Autorius Tema: Kortu imautes  (Skaityta 32508 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Kortu imautes
« Įrašytas: Vasaris 07, 2010, 02:53 »
Planuoju labai greitu metu uzsisakyt ateiciai imauciu, gal ka domina ?
Imautes skirtos board geimu kortoms specialiai. Ismatavmai - 94 x 62 mm. Tinka ziauriai daug geimu, dauguma is ju zaidziama musu klube : Doom, World of Warcraft, Citadeles, Cash'n Guns, Mamma Mia, Bonanza, Ticket to Ride, Lords of the Rings, Last Night on Earth, Starcraft ir dar daugybe kitu.
As uzsakau PREMIUM sleevsus, kurie yra 125 % storesni, todel ilgiau islaiko kortas idealios busenos. Tokie sleevsai dabar yra "uzmauti" ant mano Doom ir Starcraft geimu kortu. Si sekmadieni bus SC sesija, astinesiu Starcrafta, ka domina, galesim primatuoti sleevsus, jei tinka sakykit.
Sleevsai bus 50 vienetu pakuoteje. Pakuotes kaina - 10 LT.

P.S. Sios imautes netinka Magijos kortoms !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Kortu imautes
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasaris 07, 2010, 09:44 »
Jei kam kitokių reiks, tai aš iš ebay sakausi karts nuo karto, tai man ne problema nupirkt  :smile: , jos yra plonesnės (Mayday Games gamybos), bet kaina mažesnė.

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Re: Kortu imautes
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasaris 07, 2010, 10:28 »
Last Night on Earth - netinka. toms kortoms eina MTG įmautės
TrustNo1

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Kortu imautes
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasaris 07, 2010, 11:07 »
Joa, as irgi uzsakau is Mayday Games. Ten yra neblogu sleevsu, be paciam saite ju sleevsu matmenys neteisingi, nurodyti mazesni. Ir daugeli reikia pre-orderint. Tai kam reiks plonesniu, kreipkites i Dowyda, kam storesniu - i mane.
Ir butinai matuokit, nes kaip Andriux sake, maza ka, gal kokiam geimui kortos padarytos mgt standartu.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Kortu imautes
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasaris 07, 2010, 11:18 »
Šiaip dažnai vienom kortom tinka 2 rūšių sleeves, pvz man ant Warrior knights ir World of Warcrafta tiko dviejų dydžių, vienos tik tik telpa ir labai apsispaudžia, o kitos laisvai užsideda ir dar lieka po milimetra vietos iš visų pusių, tai nelabai patogu, nes slankioja ir gali iškrist korta, o kai apsispaudžia tai patogu, net nelabai matos kad įmautė uždėta

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Kortu imautes
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasaris 07, 2010, 18:44 »
o jus pameginkit prezikus panaudoti - turetu gerai apsispausti ir tiks visu geimu kortoms :D dar palei skoni gali pasirinkti tam tikru pribimbasu :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Kortu imautes
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasaris 08, 2010, 10:02 »
Ir su gumbeliais, kad iš rankų neslystų  :twisted:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Kortu imautes
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasaris 08, 2010, 11:27 »
As cia iziuriu viena problema, jei staigiai prireiks gumo, nu maza ka gyvenime, jei su grazia mergaite kokia zaisi stalo geima, tai po keletos tokiu kartu kai kurios kortos vel liks neapsaugotos, nors tiesa yra akivaizdi - sargiai kainuoja pigiau nei imautes, at least ju galima gauti belen kur, nereikia moket uz shippinga...
Reiks pasvarstyti si pasiulyma...o jei vis tik kas nors susigundys "old school" imauciu pasiulymais - zino kur mane ir Dowyda rasti...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Kortu imautes
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasaris 08, 2010, 11:30 »
nu nzn nzn.. kas cia galetu susigundyti vietoj sargiu naudot kazkokias imautes :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Kortu imautes
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasaris 08, 2010, 11:46 »
Citata iš: "visoks"
nu nzn nzn.. kas cia galetu susigundyti vietoj sargiu naudot kazkokias imautes :D

Tai va toks "iskrypelis" esu as  :Rose:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Kortu imautes
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasaris 08, 2010, 13:28 »
:-x  :fool:

kam cia dabar rasai tokius dalykus? manai ka nors sudominsi? :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Kortu imautes
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasaris 08, 2010, 15:41 »
Nu mazu ka, gal sakau, juk geimu ne as vienas turiu :) Gal kas pasiziures i savo sudroztas kortas ir pagalvos - "a kur as anksciau buvau...kodel imauciu nenaudojau.."  :fool:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Kortu imautes
« Atsakymas #12 Įrašytas: Vasaris 08, 2010, 16:11 »
nu ok ok... nebeblevyzginsiu... paskui rimti pirkejai issigas ;)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Kortu imautes
« Atsakymas #13 Įrašytas: Vasaris 24, 2010, 19:22 »
Jei kam dar reikia imauciu, informuokit, uzsakysiu dar, nes is dabartines siuntos puse jau nebeturiu, liko tik sau keletas packu.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

serkanas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Kortu imautes
« Atsakymas #14 Įrašytas: Vasaris 17, 2017, 22:31 »
sveiki, noreciau nupirkti kortu imautes? i ka kreiptis man?