Paskutiniai įrašai

Puslapiai: [1] 2 3 ... 10
1
Klubo susitikimai / Ats: 2019-10-20 Sekmadienis
« Paskutinis įrašas sukūrė Hurris Įrašytas Spalio 20, 2019, 12:48 »
Busiu ir as, jungsiuos kur laisva
2
Klubo susitikimai / Ats: 2019-10-20 Sekmadienis
« Paskutinis įrašas sukūrė Versetty Įrašytas Spalio 20, 2019, 09:45 »
Rpg nelosim tai jungiuos prie bloody inn ir kompanijos
3
Klubo susitikimai / Ats: 2019-10-20 Sekmadienis
« Paskutinis įrašas sukūrė Snickito Įrašytas Spalio 19, 2019, 12:04 »
Tureciau buti, nebent kazkas labai rimto ispuls
4
Klubo susitikimai / Ats: 2019-10-20 Sekmadienis
« Paskutinis įrašas sukūrė Maroom Įrašytas Spalio 19, 2019, 11:23 »
Atsinešiu Bloody Inn'ą. Dar su Simu galvojam apie Big Book'ą.
5
Klubo susitikimai / Ats: 2019-10-20 Sekmadienis
« Paskutinis įrašas sukūrė Simuck Įrašytas Spalio 19, 2019, 10:51 »
Aš Cuba nelb noriu, man jis nelipo. Mariau, gal pabandom Bloody Inn?
6
Klubo susitikimai / Ats: 2019-10-20 Sekmadienis
« Paskutinis įrašas sukūrė Maroom Įrašytas Spalio 18, 2019, 22:26 »
Cuba? Žaistas 2013 metais  :D klausimas tik ar Robkė bus ir ar nebus Star Wars RPG sesijos sekmadienį?
7
Klubo susitikimai / Ats: 2019-10-20 Sekmadienis
« Paskutinis įrašas sukūrė Simuck Įrašytas Spalio 18, 2019, 21:04 »
Būsiu. Ką nors senai žaisto gal :)
8
Klubo susitikimai / 2019-10-20 Sekmadienis
« Paskutinis įrašas sukūrė Maroom Įrašytas Spalio 18, 2019, 20:34 »
Kokios nors gyvasties bus šį sekmadienį?  :) aš greičiausiai būsiu. Kokie pasiūlymai?
9
Miniatiūrų dažymas / Ats: Jaunojo menininko pradžiamokslis
« Paskutinis įrašas sukūrė Simuck Įrašytas Spalio 17, 2019, 22:47 »
Na, ar jau nusipirkot dažus? Jei dar ne, papasakosiu apie alternatyvas ir dar kai ką.
Kaip minėjau anksčiau, yra ir daugiau dažų gamintojų tokių kaip Army Painter, Privateer Press ar Scale 75.Army Painter turiu truputį, jų kokybė yra vidutiniška, jie dengia taip pat vidutiniškai (panašiai kaip Vallejo Game Color), tačiau jų didelis minusas – jie neturi griežtos kokybės kontrolės. Gali nusipirkti dažus kurie bus klampūs ir sunkiai plaksis, o kiti priešingai bus labai geri, net jei tos pačios spalvos. Pats asmeninės patirties su tuo neturiu, tiesiog tokia paplitusi nuomonė. Tačiau jų pliusas – žema kaina. Jei eiti ant pačios pigiausios prekės skirtos miniatiūrų dažymui tada verta žiūrėti į Army Painter dažus. Beje, jų Quickshade washai yra labai populiarūs ir verti dėmesio.Kiti du – Privateer Press Formula P3 ir Scale 75 – yra pagaminti želinio mediumo pagrindu, tai reiškia, kad jų konsistencija kiek tirštesnė ir jų nereikia smarkiai plakti. P3 buteliukai panašūs į Citadel ir nėra itin patogūs, taip pat spalvų pasirinkimas ne toks platus, tačiau dažų kokybė labai gera. Bet kaina didesnė – apie 3,30€ už 18 ml buteliuką.Scale 75 yra leidžiami standartiniuose 17 ml dropper tipo buteliukuose kaip ir Vallejo. Yra trys pagrindinės dažų grupės – Scalecolor, Fantasy & Games ir Warfront. Kaina kiek didesnė nei GW ar Vallejo  - nuo 2,90€ iki 3,20€. Jie nerekomenduojami kaip pradžiamokslis, nes su jais kiek sudėtinga dirbti – reikia mokėti juos atskiesti. Tačiau jie labai kokybiški ir skiedžiasi ir nerealaus skystumo. Taip pat Scale 75 metalikai yra vieni geriausių rinkoje, pats turiu keletą auksinių spalvų, galiu patvirtinti.

Reiktų paminėti ir dar vieną pakankamai šviežią Games Workshop produktą – tai Contrast dažai. Pavadinimas gal neitin įdomus, tačiau šie dažai įdomūs tuo, kad su jie skirti specialiai greitai nudažyti miniatiūras ir iškart gauti gerą kokybę su pašviesinimais ir šešėliais dengiant tik vienu sluoksniu. Tai reiškia, kad nereiks dažyti du vakarus vieną figūrėlę, o pasidarysit per kokį pusvalandį. Šie dažai yra skystesni nei įprasti dažai ir jiems reikia specifinio Contrast grunto. Techniškai tai tarsi tirštas washas, todėl gruntas jam turi būti šviesus ir su specifiniu paviršiumi, kad dažai tekėtų kaip priklauso. Jei paviršius bus padengtas įprastu gruntu, šie dažai neveiks visiškai pagal paskirtį.Spalvų pasirinkimas nėra itin didelis, bet dažų kaina yra gerokai didesnė už įprastus Citadel dažus – apie 4,50 už 18ml buteliuką (įprastų Citadel dažų yra 13 ml). Šie dažai yra tepami įprastu teptuku, jų nereikia skiesti (tiksliau, geriau neskiesti), su jais nepavyks išgauti drybrusho ar švelnaus sluoksniavimo, jie yra tokie straightforward ir tepami tik vienu sluoksniu. Dažus galima maišyti tarpusavyje, tačiau nerekomenduojama maišyti su kitais dažų tipais, nes jie praras savo dengimo savybes. Ar verta juos imti kaip pirmam savo projektui – negaliu pasakyti tvirtai taip ar ne, bet jei ateity daug dažyti nežadate ar tiesiog nenori investuoti savo laiko į savęs tobulinimą įprastomis technikomis – manau verta. Šie dažai dengia itin plonai, daug ploniau nei įprasti dažai, todėl taip nudažytoms miniatiūroms bus būtinas apsauginis lakas.
Youtube yra nemažai šių dažų review, siūlau pažiūrėti vieną iš jųDar kai kas – apie gruntus. Minėjau, kad universaliausias gruntas yra pilkas, nors aišku tinka tiek juodas, tiek baltas. Kokį naudoti reikia pasinaudoti paprasta logika. Jei dažysite storm trooperius iš Star Wars, greičiausiai norėsite purkšti baltu gruntu, o jei dažysite Darth Vader – turbūt rinksitės juodą. Tai susiję ne tik su būsimo dažymo palengvinimu, bet ir su dažų padengimu. Yra toks universalus dėsnis – šviesūs dažai sunkiai dengia tamsią spalvą, o tamsūs dažai šviesią spalvą gana lengvai. Tai reiškia, kad ant balto grunto galima visai nesunkiai dažyti juoda ir pasidengs vos ne vienu sluoksniu, bet jei reikės ant juodo grunto tepti baltą, tai prireiks n sluoksnių kol pasidengs tolygiai. Žinoma, tai daryti vistiek kada nors teks, todėl tai reiktų daryti po truputį šviesinant – pirma dengti tamsiai pilką, paskui šviesesnę pilką ir tik ant galo baltą.
Geriausias gruntavimo laikas yra šiltasis metas. Greičiausiai purkšti teks lauke, nebent turite nuosavą garažą kur ar kokią gerai vėdinamą šiltą patalpą. Purškiant šaltu oru grunto lašeliai sustings ore prieš nusėsdami ant miniatiūros ir padengs netolygiai. Labai nerekomenduoju purkšti kambary – tai tiesiog kenksminga sveikatai.
Jei tvarkingai pasiruošėte miniatiūras (nuplovėte ir nuvalėte plastiko moldo likučius), grunto flakoniuką pašildykite su šiltu vandeniu apie 5 minutes ir gerai suplakite. Negailėkite plakimo, geriau plakti 2 minutes nei 1 :) Purkšti reikia trumpais šūviais iš maždaug 20-30 cm atstumo. Po nupurškimo geriausiai būtų tą dieną nedažyti ir palikti sustingti per naktį. Apskritai, geriau pažiūrėti video ir viskas bus aišku.


10
Klubo susitikimai / Ats: 2019-10-13 Sekmadienis
« Paskutinis įrašas sukūrė A-i-yo-ku Įrašytas Spalio 12, 2019, 20:10 »
Amerigo jau full:
*Matas
*Simas
*Marius
*Juozas

Pasiimsiu dar Shmash Up su papildymais.
Puslapiai: [1] 2 3 ... 10