Autorius Tema: 2019-09-22 Sekmadienis  (Skaityta 2998 kartus)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
2019-09-22 Sekmadienis
« Įrašytas: Rugsėjis 16, 2019, 10:24 »
Sveiki senai matytieji :D su Žydre būsim savaitgalį Šiauliuose ir mielai aplankytume jus 7dienį.  :friends:
Tad klausiu jūsų - ar priimtumėt prisiminti pasimėtymus kortom, meeplais ir keiksmais (labai prašytume valandą anksčiau susirinkt ant 12.00)?

Dėl žaidimų tai siųlytume ką nors seno gero ir lengvasvorio (Boss Monster, Quariors, 7Wonders... galim patys kokį niekalą atsivežt)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2019-09-22 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjis 16, 2019, 10:53 »
Rezervuojuos vietą prie Šliuželių stalo, noriu išmokt naujadarų :D manau galim ir 12val rinktis. Galėtumėt ką nors iš savo kolekcijos atsivežt! Jei kažką lengvesnio manau tiktų deep deep lord water arba koks Galaxy for the Roll  :friends:

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2019-09-22 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjis 17, 2019, 12:08 »
Cool. Pasiimsim Waterdeepą (daugiau interakcijos nei Roll for the Galaxy)

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2019-09-22 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugsėjis 17, 2019, 14:38 »
Tureciau ir as pasirodyt  :)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2019-09-22 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2019, 10:17 »
Tai pradedam dieną su Lords of Waterdeep, 12 valandą. Dar gali pora žmogeliukų prisijungti, nes kiek pamenu ten iki 5 žaidėjų. Ką kiti? Ko laukt, ko nelaukt?

Belgud

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 126
Ats: 2019-09-22 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2019, 11:20 »
Islysiu tikriausiai is savo urvo ir pasirodysiu. Prisijunksiu kur vietos bus

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2019-09-22 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2019, 13:23 »
Aš žadu pasirodyti, bet gilių vandenų lordų  neitin noriu :) Ką dar paloštume?
Galėčiau atsinešt Imperial Assault.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2019-09-22 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2019, 15:19 »
Ir aš žadu pasirodyt. Bet norėčiau pasukt smegenėles... gal ką domintų Amerigo? analizis-paralizis, bet aš LABAI susidomėjęs juo :D
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2019-09-22 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2019, 22:29 »
Aš aišku po lordų dar kažką norėčiau, bet turbūt teks pagal situaciją žiūrėt. O jūs konkretinkitės ką lošit. Esant palankioms aplinkybėms mielai prisijungčiau prie bet kokio iš siūlomų žaidimų :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2019-09-22 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugsėjis 21, 2019, 08:59 »
Nu jei jau kazkas neatsitiks ateit ir as turecciau :) as noriu IA tai va! O pats gal kokia smulkme isimesiu arba ne :P

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2019-09-22 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugsėjis 22, 2019, 11:18 »
Juozas sakė prisijungs prie giluminių lordų. Jeigu ką dar viena vieta laisva.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2019-09-22 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugsėjis 23, 2019, 19:24 »
Parašysiu trumpą raportuką.
Mes su Tomu, kaip ir žadėjom, sėdom prie Star Wars: Imperial Assault, prie kurio paskui prisijungė ir Matas, tai visi kartu darėm debiutą. Aš nutariiau būt gm, o Tomas su Matu herojais. Tutorial misija pasirodė herojams visiškai neįkandama, tai metėm kaltę ant pačio scenarijaus ir ėmėm normalų pirmą scenarijų "Aftermath". Vėl herojams neitin nuskilo, o man labai gerai krito kauliukai ir greitai pasidarė aišku, kad vėl į vienus vartus. Supratom, kad kažkur gliukinam ir kažką praleidom taisyklėse, pervertėm keletą kartų, bet neradom :crazy: Bet tik grįžęs namo suradau pagooglinęs, kad kai žaidžiam su dviem herojais kiekienas gauna po 2 aktyvacijos tokenus,  o tai reiškia realiai gali daryt po 4 veiksmus. Jei žaidžiama su trim herojais - kažkuris iš herojų gauna papildomą aktyvaciją. Tai manau kitą kartą kai žaisim bus viskas normaliai ir tikėtina, kad gausiu į kaulus :D Beje, žaidimas kad ir kokio aukšto lygio (ir populiarumo) būtų + FFG leidyba, bet taisyklės nepačios geriausios. Kažkaip gaila kai turi online ieškot atsakymų elementariuose dalykuose.

Tuo metu prie kito stalo žaidė Povilas su Žydre + šaika. Kai svečiai išėjo, visi susėdom sumest Room 25 season 2. Buvo įsimintina partija, nes praktiškai antram turne buvo surastas exit kambarys. Marius su Juozu buvo blogiukai ir jiems niekaip nepavyko mums sukliudyt :)
Dar sumetėm tris partijas Deception, vienoj jų vos pilvai iš juoko neplyšo. Tam žaidime be juoko nebūna :D

Toks vat sekmadienis.

P.S. Pofke, primenam, kad mūsų kabinetas yra 517, spėju pamiršai kur esam :P
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2019-09-22 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugsėjis 23, 2019, 23:00 »
Aš pats prie kito stalo žaidžiau lords of waterdeep. Buvo įdomu tą žaidimą prisiminti, ir aišku smagu pamatyti bajeruojančius Povilą su Žydre  :Yahoo!:  dar sužaidėm kažkada buvusį labai populiarų kickstarteryje exploding kittens, tai ką aš žinau, dėl ko ten taip žmonės pamišę buvo. Turbūt marketingas, tema ir piešinukai suveikė, nes pats žaidimas tai paprastas kaip dvi kapeikos, ne veltui į uno panašus, berods kažkur mačiau tokį palyginimą. Po to svečiai išvyko, apjungėm pajėgumus, sužaidėm ką Simas paminėjo, tik dar pamiršo shadow hunters paminėti. Tomas pagaliau apsireiškė, tikėkimės nebepamirš kelio. Laukiam ir kitų. Skaitykit Simo postą kas nebeatsimena kur eiti  :D