Autorius Tema: Vasal Engine  (Skaityta 12638 kartus)

Nostromo

 • Knight
 • *****
 • Įrašai: 2638
Vasal Engine
« Įrašytas: Lapkritis 24, 2015, 05:09 »
Sveiki klubiečiai,

Sėdėjau čia neseniai naktinėje pamainoje, gėriau arbatą ir kramsnojau barankas. Ir kažkaip atkasiau per youtube, kaip žmonės lošia Battlestar Galactica per Vasal klientą.

Štai source : https://www.youtube.com/watch?v=Zk-MCWalRoo

Kas yra Vasalas visi žinote, o kas nežino trumpai paaiškinsiu. Tai open source programa, kuri emuliuoja stalo žaidimą. Instaliuojamas klientas ir pakuriamas norimo žaidimo modulis. Tuos modulius kuria patys vartotojai, dažniausiai perkeldami grafika, kortų art'ą ir tekstus nuo realaus žaidimo. Esmė yra ta, kad Vasalas - nėra protinga programa ir nemoka žaidimo mechanikų. Tad traukt kortas, stumdyt figūrėles ir atlikti visus veiksmus privalo patys žaidėjai. Aišku yra kai kurių įrankių prie modulio, kaip antai kauliuko ridenimo imitatorius, tai labai palengvina, bet šiaip daugiau viskas yra daroma rankutėmis, puikiai žinant taisykles.

Žinoma, beveik kiekvienas populiarus ir žinomas žaidimas turi modulius (Talismanas, Pandemic, Mage Knight, Small World, Neuroshima ir kt.) Vieni labai gerai padaryti, kiti so so. Mano šios temos esmė yra tokia. Galaktikos modas padarytas tikrai gan gerai, plius visi expansionai yra. Taigi - klausimas - ar atsirastų norinčių išbandyti ? Nesitikiu rankų miško, nes jų nėra netgi siūlant susirinkti pažaisti real board geimo, bet čia yra savotiška alternatyvą - gi nereikia kelti kojos iš namų, sėdi šiltai prie kompo, arbatą geri, mikrofoną įsijungi, fone muzikos klausaisi ir spaudai pelytę.

Na, ką manot ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

 • Master
 • ****
 • Įrašai: 661
Ats: Vasal Engine
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkritis 24, 2015, 11:17 »
Ko jau ko, bet mano posto čia turbūt niekas nesitikėjo :D. Bandėm kažkada per Vasal'a Warrior Knights žaisti, tai kažkaip neprilipo, visi trys buvom už žaidimą gyvai, tiesiog nebe tas. Bet, vėl pabandyti kažkokį žaidimą manau pasirašyčiau, tuo labiau, jog esu Vilniui, o sužaisti su klubiečiais būtų smagu :). Doom'a sužaist tai baisiai norėčiau :D

AndruX

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 93
Ats: Vasal Engine
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkritis 24, 2015, 16:15 »
Idėja nebloga :)
Šiaip dar būtų galima pabandyti pasižaisti šiame saite - http://en.boardgamearena.com/
Tikrai nemažai žaidimų padarytų, tiek real-time tiek turn based. Būtų fun su klubiečiais Through the Ages palošti ar 6 nimmt:)
TrustNo1
BGG profile

Dowydas

 • Master
 • ****
 • Įrašai: 661
Ats: Vasal Engine
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausis 02, 2016, 17:05 »
O kas esat susidūrę su Tabletop Simulator? Aš kaip tik dabar žiūrių stream'a, kur žaidžia Game of Thrones per Tabletop Simulator, čia kiek suprantu jie nusiskanavę viską ir susidęję į žaidimą. http://goodgame.ru/channel/Kanone/ , pvz galima parsisiųsti jau padarytą Mistfall http://www.linkomanija.net/details?482222.Tabletop_Simulator_Mistfall-SKIDROW
Edit: o va ir radau žaidimus jam: http://www.nexusmods.com/tabletopsimulator/mods/searchresults/? , manau labai geras dalykas tiek žaist nuotoliniu būdu, tiek pasibandyt žaidimą prieš perkant.