Autorius Tema: 2014.11.16 Sekmadienis  (Skaityta 34330 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #30 Įrašytas: Lapkritis 18, 2014, 00:03 »
Pridursiu ir aš ką nors :)
Talismanas visiškai pateisino mano lūkesčius. Sulošėm tikrai gražią pasaką :) Nors man ir sunkiai sekėsi, bet laikas buvo praleistas gerai. Pritariu, kad kompanija buvo itin šauni (neskaitant, kad Tomas nuolat traukė belekiek spelų ir buvo aiškus čyteris!). Į laikrodį pažiūrėjau gal vieną kartą, o tai reiškia, kad tos 5 val ar kiek mes ten lošėm praėjo labai greit, čia pliusas! Nu ir aišku nebuvo Povkės, visi turėjom šansų :D Dar kartą būtinai norėsiu palošt!

Vienintelis toks niuansas apie kurį pagalvojau, kad jei visiems vienodai nesiseka užlipt ant reikiamos vietos ir reikia vos ne trypčiot vietoj, kaip Marius rašė, žaidimas teoriškai gali užsitęst belekiek ilgai. Ar egzistuoja koks alternatyvus trigeris pajudint visus ten kur reikia, ar tokia situacija nelabai tikėtina?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #31 Įrašytas: Lapkritis 18, 2014, 01:01 »
Na, judėjimas daug kam kliūna, bet čia įžiūriu logikos. Jei judėtum kur norėtum, tai ko gero trypčiotum kokioj šventykloj ir per kokį 10 varymų susikeltum strength reikšmę taip, kad galėtum eiti pro vartus.
Tam judėjimui yra keletas vaistų - kai kuriuose expuose yra herojai, kurie gali prašmatniau judėti, nei tik vienas kauliuko ridenimas (yra ir base game, pvz. Sage). Taip pat tą reikalą kažkiek keičia atsiradusi arklidė, kai kurie daiktai, pvz Povilas turėjo Gilded Compass, kurį jis puikiai išnaudojo norėdamas patekti į reikiamą langelį. Plius įvairūs teleportai. Man tai netrukdo, o be to dar neaišku ką gero duos kiti išplėtimai, kuriuos vis tik kažkada žadu įsigyti.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Re: 2014.11.16 Sekmadienis
« Atsakymas #32 Įrašytas: Lapkritis 18, 2014, 09:18 »
O man visai patiko tokia vaikščiojimo sistema. Jei viskas būtų paduota ant lėkštutės pasidarytų neįdomu. Taip kaip judėjom Talismane priverčia pasukt galvą kaip pasiekt savo tikslą, nes kelių yra ir tikrai ne vienas. pvz. Matom kad Povilas naglai vaikšto pasiėmęs kompasą. Užduotis - atimt kompasą. T.y. pavogt, primušt ir atimt, galų gale įkalbėt mane, kad jį išmesčiau už kažką. Juk žaidimas turi pakankamai laisvės. O persikėlimas per upę taip pat turi begalę kelių, todėl mano nuomone su Talismano judėjimu viskas yra gerai, nes toks judėjimas krutina smegenis arba suteikia daugiau džiaugsmo pagaliau išridenus ko reikia bei vysto įdomesnę ir ilgesnę istoriją