Autorius Tema: 2016.01.17 Sekmadienis  (Skaityta 24930 kartus)

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #30 Įrašytas: Sausis 18, 2016, 13:13 »
mindaugai  truputi pataisysiu tave nes situacija nupasakoji nevisai taip. Buvai atsilikes 9 taskais, povke buvo trecias o ne pirmavo, ir pas mane ant stalo buvo buvo 6 taskai ir tu pats skaicavai kad is kortu dar galiu gauti 8 taskus viso butu 14 tasku. Kai tuo metu jus abu su marium jau ant stalo buvo po 14-15 tasku net nesuzaidus kortu, tuo labiau rankoj as teturejau 3 kortas ir buvau beveik be resursu o pas tave jei neklystu buvo apie 6 -7 kortas jei nelystu ir pilna resursu, tiesiog jau man nebebuvo ymanoma laimet. O ant mariaus pykau vien del to jog jis aklai taves paklause ir net nemastes dare ka tu liepiai kalbant tik apie paskutini ejima ir nereikia pasakot kad turedamas tiek kortu  kas kas o tikraj tu nemtei kad gali gauti tiek tasku ir aklai tau pasiseke. Tai nereikia perdeti kad as tipo laiminejau ir buciau laimejas jei marius butu taip nepadares. Nes jau matesi pries tavo "akla pasisekima" kad stipriai soksi y prieki taskais , arba as turiu super galiu ir matau ateiti kas manau mazai tiketina :D

P.S o kalbat apie nemokejima pralaimet kas praeita sekmadieni skundes kokia bloga splendoriaus taisykle , kad jauniausias pradeda ir kaip del to tu nelaimejai.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #31 Įrašytas: Sausis 18, 2016, 13:22 »
 :cards: :lecture: :lecture: :lecture: :whack:

Mindaugas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 82
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #32 Įrašytas: Sausis 18, 2016, 13:57 »
mindaugai  truputi pataisysiu tave nes situacija nupasakoji nevisai taip. Buvai atsilikes 9 taskais, povke buvo trecias o ne pirmavo, ir pas mane ant stalo buvo buvo 6 taskai ir tu pats skaicavai kad is kortu dar galiu gauti 8 taskus viso butu 14 tasku. Kai tuo metu jus abu su marium jau ant stalo buvo po 14-15 tasku net nesuzaidus kortu, tuo labiau rankoj as teturejau 3 kortas ir buvau beveik be resursu o pas tave jei neklystu buvo apie 6 -7 kortas jei nelystu ir pilna resursu, tiesiog jau man nebebuvo ymanoma laimet. O ant mariaus pykau vien del to jog jis aklai taves paklause ir net nemastes dare ka tu liepiai kalbant tik apie paskutini ejima ir nereikia pasakot kad turedamas tiek kortu  kas kas o tikraj tu nemtei kad gali gauti tiek tasku ir aklai tau pasiseke. Tai nereikia perdeti kad as tipo laiminejau ir buciau laimejas jei marius butu taip nepadares. Nes jau matesi pries tavo "akla pasisekima" kad stipriai soksi y prieki taskais , arba as turiu super galiu ir matau ateiti kas manau mazai tiketina :D

P.S o kalbat apie nemokejima pralaimet kas praeita sekmadieni skundes kokia bloga splendoriaus taisykle , kad jauniausias pradeda ir kaip del to tu nelaimejai.

Pataisysiu ir tave
Del kortu. As jas gavau 5 turne, kortu rankoje neturejau, jas visada isnaudodavu visas iki galo (tokia buvo mano taktika nelaikyti kortu rankoje). Tavo pastata nugriove ketvirtam. Taigi man aklai pasiseke, nes istraukiau tris kortas kurios man dave +4 taskus, +5 taskus +4 taskus (tas kortas patraukiau penktame raunde) ir dar viena +4 panaduojau is 4 raunde pastatyto pastato.
O Marius tiesiog paskaiciavo kad jei man taip toliau renkant taskus, kaip juos rinkau iki 5 raundo, net nepriklausomai kiek kortu buvo ant stalo, as liksiu uodegoje.

Del splendoriaus.
As klausiau ne kas pirmas ar kas antras pradeda - o tai kad jus turejote po viena ejima daugiau. Kiek supratau mano pastaba buvo "kaip tik", nes issiaikinome taisykles iki galo.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #33 Įrašytas: Sausis 18, 2016, 14:01 »
Povke, galbūt tu teisus ir IS partijos pabaigoj viskas būtent taip ir  buvo. BET tai neduoda tau teisės ant kitų šaukt kokie jie lochai ir kodėl paklausė/nepaklausė kito žaidėjo ir darė kažką nei jo pačio, nei ypač tavo naudai. Jei tu nelaimėjai - koks skirtumas kokia žaidimo pabaiga. Gali tik savo veiksmus apsvarstyt, o kitus palik ramybėj. Net jei kas nors tyčia kažkam padeda arba kažkam kenkia žinodamas, kad pats nelaimės, yra tik jo asmeninis reikalas ir jei tau tai nepatinka - sorry batia. Aš galiu prisimint per keletą metų ne vieną partiją, kur tu pats kažkam padėjai ar kenkei tyčia žinodamas kad nelaimėsi, pvz. kažkurioj Carcassonne partijoj tu padėjai vienam žaidėjui pastatyt megapolį ir jis laimėjo, o tu ne, bet labai norėjai, kad konkretus žmogus nelaimėtų, daugiau dzin. Ir žinai ką, nieks ant tavęs nešaukė 120dB garsu ir lochu nevadino kodėl tu čia taip kvailai elgeisi. Man įdomu, kaip tu dabar įsivaizduoji tiems patiems žaidėjams ateity sėst kartu prie stalo su tavim prie to pačio ar kito geimo? Turėsim atsargiai lošt, kad tik tu neapšauktum? Ar kiekvienam ėjime paklaust "Povke, ar gerai čia padariau? Nieko blogo?" Kuo tu daugiau šauksi, tuo tik pats sau blogiau padarysi, patikėk. Good luck ;)

P.S. klube dar buvo naujokas, tai Povke neabejoju padarei jam neišdildomą įspūdį.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #34 Įrašytas: Sausis 18, 2016, 14:58 »
Simai, +1  :good:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #35 Įrašytas: Sausis 18, 2016, 15:22 »
O beje naujokas visai patenkintas liko mūsų Eldritcho nesąmonėm. Sakė, kad jam labiau patinka tokie ilgesni ir sunkesni žaidimai :) tai jei kada vėl užsuks, klijuosis prie ilgojo game

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #36 Įrašytas: Sausis 18, 2016, 21:56 »
mindaugai  truputi pataisysiu tave nes situacija nupasakoji nevisai taip. Buvai atsilikes 9 taskais, povke buvo trecias o ne pirmavo, ir pas mane ant stalo buvo buvo 6 taskai ir tu pats skaicavai kad is kortu dar galiu gauti 8 taskus viso butu 14 tasku. Kai tuo metu jus abu su marium jau ant stalo buvo po 14-15 tasku net nesuzaidus kortu, tuo labiau rankoj as teturejau 3 kortas ir buvau beveik be resursu o pas tave jei neklystu buvo apie 6 -7 kortas jei nelystu ir pilna resursu, tiesiog jau man nebebuvo ymanoma laimet. O ant mariaus pykau vien del to jog jis aklai taves paklause ir net nemastes dare ka tu liepiai kalbant tik apie paskutini ejima ir nereikia pasakot kad turedamas tiek kortu  kas kas o tikraj tu nemtei kad gali gauti tiek tasku ir aklai tau pasiseke. Tai nereikia perdeti kad as tipo laiminejau ir buciau laimejas jei marius butu taip nepadares. Nes jau matesi pries tavo "akla pasisekima" kad stipriai soksi y prieki taskais , arba as turiu super galiu ir matau ateiti kas manau mazai tiketina :D

P.S o kalbat apie nemokejima pralaimet kas praeita sekmadieni skundes kokia bloga splendoriaus taisykle , kad jauniausias pradeda ir kaip del to tu nelaimejai.

Pataisysiu ir tave
Del kortu. As jas gavau 5 turne, kortu rankoje neturejau, jas visada isnaudodavu visas iki galo (tokia buvo mano taktika nelaikyti kortu rankoje). Tavo pastata nugriove ketvirtam. Taigi man aklai pasiseke, nes istraukiau tris kortas kurios man dave +4 taskus, +5 taskus +4 taskus (tas kortas patraukiau penktame raunde) ir dar viena +4 panaduojau is 4 raunde pastatyto pastato.
O Marius tiesiog paskaiciavo kad jei man taip toliau renkant taskus, kaip juos rinkau iki 5 raundo, net nepriklausomai kiek kortu buvo ant stalo, as liksiu uodegoje.

Del splendoriaus.
As klausiau ne kas pirmas ar kas antras pradeda - o tai kad jus turejote po viena ejima daugiau. Kiek supratau mano pastaba buvo "kaip tik", nes issiaikinome taisykles iki galo.

Mindaugai tai 2 kortas is tu kur vardini draftinom atvirai ten buvo common production ir tikrai jos nebuvo +4 taskai, persinesiai is 4 roundo kortas nes tau truko resursu pastatyti jas :) ir turejai 6 kortas rankoj ta as puikiai atsimenu.

O del simo parasymo as ne tiek pykau ant to veiksmo, kiek del priezasciu kodel jis buvo daromas.Nes buvo atmesta visa logika kur aiskaiai matosi  kiek kas turi tasku ant stalo   ir kas kiek gali gauti ir vadovautasi didzuoju "O jeigu Povke kazkaip laimes".
Bet tai man nesuteikia ragint ir rekt todel sorry jei kam sugadinau vakara ar nuotaika ateity reikes tramdyti emocijas  :drinks:

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #37 Įrašytas: Sausis 18, 2016, 22:04 »
Žiūriu diskusija persikėlė į forumą :D Na turbūt reiktų ir man pasipasakoti kaip ten kas buvo. Visų pirmą norėčiau atkreipti dėmesį, kad nei aš Mindaugo aklai klausiau, nei ką, mąsčiau savo galva. Būkim biedni, bet teisingi. Jei nebūčiau pradėjęs naikinti Povilo pastatus, kurie kiekvieno raundo metu gali sugeneruoti po 3-4 VP, tai manau nuo kokio paskutinio raundo būtume žaidę tik dėl garbės, nes Povkė būtų buvęs priekyje kokį 10-20 taškų ir dar kortom būtų prisirinkęs gerą gabalą VP. Na bet čia kaip ir nebuvo didžiausia bėda, kaip suprantu didžiausias pyktis kilo paskutiniame etape, kai pasirinkau naikinti vėl gi Povilo vieną iš VP generavimo pastatų, o ne Mindaugo. Ir tai nebuvo, kad Mindaugas "pačiulbėjo" ir aš paklausiau. Kaip jau nupasakota buvo, tai taip ir buvo, kad Mindaugas buvo uodegoje kažkur apie 10 taškų nuo manęs. Tuo tarpu aš, Simas ir Povilas buvome netoli vienas kito. Simą iškart atmečiau, nes pas jį neįžvelgiau galimo didelio VP šuolio. Mindaugas su Povilu rankose berods turėjo labai panašų skaičių kortų, tad daugmaž teko primesti kas kiek šoks taškais į priekį pagal sužaistas kortas. Mindaugas su Povilu Goods'ų turėjot abu belekiek daug, tad kaip jau jais sužaisit ir išsivartysit buvo sunku suprasti. Beje jei neklystu Mindaugas berods dar papildomai kortų pasitraukė už žmogeliukus. Iš ten gal būt ir gavo tų superinių kortų, kurios jam labai tiko, pvz 5VP už jau turimus juodus pastatus ir pan. O kad ir pabaigai elementarus pavyzdys, jei tarkim būčiau sunaikinęs tą vertingiausią Mindaugo pastatą, kuris nebūtų jam davęs 7 taškų, tada Mindaugas lyg ir būtų susilyginęs su manimi taškais (41 VP). Bet tada Povkė būtų gavęs +6 ir iš turėtų 38 VP būtų pasidarę 44 VP. Tai kas laimėtojas būtų? :) Aišku čia tik prielaida, realiai irgi būtų buvę neaišku kaip kas būtų rutuliojęsi veiksmų atlikime. Žodžiu reziumė: naikinau to žaidėjo pastatą, kuris mano manymu kėlė didesnę grėsmę. O kad Mindaugui pasisekė su ištrauktom kortom tai ką padarysi. Pasisekė :) Beje mane patį manau labiausiai visi ir naikino. Jei neklystu 5-6 pastatus praradau.

Kalbant apie patį žaidimą, tai jis man labai lipo. Patiko, kad kortos gali būti įvairiai panaudotos: pastatomos, sunaikinamos, daromas "deal", kad generuotų resursą. Galima neblogų ir gražių kombinacijų primąstyti. Frakcijos skirtingos ir tai tikrai jaučiasi. Beje buvo negerų minčių, kad pas romėnus ta korta, kuri leidžia naikinti bet kokį varžovo pastatą yra per gera. Bet aš abejočiau. Visų  pirma tam veiksmui panaudoti reikia sunaudoti 2 žmogeliukus, o juos gauti romėnams yra labai sunku. Už sugriovimą yra gaunamas tik 1 VP, kas tikrai nėra daug. Tai realiai iš tos kortos sau pačiam kažkokios konkrečios naudos nelabai ir yra, tiesiog tik kažkurį žaidėją pristabdyti nuo siautėjimo ir gal būt pasėti visiems abejonę ar verta statyti labai naudingas kortas, žinant kad ji gali būti greitai sugriauta. Manau viskas ok su ta korta. Žaidimas geras ir nesigailiu priėmęs jį į savo kolekciją :)
Po Imperial Settlers dar sužaidėm Quarriors ir Love Letter. Abu smagiai susižaidė :good:

P.S. Povilas šiandien man asmeniškai skambino ir atsiprašė dėl šio momento :friends: Tad šia džiugia žinia galime nebesigilinti kas būtų jeigu būtų. Neigiamas emocijas užkoncervuojam ir kaip katinas Leopoldas pasakytų - gyvenkime draugiškai :D Peace!

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #38 Įrašytas: Sausis 19, 2016, 07:48 »
Čia yra žaidimai ir emocijų vis tiek neišvengsime, bet smagu vis tiek, kad klubo žmonės yra garbingi ir pripažįsta savo klaidas.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Mindaugas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 82
Ats: 2016.01.17 Sekmadienis
« Atsakymas #39 Įrašytas: Sausis 19, 2016, 09:25 »
mindaugai  truputi pataisysiu tave nes situacija nupasakoji nevisai taip. Buvai atsilikes 9 taskais, povke buvo trecias o ne pirmavo, ir pas mane ant stalo buvo buvo 6 taskai ir tu pats skaicavai kad is kortu dar galiu gauti 8 taskus viso butu 14 tasku. Kai tuo metu jus abu su marium jau ant stalo buvo po 14-15 tasku net nesuzaidus kortu, tuo labiau rankoj as teturejau 3 kortas ir buvau beveik be resursu o pas tave jei neklystu buvo apie 6 -7 kortas jei nelystu ir pilna resursu, tiesiog jau man nebebuvo ymanoma laimet. O ant mariaus pykau vien del to jog jis aklai taves paklause ir net nemastes dare ka tu liepiai kalbant tik apie paskutini ejima ir nereikia pasakot kad turedamas tiek kortu  kas kas o tikraj tu nemtei kad gali gauti tiek tasku ir aklai tau pasiseke. Tai nereikia perdeti kad as tipo laiminejau ir buciau laimejas jei marius butu taip nepadares. Nes jau matesi pries tavo "akla pasisekima" kad stipriai soksi y prieki taskais , arba as turiu super galiu ir matau ateiti kas manau mazai tiketina :D

P.S o kalbat apie nemokejima pralaimet kas praeita sekmadieni skundes kokia bloga splendoriaus taisykle , kad jauniausias pradeda ir kaip del to tu nelaimejai.

Pataisysiu ir tave
Del kortu. As jas gavau 5 turne, kortu rankoje neturejau, jas visada isnaudodavu visas iki galo (tokia buvo mano taktika nelaikyti kortu rankoje). Tavo pastata nugriove ketvirtam. Taigi man aklai pasiseke, nes istraukiau tris kortas kurios man dave +4 taskus, +5 taskus +4 taskus (tas kortas patraukiau penktame raunde) ir dar viena +4 panaduojau is 4 raunde pastatyto pastato.
O Marius tiesiog paskaiciavo kad jei man taip toliau renkant taskus, kaip juos rinkau iki 5 raundo, net nepriklausomai kiek kortu buvo ant stalo, as liksiu uodegoje.

Del splendoriaus.
As klausiau ne kas pirmas ar kas antras pradeda - o tai kad jus turejote po viena ejima daugiau. Kiek supratau mano pastaba buvo "kaip tik", nes issiaikinome taisykles iki galo.

Mindaugai tai 2 kortas is tu kur vardini draftinom atvirai ten buvo common production ir tikrai jos nebuvo +4 taskai, persinesiai is 4 roundo kortas nes tau truko resursu pastatyti jas :) ir turejai 6 kortas rankoj ta as puikiai atsimenu.

O del simo parasymo as ne tiek pykau ant to veiksmo, kiek del priezasciu kodel jis buvo daromas.Nes buvo atmesta visa logika kur aiskaiai matosi  kiek kas turi tasku ant stalo   ir kas kiek gali gauti ir vadovautasi didzuoju "O jeigu Povke kazkaip laimes".
Bet tai man nesuteikia ragint ir rekt todel sorry jei kam sugadinau vakara ar nuotaika ateity reikes tramdyti emocijas  :drinks:

Is ketvirto raundo neparsinesiau nei vienos kortos (raunde turejau net likusiu resursu ir juos turejau nusimesti, nes ne taip supratau kortos kuria Marius galejo sunaikinti veikimo principa). Taip starte turejau sesias kortas, nes ..
dvi kortas draftinom (taip ten buvo dumblas), viena korta traukiau is savos kalades (ji ir buvo +4 taskai), dvi gavau is deal'o (cia buvo kur gaunu uz juodus pastatus +5), o viena is production (o cia gavau kur su kardu naikini savo korta ir pridedi du taskus ir tai gali atlikti du kart +4). Tokia pat korta buvau pasistates 4 rounde (+4 taskai). Sumoje +21. Paskui dar dvi kartas pasitraukiau su zmogeliukais.

Mariau, tas zaidimas man ir lipo, kai vel atsinesi ta zaidimi, jei galima as autoin (jei bus vietos ir niekas nenores isbandyti).
Noriu dar kart isbandyti savo sekme (gal artimiausia sekmadieni?)