Autorius Tema: 2012.01.08 Sekmadienis  (Skaityta 16186 kartus)

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #30 Įrašytas: Sausis 07, 2012, 19:54 »
Nu tai tada ir tusinuka isidek  :D

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #31 Įrašytas: Sausis 07, 2012, 21:13 »
Isidejau ! 2 net!!!!! belekokia mandruma dabar :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #32 Įrašytas: Sausis 07, 2012, 22:19 »
Priderinau Edi prie Descent...suuuper !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #33 Įrašytas: Sausis 08, 2012, 10:41 »
Hmmm.. dabar pagalvojau, Luna gali lošt max 4 žmonės. O norinčių kiek daugiau, tai kaip čia padarius?  :unknown: Reiktų dar kažkokio geimo, kad kiti loštų, paskui bus galima apsikeist jei bus noro. Velnias, reikia mokytis iš Ramo registraciją daryt :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #34 Įrašytas: Sausis 08, 2012, 11:28 »
Nu Simai ! Dabar turi vienu zmogum per daug, o as per galva verciuosi, kad surinkti pilna komanda :( Net Edis del to reikalo i kluba ateis, o butu vietoj zmogus, kuris galejes butu prisijungt. Negerai gavosi.
Kita karta suplanuokit, prasau. O kad dabar istaisyt situacija, gal man koki Kung Fu Fighting dar isimest ? Nesunkus geimas ir gali minimalus skaicius zmoniu losti...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #35 Įrašytas: Sausis 08, 2012, 12:43 »
kad Norinčių be taves, kaip tiek ir yra. Ex Maroom is Skwazi. Daugiau pageidaujančiu nepastebėjau.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #36 Įrašytas: Sausis 08, 2012, 19:45 »
Tai va, išbandėm luna, ėjimo variantų tikrai daug, jokio randomo, viskas priklauso nuo kitų žaidėjų ir pasirinktos taktikos.
Lošiau be pinigų(korupcijos tokenų) ir pavyko pergalę išplėšt. Jei kažką gerai sugalvoji, dažniausiai tau užpučia žvakę :D ir prasideda vėl taktikų mastymai.
Žaidimą užskaitau, lošt daug galimą įvairiai.
Po to sėdom vaiduoklių pagaudyt, su Curse mus vartė belenkaip, bet atsivartėm iki boso, šokom kapot, turėjom kokius 7 bandymus pakirst, bet niekaip nekrito kauliukai :(
Dar sulošėm small world, marinau daug rasių ir likau antras :) klaida buvo tik su troliais, gal ir pergalę butų atnešė :D bet buvo linksma
 :good:

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #37 Įrašytas: Sausis 08, 2012, 20:43 »
Įvyko Luna pristatymas. Žaidimas nors ir neprilygsta Agricolai savo actionų gausa, nemenkai nurovė stogą  :crazy: Turi planuot bent 3 ėjimus į priekį, nes pavieniai ėjimai dažniausiai nieko neduoda. O dar kiti tau gali suknisti reikalą, kaip kad baigti anksčiau turną :) Žodžiu, dar reiks tobulėt. Paėmiau tik 3 vietą, bet nepaisant to buvo smagu :)

Ghost Stories eilinį kartą prapylėm (surprise surprise!). Ant galo jau buvo gryna nervatriopke, užgniaužę kvapą stebėjom kaip Robke su Marium meta daisus... bet deja :) Jaučiu pirmą kart taip nedaug trūko iki pergalės.

Apskritai sekmadienis buvo labai cool, nemenkai žmonių susirinko. Aš va tik norėčiau, kad Gerda registruotųsi kad ateina, būtų iškart galima priimt prie kurio nors stalo :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #38 Įrašytas: Sausis 08, 2012, 21:23 »
Susirinkom Descent'a palost, nu tai apie 1,5h aiskinomes taisykles, darem setup'a ir charus rinkomes. Kai pradejom, buvo smagu, supratau mano charas yra geras ... tik tiek kad lankas buvo nlb geras ir dmg nedariau ni biskio praktiskai, na nieko, gaila kad viskas baigesi greit kai musu magas (naujokas Arunas) buvo backstab'intas ziauriai ... taip ir buna kai nera armoro :D Po to nubegau MtG palost su Simu, Mindaugu ir Gerda. Nuo pat pradziu Simas pradejo su Leyline of Sanctity, o as su Using the powers of your speech and make Gerda and Mindaugas attack Simas :). Tai kol muso Sima, as pasidejau 2 [c:3dkwlx0h]Scion of Oona[/c:3dkwlx0h] ir pradejau Faerie Beatdown, taip ir laimejau tada match'a. Galu gale nubegau zaist Kung Fu Fighting. As su Ramoviciu (Xemstromo duetas gryzta) pries Brali ir Teja (Breja???) Viskas buvo gan apyligiai, kol galu gale mano lanko strele (Lanka nuvogiau is Tejos) parskrido Tejai i tarpuaki... norejau dar 1 turna jiem duot nes buciau Ramui padaves Demon Possesed korta kad butu buve Demon Possesed Legendary Sword of My Ancestors ..... BEAT THAT!
ϕyrexian ϕanatic

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #39 Įrašytas: Sausis 08, 2012, 22:12 »
Startavom su Luna. Pasirodo jis to pateis autoriaus kaip jau zaisti notre dame ir rozes vardu, moka bicas kurt zaidimus :) Zaidime nera randomo (jokiu kortu traukimu ir kauliuku ridenimo) viskas priklauso tik nuo paties zaidejo bei priesininku veiksmu. Netgi raundo trukme sprendzia patys zaidejai. Strategijos daug, nepakanka tureti kazkoki savo veiksmu planeli, bet dar reiktu tureti ir keleta alternatyviu, taip pat reikia sekti priesininu veiksmus ir bandyt nuspet ju planus ir dar reiktu planuotis ben pora roundu i prieki  :D  Del to zaidimo vidury pradejau jausti "out of memmory" :) Visgi manau, kad sio zaidimo grozis turetu atsiskleisti zaidziant sekanciais kartais, zaidziant pirma karta galima nesunkiai pasiklysti leistinu veiksmu kiekyje. Dar vienas kaip ir minusas - prie tokio didelio veiksmu kiekio tasku gavimo budu yra nedaug. Pirmais turnais tiesiog stumdziau medinukus po lentas pagal taisykles, bet jokios vizijos neturejau. Paskui jau prasviesejo. Dabar jau turiu plana sekanciam kartui :)

Sekantis zaidimas vaiduokliai, senokai norejau ji paciupineti. Buvau vienintelis prie stalo dar nezaides sito zaidimo, matyt todel miriau paskutinis :D Buvo sunku spet paskui kolegu mintis. Tradiciskai nelaimejom.

Galiausiai startavom so small world'u. Kazkaip smegeneles nebelabai norejo padirbet po 2 zaidimu, todel sunkokai pamenu visa zaidimo seka :) Kadangi pasiseke ir veiksmas vyko kitoje zaidimo lentos puseje, tai spejau numarint pora rasiu ir likau nugaletoju (nors ir nebuvau pakliuves i "nugaletojas jau aiskus" sarasa :D )

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #40 Įrašytas: Sausis 08, 2012, 23:16 »
Aye, kiek reportu ! Mlia, smagu, kad atsigauna su reportais liaudis. Snd buvo puikus susirinkimas, daug zmoniu, daug zaidimu, daug azarto. Kadangi kiti jau papasakojo savo zaidimus, pridesiu apie musu sesija. Visumoj geimas pasaka, bet kazkodel likau it muse kandes. KODEL klausiate ? Ogi todel kad fun truko taip trumpai, herojai vos iki antro pozemio nuejo. Atrodytu, geimas baisesnis nei DOOM, bet nieko panasaus. Pasakysiu taip - herojai atejo i pozemi tarsi pasivaiksciot po parka. Dzin jiems buvo conquest tokenai (kuriu jie gavo 5 startave). Nepasiseke dar su skrynia - joje nebuvo conquest tokenu, bet koznas gavo po 2 bronze itemus. Dar klaida buvo, kad nebegot aktyvuot glifo (kuri buvau pakises corruptint'a), bet vis tiek gave butumet 3 tokenus. Edis, labai karingai nusiteikes puole i kova, bet ikrito i mano spastus - duobe su smaigais. Po to gavo nuo beastmen'u i sikna, liko mazai laifo, susitrigerino jo "berserk" skill'as, jis nepaklause Bralio ir negere healing potionu (ju turejo net 2), puole mane ir ikrito i antra duobe, kur isledo kvapa, ko pasekoje herojai liko su 1 conquest tokenu. Cia jums turejo uzsidegti raudona sviesa. Na o toliau vyko kaip Xem'as sake - stebetinai gerai paspawninau "Beastmen war party" (2 paprasti zveriazmogiai, vienas master), viena Edis padejo i pavesi, ale kitas smagiai ikando Arunui (naujokui) i nugara, paskui atbego masteris, persoko per duobe ir magas krito ant saltu pozemio grindu. As vonioje guledamas sivakar paskaiciavau, kad imanoma siame levelyje surinkt idealiom salygom apie 25 conquest tokenus, gal net daugiau :) Visumoj charai buvo gerai parinkti, ypach patiko ir nervino tuo paciu Bralio charas , Trenloe the Strong, savybes savo praktiskai nepanaudojo, bet turejo Grapple skil'a ir sarvu buvo 4 ! Meginau ji musti, bet per visa geima ikandau gal 3 zalos. Isvada - zmones, pirkit sarvus po galais ! Arunas (magas), turejo AFIGENUS sarvus prie "magic" ataka, bet 0 sarvu pries grubia jega - "melee" ataka. As turejau rankoj voru spawn korta, jie kala "magic" ataka, va tie butu nieko nepadare praktiskai, bet beastman'ai - jie neblogi. Be to Aruno atakos labai diorgino, stun'as mano padarams ejo pastoviai ir gera zala. Jums realiai truko runner'io. Nu Xem'as, kai gavo "Ring of Quickness" tapo tokiu, bet jis visai nerunino. O reikejo..kas liecia ataka, su tuo nebuvo bedu, nes kone kozna ataka dedavo mano padarus i lentyna, arba bent palikdavo leisgyvius, bet va gynyba, hehe - apie tai jums reiks pagalvoti. As losiau be "trechery" kortu, bet vietoj to startavau su 8 kortom rankoj, gal todel man su "threat" tokenais nebuvo problemu. Kaip paskui pamasciau, mano "Doom" korta nekazka ir padejo, nes zaibuku as pastiprint ataka naudot negalejau, o kad iskris "power enhanchment" sansas ant kauliuko - 50 proc. Lauksim kitos sesijos, patikrint sarvu teorija ir manau kita karta truksim ilgiau, nes nereiks aiskint taisykliu ir jau zinosit kas laukia. Mes kai zaidem kazkda senei, kai Taranas GM'ino, daejom iki boso pamenu, tad manau galit ir jus.
Paskui kalem dar Kung FU. Man patiko Xemo sutrumpinimai - Xemtromo duetas, hehe, arba Nostromnon pris Brali + Teja = Breja (arba Trali). Oponentai buvo neblogi, nustebino keletas Gerdos geru combo. Turejau tikrai legendini, demono apsesta proteviu karda pabaigoj, o pries tai tai svaisciausi su belen kaip, praktiskai mano visos atakos buvo su juo, bo as buvau Imperatoriskas Generokas (toks buvo mano archetipas), bet taip ir nesulaukiau Imperatoriskos Stovesenos, ot tada butu. Ta karda Bralis megino ismusti is rankos, bet nepavyko. Galiausiai Gerda sove i Xema, jis atliko "cripling disarm" ir ateme lanka, su kuriuo padare kontrolini suvi, mum buvo like berods apie 12 chi.

P.S. Simai, kaip sake Gerda, ji nesiregistruoja i foruma, nes pati iki pat sekmadienio dar nezino ar ateis i klaba, o be to pamirsta lankytis forume. Nors pripazinsiu - labai smagu kai jinai zaidzia kartu.

P.P.S. Jei dar kam idomu - isejom is klubo, einam iki Xemo masinos, as p*st ant sono ir guliu...nors siaip gyvenime niekada nepaslystu, nu sakykim zaidimas sunkus, nusvere i ta puse.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #41 Įrašytas: Sausis 09, 2012, 09:27 »
Gerai idrebsiu ir as... :)
Susirinkom tikrai pagirtinai grazus skaicius zmoniu vien del to smagu jau :) Pradzioj pazaidem zaidima "suvalgyk torta - atlaisvink stala" uz si zaidima dekojam Skwaziui  :drinks:  
Pasisotine sedom meginti Simo zaidimo Luna :) kol Simas aiskino taisykles pas mus veidai vis labiau tyso ir smegenys vis labiau lydesi, bet kai pradejom losti pradejo svieseti ta tamsuma :) Joooo, galimu veiksmu N+, sekmes faktorius = 0, turi galvoti viska nuo A iki Z ir negana to kad galvoji 6 ejimus i prieki, priesininkas padaro zapadlo ir tavo visi planai eina suniui ant uodegos ir vel prasideda galvojimas is naujo, todel ant galo smegenys tampa panasios i zelatina ir galvoj atsiranda tik ta bezdzionele musanti lekstes :D reziume zaidimas tikrai geras ir smagus, dar ilgai galvojau kaip cia geriau butu sustrateguot kita karta losiant, todel manau pasirasysiu ir kita karta ir busiu etatinis Lunatikas :)
Po Lunos atsipalaidavimui paemem Ghost Stories - nu jo gaut tai gavom, bet realiai losem gudriai kaip niekad, ir daejom iki boso atlaike nenormalu sturma, bosa iveikt turejom tikrai daug sansu paprasciausiai truputi nepasiseke ir padarem viena kliurka (nu cia mana nuomone :P ) bet siaip pergale jau kazkur netoli ir manau ant easy vaiduokliai bus suniokoti greitu laiku si pusmeti :D
Ant galu galo paemem Smallworld'a su visais expansionais, bet kadangi truputi pamirsom viena naudot exp tai losem ne su visais :D taip smagiai pradejau vaiksciot po zemelapi niekam blogo nedarydamas, bet tada atejo blogasis Hurris su sava Cigonu taboru ir pradejo skriaust mano vargsus goblas, visa zaidima laikiau pykti ant Cigonu ir ruosiau plana kaip atkersyt, bet kadangi pagailo man ju, tai nusprendziau atideti kitam kartui vendeta  :evil:  :twisted:  likau nzn kelintas, zinau kad tik vienu tasku pralosiau Mariui :) siaip sekmadienis buvo lb fun, daug zmoniu, daug geimu, daug geros nuotaikos :) aciu visiems :)

P.S. Ramai, primink atnesiu as tau figureles pasiziet, nu pas mane atmintis kaip pas drambli, bet as STENGSIUOS! (bow)

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #42 Įrašytas: Sausis 09, 2012, 13:38 »
Pareportinsiu ir as , po zaidimo su tortu , sedom mes losti garsiaja agricola tikrai dziaugiaus kad is vakaro nebaliavojau  :D  Zaidimas tai super , nors pradzioj atrode tai lengvokas , tai jau ant kokia 4-5 raundo prasidejo smegenu lydimas paskutiniai raundai net nebekalbu kiek ir ko tencgalima daryt, po sunkaus ir inirtingo musio As laimejau  :Yahoo!:   Man agricola labai patiko butu gerai ja dazniau palosht  :smile:  poto sedom small world jy losiau taip pat pirma karta , tai y akis is karto krito artas , man tiesiog ziauriai graziai ten nupiesta buva  :smile:  prazdioj ligtai ir gerai sekesi bet po tomo paskelbtos vendetos buvo baisu ka daryt  ir kadangi pirma kart losiau susiveliau keliose vietose :D


P.S  Tomai as ten netycia tava goblinukus uzkludziau  O:)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #43 Įrašytas: Sausis 09, 2012, 17:05 »
Na ir mano reportas kaip visad paskutinis :D Tik nepagalvokit, kad pas mane estiska kilme :D Isbandem Agricola. Losem as, hurris ir Mindaugas , smegenys lydesi, n kartu taktikos buvo keiciamos, daug kliurku neisvengta. Na bet cia taip kone visad taip buna siame zaidime. Labiausiai nustebino Pofkes pergale, nes vos ne visa zaidima ten pas ji gyvuniuku ganyklos tuscios buvo, daugiau pievos, o pasirodo jis labai gerai tasku prisirinko per kortas, prisistates visokiu "pribambasu" :smile: Kaip debiutantui manau net per gerai cia jam, nes maniau, kad laimetojas jau ir taip buvo aiskus :D
Gaila, kad neisbandziau Lunos, nes dabar paskaites atsiliepimus, supratau, kad cia man must play zaidimas. Man kone labiausiai ir patinka tokie zaidimai, kur sekmes faktoriaus nera. Manau kita sekmadieni prasysiu sio zaidimo :yes:
Pabaigoje suzaidem dar SW. Nieko gero nepesiau, bet uztat issiaiskinau, kad siame zaidime turi butinai marint rase ir su viena nezaist visa laika. Galvojau su skeletais ju prisidaugines normaliai konkuruosiu. Tiesa neblogai ir sekesi kopintis juos, bet kai skaiciavom galutinius taskus, tai supratau, kad cia buvo epic fail  :D Na ateiciai zinosiu taktika, kad reik butinai marint tinkamiausiu momentu :smile:
Diena uzskaitoma :good:
P.S. Buvo skanus tortas :Yahoo!:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #44 Įrašytas: Sausis 10, 2012, 11:05 »
Taip, marint rases yra butina. O tos rases, kur generuoja tokenus (ala skeletai ir raganiai), jos is paziuros atrodo kietai, bet realiai produktyviai uz jas zaist sunku. Daugiausia babkiu pareina , kai sekmingai numarini rase ir jos niekas nemusa, o tada su aktyvia rase gerai issideployini. Ir dar - kartais pelningiau yra nemusti kitu, o prasukti koki taiku plana - chuligana.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...