Autorius Tema: 2016.01.17 Sekmadienis  (Skaityta 24927 kartus)

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Sausis 13, 2016, 20:04 »
Mane prie eldritch horror

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausis 13, 2016, 21:34 »
Dar Ramai manau gali ir Gedą su Kotryna prirašyt

Mindaugas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 82
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausis 13, 2016, 21:44 »
Mane prie Imperial Settlers

Gedas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Sausis 14, 2016, 13:03 »
Pasirodo musu su Kotryna geiminimo diena persikelia i sestadieni, tai sekmadieni velgi praleisim.

dejas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Sausis 15, 2016, 20:04 »
Naujoka priimtumet pazaist ? :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Sausis 15, 2016, 21:20 »
Visada prasom :) sekmadieni 13 val. Renkames tai iejimas is kiemo puses ir jei ka skambink arba numeriu virsuhe arbs gali man. Numeri pm atsiusiu

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Sausis 15, 2016, 21:20 »
Naujoka priimtumet pazaist ? :)

Drąsiai, visada prašom. Į kurį geimą nori užsirašyti ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

dejas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Sausis 15, 2016, 21:51 »
Pirmenybe Eldritch Horror, bet jei kils problemu su lyginiu skaiciu zaideju tiks ir bet kuris kitas geimas. Beje galit duoti tikslesnes jusu kordinates :) zinau tik kuriame pastate, bet kur eiti toliau ?

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Sausis 15, 2016, 22:11 »
Pastate iejimas is kiemo puses. Tada kyli iki 4 auksto (berods) ir da paejes palipi mediniais laiptukais. Kabinetas 517. Jei nerasi tam labirinte - skambink

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Sausis 17, 2016, 20:14 »
Išbandėm Imperial Settlers keturiese. Žaidimas nė trupučio nenuvylė, nors pavadinimas kažkiek klaidinantis (su Katano naujakuriais neturi nieko bendro). Susižaidžia ganėtinai greitai, jei lošiant su nors kartą žaidusiais manau apie valandą. Truputį buvo panašumų į Seasons, tik čia vietoj drafto yra paprastesnis kortų traukimas. Man teko japonai ir nors ir girdėjau iš review, kad tai sunki frakcija naujokams, pasirodė visai įdomi. Laimėti nepavyko, nors pusę žaidimo vis stengiaus laikytis 1-2 vietose, bet ant galo Mindaugas visiems nušluostė nosis patraukęs reikiamų kortų tinkamu momentu, panašiai kaip Povilas praeitą sekmadienį su L&C sėkmės dėja visus padėjo į pavėsį :) Beje, žaidimo kortų artas toks kaip 1990-ų PC strategijos grafika, tokia paprasta, bet miela :)
Visi kas buvo šiandien klube (ir kas buvo netoliese už sienos) girdėjo kaip virpėjo lubos ir sienos nuo Povkės nepasitenkinimo Mariaus žaidimu, tiksliau paskutiniais jo veiksmais, nes neva jis atidavė pergalę Mindaugui, nors galėjo laimėt pats. Aš labai nesigilinau, bet manau toks pyktis nėra niekuo pagrįstas ir kaip žmogus žaidžia yra jo reikalas, net jei kaip Andrius :D Man rodos Mindaugui pasisekė paskutiniam raunde labiau nei kituose ir jis pasinaudojo geromis kortomis šoktelt į priekį. Gal pats Mindaugas ar Marius daugiau papasakos.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #25 Įrašytas: Sausis 17, 2016, 20:37 »
Visai gerai gavosi. Karolukas susirgo netikėtai (arba tikėtai, nes sakė jau vakar lavonas buvo), tad gavosi, hehey - lyginis skaičius. Prie mūsų prisijungė naujas žmogus Tomas (dejas), kuris EH lošė pirmą kartą. "Beveik" pirmą kartą žaidė ir Povilas su Tomu (Versetty), bet kadangi anie jau yra pažengę H.P. Lovecrafto pasaulyje, sunku būtų išvadinti naujokais. Jie labai šnarpštė ir iš neturėjimo ką veikti prikolino, kol aš ramiai dėliojau setupą, kuris truko gal 20 minučių. Taisykles paaiškinau perpus trumpiau, jos kadangi nesunkios, tai ir nesuprast nebuvo ką. Per visą sesiją, į taisyklių knygą lindau tik kartą, taip kad Doncės asmeninio rekordo nepamušiau :) Ištraukėm Shub-Nigghurat bosą, vadinas nebus Antarktikos papildomos lentos, nieko - kitą kartą. Gavau Charlie Fuckin Cane, įtakingą politiką, nors kovotojas iš jo nekoks, nes jam jau per 50 metų kažkur, o gal ir daugiau. Ale kovoti man beveik neteko, aš aprūpinau kitus visokiais gėriais, kaip dvivamzdžiai šautuvai, kirviai, asistentai ir kitokiomis vertybėmis. Net keistą, visai nepanašu į politiką, bet beveik nieko nepasilikau sau, išskyrus Miesto Gidą, kuris man visada mieste parūpindavo +1 kauliuką. Povilas, the rookie cop, pradėjo iškart su karabinu (+5 prie Strength). Naujasis Tomas buvo jūreivis ir skrodė juros bangas kaip koks mėlynasis banginis, o senasis Tomas, kaip ir aš buvo pagyvenęs teisininkas, kuris turėjo some useful abilities - nuįminėti nuo mūsų skolas ir įkalinimus, bei efekyviai naudoti "focus" tokenus. Labai geras party, du kovotojai, du erm... spellcaster'iai :) Tik va, kad tu spell'ų gavome kelis tik į pabaigą ir nei vieno nepanaudojom. Dar pačioj pradžioj užšokom ant geros Mythos kortos - visiems teko nusimesti PO vieną daiktą, spell'ą, focus tokeną, clue, laifo ir proto tokeną - likom pliki kaip tilvikai. Galvojom, ooo - čia OP. Nors nieko, gan greit atsitiesėm. Gavau Palaiminimą (Blessing) ir tada mano gyvenimas tapo rožėm klotas. Versettis labai sėkmingai rideno kaulus, sakyčiau ITIN sėkmingai, dirbo kurjeriu ir rinko artefaktus. Jį tik iki pabaigos praktiškai kankino nugaros trauma. Nėra ko norėt - senatvė. Kad nugalėt bosą, mums reikėjo išspręst tris dideles paslaptis. Ko gero ilgiausiai užtrukom su pirmąją. Reikėjo mušti monstrus. Bet apart to, reikėjo turėti dafigą clue tokenų. Užmuši monstrą, leidi 2 clue ir dedi monstrą ant mystery kortos. Kai surenki monstrus , kurių toughness 8 or more - vualia. Tai monstrus užmušt gavosi anaiptol nesunku, sunku buvo gauti tuos nelemtus clue. Taigi, ant tos mystery kortos mes ir nekrovėm belen ko. Man patiko, kaip Povilas su šautuvu šaudė kultistus, taip vos ne sustato į eilę - pykšt headshot'ą, sekantis.... Antra paslaptis buvo labai tiesmukišką - zamočinti Nug'ą - epic monstrą, kuris atrodo kaip medis. Jokių fakin' clue and shit. Tuo pasirūpino jūreivis Tomas. Per porą užėjimų padėjo į pavėsį su mano parūpintu naujutėliačiu dvivamzdžiu. Vienu metu kažko pradėjo sparčiai judėti Doom trekeris į apačią, nes ant stalo buvo daugiau nei 10x monstrų. Ir tada Povilas gavo kažkokį uber unique asset'ą, nepamenu kaip vadinas, bet jo pagalba Povilas galėjo kolekcionuoti uždaromus vartus (Gateways), tai jis ilgai nelaukęs, uždarė vieną, pasidėjo ant kortos ir flip'ino tą kortą, o ta kortą sako - nuimk nuo pasirinktų kitų vartų visus monstrus....whaaaat ? Ant Arkham miesto vartų buvo kokie 6 galingi monstrai - ir jų nebeliko... mes visi go like - "ooo, čia tai OP" :D Bet vėl, tik atsileidom biškiuką, ant stalo - tik pyst dvi rumor kortos ! Vieną iš jų tikrai nemaloni - iš pradžių išimi iš daiktų kaldės viską, kas vertą 4, per sekantį "reconning" - viską kas vertas trijų ir pan. Gerai, kad iki trijų nepriėjom, nes Tomas the Lawyer spėjo tą rumor'ą uždaryti, o tai būtume likę visai be daiktų ir mano veikėjas būtų useless.  Šiaip, pa defaultu, jau viena rumor kortą yra rimta grėsmė, bet dvi....
Paskutinę paslaptį mes padarėm per du turnus ko gero. Naujasis Tomas nuėjo, ir vienu mostu padėjo ten du clue (normalų ir dar pagal salygą - additional), po to ten atėjo kitas Tomas ir pakartojo tą patį. Doom trackeris rodė 5. Shub-Nigghurat'as taip ir neprabudo.

Moralas. Po partijos jautėmės tarsi geimą papraščiausiai "perbėgom". Kitaip sakant - buvo way too damn easy. Kodėl ? Senolis Shubis yra ne iš pačių sunkiausių ancient ones. Kitas dalykas - buvo geras party su subalansuotais veikėjais (du kovotojai, du spellcasteriai). Dar vienas - pas visus beveik Observation skillas buvo 3, o būtent to skilo reikėjo abiem rumor kortom. Tomui V. velniškai sėkėsi ridenti kaulus. Plius, expansiono naujiena - focus tokenai yra NEREALI DIELA ! Rerolai yra belen kaip gerai, ir jiems pagaliau nebereikia naudoti precious clue tokenų. Taigi , lieka misitika, kaip pirmą kartą lošiantys žmonės (nu aš lošiau antrą kartą), taip perbėgo geimą. Esu tikras, kad taisyklių tikrai nepažeidėm. Reiks papilodmų sesijų, kad įsitikint, ar čia mes tokie geri , ar force major veikia čia. Versetty ir kitas Tomas sakė norės pamėginti dar kartą, manau Povilo irgi įkalbinėti ilgai nereiks, nes jis mėgsta kutuliukus.

Kol pakavausi atgal geimą, Povilas su Versetty lošė pasaką - "Kaip trys dwarfai slibiną daužė". Aš tą geimą seniai noriu pamėginti, nes jis man nerealiai gražus - dailios figūrėlės, gražus art'as. Ot lenkai pavaro, nežinoma firmelė - moka jie stalo geimus daryti. Norėsiu kada pamėginti, o gal net kada nors įsigysiu pats.

Ant kito stalo žmonės vos nesusimušė :) Viso ko kaltė - Imperial Settlers :) Kiek suprantu konfliktas kilo tarp Povkės ir likusių žaidėjų. Decibelų kiekis viršijo normą. Manau kiti parašys išsamiau.

P.S. Aš vis dar neišmėginau Splendor, nors jau moku žaisti, kol abu Tomai + Povilas lošė, kai atėjau , spėjau perskaityti abiejų puslapių taisykles.... bręsta ta akimirka, kai į klubą eisiu be jokio savo geimo, rankos kišenėse ir per vieną sekmadienį išmėginsiu kokius 5 man dar nežaistus geimus. Bet pirmiau - Battlestar Galactica su naujokais...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #26 Įrašytas: Sausis 17, 2016, 23:24 »
Pirmas dalykas ką sulošėm su Tomais kol laukėm Ramo - Splendorius. Labai jėga žaidimukas tik per skubėjimą taisykles ne iki galo išsiaiškinom, tad partiją užbaigėm kiek chaotiškai.. Versečiui ir man vis dar pakilęs apetitas, tad reikės vėl kada pasiimt į rankas. Sulaukę Ramo palaukėm kol bus susetupintas žaidimas... o bože bože kiek reikia laukt kol susidėlios visi elementai į savo vietas. Gerai kad taisyklių aiškinimas yra gal koks 10 min.
Sėdom lošt ir visas į domumas sakyčiau tokiom bangom ėjo: maždaug per vidurį, kai dar nebuvom įvykdę pirmosios boso sąlygos, jau buvom pražaidę geras 2 valandas ir kilo mintys, negi rimtai čia tas žaidimas mus taip iš lėto sunaikins? Bet, po kurio laiko reikalai pajudėjo ir sėkmingai laimėjom partiją. Kai kurie sako, kad mes per lengvai persiritom per žaidimą, bet aš sakyčiau buvo subalansuota komanda, protingi sprendimai ir šiek tiek laimės ridenant kauliukus. Jei ne ta mano turėta unikali kortelė (beje gauta už kraują ir prakaitą), nežinau ar taip lengvai būtume nugalėję bosą... prisiminkim, kad ten ant tų vartų kuriuos uždariau, buvo prisirinkę daaaaug monstrų (o 10 su pliusų monstrų mums labai sėkmingai stumia doom tracką). Tai sakyčiau mano kortelė buvo labai laiku ir vietoj. Be to nepamirškim, kad pradžioj žadimo dėka mythos card mes likom praktiškai be daiktų.... Tad manau ne žaidimas per lengvas buvo.... O mes gerai ir protingai sužaidėm. Bent jau iš savo pusės galiu paplot sau į petį už machinaciją tokijuj nuo galvos nusipurtant du rimtus monstrus bei uždarant vartus ir gelbėjant mano ir Ramo kailį.

Nu va ir dar su Tomu kol Ramas krovėsi daiktus sužaidėm Drako. Mažas, smulkus, greitas žaidimukas su figurėlėm hexagone. Aš laimėjau, nors atrodė, kad mane smagiai suraitys į ragą :D

Smagi diena besidarkant prie stalo ir Eldritch Horror. Užskaitau dieną. O jei dar pridėsim 6dienio RPG eventą - užskaitom ir savaitgalį.   

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #27 Įrašytas: Sausis 18, 2016, 09:08 »
Trumpai ir aš pridėsiu savo kelis grašius prie pasakojimo apie sekmadieni....
kol laukėm Ramo (nes jis parašė, kad truputi vėluos) as, Tomas ir Povilas paėmėm Splendorių. Žaidimas easy easy - imi ir dedi. Viskas kaip ir aišku, tačiau žinoma žaidimo gale paaiškėjo vienas iš žaidimo niuansu ir vietoj to, kad laimėčiau likau gale :) amaizing - tikėkimes kitą kartą jau bus visos taisyklės papasakotos :)
Po to atėjo Ramas ir pradėjo dėliotis ... dėliojosi jis ilgai, per tą laiką su Povilu pažvengėm ir šiaip durniu voliojom. Taisykles kaip ir minėta papasakojo per 10 minučių tai bent tokia paguoda :)  Gavau veikėją teisininką kuris labai priminė Gendalfą tai mes jį taip ir praminėm. Gendalfas toli gražu nebuvo pats stipriausias fiziškai, todėl žaidimo pradžioj gavęs bokalą nuo monstro po to ilgai gydėsi ir dar susilaužė nugara kuri ji tikrąją to žodžio prasme žudė :) tačiau senis nebuvo iš kelmo spirtas ir realiai visai davė naudos komandai kada jos prireikdavo, nepamiršdamas ir savęs apsidovanoti visokiais artefaktais ir kitais usefull daiktais :)
Šiaip žaidimo pradžioje kaip ir sakė Povilas buvo apėmęs toks jausmas, kad kažkas čia ne taip gerai kaip norėtusi, plius baisingai ilgai tempėm su pirma misija ir pagalvojus, kad dar dvi tokios gali laukti, pasidarydavo baisu nes pirma mintis - sėdėsim iki 9 vakaro. O, bet, kad, tačiau - pirma baisulinga misija praėjo ir sekančios dvi buvo pasivaikščiojimas pievoje - mes jas praskridom tiesiog :) Žaidimas iš savęs TIKRAI gerokai geresnis už Arkham Horror, tema man patinka, iš esmės patiko beveik viskas ir labai prie viso gėrio prisidėjo tai, kad lošėm 4iese - faktas vienas šį žaidimą lošiant daugiau žmonių galima pasiimti knygą ir skaityti kol ateis tavo eilė, gi 4iems žaidžiant neprailgsta laikas :) Kodėl mes taip lengvai jį prabėgom? nes mes the best :D juokauju, ne, mums tiesiog baisingai sekėsi, nežinau ar taip eitusi kitą kartą, bet kad šiek tiek pakelti sunkumo lygį tai aš nieko prieš, jei laimėt tai per krauja, o ne šiaip pasišvilpaujant :)
Mielai dar kartą sumesčiau partiją to geimo :)
Nu ir pabaigai kol Ramas dėjosi atgal viską (vėl geras 30 min) mes su Povilu pamėginom Drako. Senai norėjau išmėginti tą geimą. Žaidimas irgi super paprastas, tačiau neprastas. Žaidžiau už nykštukus ir sėkmingai viskas ėjosi iki paskutinio turno, kur vienu kartu patraukiau 1 judėjimą ir 3 skydus, kas leido Povilui ramiai sulaukti savo ėjimo ir laimėti, nors drakonas jau buvo su nutrauktom kojom ir suspardytas kaip reikiant :) bus revanšas :)

Mindaugas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 82
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #28 Įrašytas: Sausis 18, 2016, 12:04 »
Išbandėm Imperial Settlers keturiese. Žaidimas nė trupučio nenuvylė, nors pavadinimas kažkiek klaidinantis (su Katano naujakuriais neturi nieko bendro). Susižaidžia ganėtinai greitai, jei lošiant su nors kartą žaidusiais manau apie valandą. Truputį buvo panašumų į Seasons, tik čia vietoj drafto yra paprastesnis kortų traukimas. Man teko japonai ir nors ir girdėjau iš review, kad tai sunki frakcija naujokams, pasirodė visai įdomi. Laimėti nepavyko, nors pusę žaidimo vis stengiaus laikytis 1-2 vietose, bet ant galo Mindaugas visiems nušluostė nosis patraukęs reikiamų kortų tinkamu momentu, panašiai kaip Povilas praeitą sekmadienį su L&C sėkmės dėja visus padėjo į pavėsį :) Beje, žaidimo kortų artas toks kaip 1990-ų PC strategijos grafika, tokia paprasta, bet miela :)
Visi kas buvo šiandien klube (ir kas buvo netoliese už sienos) girdėjo kaip virpėjo lubos ir sienos nuo Povkės nepasitenkinimo Mariaus žaidimu, tiksliau paskutiniais jo veiksmais, nes neva jis atidavė pergalę Mindaugui, nors galėjo laimėt pats. Aš labai nesigilinau, bet manau toks pyktis nėra niekuo pagrįstas ir kaip žmogus žaidžia yra jo reikalas, net jei kaip Andrius :D Man rodos Mindaugui pasisekė paskutiniam raunde labiau nei kituose ir jis pasinaudojo geromis kortomis šoktelt į priekį. Gal pats Mindaugas ar Marius daugiau papasakos.

Žaidimas turi labai didelį sėkmės faktorių. Mano pergalė tai geriausiai iliustruoja.
Žaidime atliekame penkis ėjimus. Pergalės taškai renkami žaidimo metu ir prisideda už pastatytus pastatus žaidimo pabaigoje. Viso aš surinkau 48 taškus. Iki žaidimo pabaigos man iš žaidimo pavyko surinkti 30 taškų plius 18 taškų už pastatytus pastatus. Iš tų 30 taškų, 21 tašką surinkau per paskutinį penktą ėjimą ir tik dėl to kad per paskutinį etapą ištraukiau kortas, kurios generavo pergalės taškus.

Kalbant apie nereikalingas emocijas.
Ketvirto ėjimo metu buvau atsilikęs nuo paskutinio žaidėjo per 9 taškus (ty per tiek pat kiek man pavyko surinkti per 4 ėjimus). Marius ir Povkė (ir man rodos tuo momentų pirmavo Povkė) turėjo labai panašų taškų skaičių.  Marius turėjo savybę naikinti bet kokį pastatą, Povkė turėjo kortą kuri kiekvieno ėjimo metu galėjo ir generuodavo po 6 pergalės taškus (jis ją pasistatė antro ėjimo metu).  Aišku Marius tą pastatą ir nugriovė. Didžiausias pasipiktinimas Povkės buvo tas, kad Marius nekenkė man (nors tuo metų buvau toli uodegoje), o kenkė Povkei – taip jam neleisdamas laimėti
p.s. Pralaimėt reikia mokėt.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #29 Įrašytas: Sausis 18, 2016, 12:54 »
Na, pagal tiek, kiek dabar aišku, tai Marius pasielgė labai logiškai ir apskaičiuotai. Nafiga kenkti žaidėjui, kuris nepirmauja ??
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...