Autorius Tema: Dėl klubo likimo  (Skaityta 109768 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #15 Įrašytas: Kovas 30, 2014, 02:42 »
O taip ! Kaip kartais yra gerai pasiklausyti žmogaus, kuris viską mato kitu kampu. Žiauriai brandūs kolegos iš Kauno žodžiai, man irgi labai patiko. Pažerta nemažai perlų, dabar juos reiktų suvirškinti. Geriausia to reikalo įdėja - metinis mokestis. Užmokėjai ir pamiršai, nei kortelių tampytis, nieko. Taryba irgi vertas dėmesio dalykas. Žodžiu yra labai daug apie ką iki rudens pamastyti.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #16 Įrašytas: Balandis 01, 2014, 10:59 »
Hexagono patirtis tikrai verta dėmesio, dėkingas už "verslo paslapčių" paviešinimą  (bow)

Man dar kyla keletas ūkiškų klausimų iki pilnos laimės.
 - Pvz kiek Kaune klubo narių, kiek jų susirenka vidutiniškai +/- susirenka anradieniais
- patalpos nuomuojamos ir prieinamos tik klubui ar glaudžiamasi viešose patalpose (baras ar pan),
- ar asocijos turėjimas sukuria daug papildomų išlaidų (pvz atlyginimas direktoriui, mokestis už buhalterijos tvarkymą),
- ir kiek laiko žaidžiama antradieniais, visgi iš ryto reiktų į darbą eiti :)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #17 Įrašytas: Balandis 01, 2014, 11:53 »
Aš pasiūlymais nesilaidysiu :)

Man patinka mėnesinio mokesčio idėja už kurį moki, jei nors vieną kartą atėjai/pradėjai eiti tą mėnesį.
Taip pat labai patinka ir metinis mokestis, net labiau nei mėnesinis.
(žinoma reiktų apsvarstyti situacijas, ką daryti su tais, kuriems susiklostė situacijos, kurių negalėjo numatyti, kad klube apsilankyti daugiau negalės).

Dėl brangesnio mokesčio klubui galiu pasisakyti šiuo pavyzdžiu ir klausimu:
Esu pirkęs Starcraft 2 abi dalis, Diablo 3 ir jo expansioną per pastaruosius du metus, net Heroes 6 turiu nusipirkęs - manau visi galit paskaičiuoti, kokie tai pinigai - kuo klubas prasčiau? Žmonės moka už WoW mėnesinį mokestį - atsiras, kad ir už daiskardą mokės! Aš šiuo atveju žaisiu ir žaidžiu geriau kokiam mėgėjų serveryje nemokamai, kad geriau tuo pinigus klubui atiduočiau - tai neginčyjamai kitokia vertybė, su savais pliusais ir minusais.
Iš lankomumo spręst, kad nebedomina - negerai - kadangi aš nemėgstu aiškintis dažnai neteisingom prielaidom dėl savęs, ir net neturėčiau - tai aš mieliau pasirinkčiau sistemą, kai aš nustosiu lankytis ir tai pasimatys mano mokestyje (nustosiu mokėt), ir tokiu atveju bus galima sakyt, kad nebenoriu matyt jūsų veidų, ir tai dar iš to negalima taip sakyti :D
Manau, čia tirkai reikalingas finansinis sprendimas ir sistemos tobulinimas, nes aiškint žmonėm, kad jiems stinga noro ir, kad jie dėl to yra kalti - tai pats didžiausias atstumiantis kriterijus. Gal net turėjo reikšmės vieniems ar kitiems iš tiesų, psichologiniai dalykai, nenuvertinkim. (man aišku tas neįtakojo, sakau, kad gal turiu savo galvą vertinant dalykus ir racionaliai reakcijai, bet atkreipt dėmesį - atkreipiau)
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #18 Įrašytas: Balandis 01, 2014, 12:10 »
Vis gi ir pasiūlymas dėl forumo nelankomumo ar pasisakymų, kas ateis, kas ne, kas ką žais. Iš tirko gal forumas jau tam tikriems dalykams - atgyvenusi sistema ir reikia papildomų dalyku patogumui - perkam iFonus, Galax'ius, ir natūralu, kad žmonės dažnai grįžti prie ankstesnių sprendimų nenori (eit ir jungtis pc kur nors, kad forume parašytų, kad ateis, net jei neleidžia galimybės):

galima būtų pasidaryti aplikaciją androidui visai: kurioje iš karto du mygtukai parodoomi: ateisi, neateisi :D o po to jau, jei vartotojas nori, nurodo iš sąrašo, kokį žaidimą norėtų sulošt - statistiką po to jau matom puslapyje ir pačioj aplikacijoj, ir atitinkamai nešamės žaidimus, jei reikia ir derinamės.

Dėl aplikacijos darymo, tai aš su Flash, kiek mėginau, tai eina kažką daryt ir galėčiau pamėginti. Aišku kyla visokie kitokie klausimai dėl kitų OS (šiuo atveju tik dėl Windows Phone, jei su Flash gaminčiau) ir kitokia dalykai, bet patogumas nebūtinai turi būti pasiekiamas visiems - tiesiog galimybė, kuri gal iš tikro duotų naudos.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #19 Įrašytas: Balandis 01, 2014, 12:18 »
Taip pat gali būti ir keli mokėjimo būdai :)
Mėnesinis, pusmetinis ir metinis - ir lankantis mėnesiniu, tarkim, sumokėsi daugiau, nei pasiėmus metinį.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #20 Įrašytas: Balandis 01, 2014, 13:15 »
Citata iš: "A-i-yo-ku"
Vis gi ir pasiūlymas dėl forumo nelankomumo ar pasisakymų, kas ateis, kas ne, kas ką žais. Iš tirko gal forumas jau tam tikriems dalykams - atgyvenusi sistema ir reikia papildomų dalyku patogumui - perkam iFonus, Galax'ius, ir natūralu, kad žmonės dažnai grįžti prie ankstesnių sprendimų nenori (eit ir jungtis pc kur nors, kad forume parašytų, kad ateis, net jei neleidžia galimybės).....
Matai, welcome back to planet Earth. Enjoy your stay [/sarkasm off].
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

AndruX

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 93
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #21 Įrašytas: Balandis 01, 2014, 14:28 »
Kas yra pas Hexagon'a tai galima sakyti tą pasiūlė Justas - ta 10 žmonių grupelė moka po 30Lt kas mėn ir viskas. Tai turėsit ir plotą ir vietą ir visi 10 būsit atsakingi dėl klubo veiklos. Dėl naujų narių tai čia jūsų apsisprendimas. Ar kokybė ar kiekybė.
Jei kuriama asociacija, tai pliusas dar tas, kad galite skirti 2% nuo sumokėto pajamų mokesčio, kad į metus tikrai atneštų nemažą sumą manau. Man tai priimtiniausias variantas būtų (jei gyvenčiau Šiauliuose) metinis mokestis, nes: 1. sumoki ir pamiršti, 2. kaip ir gaila būtų "tingėti" ir neiti žaisti į klubą jei pinigai sumokėti.  O dėl mėnesinio mokesčio, tai vat ir gaunasi, kad ai nenueisiu arba tyngiu ir poto sunku būna vėl prisiversti lankyti. O jei tokių 10?? vat ir nėra pinigėlių patalpoms ir t.t.
Dėl aplikacijos - tai gi yra foruminės programos android'ams, tik reikia integruoti į šį forumą ir bus galima tiesiai matyti visą forumą ir jame rašyti žinutes.

Tai, kad šaika, nepasiduokit. Svarbiausiai apsispręskit ko norit - ar kiekybės ar kokybės. Kas geriau jums geriau ar uždaras klubas su pastoviomis pajamomis ar kuo daugiau narių ir tapti visiškai vieša organizacija Šiaulių mastu.

Ir man rodos tikrai gera mintis atsisakyti sekmadienių (šeima/poilsis) arba jei jau daryti tai daryti šeimos dieną - nariai su šeimomis ir pan. Tikrai manau galima ir Civilization, ir Game of Thrones, ir Descent ar kitus ilgus žaidimus sužaisti per trečiadienio susitikimus, ypač jei laikas nėra kontroliuojamas. Arba naudoti house rules - smėlio laikrodį žaidėjų ėjimams :)
TrustNo1
BGG profile

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #22 Įrašytas: Balandis 01, 2014, 18:16 »
Citata iš: "Simuck"
Citata iš: "A-i-yo-ku"
Vis gi ir pasiūlymas dėl forumo nelankomumo ar pasisakymų, kas ateis, kas ne, kas ką žais. Iš tirko gal forumas jau tam tikriems dalykams - atgyvenusi sistema ir reikia papildomų dalyku patogumui - perkam iFonus, Galax'ius, ir natūralu, kad žmonės dažnai grįžti prie ankstesnių sprendimų nenori (eit ir jungtis pc kur nors, kad forume parašytų, kad ateis, net jei neleidžia galimybės).....
Matai, welcome back to planet Earth. Enjoy your stay [/sarkasm off].

Simai, aš nesuprantu. Jeigu sarkazmas off, tai kam apskritai tai rašyti? Jei buvo apie tai kalbėta, tai taip gal ir vertėtų parašyti taip man, nesusipratėliui, o jei manai, kad nepavyks, nesvarbu dėl kokios priežasties, kad ir pradings tas sumanymas tarp asmeninių darbų ir laisvalaikio - tai galima lygiai taip pat tiesiai šviesiai pasakyti, kad gal neverta net pradėti su mano nestabilumu ar dar kuo. Gal kas kitas padarys, vis gi, būtų šaunu, ar, vis gi, yra jau ta aplikacija ir mane rimtai reikia pakart už pasiūlymą?
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #23 Įrašytas: Balandis 01, 2014, 20:58 »
Citata iš: "A-i-yo-ku"
Simai, aš nesuprantu. Jeigu sarkazmas off, tai kam apskritai tai rašyti? ...
Nėra čia ko nesuprast. Kai žmogus n laiko nebuvęs nei klube nei dalyvavęs forume pareiškia kai kurias mintis kaip baltas mėnulis, man belieka tik pečiais patraukt. Čia ne tik tau galioja. Jei vietoj tavęs būtų koks nors kitas n laiko nesivaidenęs žmogus, parašyčiau tą patį.
Citata iš: "A-i-yo-ku"
Vis gi ir pasiūlymas dėl forumo nelankomumo ar pasisakymų, kas ateis, kas ne, kas ką žais. Iš tirko gal forumas jau tam tikriems dalykams - atgyvenusi sistema ir reikia papildomų dalyku patogumui - perkam iFonus, Galax'ius, ir natūralu, kad žmonės dažnai grįžti prie ankstesnių sprendimų nenori (eit ir jungtis pc kur nors, kad forume parašytų, kad ateis, net jei neleidžia galimybės)
Ir tu dabar man nori pasakyt, kad jau special app nebuvime atsirado bėda? O tai, kad snukiaknygėj per dieną praleidi kelias valandas, pasakysi kad tau nebeliko per dieną 3 minučių įsijungt telefone browserį ir užsukt į forumą paskaityt kas vyksta plius dar 2 min parašyt jei sudomino? Netgi ne per dieną, per savaitę! Jei jau tame bėda, kodėl praneši kai klubo nebėra, kur buvai prieš pvz. pusmetį? Kaip Andriukas rašė, būtų galima integruot mobilų priedą į forumą, bet lig šiol niekam to neprireikė. Plius yra ir kitų mobilių bendravimo priemonių, pvz. Twitter. Kas nors siūlė?
Citata iš: "A-i-yo-ku"
Manau, čia tirkai reikalingas finansinis sprendimas ir sistemos tobulinimas, nes aiškint žmonėm, kad jiems stinga noro ir, kad jie dėl to yra kalti - tai pats didžiausias atstumiantis kriterijus. Gal net turėjo reikšmės vieniems ar kitiems iš tiesų, psichologiniai dalykai, nenuvertinkim. (man aišku tas neįtakojo, sakau, kad gal turiu savo galvą vertinant dalykus ir racionaliai reakcijai, bet atkreipt dėmesį - atkreipiau)
Siūlau dar kartą paskaityt Hexagono postą, o ypač apie vertybes. Ar tau klubo narystė buvo vertybė? Man - taip. Ir aš aktyvus buvau tiek klube, tiek forume ne todėl, kad man daugiau nebuvo ką veikt, o todėl, kad patiko ir nenorėjau to prarast. Ir pasikartosiu ką rašiau kitoj temoj - finansinė tai tik dalinė bėda. Būtų nemokamai - visvien nepažirtų tie lankytojai kaip iš dangaus. O kaip kitaip tada įvardint jei nenoras, nesidomėjimas? Beje, aš nesakiau, kad kažkas yra kaltas dėl nenoro, tai kiekvieno pasirinkimas. Bet klubo likimui tai įtakos turėjo. Kad ir va šitas topicas. Jei 99% narių būtų aktualus klubo likimas, būtų jau kokie 3 puslapiai postų ir gal net kažkokie konkretūs pasiūlymai būtų, bet akivaizdu kad to nėra. Nu bet palaukim, gal dar pažirs kaip iš giedro dangaus :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #24 Įrašytas: Balandis 01, 2014, 22:23 »
Citata iš: "Simuck"
Citata iš: "A-i-yo-ku"
Simai, aš nesuprantu. Jeigu sarkazmas off, tai kam apskritai tai rašyti? ...
Nėra čia ko nesuprast. Kai žmogus n laiko nebuvęs nei klube nei dalyvavęs forume pareiškia kai kurias mintis kaip baltas mėnulis, man belieka tik pečiais patraukt. Čia ne tik tau galioja. Jei vietoj tavęs būtų koks nors kitas n laiko nesivaidenęs žmogus, parašyčiau tą patį.
Citata iš: "A-i-yo-ku"
Vis gi ir pasiūlymas dėl forumo nelankomumo ar pasisakymų, kas ateis, kas ne, kas ką žais. Iš tirko gal forumas jau tam tikriems dalykams - atgyvenusi sistema ir reikia papildomų dalyku patogumui - perkam iFonus, Galax'ius, ir natūralu, kad žmonės dažnai grįžti prie ankstesnių sprendimų nenori (eit ir jungtis pc kur nors, kad forume parašytų, kad ateis, net jei neleidžia galimybės)
Ir tu dabar man nori pasakyt, kad jau special app nebuvime atsirado bėda? O tai, kad snukiaknygėj per dieną praleidi kelias valandas, pasakysi kad tau nebeliko per dieną 3 minučių įsijungt telefone browserį ir užsukt į forumą paskaityt kas vyksta plius dar 2 min parašyt jei sudomino? Netgi ne per dieną, per savaitę! Jei jau tame bėda, kodėl praneši kai klubo nebėra, kur buvai prieš pvz. pusmetį? Kaip Andriukas rašė, būtų galima integruot mobilų priedą į forumą, bet lig šiol niekam to neprireikė. Plius yra ir kitų mobilių bendravimo priemonių, pvz. Twitter. Kas nors siūlė?
Citata iš: "A-i-yo-ku"
Manau, čia tirkai reikalingas finansinis sprendimas ir sistemos tobulinimas, nes aiškint žmonėm, kad jiems stinga noro ir, kad jie dėl to yra kalti - tai pats didžiausias atstumiantis kriterijus. Gal net turėjo reikšmės vieniems ar kitiems iš tiesų, psichologiniai dalykai, nenuvertinkim. (man aišku tas neįtakojo, sakau, kad gal turiu savo galvą vertinant dalykus ir racionaliai reakcijai, bet atkreipt dėmesį - atkreipiau)
Siūlau dar kartą paskaityt Hexagono postą, o ypač apie vertybes. Ar tau klubo narystė buvo vertybė? Man - taip. Ir aš aktyvus buvau tiek klube, tiek forume ne todėl, kad man daugiau nebuvo ką veikt, o todėl, kad patiko ir nenorėjau to prarast. Ir pasikartosiu ką rašiau kitoj temoj - finansinė tai tik dalinė bėda. Būtų nemokamai - visvien nepažirtų tie lankytojai kaip iš dangaus. O kaip kitaip tada įvardint jei nenoras, nesidomėjimas? Beje, aš nesakiau, kad kažkas yra kaltas dėl nenoro, tai kiekvieno pasirinkimas. Bet klubo likimui tai įtakos turėjo. Kad ir va šitas topicas. Jei 99% narių būtų aktualus klubo likimas, būtų jau kokie 3 puslapiai postų ir gal net kažkokie konkretūs pasiūlymai būtų, bet akivaizdu kad to nėra. Nu bet palaukim, gal dar pažirs kaip iš giedro dangaus :D
OK, whatever, Simai, jei tau laikas apsprendžia, ką galima sakyti ir ką ne - tebūnie. Pabandžiau su visais pagalvoti, prisijungti, ką galima padaryti ateityje, ar topicas ne apie tai? Gal mano nuomonė ir mintis neteisinga, gal ne vietoje, aš neprieštarauju. Niekada nesakiau, kad esu tikras klubo fanatikas ir niekada juo neketinau būti, bet, atrodo čia to reikalaujama, tokiu atveju gali laikyti save "nurašytu" (manau tu labai aiškai išsireiškei "Tavo žodis čia nepageidaujamas") Pasitaiko man, ir gal ne vieninteliam, kai ilgą laiką būtent kažkokio dalyko nereikia ir tiesiog prapuoli kitur, turim savo priežasčių. Ėjau į klubą atsigaut iš tikro ir tada kaip man išėjo ar tada kai galėjau, deja, laikas bėga ir tampi artimesnis su visais nariais, ir, kaip matau, to pasėkmė yra tai - aukokis, arba dabar būsi tas tarp 99%, nieko vertų (deja, taip skamba) - tada aišku, apie klubą prieš eidamas jau pagalvoji "blemba, taip pavargau šiandien, gal reiktų dar kokį geimą sumest", bet tada prisimeni tas lankomumo replikas, sarkazmus... ir nusprendi tiesiog ramiai nemie pailsėti, patylėti ir pasilaikyt sau viską, ką dar gali pasakyt tą dieną, kam man dar tos antraeilio problemos po darbo. Jei būčiau naujas narys, greičiausiai, į mano komentarą nė neatkreiptum dėmesio/nesureikšmintum, ir net man tai mažai rūpėtų. Bet dabar yra kitaip, ir mes dar kalbame apie tai, kaip pritraukti daugiau narių, kai tuo tarpu, apie savų išlaikymą nelabai galvojame, bendraudami vienas su kitu taip... net nežinau kaip tai pavadinti, nuo kada laikas mums leidžia taip vienas kitam sakyt "Ai, tu tai nevaikštai čia dažnai, tai tylėk". Jeigu tokios perspektyvos ir su naujais nariais ateityje (jei klubas atgims, aišku), tai nežinau nežinau, tai būtų dar viena nelopyta problema. Dėl appso, net neketinu kažko įrodinėt ar diskutuot, pasiūliau ir tiek, parašiau, ką manau dėl mėnesinių-metinių mokesčių, nes man pasirodė, kad kažkas dar norėjo daugiau nuomonių išgirsti dėl to (turbūt Justas), tai buvo vienintelis mano tikslas. Bandau suprasti iš tikro, kodėl tokia panieka man :D rodos tikrai nebandžiau kažkaip išsišokt "pažiūrėkit, aš čia esu, dalyvauju daug, dabar klausykit manęs" anaiptol, nereikia manęs statyt į kažkokią ypatingą ar neįpatingą vietą, man visada atrodo, kad tikitės per daug iš manęs. Pabaigoje tai išvis daugiau apima jausmas toks nelaukiamumo "Blin, ir vėl mažai ateit išėjo, o dabar ateisiu vėl kreivi žiūrės ale kaip aš čia stebūklingai pasirodžiau" - ačiū, ačiū, kam man toks dėmesys, Simai. Sakyčiau būtų gerai jei būtų viskas taip paprasta "iš dalies nepakako visų noro" todėl klubas užsidaro. Man įdomu, kaip tu įsivaizduoji tą "dalį", nes ji tavo bendravime atsispindi gerokai daugiau nei 50% (tu tik sakai, kad nekaltini nieko, bet sakyt yra tik sakyt). Savo pozicijoj aš matau % nei daugiau nei mažiau, ji tiesiog viena iš problemų, bet jei tau reikia atpirkimo ožio... ok, kaip tik avinas pagal zodjaka aš :D eh, viskas, basta. :) Aš neturiu daugiau ką pasakyt, nesiruošiu daugiau įrodinėt savo postų prasmės ar tikslo. Atsiprašau visų už tuos nemalonius postus :)

P.S., Simai, snukiaknygę, jei prisimenu, tik įjungiu, vienu skrolu peržiūriu, ir tuoj pat išjungiu. Jei ten esu 3 valandas darbo metu,  greičiausiai aš net palikau ta operą minimizuotą nafig ir dingau :D kaip mes skubame sukurti kitiems istorijas ir juos teisti. Pats greičiausiai FB nesėdi, nes pastebėtum gal, bet kadangi nesėdi, drįstu teigti, kad išvados nelabai teisingos apie kitus.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #25 Įrašytas: Balandis 01, 2014, 23:08 »
Matai, labai geras tavo postas. Panašaus atsakymo ir tikėjausi :)
Visų pirmas, čia didelių asmeniškumų nėra, kad mol "kas tu čia toks, kas tau leido pasireikšt išvis". Aišku, gali suprast kaip nori.
Į klubą manau visi einam/ėjom atsipalaiduot, tikrai ne į kokį nors lažą. O tu (ir Inga taip pat) visuomet buvot laukiami, nepamenu ar kažkas kažkada yra pasakęs "o, išlindo iš rūsio, nu ką pasakysi tiek nebuvęs?" :D Nebent skype chate, nors gal praleidau. Koks skirtumas kiek nebuvai, svarbu ateini.
Turbūt aš visus tuos pavėluotus pasiūlymus per daug artimai sau priimu, gal todėl kad buvau atsakingas už forumą ir dalinai už viso klubo veiklą. Todėl man vis atrodo, kad va kažko nepadariau, ką reikėjo padaryt. Oh well, galbūt man vienam čia klubas buvo tapęs kaip antri ar treti namai, tai visus pasiūlymus priimu savaip.

Tęsiant į topico temą. Forumas juk skirtas ne tik blevyzgoti apie orą ar kažkokią kitą veiklą, bet ir realiai aptarinėti sekančius klubo susitikimus, čia akivaizdu. Manau Andriukas pakūrė visa tai ne tik dėl įvaizdžio ("mes turim, nes kiti irgi turi"). Tai natūralu, kad vieni tikisi, kad kiti kažką parašys tam tikroje temoje. Taip, prievolės nėra ir nebuvo, bet va koks niuansas. Tas pats kalendorius, visų pamirštas ir praktiškai nenaudojamas, manau buvo Andriaus puiki mintis greitai ir patogiai matyti kas kada ateis. Nelabai suprantu kodėl tai neprigijo praktikoje, bet čia turbūt tik aš toks nesuprantantis. Jei mes vertiname vieni kitų laiką ir gerus norus, bet nepasižymime eilinę dieną ar ateisim ir neparašom konkrečioj susitikimo temoj, bet tą dieną visvien klube pasirodom su kokiu nors savo geimu, argi tai ne šiokia tokia nepagarba kitiems? Jei aš nieko neparašęs ar nepranešęs telefonu ateinu iš lempos ir dar atsitempiu kokį nors geimą, kurį labai noriu palošt, reiškia kažkam sugriaunu planus arba išardau komandą ir kiti jau derinasi prie manęs (arba siunčia mane ant trijų raidžių ir aš nebesirodau įsižeidęs). Vieni kuria temas, rašo, diskutuoja, aptarinėja, o kiti ne. Nu suprantu atvejus, kai neturi interneto arba va ką tik grįžai iš baliaus paryčiais ir ne forumas galvoj, nu bet apskritai... Va dabar mes planuojam apie klubo prisikėlimą, patalpas, mokesčius, bet juk forumas tai šioks ar anoks visvien išliks (arba persikels į Mato sukurtą appsą :)) O jei bus tokia pat apatija ir nenoras nieko rašyt, tai kiek ilgai jis gyvens? Todėl manau pradžiai reiktų pakeisti požiūrį ir atsakyti sau į klausimą: kam man reikia klubo. Nes puikiai visi žinom, kad pats klubas savaime neegzistuos be narių iniciatyvos ir norų.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #26 Įrašytas: Balandis 02, 2014, 12:02 »
Nemanau kad reikia kažkokių aplikacijų ir panašiai, ne tokiuose dalykuose bėda yra. Šiai dienai galvoju, kad tikrai geriausia būtų daryti kaip uždarą klubą (ar kaip kitaip jį bepavadinti), kuriame būtų pakankamas kiekis žmonių, kurie mokėtų nuolatinį metinį/pusmetinį mokestį ir turėtų finasinį stabilumą. Pavieniai žmogeliukiai galėtų tarkim ateiti taip pat, bet tik iš anksto pranešę ir už tokius apsilankymus susimokėtų vienkartinį mokestį. O kas liečia susitikimų dienas, tai aš kaip tik būčiau už sekmadienio popietes kaip kad būdavo ligi šiol. Mūsų praktika parodė, kad trečiadienio vakariniai pasisedėjimai būdavo dažniausiai labai neaktyvūs (ko nepasakysi apie kai kuriuos "lūžtančius" sekmadieninius). Nemanau, kad yra daug noro po darbų kam ateiti, be to kiti ir darbuojasi dvejomis pamainomis ir pan. O savaitgalis yra savaitgalis, ir su savo šeima galima pabūti, ir su daiskardo šeima :D Be to pavyzdžiui koks 200lt į metus nemanau, kad yra nežmoniški pinigai, nes už šią sumą tikrai galima gauti daug gerų emocijų, daug naujausių ir populiariausių žaidimų išbandyti... Tokie būtų mano pirminiai pastebėjimai :smile:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #27 Įrašytas: Balandis 02, 2014, 16:27 »
Paantrinsiu Maroom šiais dviem punktais. Sekmadienio popietė yra ideali tam reikalui (nes dėl to ir nesilankydavau trečiadieniais, nes tai neefektyvu). Paprasta dieną mano manymu netinka dėl to, kad ilgai nepasėdėsi, daug kam kitą rytą į darbą, plius šeimos. O jei nebus sekmadienio, tai praktiškai - sudie ilgų geimų sesijos. Kaip tik manau reiktų daryti susirinkimus TIK sekmadienį, tada tikrai daug kas spėtų pasiilgti geimų ir per savaitę galima būtų gražiai sustyguoti kas ką planuoja žaisti ir kas ką planuoja atsinešti. Aišku, vasarą lankymo kreivė kiek pakinta, nes juk - tai yra vasara, brolyčiai ! Dar sekmadienis tinka ir tuo atveju, kad pvz penktadienis - savaitgalio pradžia, daug kam noris gal pasitųsint, gal į barą ar dar kažko. Šestadienis yra oficialiai su šeima diena, galima ramiai kur nors ir į svečius nueiti, išvažiuoti kur nors. Nu o sekmadienis - tokia ramybės diena, kai nieko neplanuoji, niekur nebeini ir nebaliavoji, vakare eini maudytis, ruoštis kitai darbo savaitei. Iš ryto dar su šeima, o po to rami popietę gali būti skirta mėgstamam hobiui su mėgstama kompanija. Tai tiek apie lankymo grafika būtų mano du centai.
Dėl mokesčio - aš palaikau metinį mokestį. Ne vien dėl to, kad būtų stimulas eiti, jei kada ir pritingi, nes pinigai sumokėti - čia kaip su sporto klubo abonentu, išpirkai mėnesiui - tai ir sportuok :) Aišku, gali būti, kad užsimokėjai už metus ir kas nors nutiko - persikėliai į kitą miestą, išvažaiavai pusmečiui į užsienį, ar dar kas nors. Nu, bet toks yra gyvenimas. Pliusas tame, kad klubui pinigėliai lieka ! Be to, jokių kortelių braukymo, pamirši/nepamirši atsinešt, užbraukt. Ar jei reikia kitą pirkt, žiek tuo metu babkių neturi... taigi, ir jei lieka tokia sistema, nori nenori, klubas tampa uždaru, nes aš įsisvaizduoju naujoko reakcija , kai jam pasakai - "nu va, daba mokėsi 200 litų metinį mokestį.." :) Aišku, naujokams manau tikrai nedraus niekas ateiti viena, du kartus, pažiūrėti kaip čia kas, nuspręsti - ar jie nori jungtis į klubą, ar turi rimčiau ką veikti laisvalaikiu. Tokia sudėtis leis laikui einant surinkti klube patyrusių žaidėjų ratą, kur nereikia taisyklių aiškinti kas kart, o jei ir reikia, tai greit pagaunama. Žodžiu, geimeriai. Juk vis tiek kartas nuo karto atsiranda žmonių, kurie tampa pastovūs klubo lankytojai ir tokių tikrai atsiras. Ar per rekomendacijas, ar dar kaip nors. Bet tuo pačiu bus ir pastovus klubo branduolys.
Dėl raktų nešiojimosi/įleidimo į vidų klausimo, tai tikrai ne bėda būtų pasidaryt daugiau raktų. Juk jei klubas uždaras, raktus patikėti galima bus tikrai manau. O jei rinktis kartą per savaitę, tikrai per ją bus aišku, kas ateis iš sakykim, galimai kokių penkių raktininkų.
Dėl forumo lankymo - nu žmonių nepriversi. Kas čia lankėsi, tas ir lankysis, o kas neužsukdavo, taip ir liks. Bet mano penktadieninių susirinkimų pas mane praktika parodė, kad jei nori kažką suorganizuot, tai tam tinka ir skype ir telefonas ir el.paštas ir dar visos kitos priemonės. Ir tikriausiai turėtų nebelikti to pasyvumo, kad maždaug - "atvarysiu į klubą, vis tiek kas nors ką nors atsineš, rasim ką žaist..". Jau dabar jaučiasi toks dalykas, kai tarkim penktaidienį paskambina koks Mariukas, ar Povkė, ar Edis ir klausia - "ė, a ką šiandien geiminam ?" ir tai yra labai šaunu.
Tai tiek pamastymų iš manęs šiuo metu. Kai kils minčių - būtinai pasidalinsiu.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #28 Įrašytas: Balandis 02, 2014, 22:32 »
Citata iš: "AndruX"
Svarbiausiai apsispręskit ko norit - ar kiekybės ar kokybės. Kas geriau jums geriau ar uždaras klubas su pastoviomis pajamomis ar kuo daugiau narių ir tapti visiškai vieša organizacija Šiaulių mastu.

Va čia turėtų būti visos diskusijos raktas.

Dabartiniame klube, kuriame lankausi, yra seniai susiformavęs žaidėjų branduolys. Galiu pasakyti, kad jų nejaudina lankomumo ir kitos problemos, nes jie nori žaisti taip kaip jie žaidžia, nes kitos alternatyvos, kaip virtuvė ar garažas jie neturi ir/ar nenori turėti. Ir nesvarbu, kiek žmonių yra tame branduolyje penki, aštuoni, dešimt - svarbu, kad jie norėtų būtent tokio klubo, kokį jie turi. Tada atsiras ir noras rūpintis klubo išlikimu be spyrių į šikną ir sąžinės graužimo. O visi kiti nariai ir jų norai turėtų būti buvę nebuvę. Svarbu, kad patenkinti tuo ką turi būtų tie, kurie nepagailės ir laiko, ir pinigų klubo išlaikymui. O visi kiti - arba ateis ir taps tokiais pat atsidavusiais klubiečiais, arba pasirinks alternatyvą, kur pats sau bus karalius, su savo "šaika".

Dėl finansinės klausimo pusės nieko negaliu pasakyti, nes mes mokam po 4 litus už apsilankymą ir per mėnesį yra surenkama reikiama suma nuomai (nuoma yra pigiau grybo), o kas lieka, atidedama juodai dienai. Žaidimus visi perka savo, atsineša kas netingi, o vietinė žaidimų parduotuvė suteikia jiems nemažą nuolaidą. Taip nuo 5 įkūrėjų per 7 metus grupė išaugo iki 10 žaidėjų. Galima būtų sakyti, kad mažai, bet užtat tie 10 žmonių yra pasiryžę bet kokia kaina išlaikyti klubą, o tai yra daug geriau, nei 20 žmonių, kurie ateis, jei bus noro, nebus pagirių arba neturėsiu, ką daugiau veikti.

Bet klubas ir internetinis puslapis turėtų išlikti. Net jei tai bus tik blogas ir penki žmonės. Svarbu nepamiršti, kad naujokai turi būti laukiami išskėstomis rankomis. Juk niekada nežinai, kada šviežias kraujas bus "teisingos" spalvos  :drinks:

hexagon

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 7
    • http://www.hexagon.lt
Re: Dėl klubo likimo
« Atsakymas #29 Įrašytas: Balandis 03, 2014, 13:05 »
Citata iš: "skwazi"
Man dar kyla keletas ūkiškų klausimų iki pilnos laimės.
 - Pvz kiek Kaune klubo narių, kiek jų susirenka vidutiniškai +/- susirenka anradieniais
- patalpos nuomuojamos ir prieinamos tik klubui ar glaudžiamasi viešose patalpose (baras ar pan),
- ar asocijos turėjimas sukuria daug papildomų išlaidų (pvz atlyginimas direktoriui, mokestis už buhalterijos tvarkymą),
- ir kiek laiko žaidžiama antradieniais, visgi iš ryto reiktų į darbą eiti :)
- oficialiai berods 22 nariai, susirenka nuo 17-21
- Patalpas turime antradieniais nuo 17:00 iki neribotai (atkakliausi iseina apie 1:00). Svarbu: geras apsvietimas (ofisines dienos šviesos lempos) ir geri stalai. Nerakinamoj spintoj laikome senus klubo žaidimus, kol kas nieks nedingo
- asociacijos islaikymas 0Lt. Tai ne pelno siekianti organizacija. Buhalterija elementari, jokiu samdomu darbuotoju, pagal banko isklotine tereikia paruost metine ataskaita uz ka atsakingas vadovas. Pats asociacijos ikurimas kainavo berods 800Lt ar pan. Lyg dabar supaprastinta, yra tipiniai istatai, viskas darosi elektroniniu budu. Paieskokit Seimo puslapyje "Asociacijos istatymas"

Būtent asociacijos turejimas viska ir supaprastina nes metini nario mokesti numato istatymas. Stojimo mokestis nustatytas 200, antroj metu pusej 100. Toliau metinis nario mokestis 200. Zmoniu finansines galimybes nera vienodos, todel vieni perka zaidimus, kiti tik ateina zaisti, tačiau narystes mokestis visiems identiskas. Pirmieji nenubiednies atsisake vieno zaidimo ir isleide 200Lt klubui, o antrieji nenubiednes susitaupę 200Lt per metus uz galimybe zaisti kitu zmoniu atnestus zaidimus. Yra tam tikra neteisybe, pagal istatyma visu nariu teises vienodos ir senbuvio ir naujoko ir to kuris skiria klubui daug savo asmeninio laiko. Vienintelis isrinktas vadovas turi isskirtines valdymo teises. Kad isvengti vieno zmogaus diktato arba teorinio neveikliuju/naujoku maisto isteigem taryba su fiksuotu nariu skaiciumi. Naturalu, kad labiausiai prisidedantys zmones ir yra skiriami tarybos nariai. Visuotinis nariu susirinkimas ta sarasa patvrtina. Steigiant asociacija verta iskart pagalvoti apie taryba istatuose, nes pakeist sudetinga.
Del metinio mokescio sumokejimo: mes griežtai įvardijom iki sausio paskutinės dienos, tik nepamenu ar tai yra istatuose. Kai kurie žmones susimoka pirmom sausio dienom, kai kuriems butinas deadline'as :)
Kiek žinau asociacijos forma naudoja ir kiti klubai: http://www.vakaruzaidimai.lt/ http://visaziniukas.lt/
Tik dėl sostinė belieka apgailestaut, praktiškai klubas subyrėjo dėl tos pačios preižašties, kad trūko ryžto įsiteisinti.

Tiesa verta paminėti dar viena narystes privaluma. Hexagon klubo forume yra uždara sritis, kur sprendžiami vidiniai klubo klausimai. Didziausia tema yra zaidimu pirkimas is uzsienio online shopo. Kiekvienas tiesiog postina linka koki zaidima uzsako. Susidarius tam tikrai sumai atsakingas asmuo daro dideli uzsakyma sumokedamas savo kortele, paskui tarpusavyje atsiskaitom. Realiai 1-2 kartus per mėnesį keliauja po deze. Taip išsidalinam brangias siuntimo išlaidas ir gauname didelia nuolaida už kiekį. Aisku siam mechanizmui asociacija nebutina, bet vargu ar tai veiktu efektyviai jeigu butu palaida bala