Autorius Tema: Susitikimas šeštadienį?  (Skaityta 13680 kartus)

Visato

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 5
Susitikimas šeštadienį?
« Įrašytas: Balandis 18, 2016, 11:58 »
Sveiki, pastaruoju metu panorau išbandyti Magic: the Gathering kortų žaidimą, todėl nutariau paieškoti galbūt kas žaidžia šiauliuose. Taigi... Atradau jūsų klubą :).

Šiek tiek apie save:
Mano vardas Tomas, esu iš Kelmės, tačiau mokausi ŠU ir gyvenu bendrabutyje - šiauliuose. Studijuoju Informatika, šiuo metu esu 3 kurso studentas. Kai buvau jaunesnis, mėgdavau Yu-gi-oh kortų žaimimą (Kas jo nemėgdavo...), o ir žaisdavom su klasiokais ar šiaip pirmą kartą sutiktais vaikais.

Pastaruoju metu vis labiau išgirstu apie šį kortų žaidimą, todėl ir nutariau jį išbandyti. Jau teko susisiekti su Goldenu bei Nostromu ir jie mielai sutiko mane priimti ir išbandyti šį žaidimą. Aš esu visiškai žalias ir iki šiol teko tik šiek tiek paliesti Magic duel (steam versiją). Taisykles daug maž supratau, tik nelabai dar suprantu visų formatų (pvz. modern - standart) skirtumų. Kaladės deja taipogi neturiu, nežinau ką reikėtų įsigyti. Mačiau jog yra išėjusios naujos kortos, ar tai pirkti būtų geriau senas...  Nostromo minėjo, kad jūs klubiečiai, galbūt galėtumėt sudėti paprastą, nesudėtingą kaladę pirmam startui.

Taigi, mano klausimas būtų toks: Ar atsirastų noras susirinkti šį šeštadienį ar tai sekmadienį ir pamokint/pažaist MTG kortom? Manau užtektų bent keletos žmonių.

Ačiū už dėmesį :)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: Susitikimas šeštadienį?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Balandis 18, 2016, 20:45 »
Ateik, Tomai, sekmadienį 13 val. ir manau tikrai bus žmonių, kurie praves MtG pradžiamokslį. Blogiausiu atveju ir pats galėčiau supažindinti, nors nesu aš šio žaidimo didelis ekspertas :) Kaip tik klube yra paliktos keletas teminių kaladžių, kurios puikiai tiks susipažinti su pagrindiniais MtG niuansais. Žinoma, gali bandyti su Goldenu paderinti individualiai gal kada galėtumėte susitikti kitą dieną.

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: Susitikimas šeštadienį?
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandis 20, 2016, 11:54 »
Aš norėčiau palošti šeštadienį, galėčiau atsinešti aukšto lygio turnyrinių kaladžių arba kokį commanderį. Ką Nostromo, Goldenas galvoja? Ramai daug gerų gatavų kaladžių turi ;)

Visato

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: Susitikimas šeštadienį?
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandis 20, 2016, 12:02 »
Jei kas nors būtumėt šeštadienį, ateičiau pažiurėt kaip žaidžiat :). Savaitgaliui visiskai laisvas esu ir nelabai turėsiu ką veikt anyway...

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Ats: Susitikimas šeštadienį?
« Atsakymas #4 Įrašytas: Balandis 20, 2016, 14:07 »
Aš norėčiau palošti šeštadienį, galėčiau atsinešti aukšto lygio turnyrinių kaladžių arba kokį commanderį. Ką Nostromo, Goldenas galvoja? Ramai daug gerų gatavų kaladžių turi ;)
šeštadieni į legacy išvažiuoju, nebent sekmadienį kažką galėčiau padėliot.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Susitikimas šeštadienį?
« Atsakymas #5 Įrašytas: Balandis 20, 2016, 16:09 »
Aš tai, vyrai, pasuoju automatiškai. Gi žinot, kad turnyriniai ar custom dekiniai pasidaužymai manęs nedomina. Galiu būti naudingas kas liečia teminius reikalus, ar casual magija. Bet būtų gerai, kad ateitų kas nors naujam žmogučiui aprodyti mtg grožybes, o ir pačiam suteiktų galimybę pamėginti kokį nors spel'ą su'cast'inti :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: Susitikimas šeštadienį?
« Atsakymas #6 Įrašytas: Balandis 20, 2016, 20:57 »
Man šeštadienis tiktų, sekmadienis tik mažiau. Gal atsilieps dar kas raktus turi :) supažindinčiau žmogų su žaidimu :)

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: Susitikimas šeštadienį?
« Atsakymas #7 Įrašytas: Balandis 21, 2016, 21:24 »
Apie raktus niekas nešneka, tai žodžiu mes nuvarysim į IQ zoną ir pagrajinsim :)

benas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 1
    • https://www.isveta.lt/roletai/
Ats: Susitikimas šeštadienį?
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasaris 08, 2020, 00:35 »
Sveiki,

matau, kad tema sena, bet norėjau paklausti ar dar vyksta mtg meet'ai Šiauliuose kur nors? Esu visiškas pradedantysis..

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Susitikimas šeštadienį?
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasaris 08, 2020, 10:24 »
Labas! Konreciai nevyksta bet jei nori padelioti tai mielai prasom :) kovo 4 turesim renginuka pradedantiesiems kaip tik tai gali kalendoriuje uzsizymeti :)
O siaip galima susitarti kuria diena ir mielai padeliociau toki casuala arba ateik sekmadieni i kluba ir padeliosim bendrai.

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: Susitikimas šeštadienį?
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasaris 08, 2020, 10:33 »
Pramokus siūlau jungtis prie mūsų commander rato :) o rytoj ateisi į klubą?