Autorius Tema: Neuroshima Hex turnyras 3v  (Skaityta 7866 kartus)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #15 Įrašytas: Vasaris 03, 2019, 20:41 »
Man asmeniškai turnyras pasisekęs ir be abejo, kitą kartą kažką darysim geriau/kitaip, tik gal reiktų greičiau, kol nepamiršom šio turnyro patirties :) o tai aš, pvz, praeitų turnyrų net netsimenu - nei kaip žaidėm, nei kad trečioj vietoj buvau, pasirodo, buvau.

Kokie šansai, kad Gintaras ir vėl patrauktų Elektrikus? Pasirodo - shit happens :D Nusigandau Gintaro grasinimų, kad reiks pro langą lipt lauk, tai pasimainiau su Gintaru rasėmis. Pačiam buvo net įdomu, kaip stipriai man laidus nupjaus.

Kažkaip išlipau į pusfinalį ir paėmiau 3 vietą. Tačiau, aš beveik garantuotas - jei Gabrielius dar būtų pasilikęs ir būtų tekę man su juo kovot, būčiau 4 palikęs.

Žaidžiau gan greitai, per daug nesukdamas galvos, tiesiog pasirinkdamas bendrą strategiją pagal aplinkybes po pirmų 3 turnų.

Pradėjau su Justu - manau man tiesiog pasiekė, kad tai tik buvo pirmoji partija ir Justas dar gerai nežinojo mano rasės, o gal ir savo džiunglių. Tai paprastas agresyvumas man kažkaip tiko ir praėjo.

Tada žaidžiau su Ąžuolu: subtiliai sukausi su tuo ką turiu - šiek tiek atsilikdamas bet dulkių nevalgiau, pasilikau vieną kitą "pušą" ir esant palankiom sąlygom apverčiau situaciją aukštyn kojom... gerai, kad laiku. Ąžuolas šaunuolis, vertas partijos varžovas.

Tada atėjo Gabrielius, o jau žinojau, kad ankstesnes partijas visus kaip su tanku pervažiavo. Nejuokai, galvojau, ir vos iškritus pradėjau spaudimą. Reikėjo išspaust maksimumą tuoj pat, nes taip ir buvo, Labai judrūs Hegemonai dauginosi ir galų gale suvalgė viską ką beišmesdavau ant stalo. Kadangi pasisekė kažkaip išspausti pradžioje nemažai žalos, vienintelis logiškas planas B liko - bandyti kariais tik nukreipinėti dėmsį ir vilkinti laiką. Per stebūklą pavyko save įsprausti į sunkiai pasiekiamą vietą ir pradėjau dėti po vieną unitą - taip Gabrielius praktiškai užpildė lentą savo kariais, bet taip negalėjo maksimaliai stumti man žalos. Per plauką vienu tašku laimėjau - bunkery išsėdėjau kol karas baigėsi.

Tada atėjo pusfinalis - teko su Justu vėl susiremti, o kova buvo ilga ir sunki, kuri baigėsi lygiosiomis. Tikri džiumbrynai. Bandėm dar kartą ir bandžiau kažką kitaip. Bandžiau užkirsti kelią džiumbrynams ir pasiruošti sau patogią situaciją pabaigai - atsverti nuostolius. Bet buvo per vėlu, o ir Justas patraukė bazę man iš akiračio nors nebuvo kur judėt (ta jo nelemta galimybė sukeisti vietomis unitus). Manau, kad ir taip nebūčiau išspaudęs žalos iki pergalės :) tad GG.

Mes tiek ilgai žaidėm, kad Gabrieliaus jau nebebuvo, ir aš gėdingai pasiėmiau 3-ečią vietą :D

Tada ėjau žiūrėti, kaip ten Azul tetrisas matematiksas veikia.

Girdėjau, kad Tomas laimėjo. GG - bučkis jam (kas dalyvavo, tas supras bajerį).







Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #16 Įrašytas: Vasaris 13, 2019, 21:48 »
Turnyras buvo smagus, tikiuosi sekantis bus koks nors dominiono  :) O Tomas gavo savo pirmos vietos prizą siurprizą??? Norėtus pamatyti...  :oops:

jola

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 1
    • https://www.partyinbox.lt/gimtadienio-idejos
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausis 03, 2023, 12:58 »
Sveiki,

ar dar organizuojami tokie turnyrai jūsų klube?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #18 Įrašytas: Sausis 04, 2023, 08:51 »
Labas.

Taip, kartas nuo karto darom. Bet diskutuojam Discorde, užsuk ten.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.