Autorius Tema: Battlestar Galactica - PBF (Play by forum)  (Skaityta 10464 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Battlestar Galactica - PBF (Play by forum)
« Įrašytas: Gruodis 17, 2015, 09:24 »
Sveiki klubiečiai,

Vis mėginu išjudinti klubo narius su naujais projektais. Vasalo projektas parodė nulinį susidomėjimą, bandom promotinti dar vieną.
Projektas jau pats sako - play by forum. Tai tarsi grįžimas į akmens laikus, bet iš kitos pusės - tai nėra blogai. Juk Gurps irgi yra "pencil and paper" stilius. Play by forum yra alternatyvus, bet sakyčiau visai patrauklus būdas KITAIP žaisti žaidimus. Viskas vyksta forumo rėmuose. Paėmiau Galaktikos žaidimą, nes ji turi puikiai išdirbtą sistemą (Boargamegeek forumuose yra sulošta virš 500 tokių sesijų). Be to, nežinau ar kitokius žaidimus žmonės lošia. Būna vienas moderatorius, kuris nežaidžia, o veda žaidimą. Žaidėjai diskutuoja ir deklaruoja savo veiksmus viešai forume, o moderatorius siunčia slaptą info, kuri aktuali tik tam žaidėjui PM žinutėmis. Nors ir skamba sausai, bet iš tikro kiek teko peržiūrinėti kažkiek sesijų labai smagu yra ne tik žaisti , bet kitiems ir stebėti. Žinoma, yra ir grafinė informacija, su photoshop apdirbtas grafinis failas, kuriame matosi lenta, laivų išdėstymas, resursai ir visa kita info. Taip, kad nereikia visko atsiminti. Žinoma, sesija trunka ilgai, bet viskas priklauso nuo žaidėjų aktyvumo. Šiais laikais, kai internetas yra visur, net telefonuose, manau prisėsti ir patikrinti žaidimo eigą gali kiekvienas ir ne po kartą. Dirbant darbe, galima sau pasidaryti mažą pertraukėlę....

Battlestar turi nedidelį gerbėjų ratą klube. Visi mato, kaip eilinį kartą nesurenkam net 5 žmonių normaliai žaidimo sesijai. Tad labai kažko ir nesitikiu, greičiausiai ir šis projektas nugrims į nebūtį, daugelis pagalvos - vėl Ramas durnavoja, bet o gal vis tik - tas stebuklas įvyks, juk šventės artėja...

Jei būtų susidomėjimas, galėčiau pamėginti moderuoti žaidimo sesiją, nors patirties neturiu visiškai, bet nebijau imtis atsakomybės. Reiktų (NET) 5 rimtų ir atsakingų žmonių. Jei tiek susirinktų, tai bandytume base game, be jokių papildymų. Jokio "simpatuko" , 2 sailonai ir 3 žmonės. Kaip parodė praktiką, tokių sesijų būna daugiausiai ir nemažai žmonių laiko tokį žaidėjų kiekį idealiu.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: Battlestar Galactica - PBF (Play by forum)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodis 17, 2015, 10:55 »
Ramai... Jezusmarija :D ko tu taip tą Battlestar Galactica grūdi visiem ir visur? :D aš jau net bijau gyvai tą žaidimą pabandyt, nes "reikia rimtų ir atsakingų žmonių". Ir kam būtinai "hardcore-viskas arba nieko" 6 žaidėjai? aš tikiu, kad max skaičiuje linksmiausia, bet ant dėžės parašyta, kad ir 3, ir 4 gali lošt.
Aš iš savo pusės visai norėčiau kada tą žaidimą pabandyt (GYVAI) su dar pora noobų (ar mažai žaidusių). O kitu atveju - sėdant su veteranais - biški prisibijau, kad ištaręs ne tą žodį ar padaręs ne tą veiksmą būsiu apkaltintas ir suvalgytas (taip taip.. bent jau taip man buvai pristatęs tą žaidimą) :D ..ir paskui sėdėsiu kaip po Spartako su Tomu :D

O jei trumpai - aš norėčiau tą tavo galaktiką pabandyt ir išmokt gyvai. Per forumą - nemanau kad kažkas gausis.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Battlestar Galactica - PBF (Play by forum)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodis 17, 2015, 12:06 »
Uachaha - žiūrėti punktą - "Ramas durnavoja" , ania ? :unknown: Nu ar ne sakiau - bandai kažką pasiūlyti - rodo va taip  :fool:
Sorius, Povilai, jei traumuoju, bet BSG tiek čia, tiek Vasale yra kaip pavyzdys. Negi atrodo, kad GRŪDU ? Tiesiog, aš pats stebėjau šio žaidimo tuos "alternatyvius" variantus ir man jie patiko. Bet ar nemanai, kad iškart už visus teigti "Per forumą - nemanau kad kažkas gausis" - kiek drąsoka, nors kita vertus gan visai ir logiška, nes tiesiog daug kam yra aplamai į viską nusispjaut. BSG ne esmė - nes manau tu netgi jokio kito žaidimo nežaistum PBF. O "rimti ir atsakingi žmonės" šiuo atveju - aktyvus, kurie dažnai prisėda prie interneto. Pačiam ko gero irgi nepatiktų kokio nors žaidėjo veiksmo laukti kelias dienas...
Ir žinai po tokių komentarų, gal tikrai žmonės - sakykit tiesiai šviesiai - "Ramai, atsiknisk su savo nesąmonėm, nelįsk į akis ir leisk ramiai gyventi..."
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: Battlestar Galactica - PBF (Play by forum)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodis 17, 2015, 17:42 »
Atsiprašau jei įžeidžiau, tokio noro tikrai neturėjau.

Dažnai siūlai lošt BSG, bet nelabai kas nori. Kiti tavo siūlomi žaidimai (theseus ir dar kažkoks kitas) visai sulaukia pasisekimo ir tikrai randi su kuo lošt. Gal tiesiog konkretus žaidimas neturi pasisekimo arba jau praėjo jo laikas. Ir manau nieko čia blogo ir tikrai nereiktų dėl to pykt.

Dėl rimtų ir atsakingų - ne taip supratau tave. Pats kaltas :) bet pripažink kad kartais sunku prisėst prie pc dažnai ir dar bandant žaisti tokį dalyką, kuris turi daug taisyklių, komponentų + žaidimo lentą ir visus jos atributus. Manau tikrai lengviau gyvai susirinkt. (mačiau kad buvo bandyta stalo RPG per forumą daryt, bet ir toks dalykas, kur net nereikia lentos, nelabai gavosi).

Tikrai nenoriu pyktis dėl tokių nesąmonių kaip "ar žaidžiam dalyką X per forumą". Dar kart atsiprašau, jei įžeidžiau. Gyvenkim draugiškai.