Autorius Tema: 2012.01.08 Sekmadienis  (Skaityta 16189 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
2012.01.08 Sekmadienis
« Įrašytas: Sausis 05, 2012, 16:14 »
Planuojam pirmąjį šių metų savaitgalį!  8)

Iš savo pusės mąstau atsitįsti naują geimą - Luna. Jo trukmė neitin didelė, poros valandų neprireiks. Gal Povilas dar atsitemps naują geimą. Dar reiktų kažko rimto, galim Earth Reborn arba Agricola, jei Marius bus :)

Beje, Dovyds žiūriu vėl užsirašė "maybe", gal vistik stebuklas pagaliau įvyks? :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausis 05, 2012, 16:27 »
Del mano game bus aisq siandi vakare is po sales uzeisiu y akropoli , ziesiu ka snekes 8)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausis 05, 2012, 17:41 »
Ziuriu daug kas zaidimu nauju isigijo, laukia daug premjeru :friends:  Mane itraukit prie Lunos ir Hurrio naujo zaidimo, jei tik bus bandomas :yes: O agricola gal tada geriau kitiem kartam paliekam..?

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausis 05, 2012, 18:35 »
aš prie Lunos pasirašau :D
bus matyt kada aš premjera padarysiu

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausis 05, 2012, 20:11 »
Atsinesk agricola , nes kad sekmadieni as atsinesiu labai maza tikimybe  :smile: , o apie agricola tiek girdejau tiesiog knieti isbadyti  :D

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausis 05, 2012, 20:29 »
Citata iš: "Hurris"
Atsinesk agricola , nes kad sekmadieni as atsinesiu labai maza tikimybe  :smile: , o apie agricola tiek girdejau tiesiog knieti isbadyti  :D

Na tu painformuok del savo zaidimu kaip tau ten iseis, o agricola nebent nestis jei tikrai bus zaidzianciu. Nesinoretu tokia sunkybe atsinest tik del parodos :smile:

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausis 05, 2012, 21:21 »
Taigi Ramas savaji sedevra pristatines

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Sausis 05, 2012, 22:09 »
descent? na pirmą scenarijų jau bandes "D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Sausis 05, 2012, 22:40 »
Ir kaip tas descent , kur bandei?

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Sausis 05, 2012, 22:43 »
man tai įdomus, tų pačių kūrėjų kaip ir DOOM. Tik biški supaprastintas, bet nereiškia kad lengvai pereinamas :)

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Sausis 06, 2012, 08:52 »
Ayt, matau jau mane aplenke :) Ne veltui jau menesi pries tai suokiau apie ta geima. Taip, as atsinesiu legendini Descent. Taip pat, kartu su tuo geimu atsinesiu nauja zmogu i kluba, kuri butent ir suintrigavo Descent. Jei klube jam patiks, turesim nebloga geimeri.
Ok, back to bussiness. KADANGI geima zaist gali max 5 zmones (o ir rekomenduotina, jei nenori herojai stipriai gaut i kaulus), tai automatiskai viena vieta rezervuojama...MAN (MUahahahahahaaa), nes as busiu pure evil , oh MIGHTY OVERLORD ! Nu ir aisku tuo paciu supazindinsiu su zaidimu. Tie kas zaide Doom, viska lengvai supras ir kam Doom patiko, sis geimas turetu patikt 2x
Antra vieta rezervuoju naujam zmogui, manau tam tikrai neatsiras priestaraujanciu, ar ne ? Na, o likusios trys, kaip jau issiaiskinom tam tikruose postuose, kad nebutu "isrinktuju" rato ir kazkokio seselinio judejimo - free to enter !
Taigi, balsuojam, votinam ir visaip kitaip duodam zinot man.

1.Nostromo (featuring as Evil Master)
2.Arunas (The new guy, featuring as rookie hero)
3.kitas Arunas aka Bralis (featuring as seasoned hero)
4.Xemnon aka Domantas aka Airis (featuring as veteran hero)
5.Eddy Viper aka "Edis" (long ago retired hero)

P.S. Heroju nelaimei, dar nespejau gauti paskutinio expansiono "Tomb of ice" , kurs oficialiai jau kaip ir mano rankose, guli paste, bet negaliu pasiimt, nes dirbu siandien ilgai labai, rytoj irgi visa diena, o sekmadieni jau startuojam. Kodel sakau "heroju nelaimei" ? Todel, kad Base Game buvo daugmaz balansas, su pirmuoju expansionu "Well of Darkness" svarstykles pakrypo labiau i overlord'o puse, su antruoju "Altar of Despair" - dar labiau i overlord'o puse, o "Tomb of Ice" praktiskai atstate balansa i vieta, nes ten atsiranda Feat kortos (kurias herojai turi rankose, ir gali suzaist kada reikia, kartais net per overlordo varyma, kas labai pagerina ju sansus laimeti ir pailgina ju gyvenima), nauji herojai turi unikaliu savybiu, nauji questai tiesiog lengvesni ir dar daugybe stuff'o. BET, noriu pasakyt, kad tikrai nesikartos istorija su Doom, kai zaidziant be house rules neimanoma nugaleti blogio. Cia imanoma, ir netgi labai, reiks tik gero teamwork'o. Ka mes manau ir isbandysim.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

bralisv

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 44
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Sausis 06, 2012, 09:00 »
Aš geiminsiu tada Descent, naujas geimas noris išbandyti.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Sausis 06, 2012, 09:08 »
Planuoju is ar sudalyvaut, bet i descent nepretenduoju :) Pabandyciau agricola ar naujaji luna, galiu ir bet ka is savo kolekcijos atsinest jei yra poreikis

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Sausis 06, 2012, 09:30 »
Och tu blyn... Norėtau Descent, bet jaučiu kitą kart, nes vienu metu neis visko aprėpt.

Mariau, Agricola manau gali neštis, nes žaidžiančių tikrai bus. Be to aš labai noriu pagaliau likt nepaskutinis :D Na o jei vistik neatsineši, tai reiktų kažką dar sugalvot. Kažin ar Mindaugas ateis?  :unknown:
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2012.01.08 Sekmadienis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Sausis 06, 2012, 09:50 »
Įkišiu ir savo penkias kapeikas. Descent nėra supaprastintas Doomas - kojas už tokią nesąmonę reikėtų sulaužyti. Panašumų yra: herojai vs overlordą, žemėlapio atidenginėjimas, monstrų atsiradimas. Iš esmės tai tinka bet kokiam labiau rpg geimui (dungeon crawl). Descent geriausias mano čiupinėtas rpg stiliaus stalo žaidimas. Toks turi būti stalo žaidimas, apima jausmas, kad žaidi slash and hach tipo DnD ar Gurps siužetą, kuriame kaip niekur kitur svarbu gera komanda. Teko žaisti už "tanką". Iš esmės žaidimas yra munchkinams - atidarai duris, nužudai monstrus, įsigiji geresnį equipmentą  :D

Vienu žodžiu, Descento pliusas yra tas, kad jis yra kietas žaidimas, kuris gali tęstis labai ilgai, o tai yra bele koks malonumas.
Descento minusas yra tas, kad kol išdėlioji žemėlapį, praeina 5 valandos ir realiai žaisti pradedi kitą dieną.