Autorius Tema: Eldritch Horror expansion : Signs of Carcosa  (Skaityta 10222 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Eldritch Horror expansion : Signs of Carcosa
« Įrašytas: Balandis 29, 2016, 11:34 »
Taigi,https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2016/4/8/signs-of-carcosa/

Vos spėjau susirinkti pilną, up-to-date "Eldtrich horror" rinkinį (base game + forsaken lore + mountain of madness + strange remnants + under the pyramids), o FFG jau ruošia naują gėrį. Tie vyrukai tikrai nesnaudžia. Panašu, kad Eldrič'as savo DLC gausa tikrai nenusileis Arkhamui.

Pagal išplėtimų rotacija (mažas expas - didelis expas), šis bus mažasis. Ką mes su juo gausime ? Ogi daug visko po truputį. 4 nauji tyrėjai: vienas iš jų netgi labai žinomas Arkhamo pasaulyje - Dexter Drake, the Magician ! Kaip ir sako jo profesija, jis gerai moka elgtis su burtais, be to gerai banish'ina monstrus nuo savęs prie kitų vartų, kas leidžia jam netrukdomai uždarinėti esamus vartus. Iš naujų spell'ų yra išspolintas Surišimas (The Bingding). tai - kerų (glamour) tipo burtas, kuris leidžia efektyviai sumažinti monstrų daromą žalą.

Dar yra žinoma, kad bus papildytos kai kurios kortų kaladės, kaip antai didžiųjų miestų encounter'iai, ekspedicijos. Mythos kaladėlė irgi atsiskies. Dar šiek tiek įvairių tokenukų, keli monstriukai - what a man can want more ? Bet hey, jas gi bus tas BIG BAD WOLF ?? O jis bus ne kas kitas kaip Geltonasis Karalius Hasturas ! Šitas kosminis ir senovinis blogis neina kiaurai brutalia jėga, kaip tai daro Azatotas arba Kutulu. Jis veikia subtiliau, per sapnus, korumpuodamas žmonių sąmonę. Ko gero tai bus suderinta su žadama nauja mechanika - kai monstras gali įsikūnyti tyrėjo kūne :) Nujaučiu, kad tai bus pateikta labai skanios ir patogios "condition" būsenos forma. Nežiūrint į tai, kai kurios Hasturo paslaptys (taip, tai tie pagrindiniai dalykai, kuriuos žaidime reikia įminti ar ištirti) yra kiek įdomesnės ir labiau kompleksiškos. Pvz. "Finding the way" - reikia surinkti tam tikrą kiekį įkalčių (clue), tam kad gautum raktą, kurio pagalba vėliau teks uždarinėti vartus. Dauguma senųjų paslapčių ir apsiribotų tik clue surinkimu, o čia jau pakopos - sveikintina.

Kol Hasturas kantriai laukia savo tamsiuosiuose Karkosos požemiuose, kol gaus progą pavergti žemę, mes kantriai lauksim rudens, nes expas planuojamas 2016 trečią ketvirtį. Vienaip ar kitaip - tai bus autobuy variantas. Fantasy Flight Games - please, take my Money....
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...