The Others, siunta ant $20 brangesnė nei į Latviją ar net Suomiją, nesuprantu kur logika. Pavertus kainą su siuntimu į eurus gaunasi apie 148€, skaitau čia yra nenormalu :(
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.