Autorius Tema: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)  (Skaityta 157960 kartus)

Justas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 213
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #90 Įrašytas: Sausis 12, 2014, 13:17 »
Tavo reportą, Ramai, kaip visada smagu skaityt, net, jei ir pats ten dalyvavęs  :D . Truputį pataisysiu, per trečią Bang'ą pirmas miriau aš, nes išsidaviau, kad esu banditas, jau leisgyvis būdamas. Tave, rodos, per sekantį ratą kažkas nudėjo  :smile: .

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #91 Įrašytas: Sausis 13, 2014, 13:34 »
Citata iš: "Nostromo"
Po tos partijos jau buvo po pirmos ir pirmas nuo mūsų atskilo Robkė. Ar man pasirodė taip, ar jam buvo mažiausiai linksma iš visų ? Robertai, ar man tik rodės, ar tikrai buvai kažkoks santūresnis nei įprastai, nes publika buvo iki skausmo žinoma. Paneik mano nuogąstavimus...‘
Paneigiu tavo nuogastavimus. Tiesiog galva kvadratine po darbu buvo ir juokas versdavo ja barsketi kaip vaikiska zaisliuka  :dash: :( Linksma tai buvo, tik juoktis negalejau   %)

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #92 Įrašytas: Sausis 13, 2014, 19:47 »
reikėjo antizombino įkalt :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #93 Įrašytas: Kovas 17, 2014, 02:01 »
Čia vėl aš. Šis penktadienis buvo kiek kitoks, vien dėl to, kad dalyvavo... POVKĖ ! Jep, jau girdžiu minios ošimą :)
Povkė pavarė savo stilium : atėjo, pamatė, nugalėjo. Lošėm Spartaką. Jo dar nebuvo bandęs ir Gintaras, kuris kaip nekeista irgi pasirašė šiai avantiūrai. Dar buvo Justas, etatinis darbuotojas ir Bralis.
Kaip jau išspoilinau, laimėjo Povkė, spėkit su kuo ? Ogi su Glaberiu. Ir tai jau darosi nebejuokinga. 4 partija iš eilės (ties iš viso yra žaista) laimi tas, kas gauna Glaberį. Reikia su tuo kažką daryti. Aš gavau Batiatą ir supratau, kad visai nemoku už jį lošti - vilkaus paskutinis. Bet čia ko gero, dėl to, kad jis neatitinka mano žaidimo stiliaus. Man reikia kovų, arenos, kraujo. O su Batiato ekonomika to tikrai neprasuksi. Beje, liaudis turėjo progos išmėginti arenoje naują ginklą - grandinę su spygliuotu bumbulu. Ją turėjom Povkė ir aš, tik Povkė visai nemokėjo su ja muštis (nelaimingi kauliukai).

Šiaip tai maniau, kad Povkė labaiau buožins. O jisai žaidė praktiškai ramiai ir sažiningai. Ta prasme - pasakė, kad sandėris įvyks, ir tikrai - pažada ištesi. Kaip iš jo tikėjaus daugiau intrigų, bet kas čia žino, gal žmogus pirmą kartą labai nesidraskė, kaip ir Gintaras, kuris praktiškai išvis nekenkė, netgi vengdavo naudoti Varinijaus savybę, kai gali priversti kitą žaidėją pagelbėti su įtaka.
Mano kiečiausias gladiatorius buvo tik Agronas, nieko gero rinka praktiškai nepasiūlė, o ir babkių buvo neprūdai. Bralis pačioj pradžioj nukirto Onomajų, sakyčiau gan visai pigiai. O žaidimo gale Justas pasiėmė Kriksą, kurį gan greit padarė čempionu. Tai ko gero buvo pats kiečiausias Justo gladiatorius ever, kiek jis žaidžia, nes dažniausiai jis stengdavosi laimėti ne per areną. Nors mes pabaigoj vis tiek jam primy***om į košę ("piss in the porridge" intrigos korta).
Gintaras buvo gavęs Egiptietį, tik nepamenu kas jį arenoje nužudė - Kriksas, ar Onomajus. Bet kad nužudė tai faktas. Mano porą gladiatorių irgi žuvo. Justas daugiausiai kartų buvo žaidynių organizatorius, tad ir lankstė situacija kaip tinkamas. Bet už "host" prievolę gerai ir paplodavo pinigų. Ir dar labai rovėsi su Sepijaus savybę, kuri gali pabranginti intrigos kortos kainą. Užtat Bralis jį ant galo nubaudė - pakišo kažkokią nasty intrigėlę, tai Justas pasiuntė būrį sargybinių - nei vienas negrįžo. Tiesa, jis mano asmeninio rekordo nepamušė (berods 7 ar 8 guard'ai), bet tai jam buvo skaudžiai. Po Povkė laimėjo standartiškai, kaip laimi Glaberis - pas jį buvo apie 10 guard'ų ir jo varymas buvo paskutinis, plius rankoj buvo likusios kelios reakcijos kortos prieš schemas.
Tiesa, mums teko galimybė sudalyvauti Primuse :) Aš nusiunčiau Ašurą, kuris yra "treacherous", kitaip sakant - gali pereit į priešininkų komandą. Jei Justas būtų normaliai sugrupavęs komandas, gal to ir nebūčiau padaręs, bet dabar kai pastatė į komandą su Bralio startiniu gladiatorium - ilgai nesvarsčiau ir pirmas pakėliau prieš jį ranką. Taigi, Primuso dėka visi gavom po tašką, išskyrus Bralį, kuris ir pasiūlė šias žaidynes. Iškilo keletą techninių klausimų dėl turn'ų struktūros, reiks man apie tai paieškoti info.

Pabaigai pasakysiu tiek - šita partija nebuvo pati geriausia, kurią esu žaidęs, bet vis tiek buvo smagu. Tas žaidimas žavi tuo, kad jį gera žaisti, net jei ir nelaimi, pats procesas, kaip sakoma, intrigos, schemos ir pan.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #94 Įrašytas: Rugsėjis 07, 2014, 10:13 »
Milijoną metų nerašiau reportų, bet kadangi dabar ko gero bus vėl, kas juos skaitys, tai pasidalinsiu šio penktadienio neklubiniu susitikimu. Šį kartą pavyko surinkti kaip niekada daug tų, kurie susirinko. Gavosi 7 užkietėję geimeriai, bet paskui Edis paskambino, kad neatvarys, tai liko standartinis skaičius. Povkė, kaip visada, atėjo pirmas - kaip tik buvau prieš minutę paruošęs stalą. Nutarėm, kol yra laiko, išmėginti Time Spiral kelis dekus – tuos, kuriuos esu modifikavęs. Paėmiau sliverius, o Povkė – tą deką, kuris valdo audras (storm mechanika). Gavau į skūrą 2:0, bet pirmos partijos vos nelaimėjau, Povkei liko 5 ar 6 laifo. Antrą partiją vyko greičiau ir į vienus vartus. Taigi, sliveriai yra susilpninti ženkliai, bet dar reikia testuoti. Labai sunku tai daryti su rainbow deku, nes nežinai, ar pralaimi dėl to, kad negavai reikiamos manos, ar dėl priešininkų deko ypatybių, ar dėl žaidėjo įgūdžių. Bet sužaidus daugiau partijų, statistika parodys rezultatą.

Kol lošėm, susirinko beveik visi kiti vaikinai (Gintaras, Arūnas, Mariukas). Liko tik sulaukti Bralio. Kadangi jis irgi neužilgo atėjo, tai ėmėm svarstyti kokį rimtą žaidimą išsitraukti (kaip matot – nepradėjom nuo Bang‘o). Aš visai norėjau Starcraft‘o, Povkė – WOW‘o. Arūnčikas – zombių, o kiti labai nuomonės didelės nereiškė, tai išsitraukėm Talismaną, kuris visiems tiko, plius gal 3 žmonės buvo jo net nebandę. Trumpai paaiškinau taisykles, kurių beveik nebuvo ką aiškinti ir pradėjom. Aš gavau Warlock‘ą – tai veikėjas iš paskutinio išplėtimo. Neblogas tuo, kad varymo pradžioj į ranką gauni burtų kortų tiek, kiek leidžia craft‘as – o man tai dažniausiai buvo iki trijų kortų. Burtai šiame žaidime yra gėris – jie pakankamai galingi ir juos smagu burti. Užtat man patinka lošti už spellcaster‘ius veikėjus. Žinoma, jie turi problemų, kai reikia kovoti fizine ataka (strength), bet yra būdų kaip išsisukti, o dažniausiai ir kitos savybės būna neblogos. Aš vienintelis pradėjau žaidimą Viduriniame (middle) regione, tiesiai Warlock cave, tai vadinasi ir pirmas gavau warlock quest‘us. Povils jau nuo pradžių žaidimo pradėjo kampanija – „muškim Ramą“ ir aktyviai joje dalyvavo, įtraukdamas ten ir kitus. Tiesos tame buvo, nes man tikrai labai neblogai sekėsi levelintis. Smagiai kilo aukštyn mano craft‘as. Jau pačioj pradžioj net porą kartų žvelgiau giltinei į akis, chebra trynė rankas – papuolė ačkarikas  Bet abu kartus išridenau 6, o tai reiškė, kad giltinė ne tik nieko man nedarė, o net ir apdovanojo. Su pačia pirma ranka gavau labai galingą burtą – „Counterspell“ – čia kaip MTG, nukaunterina bet kokį priešininko burtą. Buvo labai smagu, kai Gintaras, turėdamas 1 laifo, užžoko ant kažkokio padaro, jau beprarasdamas tą paskutinį gyvybės lašą, „in response“ sužaidė gydymo burtą, aš sakau – ė, ne brolyti.... – ir jis numirė :) Tai buvo pirmas veikėjas, kuris tą vakarą žuvo. Jo veikėjas buvo goulis (Ghoul), kitą išsitraukė šventikę (Cleric). Žaidimui įsibėgėjant visai neblogai vartėmės aš ir Mariuko dvarfas. Kitiems sekėsi kiek prasčiau – Bralis du kartus užsirovė ant burtininkės, kuri gyvena mieste, abu kartus prarado po vieną stiprybės, bet kaip vėliau išsiaiškinome (dėkui Mariukui, kuris laisvu nuo varymu laiku, skaitė taisykles) – jis negalėjo prarasti stiprybės žemiau startinės vertės. Nu, mes paskui jam tai kompensavom. Bralio veikėjas buvo riteris, kuris negali niekada būti blogas ar neutralus, taip pat negali užpulti gero veikėjo, bet gavosi taip, kad geriečių kaip ir nebuvo – porą evil, visi kiti – neutralūs. Žaidimo vidury užsilenkė ir Povkės Tamsioji Kultistė (Dark Cultist) – tada nusprendėm, kad iš pažiūros galingas veikėjas nėra toks jau labai geras, nes kažkada esu aš už ją žaidęs, tai stebuklų irgi nepavyko nuveikti. Naują veikėją Povkė gavo žmogėdrų atamaną (Ogre Chieftain) – tai stambus gargaras su 5 gyvybės ir 6 jėgos taškais. Su tuo žmogėdra nutiko linksmas bajeris – jis kažkaip atsidūrė šventykloje (Temple), bandė melstis, rideno kauliukus ir išrideno 5, o tai reiškia, kad buvo paimtas į nelaisvę, kol išridens 4,5 arba 6. Na, jis aišku išrideno iš antro karto, nepraėjo nei pusvalandis, jis vėl grįžo į šventyklą, ridena kaulą – vėl 5. Mes numirėm iš juoko – sakom, nu su tokiu snukiu, kaip žmogėdros, tai tikrai grandinėmis sukausto net bažnyčioje. Tuo metu aš, besitrindamas praktiškai daugiausia Viduriniame  regione, kažkaip susirinkau apie 10 craft‘o – o tai jau yra nemažai. Nutariau nebetempti gumos. Kadangi buvau prasukęs gal kokius 3 quest‘us, tai savaime aišku – Talismaną jau turėjau. Sėkmingai atrakinau Jėgos Portalą, netgi radau kelią iš šachtų, Vampyro bokšte atsipirkau tik 1 gyvybės taško praradimu, kurio realiai  nepraradau, nes paaukojau vienintelį savo pasekėją (follower). Atėjau iki pragaro duobės ir išridenau 4, o tai reiškė, kad manęs pasitikti atėjo 4 Pit Fiend‘ai. Ir čia prasidėjo problemos, nes jų stiprybė yra 4. Tokia pat buvo ir mano, vadinasi viską lėmė kauliuko ridenimas. Štai čia sėkmė mane ir apleido (matyt visą ją išnaudojau pas Giltinę). Sugebėjau sunaikinti tik vieną monstrą, kiti mane supešė. Tuo metu be manęs,  Vidinėje zonoje buvo Mariuko dvarfas, jis lipo man ant kulnų, tik ėjo per kitą pusę - per tą, kur vaikšto kovotojai, nes ten išbandymai remiasi labiau jėga, o ne sugebėjimais, nors tai nebuvo labai protinga, nes dvarfas, nežiūrint į tai, kad jis atrodo turėtų būti labiau prie tų kovotojų, yra labiau paremtas craft savybėmis, todėl apsimoka jį vystyti būtent šia linija. Taigi, jis apsigraibė ir supratęs, kad nepasiėmė Talismano – pasuko atgal. O aš gavau naują veikėja – Tamsos Riterį (Dread Knight). Kas gerai pas jį – jis pradeda su Karo Žirgu (Warhorse). Jei jį praranda – nuėjęs į kapines gali pasiimti naują už dyką. O Karo žirgas leidžia kovos metu pliusuoti turimą craft reikšmę prie naudojamos jėgos reikšmės. Nu ir aišku – už nugalėtą priešą galiu patraukti burtų kortą. Minusas – vienas Likimo žetonas, tad su re-rolais buvo nekažką.

Taigi, po tokių įvykių kiečiausiai atrodė Marius, ant kulnų jam lipo Bralio riteris, o trečias pagal viską buvo Arūno burtininkas, kuris dar žaidimo pradžioje suprato, kad nebenori būti blogas ir atsivertė į gerietį. Kitaip sakant – „vierchus“ laužė ir kitus buožino tie veikėjai, kurie nuo pradžių dar nebuvo mirę. Jie stebėtinai ilgai nemėgino eiti pro Portalą, nes niekaip negavo talismano, kurio visada – kai reikia, tai ir negauni. Ir tada aš įkaliau vakaro vinį kaip sakoma – gavau labai galingą burtą, kuris vadinasi Nesėkmė (Misfortune), ant kortos ne veltui pavaizduotas sudužęs veidrodėlis, išbirusi druska ir juoda katė. Burtas sako – kai kuris nors žaidėjas ruošis ridenti kauliuką, tu cast‘ini burtą ir jis nieko neridena, tu nurodai kokia kauliuko reikšmė turi būti. Laikiau tą burtą ir laukiau. Galų gale atsitiko tai, kas ir turėjo atsitikti – kažką aplankė Giltinė, o tas kažkas pasitaikė Mariukas. Ir tada įvyko maža... Nesėkmė, nes aš pasakiau – „vienetas“, o tai pagal Giltinės lentelę reiškia mirtis. Kadangi Bralis jau buvo prie Valdžios Karūnos (Crown of Command), tai tie, kas miršta – jiems žaidimas baigiasi. Aš įsivaizduoju, kaip tada pasijuto Maris. Mariukai, jei dabar skaitai – sorius, bet patikėk, kaip tuo metu saldu buvo tokią kiaulystę iškrėsti! Tai va, Bralis pradėjo burti „Command spell“, kuris telepatiškai žaloja likusius žaidėjus. Mes pradėjom kraujuoti. Tai yra niekinga mirtis, kai negali pasiekti to gezo, kuris ką tik gavo valdžią į rankas ir dabar ramiai visus močina, bet dar niekingesnė mirtis yra kai tu miršti būdamas varle. Mat aš visai į pabaiga užsiroviau ant kažkokios nimfos. Ji nebuvo stipri visai, bet turėjo tokią savybę – ridena du kaulus, renkasi didesnė reikšmę. Bet jei išridena dublį – paverčia veikėją į varlę trims varymams. Povkė rideno už nimfą ir pavarė du penketus. Kitu varymu Bralis pribaigė mane ir Povkę, o dar už varymo užsilenkė ir Arūno burtininkėlis. Bralis laimėjo žaidimą.

Pažiūrėjom, kad dar nebuvo nei dviejų nakties - vadinasi tilpom į kažkur 6 valandas, o tai manau yra nuostabiai puiku lošiant šešiese. Nutarėm  dar pabiečinti Kung Fu komandomis. Labai seniai norėjau paimti į rankas šį žaidimą. Aš buvau su Gintaru, kuris su Edžiu savo laiku yra sužaidęs milijonus partijų. Tad natūralu, kad visi matė muse arba musyse grėsmę. Prie to neliko piršto prikišęs aišku ir Povkė, kuris visada daro viską, kad nelaimėtų Ramas , tai užkrečiama, draugas Povilai, nes ko gero reiks ir man pritaikyti šią teoriją praktikoje, čia bent bus naudos, nes tu laimi žymiai daugiau žaidimų, nei kad aš. Tai va, kad ir kaip priešinomės, prieš 4 gezus neatsilaikėm. Kadangi mes su Ginte nuvirtom į dulkęs, kad išnaudoti turiningai laiką, paėmėm porą Time Spiral dekų, nors iki galo sulošti nespėjom, nes Povkė ir Mariukas subaladojo savo varžovus ir paskelbė, kad dabar rajone jie bus kiečiausi ir visi kiti privalės jiems mokėti eurus už „stogą“. O paskui visi išėjo namo, nes mes jau buvom sumušę rekordą – 04:45 tuo metu rodė laikrodis. Kaip jau protingesnis skaitovas suprato, aš prie kompo nutariau nebesėsti....
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #95 Įrašytas: Spalis 06, 2014, 02:02 »
Penktadienį biški geiminom pas mane. Trumpai aprašysiu tą įvykį. Susirinko minimumas – su manim skaičiuojant – keturi geekai. Nors perskambinau praktiškai visiems, daugelis rado labai įtikinamų „atmazų“, kad tik nereiktų žaisti. Oh well... tai mes susirinkę nutarėm paeksperimentuoti – sužaisti Descent ne pilna sudėtim, be vieno žaidėjo – trys herojai ir vienas tamsos valdovas. Kas tas valdovas buvo daugumai, manau aiškiai aišku. Ką priduoda Descent‘as, kai loši su mažiau mėsos ? Nagi padarų ataka ir savybės lieka tos pačios, bet juos užmušti yr lengviau. Jie ten turi mažiau gyvybės, kai kurie mažiau šarvų ir pan. Bet vieno herojaus nebuvimas irgi kažkiek maišo kortas. Beje, noriu pabrėžti, kad ši sesija buvo ypatinga tuo, kad pirmą kartą Descent duonos paragavo ne kas kitas, o pats skwazi ! Kokie įspūdžiai jam buvo po to, manau jis parašys pats. O aš tesiu toliau, kaip ten viskas buvo...

Traukiant herojus buvau griežtas – ką išsitraukei – tą turi, jokių ten fakin‘ pertraukimų ! Tokiu būdu susidaro gan originalios ir linksmos kombinacijos. Pirmas rolę rinkosi Robkė – jis gavo Plienaragį (Steelhorns). Tai nuožmus minotauras su savybę, kai atlieki „Run“ veiksmą ir jei bėgi tiesia linija, sutikęs priešą gali kirsti jam į nosį. Tai labai gerai atrodo tematiškai, vien pagalvojus, kai bulius chargin‘ą tiesiai į peršikusį skeletą. Kaži, o aplamai ar skeletai gali peršikti ? Povkė išsitraukė kitą karį – Stipruolį Trenlou (Trenloe the Strong). Nu, jo stiprybė buvo – nesveikai daug šarvų – žaidimo pradžioje su basic šarvais - net 4. Keista, kad Povkė nei karto per visą žaisimą nepanaudojo šio veikėjo savybės, kai gali per varymą kartą re-rolinti juodą, geltoną ar žalią kauliuką. Nei karto, aš jums sakau... Justas vienintelis gavo reindžerį – Šešėlį Bograną (Bogran the Shadow), kurio savybė buvo gan užknisanti – kai jis daro ataką priešui, kuris iki varymo pradžios jo nematė, tai +2 prie atakos. „Taigi, nei vieno mago , hehe„ – tryniau rankas ir murmėjau po nosimi patenkintas. Tuo labiau, kad pirminėse mano kortose puikavosi „Danger“ , kuris iškart duoda 10 grėsmės tokenų. Tai nenuostabu, kad per antrą varymą ant stalo pasidėjau „Things of Hordes“ galią, kuris labai gerai veikia žaidimo pradžioj, nes kai tik atveri naują zoną, gali pasidėti papildomų monstrų. Dar po kelių varymų prie mano galių atsirado ir „Brilliant Comander“, kuris leidžia zonai atsivėrus pakeisti baltą monstrą į raudoną. Dar geriau – žaidimui net neįpusėjus aš jau naudojau „DOOM“  Pačiam pirmame požemyje taip nuožmiai užguliau herojus, kad jie pradėjo abejoti, ar verta toliau žaisti. Justas sugebėjo net mirti. Tiesa sakant, mirdavo jis dažnai, nes beveik neturėjo šarvų ir tik 8 gyvybės taškai, bet už jo mirtį gaudavau tik 2 conquest tokenus. Bet vėliau herojai atsigavo, rado trupučiuką ginklų, runų ir šarvų. Justas gavo šarvus mušantį lanką ir įrodė, kad nė velnio nemoka su juo šaudyti, nes miss‘ino jis daug, vieną kartą net nepataikė du kartus iš eilės, kai darė „battle“ veiksmą. Vėliau gavo svaidomą diską, tai su tuo jau raganėjo linksmiau. Povkė ne ką geriau elgėsi su kirviu – ta pati istorija, battle‘ino ir du kartus nepataikė  Ir ko jus mokė herojų akademijoj ? Einant į pabaigą, jau buvau sumažinęs tokenų skaičių iki 5, bet herojai sugebėjo juos vėl atstatyti iki 9. Alus darė savo, į pabaigą ėmiau daryti klaidų – nepadėdavau papildomų monstrų, neužkeisdavau į raudonus ir pan. Visumoj – buvau geras, nes lošė Robkė, pirmas kartas, kaip sako – nenorėjau numušti žaidimo dvasios. Kadangi Justas ir Povkė žinojo tą scenarijų, tai nujautė, kas jų laukė paskutiniame kambaryje. Čia nesunku suvokti – paskutinį varymą arba jie deda slibiną į vietą, arba aš juos išskerdžiu. Tai jie taip ir darė – tik pradarė duris, iškart puolė prie reptilijos. Sunkdami paskutinį prakaitą ėmė battle‘inti. Justas apdorojo pabaisą, Robkė – dar labiau. O Povkei teko visa garbė – padarė killing blow  Kadangi, žaidžiant keturiese monstrai yra silpnesni, tai ir bosas krito lengviau. Ir ką – mes pagaliau perkopėm pusę ! Liko dar 4 base game scenarijai ir judėsim prie pirmo expansiono, o tai reiškia, kad į žaidimą bus įtraukti ir to expansiono elementai. Visa sesija, kaip ir planuota, truko kažkur iki pusės dviejų. Kadangi dar buvo nevėlu, nutarėm išleisti drakono urve rastus lobius „Raudonojo Slibino Smuklėje“ – kas irgi buvo gan tematiška. Aš išėjau apsiforminti, kol kolegos traukė veikėjus. Ateinu ir sužinau, kad būsiu Gogas. Ok, Gogas nėra blogas veikėjas, tad, kadangi man teko pradėti, pradėjau nuo „draugiško“ visų apkabinimo. Paskui sekė keli nevykę bandymai lošti, po ko visada pinigus pasiimdavo padavėja. Po dar pasiūliau Povkei pašokti  Bet ne tas jam buvo skaudžiausia – čia kaip posakyje – „Tik pradėjom gyventi geriau, kai.... baigėsi pinigai“. Neužilgo jis, o tiksliau ji (Ieva) ėjo miegoti su kiaulukėmis. Aišku, netrukus ten atėjo ir mano Gogas. Dvarfas liko gerti su bardu. Mes su Povke dar spėjom sužaisti mtg – Sliveriai prieš Storm. Sliveriams ėjo ideali ranka ir krito geros kortos, tad storm dekas buvo nuneštas gan greitai, kas yra gerai, nes prieš tai tas pats machup‘as baigėsi 3:0 storm naudai. Jei skaitytojams įdomu, tai Povkė lošė už sliverius. O kai baigėm taškytis, paaiškėjo, kad gertynes laimėjos dvarfas Robkė-Gimlis. Tada pažiūrėjom į laikrodį ir nutarėm skirstytis. Kadangi tai nebuvo mūsų standartinis laikas, kai mes baigdavom penktadienio žaidimus (tai paprastai nutikdavo apie 4 ryto), dar prisėdau prie kompo, ale batareika ilgai nelaikė ir įvyko užtemimas.

Smagu, kad pajudėjom su Descent ir tai įvyko ne klube, nors koks, kaip sakant skirtumas – dalyvavo etatiniai (beveik) žaidėjai, kurie žino, kas yra Descent ir atsimena įvykius ir scenarijus prieš tai. Aš esu pažadėjęs Povilui vietą kitoj Descent sesijoj ir tai tikrai bus, bet kadangi lošėm ne klube ir jau žaistą scenarijų tai nesiskaito. Kitoje, greičiausiai klubinėje Descent sesijoje Povils yra užbookintas pirmoj vietoj. Taip pat bus smagu, jei pagausės ir žaidžiančių už blogį gretos.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #96 Įrašytas: Spalis 06, 2014, 09:34 »
Citata iš: "Nostromo"
pirmą kartą Descent duonos paragavo ne kas kitas, o pats skwazi ! Kokie įspūdžiai jam buvo po to, manau jis parašys pats.
Tai kad neturiu ką papasakot apie descent'ą kol kas :D Kadangi žaidimas turi vos ne personalinę lentyną pas Ramą, tai iš pagarbos žaidimo dydžiui jo stipriai nepeiksiu :)
Nepaslaptis, kad nesu didelis tokio stiliaus gerbėjas, be to penktadieniais po savaitės darbų dažniausiais "lūžtu" su savo chebra po labanakt vaikučiai laidos :D Todėl lošiau ant 50% matomumo :D, kol viena akis dirba, kita ilsisi, o redbuliui jau imunitetas susidarė... Trūko man veiksmo ir azarto šio lošimo metu. Lošėm tryse prieš vieną blogį. Mūsų komandiniuose veiksmuose atrodė lyg ir viskas aišku: tipo nušluojam šituos, pasiimam skrynią ir varom lauk ir jokių ginčų, diskusijų, strateginių nesutarimų ir pan. Suridenam kauliukus ir po to jau sėdim ir laukiam kol blogis susistumdys, o tai nėra greitas procesas :(
Kaip supratau blogis galėjo žaidimo pradžioje labiau paspaust ir butų laimėjęs, bet jis užsižaidė su maistu konservų dėžutėse ir išsilaužė dantis  :crazy:
Žodžiu pirmas grajus nesužavėjo stipriai, bet dar sulošiu tikrai bent porą partijų, kad nuomonė apie jį susidaryčiau. Žaidimas per didelis, kad butų galima įvertint iš vienos partijos žaidžiant pusiau miegojimo rėžime.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #97 Įrašytas: Spalis 06, 2014, 16:18 »
Vadinasi, reikia tave bookint second shotui klube, kai atesi žvalus. O gal tamsta, norite pereit į blogio pusę ? Tie, kas ten pabuvojo - nenusivylė, nes žaidžiant evil, visai kiti potyriai :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #98 Įrašytas: Spalis 06, 2014, 16:52 »
Blogiui esu dar nesubrendes :D Taisykles pats vargu ar studijuosiu, o lost uz blogi kai geris patarines ka daryt - nei sis nei tas  :-o

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #99 Įrašytas: Spalis 12, 2014, 13:15 »
Dar vienas penktadienis – dar vienas susibėgimas pažaisti ir eilinis reportas. Gerai, kad dabar yra iš eilės jau kelintas penktadienis laisvas, tai ir nešvaistom veltui vakarų. Nors susirenka paskutiniu metu tikrai ne pilnas namas (6 užkietėję geimeriai), bet juk ne kiekybėje yra jėga, ar ne ? Šį kartą susirinko tik būtina mažuma, o tai yra – Povkė, Justas ir Mariukas (Ex). Povkė turėjo reikalų mieste, tai kažkiek vėlavo, bet ne per labai daug. Pirmas atėjo Marius – išsitraukėm Neuroshima. Marius gavo Šokėjus, bet kadangi nebuvo su net rankose laikęs niekada, teko susipažinti su šią įdomia ir nestandartine frakcija. Kol jis gilinosi į niuansus, atėjo Justas ir nutarė prisijungti. Aš gavau Outpost partizanus, o jis – Neodžiunglių augalus ir gyvūnus. Pagal taisykles visada pradeda Šokėjai. Ir čia Marius pateko, kaip čia pasakius, į labai jam nepatogią padėtį. Šokėjai geriausiai atsiskleidžia, kai yra žaidžiama vienas prieš vieną. O čia mes jį pradėjom spausti iš abiejų pusių. Taip sukrito, kad mano ir Justo bazės buvo beveik šalia, pasidėjom gynybinius kovotojus ir vienas kitam praktiškai nieko nedarėm ir dalinai buvom saugūs vienas nuo kito. Iš kitos Justo pusės buvo Mariuko visi trys objektai, tad jie sėkmingai neleido plėstis motherland‘ui. Labai anksti gavau Naikintoją (Anihilator), tai vienas iš baisiausių Outpost‘o unit‘ų, plius – atėjo keli komandosai ir greit į Mariuko Raudonąjį objektą žiūrėjo tiek ugninės galios, kad net pačiam darėsi nejauku (mat mano HQ priduoda papildomą ataką tiems, kas liečiasi, tai vien anihiliatorius darė 4 žalos – beveik pusę reikiamos žalos, kad sunaikinti objektą. Nu ir prabilo ginklai. Mariukui skaudėjo... labai. Objektas, kodiniu pavadinimu „Raudonas“ liko su 1 gyvybės tašku. Po tokių razborkių, nutariau palikti Marių ramybėj ir atsigręžiau į priešininką, kuris dar galėjo parodyti dantis, ar nagus, ar ragus, ar dar kokius nors duriančius, pjaunančius ar plėšiančius įnagius. Čia dar visai netyčia pagelbėjo ir pats Marius. Justas buvo numuštas iki pusės, o Marius  patraukė Raudonąjį iš ugnies linijos ir mažumą pagydė. Aš, dėka gero komandavimo ir frakcijos natūralaus paslankumo buvau net neįbrėžtas. Justo nakties šešėliui (Nightshade) pavyko užnuodyti mano HQ ir tai buvo vienintelė žala, kurią gavo mano headquarter‘is. Marius buvo sunaikintas, o Neodžiunglės nuniokotos big time. Aš baigiau su 15 gyvybės taškų iš 20 ir buvau nustebęs, kaip gerai atsilaikė Outpost‘as trijų žaidėjų free-for-all mūšyje. Oh well, that‘s Neuroshima, guys – čia visko nutinka...

Tada atėjo Povkė. Mąstom ką lošti. Jau iš kalbos supratau, kad nelošim smuklių ir daug geimų, o bus vienas, kažkuris iš tų didžiųjų. Jau galvojom, kad imsim WOW, bet Povkė sako – „Gal Descent?“. Taigi, sakau – „jau lošėm aną kart....“ ir tada Justas metė kozirį – „Davai, aš būsiu tamsos valdovas? „, o Povkė dar pagydė laiku ir vietoje – „juk, Ramai, čia unikali galimybė tau sužaisti už herojaus rolę...“ – tai ir nusvėrė svarstykles. Žaidėm 6-tą scenarijų. Jo esmė buvo tokia: nuo vaikystės buvom girdėję apie legendinį Šviesos Kardą (ne, ne apie tą iš Žvaigždžių Karų..), kuris belen kokį šarvą pjauna kaip sviestą. Taip manėm iki tol, kol į rankas nepakliuvo mistinis žemėlapis su galima to kardo buvimo vieta. Kadangi veikti labai nebuvo ką, o bulvės jau buvo nukastos, nutarė keli former herojai pamėginti laimę, nes net jie suprato, kad pardavę tokį kardą juodojoje rinkoje gautų gražaus pinigo, kurį galėtų išleisti „Raudonojo Slibino Smuklėje“. Bet va, ko nežinojo jie (išskyrus mane, nes buvau skaitęs prieš tai tą scenarijų), kad jų ten laukia keli siurprizai. Štai kaip viskas ten buvo...

Prieš traukdami herojus sau kalbam – bus geras, jei išsitrauksim visi, pvz. – vien rangerių party. Povkė traukia herojų – Pilkasis Keras (Grey Kerr) – neapsisprendęs reindžeris, kuris gali apsigalvojęs pakeisti savo action‘ą (čia jo savybė tokia). Neblogas veikėjas, turi daug ištvermės (net 5 lašiukai), pravers ūkyje – tuo labiau, kad normaliam party privalo būti nors vienas rangeris. Mariukas traukia veikėją – Šešėlis Bogranas (Bogran, the Shadow), tas pats reindžeris, kurį Justas turėjo prieš tai buvusiame žygyje. Be natūralių šarvų, tik su 8 gyvybės taškais ir pigus. Praeitą kartą jis mirė daugiausiai, bet jo savybė backstab‘inti padarus, kurie varymo pradžioj jo nematė, daro jį gan patrauklų. Du reindžeriai – hmm... turiu negerą nuojautą. Traukiu veikėją – Isperis (Isper) – reindžeris... visai be natūralių šarvų, bet brangokas (3), turi 12 gyvybės taškų ir neblogas dvi savybės – imunitetą nuodams ir regeneruoją po vieną gyvybės varymo pradžioje. Supraskit mane teisingai, nieko neturiu asmeniško prieš reindžerius – jie yra labai cool ir reikalingi, bet TRYS iš karto ?? No mage, no warriror ?? Justas patenkintas prunkščia į delną. Pradžioje jie būna gan silpnoki, kol negauna gerų ginklų. Ir dar įdomi detalė – tarp mūsų tik Pilkasis Keras buvo tikras reindžeris, mudu su Marium – maišyti. Aš buvau dalinai karys, jis – dalinai magas. Pradžioje įvyko nesusikalbėjimas ir mano mieli bendrakeleiviai iš parduotuvės iškart nupirko abu rankinius arbaletus mane palikdami ant ledo. Teko imti kario rolę būnant reindžeriu tikintis, kad galbūt vėliau gausiu geresnį ginklą, bet Justas nužudė mano tokias svajones, pasakydamas, kad jei ir rasiu vėliau kokį padoresnį svaidomą ginklą - jį pasiims Povkė, nes jam labiau tinka jis, prie tu 3x juodų kaulų. Tai nusipirkau rimtesnius šarvus ir dvirankį kirvį, nors buvo mintis išeit į areną su dviem kardais, kaip kokiam Gannikui. Realiai aš visai neišnaudojau vieno savo skilo, kuris Ranged atakai priduoda 2 free surge. Bet aš turėjau vieną skilą iš kario arsenalo ir jis buvo tikras game breaker‘is. Kalbu apie „Knight“ skillą, kuris deklaravus „battle“ veiksmą leidžia sumokėti du lašus ir pajudėjus per pusė mano judesio taškų, daryti ne dvi , o tris atakas. Tai labai gerai derėjo „Swift“ skillu, kuris priduodavo man +2 judėjimo taškų, tai galėjau su sunkiais šarvais lakstyti kaip bėris. Mariaus vienas iš skilų irgi buvo nesveikas – atlikus Ranged ataką, jis galėjo mokėti irgi du lašus ir daryti papildomą ataką ir taip tol, kol turi lašų. Paskaičiavom, kad esant pilnam, Mariukui išeina padaryti 5 atakas per varymą (čia su buteliuko išgėrimu tarp dviejų battle atakų). Taip pat Mariukas visai smagiai šaudė už kampo, nematydamas priešo su „Crackshot“ gebėjimu. Povkės skilai buvo labiau statiniai, kaip antai “Precision” (kurį jis bandė pertraukti, bet gavo atgal – karma). Šis skillas duoda tai, kad gali šaudyti per kliūtis, monstrus ir saviškius ir jie neužstoja vaizdo. Keletą kartų netgi visai pravertė. Taip pat +1 range ir +1 žalos. Žodžiu, Povkė lašiukų turėjo belen kiek, bet naudojo juos judesiui arba juodiems kaulams. Tokia buvo mūsų sudėtis. Prisišnekėjom, pasirodo...

Sulindom į požemį, o ten paaiškėjo, kad ant kulnų mums lips nenužudomas Amžinasis Sargybinis, kuris turėjo raudono žvėriažmogio statsus, o tai reiškė viena – fakin‘ „command“ abilka. Nu su tuo „nenužudomas“ aš čia aišku, persūdžiau – jį galima nužudyti su tuo velnio Šviesos Kardu, bet jį dar reikia rasti visame šitame sumautame požemyje. Nors ir žinojau žemėlapio išplanavimą, kažkodėl nutarėm pasukti kitu keliu. Kaip vėliau paaiškėjo – tai buvo netikęs sprendimas. Nes žemėlapis simetriškas, atskirtas vandens kanalu. Ir kaip tik toje kitoje pusėje pasirodo buvo sidabrinės skrynios ir pats kardas  Visur gerai, kur mūsų nėra, eh ? Bet tai buvo kiek netikėta Justui, kuris tikėjosi, kad mes kaip tik pulsim į tą pusę, tad su monstrais atsitraukinėjo, blokuodamas koridorių. O mes jį išdūrėm ir ten nėjom. Pradėjom rinkti bronzines skrynias, ten buvo mostly crap‘as išskyrus Greičio Žiedą (Ringo of Quickness), kuris mano nuomone yra toks gėris, kad turėtų būti bent silver item. Žinodami, kad negalim nudobti Sargybinio, mes sparčiai judėjom į priekį, tik prasiskindami kelią, neužmušdami visų monstrų, tad natūralu, kad jų pamažu kaupėsi. Justas sąžiningai kiekvieną varymą jų mielai paspawnindavo  Sargybinis kvėpavo mums į nugaras, kai galų gale atbėgom iki tokio kambario, kuris buvo labai panašus į skerdyklą. O kur skerdiena, ten kaip žinote yra ir mėsininkas. Tai buvo didžiulis žmogėdra, raudonas – tiek žaidime nuo kraujo, tiek figūrėle, nes tai buvo undying padaras. Mano kolegos pažiūrėjo į savo kone startinius ginklus ir išstūmė mane į priekį kaip kiečiausią gezą, tipa – tu eik, mol, primušk jį...  Kadangi buvau tipa, riteris ir turėjau kietą gebėjimą, tai su tom trim atakom sugebėjau sukapoti beast‘ą taip, kad jis jau nebegalėjo regeneruoti. Paskui radom kažkokią rankeną, kurią patraukus – nuseko vandens kanalas ir tada pamatėm, kad turim krizę. Dabar mes galėjom pasiekti monstrus kitoje pusėje, bet ir jie galėjo pasiekti mus. Problema buvo tame, kad jie net neketino pas mus eiti, jie laukė, apgulę skrynias, auksą, pavienius buteliukus ir kitas gėrybes. Jei Abraomas neina pas kalną, tai kalnas... nu jūs patys žinot. Iškilo moralinė dilema – ar eiti ten kur yra dvi sidabrinės skrynios ir daugybė silpnų monstrų, tokių kaip koboldukai, kurie šią sesiją buvo Justo MVP monstrai, manau jis papasakos plačiau. Tai ten tų silpnų padarų buvo gal 12, o gal ir daugiau, kolegos neleis sumeluoti. Aišku, ne vien koboldai – buvo skeletų, viena šmėkla, beastman‘ai keli, pragaro šunys du ir pan. Kitoje pusėje buvo aukso skrynia ir išsvajotas kardas. Bet ten dailiai laukė ir tokie nusipelnę artistai kaip naga, žmogėdra, pats Sargybinis, keletas vorų, žvėriažmogių kvartetas ir panašūs party people. Įtikinau kolegas eiti ten, kur sidabaras ir silpnesni gyviai. Kadangi jie buvo tiesiog apspitę teleportacijos glifą, tai su mano trimis, Mariuko penkiomis ir Povkės dviem battle atakom išlindę į požemį mes sumažinom populiaciją dviem trečdaliais. Paskui likę aišku davė ir mums parūkyti, bet skrynias atidarėm. Na, po to jau buvo galima atsikvėpti lengviau, nes Povkė gavo svaidomą diską, Mariukas – dvarfų bombikes, aš – dailų dantytą kirvį, kuris gerai karpo šarvą, suprask – „pierce 2“. Taip pat sugebėjau užsimaukšlinti žiauriai kietus ir sunkius šarvus, bet kadangi buvau labai swift, tai ir toliau buvau bėris, bet šarvų reikšme susilyginau su kolegomis. Turiu pasakyt, kad labai intensyviai naudojom buteliukus. Ir tai pasitvirtino. To anksčiau nedarydavom ir aš nesuprantu kodėl. Aš ko gero neišgėriau nei vieno gydomojo gėrimo, maukiau litrais energetiką ir naudojau lašiukus. Prie diržo pastoviai kabaliavo bent 2 buteliai, kaip mes vadinom – „red bulio“. Ir pagal atliktų veiksmų statistiką, tai mes tiesiog abuse‘inom „battle“ veiksmą – nu bet o ką daryti, kai buvom tik trise, o priešų – mėsos kalnai. Tai sakyčiau buvo kokį 70 proc. – battle, 20 proc. – „run“, ir po 5 proc. „ready“ ir „advance“. Va ko labai reikėjo, tai „sweep“ skillo, išlendi pro portalą – vienų smūgiu – chujakt – visiems. Bet su tokiu skilu veikėjas yra tik antrame išplėtime  Beje, buvo ten toks vienas nutikimas įdomus. Povkė gavo Rūko Skraistę (Cloak of Mists) – tai yra +1 armor šarvas su savybe, kai gauni žalos, gali berti kaulus ir su kiekvienu tuščiu juodo kauliuko rezultatu anuliuoji po žaizdą. Čia viskas kaip ir gerai buvo, bet iki tol, kol Povkė gavo Šviesos Skydą (Shield of Light), kuris exhaust‘inamas cancel‘ina 3 žalos taškus. Ir tada prasidėjo. Povkė gauna žalos, jis beria kaulus, tikrina kiek gavo/negavo žalos, tada jei mato reikalui esant – pasuka skydą. Šio folkloro esmė buvo ta, kad Justas praktiškai nepramuša Povkės, kuo jis buvo labai nepatenkintas. Nu pagalvokit patys - jei Povkė gauna kokį vieną žalos, jis negalvodamas taupo skydą ir nusiima viena širdutę, jei praeina riebiai – naudoja skydą. Tai va, Justo prašymu paaiškinu tą mechaniką, nes teko paknisti internetą, konkrečios situacijos neradau, bet buvo nemažai paaiškinimų apie skydų naudojimą ar šarvų. Trumpai – Povkė viską darė gerai. Nes pagal taisykles, kai atakuojama ten yra keletas punktų. Praleidžiam visus tuos pirmus, kaip kauliukų bėrimas ir line of sight būtinumas, prieinam prie to, kai tikrinama armor reikšmė, nu tam, kad nuskaičiuoti kiek sugeria žalos šarvas. Pas skraistę yra +1 armor, čia statinė reikšmė – tiek ir numinusuojama. Visa kita žala, pagal 6 punktą : Inflict Wounds – einą į mėsą. Bet tiek skraistės savybė, tiek visų skydų sako, kad galima cancelinti va tas žaizdas, tik skydą tiesiog pasukant, o skraistės atveju – ridenant kauliukus. Ką pirmą naudosi – tavo reikalas. Kadangi mums iki to kažkaip nepavyko susidurt su tokia kombinacija (skraistė + skydas), imu keisti nuomone apie skydus į gerąją pusę 
Kaip minėjau anksčiau – mums reikėjo prasilaužti pro tą didžiąją apgultį link kardo ir skrynios. Kadangi jau turėjom kažkiek geležies, tai sulindę į miestą atsigavom ir pasiruošėm kovai. Aplamai ta taktika, kai sulenda visi į miestą, o paskui pro portalą su lašais išlindę viską išbattle‘ina yra gan efektyvi. Nenuostabu, kad mes ją ir naudojom. Pirmas lindau aš – iškart prilipau prie nagos, bet ją one shot‘inau. Tada pasitraukiau nuo portalo ir ėmiausi raudono žmogėdros. Šis ir vėl nesugebėjo regeneruoti – Jutas, panašu, perėmė tą mano nesėkmę, kai per žaidimą iš kokių 5-6 undying monstrų regeneruoja koks nors vienas nususęs skeletas, kuriam ant galvos yra sukrauta triguba žala. Tada iš kaimo atėjo mano kolegos irgi dar prataškė mėsos, ypač raudonus. Čia labai gerai pravertė Povkės precizija – kaldavo per baltus monstrus iškart į raudonus. Nu, nusitvėriau aš tą Šviesos kardą – gražus, gyvatė ir lengvas toks. Kaukiukų beria kone visus (2 geltoni, 2 žali, raudonas, plius juodi). Vienas „surge“ + 10 pierce  Tai va dėl ko jis šarvus pjausto kaip popierių... Amžinasis Sargybinis tai pamatęs dėjo į kojas, bet tai kur nuo manęs, tokio swift bėgiko pabėgsi  Krito jis, kaip sakoma, nespėjęs „padaryti“ panos. Padėkojo, kad išlaisvinom jį nuo prakeiksmo ir sako – „Čia dar nebaigta varkė, vyrukai...“, sako – dar matai, reiks ir demoną, kuris jį čia įkaliūzino, nubaladoti. Demonų gyvai dar niekas iš mūsų nebuvo matę. Tai va, pasirodo demonai iš savęs yra palyginti bjaurūs padarai. Netgi dabar nežinau, kas yra baisiau – slibinas ar demonas. Mat netgi patys paprasčiausi turi Aura, vadinasi artimoje kovoje, turi prieiti ir iškart apsisvilini. Taip pat jie atrodo baisiai, turi fear savybę, kuri raudoniems demonams yra netgi 2. O šito išvis, pagal scenarijų, kadangi jis buvo pagrindinis badass – fear 3. Paaiškinsiu ką reiškia ta baimė. Atakuojant tokį padarą, tau darosi taip baisu, kad vos susilaikai visko nemetęs ir nepabėgęs – išridenus kauliukus, „power surge“ turi būti ne mažiau nei rodo fear reikšmė. Vadinasi mūsų atveju, reikia išridenti bent 3 žaibukus, kad GALĖTUM, arba geriau tiktų pasakymas – TEIKTUMEISI atakuoti demoną. Blogai yra tai, kad tų žaibukų tu negali naudoti kitam reikalui, jei yra tik tam, kad nugalėtum baimę. Plius, pagal scenarijų demono šarvų reikšmė buvo sukelta iki 6, vadinasi dar reikia ir šarvą prakalti, jau neskaičiuojant, kad mėsos jis turi 13 gyvybės taškų. Gavosi vis tik įdomiai – Mariukas įrodė, kad priridenti tų žaibiukų tikrai įmanoma, nes kelis kartus išbėrė beveik po 5 – 6 žaibelius. Bet paskaičiavo, kad su jo dvarfų petardomis NEĮMANOMA prakirsti demono šarvų. Vienintelė viltis – Šviesos kardas. Jis beria daug kaulų. Bet kad ir kiek mėginau – daugiau dviejų „surge“ nesuridenu. Tiesa, viena kart pavyko išridenti tris, bet mūsų visų nuostabai – kardas tiesiog atšoko nuo demono jam net neįbrėžęs. Demonas nusikvatojo mums į akis. Pasirodo, kad gauti „pierce 10“ reikia... dar vieno žaibuko. Itogo – reikalingi 4 power surge, norint pilnai apeiti šarvą ir bent kiek įkasti bestijai. Iškilo antroji moralinė dilema. Marius su Povkė ėmė valyti aplinkinę šmarą, kurią Justas vis dar iš inercijos spawnino. O aš mečiausi ant boso. Mano taktika buvo paprasta kaip dvi kapeikos: deklaruoju battle, naudoju du lašiukus, kad prieiti prie zarazos, gaunu vieną žalos nuo jo auros, darau tris atakas, tarpe spėdamas dar išgerti energetiko. Jei neišridenu žaibų, naudoju likusius lašus prakaito papildomiems juodiems kauliukams. Ko gero nesakiau, kad buvau dar išmokęs kario training‘o, tai prie vieno natūralaus juodo kaulo bėriau dar papildomą. Nepamirškit, kad buvau vis tik reindžeris, atliekantis kario rolę. Tai per kažkurią ataką, įbrėžiau jam 3 žalos. Tada – į portalą, į kaimą ilsėtis ir užsipirkti dar daugiau energetiko (nepamirškit, kad per kiekvieną varymą regeneruodavau po 1 gyvybės). Taip tesėsi kurį laiką, kol.... baigėsi pinigai  Nebebuvo už ką pirkti oranžinio įkraunančio skystimo. Tai išlindau iš portalo, su gerais ketinimais ir mečiausi į paskutinę ataką. Matyt suveikė adrenalinas, todėl pačia pirmą ataką, didžiam kolegų herojų siaubui nepataikiau... antra kryžiuko neturėjo, bet neturėjo ir žaibukų. Tai ėmiau ridenti papildomus juodus kauliukus. Šiaip ne taip pramušė – gavo velnias į kuprą, bet liko su keliais gyvybės taškais ir toliau juokėsi mums į akinius. Tada žiebiau paskutinį kirtį – ko gero išridenau idealiai, nes iškrito kaip tik 4 žaibeliai, o ant kauliukų – ko gero geriausios maksimalios reikšmės. Šviesos kardas įsmigo į demono krutinę ir išlindo per nugarą, kažkur tarp sparnų. Tas užspringo savo juoku, pažiūrėjo į krūtinėje šviečianti reliktą, sprogo juodu dūmų debesiu. Likę pabaisos, pamatę, kad jų viršininkas dėjo dūbą, išsilakstė kas sau. Blogis buvo nugalėtas ir baisu būtų pagalvoti, kad jei nebūtume užvertę to gaivalo, būtume atsidūrę Amžinojo Sargybinio vietoje. Brrr... Vėliau mes grįžom į kaimą, gerai prigėrėm smuklėje, pardavėm kardą už gerą valiutą, bet čia jau kita istorija.

Epilogas. Per du penktadienius įveikti du scenarijai, paskutinis, nematytas – iš pirmo karto. Ginkdie, nenuvertinu Justo, kaip blogio valdovo. Priešingai, su juo smagu žaisti, nes jis viską apskaičiuoja ir numato ir skirtingai, nei aš – daro labai mažai klaidų. Bet jam su kortomis sekėsi kiek prasčiau – į žaidimo pabaigą, pas jį ant stalo tik atsirado „Evil Genius“ galia, kuri leidžia traukti po 3 kortas. Jokių „brilliant commander“, ar visų mėgstamo „DOOM“. Nors, dėl pastarojo neatsiradimo ant stalo kaltas Mariukas. Ji vienu metu netyčia užkliudė overlord kaladę ir nukrito kelios kortos, trečioji nuo viršaus ir buvo Doom  Teko permaišyti visą kaladę ir kaip vėliau paaiškėjo, Doom gulėjo beveik apačioj  Šiaip paminėsiu, kad Justas labai retai nepataikydavo, nors ir pas mus nebuvo labai daug miss. Pas visus po kelis, nereikšmingus.

Liko 4 base game scenarijai. Kaip matom, jie palaipsniui įdomėja, nes atsiranda įvairių detalių. Nebėra taip, kad tik – nueik ten ir nužudyk tą. Sekantis, 7 scenarijus irgi bus labai geras. Manau, kadangi dabar ant bangos esam, gal ilgai ir netruksim. Povkė, girdėjau viena ausim, užsibook‘ino lyg ir vietą į Overlord‘o kėdę, ar aš girdėjau ne taip, Povke ?  Plius, jei tai vyks ne namie, o klube kitam Povilui vieta išlieka užrezervuota.
P.s. Ko gero tą vakarą pasiekėm naktinėjimo rekordą, nes vaikinai išėjo, aš likau sutvarkyti kambario ir susidėti žaidimo į dėžę. Kai viską baigiau, laikrodis rodė netoli puse šešių ryto. Justui ant ryto, apie 10 val. reikėjo pas dantistę, manau jis papasakos, kaip ten jautėsi... iš manęs šiam kartui tiek. Iki kitų kartų.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #100 Įrašytas: Spalis 12, 2014, 15:17 »
Dar buvo bajeris, kai demonas išsigando pofkės fear savybės :D :evil: Dar niuansas ar tikrai galima su lašu gauti movement, prieš deklaruojamą action.
nes tada ramas rečiau galėtų naudot savo išmoktą skilą, nes kai pradedi su vienu lašu, deklaruoji battle, neturi dviejų lašu, kad aktivuot abilke, o kai jau nusiperki už laša movement, ir išgeri. Nebesiskaito imidiatly?

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #101 Įrašytas: Spalis 12, 2014, 22:29 »
Atsakau į Mariuko klausimą, tiksliau cituoju punktą iš taisyklių knygos (puslapis 18, kairėj pačiam viršuj) :

Spending Fatugue for Movement
-------------------------------------------
"At any time during hero's turn, he may spend one fatigue, to gain one movement point, even if he is currently taking the battle action. This may be done as often as the hero desires. Movement points gained in this manner are spent just like normal movement points."

Iš to matome, kad taip daryti, kaip aš dariau ne tik galima, bet galima netgi ir taip kaip tau neleido daryti - kai norėjai gerti buteliuką, o Justas užginčijo, kad vidury battle veiksmo to daryti negali ir turi palaukti, kol atlikinėsi second attack. Praktiškai lašiukus naudoti gali instant greičiu, kad tik užeina noras, kaip ir sako rules - at any time during the turn. Lanksti mechanika...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #102 Įrašytas: Spalis 12, 2014, 22:51 »
Jo as busiu sy kart overlord :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #103 Įrašytas: Spalis 26, 2014, 01:26 »
Kažko labai nemažai penktadienių dabar iš eilės gaunasi man ir mes, žinoma - geiminam. Šianankt dirbu naktinę ir vieną valandą ilgiau - nes sukasi laikrodis žiemos laikui, ot sekasi man :( Ta proga, sakau parašysiu reportą.
Descent nelošėm, nors Justas ir Edis norėjo. Pirmas atėjo Justas ir kaip visada, kol kitų laukėm, sakom gal - Neuroshima ? Bet paskui žvilgsniai užkliuvo už šviežutėlių SHM dekų ir nutarėm vieną partija sumesti. Bet greit į duris pabeldė Gintaras, tai jis irgi pasiėmė deką. Aš gavau žaliai baltą su untap mechanika pagrindiniam plane, Justas - juodai žalią reanimatorių, o Ginte - žaliai mėlyną, kur pliusus gauni už žaidžiamą mėlyną arba žalią burtą. Labai nesiplėsiu, bet tiek Gintaras, tiek Justas pritraukė bombų, o man kažkaip su jomis nesisekė. Kadangi norėjom lošti tai, kas buvo planuose, o ir Edis jau praktiškai buvo atėjęs, tai Justas beveik pasidavė, o paskui Gintė suvalgė mane. Tada prisijungė mano žmona ir mes penkiese išmėginom Justo "Bang: the dice game" - kauliukinį variantą. Geimas tokio lengvumo, kaip 5 kapeikos. Taisykles Justas išaiškino per 2 minutes. Žaidimo kokybė labai gera, žiauriai gražūs ir kokybiški kauliukai, kortų grafika irgi labai smagi, man asmeniškai žymiai geresnė už originalų Bang. Žaidimo trukmė, rašo - 15 min. bet mes jaučiu sulošėm partija per kokias 5 minutes. Aš buvau renegatas ir sugebėjau laimėti, kai likus 3 žaidėjams padėjau į vietą Gintę ir šerifą Edį. Superinis fileris ir nereikia ilgai setupinti.

Kadangi buvom 4-se, tai nupūtėm dulkes nuo Vaiduoklių Istorijų. Edis buvo dar net nebandęs to žaidimo ir tai buvo keista, nes GS jau seniai sukasi mūsų rate. Irgi daug nepasakosiu smulkmenų, pasakysiu tik, kad Justas buvo savanoris kamikadzė ir savarankiškai mirdavo, eidamas pas kaimelio burtininkę, priduoti kraujo, kad tik sutaškytų vaiduoklius. Ir mes paskui jį prikėlinėjom. Man labai sekėsi ridenti prakeiksmo kauliuką. Beje, šį kartą mums pavyko be jokių cheat'ų įkrauti 4 laiko kolonas ir sukurti mistinį barjerą. Aš buvau mėlynas, kuris gali atlikti 2x vienodus veiksmus, tai buvau žmonių gelbėtojas. Nors nieko gero jų neišgelbėjom, bet ir mirė vos 3 kaimiečiai. Galiausiai atėjo bosas - Laiko Valdovas. Jis nėra žiauriai sunkus toks, tik 4 juodi. Jį mes suspardėm, net iki Justo eilė neatėjo, nors jis vėl, eilinį kartą buvo miręs, bet kaip minėjau - savo noru. Šiaip pradžioje mums atėjo banga labai galingų juodų vaiduoklių, o pirmąjį mėlyną vaiduoklį pamatėm tik įpusėjus žaidimui. Blogis buvo nugalėtas, nors prieš tai aš Edį prigąsdinau, kad čia laimima tik kokios 4 partijos iš 10.

Neskaitant tolimesnių bajerių apie Descent, nuomonės susiformavo ant dviejų geimų - Spartako ir Talismano. Nugalėjo Talismanas, kurio Edis irgi buvo nežaidęs. Aš gavau vagį - žiauriai geras veikėjas. Statistikos nekažką pas jį, bet abilkos - o vaikeli. Pirmoji - kai tu ateini , tiesiog ateini, į tą langelį, kur jau sėdi koks veikėjas, tu iš jo "pasiimi" vieną aukso, arba bet kurį daiktą. Just like that. Jei nori - gali jo net nemušti. Bet jei muši ir sumuši, pasiimi dar vieną daiktą- ar ne žiauru ? Maža to, antroji savybė sako, kad atėjęs į kaimą, ar atsiradus Market ar Market Day eventams, gali iš parduotuvės pasiimti bet kokį daiktą dykai. O tai reiškia, kad gali plausta pasiimti ir perplaukti Sielų upę, bet kokį ginklą ar šarvą gali nusišnioti. Įdomu buvo tai, kad per visą žaidimą taip ir nesugebėjau nueiti iki kaimo. Pirmais varymais dažnai atsistodavau ant kolegų ir žiauriai pykau, kad jie nieko neturi, teko vogti jų auksą. Paskui gan anksti persimečiau į Vidurinį regioną ir ten gaudžiau Gintarą, kuris žaidė už Raganių (Magus). Jo figūrėlė žiauriai unikali - soste sėdintis gezas, o tą sostą neša jo pakalikai. Taip pat, ko gero buvau vienintelis , kuris nei karto nemirė. Justas mirė du kartus, Gintaras su Edžiu - po vieną. Pirmas Justo veikėjas buvo žudikas ir jis vis vaikėsi mane, norėdamas pripjauti, bet pagauti vagiuką sunkiai sekėsi. Po to jis gavo Aiškiaregę, kuris turėjo krištolinį rutulį, o ir pačios savybė buvo tokia pat, tai Justas abusino jas cyclindamas po kokias 3 kortas per savo varymą, bet kaip vėliau paaiškėjo - taip žaisti negalėjo, nes tik kartą gali pakeisti kortą, nebent trauki daugiau nei vieną. Paskutinis jo veikėjas buvo jam taip nepatikęs elfas, bet su juo jis tokiu nesveiku greičiu levelinosi, kad jei jis būtų taip varęs nuo pat pradžių, jau prieš kelias valandas būtume baigę žaidimą. Čia dėka Warhorse, kuris leidžia per Battle pridėti craft reikšmę ir jis gaudavo apie 8-9 kovinės galios, dar net neridenęs kauliuko.
Ginte antrą veikėją gavo leprekoną, o tas babkes žarstė su kastuvu. Pagalvojau, kad jei taip toliau, tai ko gero vienintelis veikėjas, su kuriuo gali pritrūkti pinigų žetonų, nes atsistojęs ant miško, leprekonas gauna 3 aukso. Žodžiu, jis ten lengva ranka pirko ginklus ir šarvus, šlamančių negailėdamas :) Edžio pirminis veikėjas buvo karys - paprastas ir lengvas ir aiškus. Bet kažkodėl Edis su juo stebuklų nerodė ir neužilgo kažkaip sugebėjo žūti. Tada gavo dvarfą ir labai nusiminė, nes nykštukas jam kažko nepatiko, nors nekartą žaidžiant buvo įrodytą, kad jis yra labai nieko veikėjas, bet reiktų jį vystyti ne per strength faktorių , o per craft.
Tiesa, pakartojau savo bajerį, kurį jau esu iškrėtęs Mariukui - gavau burtą Misfortune ir palaukiau kol Justas susitiks su giltine - BAM ir jis negyvas, nes ant burto sako - neridenk kaulo, iškart padėk jį ant vieneto. O kadangi tu nieko nerideni, tai ir fate tokenai nepadės , haha. Likusiems, išskyrus Justą buvo linksma, bet aš suprantu jį. Tikrai nenorėčiau, kad man tokį bajerį kas iškrėstų.
Mes žaidėm su alternatyvia pabaiga, hidden variantu. Taigi - nežinojom kas mūsų laukia. Aš iš trečio karto radau kelią iš kriptos, giltinę kauliukais nugalėjau iš antro, vilkolakį - iš pirmo. Pasirodo, bosas buvo - Ledo Karalienė. 12 strenth ir 12 craft ir 4 life. Mano stiprybė kovoje buvo apie 13, bet kolegos lievai metė kauliukus už tą valdovę - tai vienetą, tai tris. O aš ėjau pagrindė penketais, tai beveik iš karto užlupau. Talismaną laimėjau pirmą kartą, nors lošėm aplamai tik trečią kartą. Patį pirmą laimėjo Povkė, o antrąjį - Bralis.
Beje, man labai gerai krito kauliukai, ridenant už monstrus. Pvz. kas nors kovoja su priešu, aš metu už jį - čponk - 6 :) Justas net papyko , sako - "davai, nebeduokit Ramui ridenti už priešą..". O Edis irgi buvo savaip geras, jis šeškes rideno tikrindamas per kiek laukelių reikia eiti. Tikrai nesumeluosiu, bet ko gero kas trečias jo ridenimas for movement buvo 6. Hmmm...gal kauliukai ten kokie blogi ? Bet juk tų kauliukų daug, jis imdavo visokius...mistika :)

Į pabaigą Edžiui jau atėjo koma, jis žiauriai užsimanė miego ir tapo zombis. Nepadėjo net "Monster Assault" energetikas. Rideno automatiškai ir apatiškai ir jam buvo jau visai dzin, kas ten vyksta ant lentos. Atsižvelgiant į tai, kad baigėm apie keturias ryto, galima jį suprasti, bet jis pats pasakė, kad interesą Talismanui jis prarado jau po kokio pusvalandžio. Taigi, čia toks jau žaidimas - love it or leave it. Simai, jei skaitai - pagalvok apie tai, juk tu ir sakei, kad tau nepatinka tokia mechanika - rideni, eini, rideni eini.

Penktadienį užskaitau, kitą ko gero vis tik reiks pasiimti Spartaką, nors jei surinksim bent 5, ko gero lošim Galaktika. Bus matyt.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #104 Įrašytas: Gruodis 01, 2014, 16:59 »
Rams siek tiek lagina su reportu, tai uzbegdamas uz akiu pasakysiu, kad isbandziau 5dieni talismana. Ir nesupratau patiko jis man ar ne. Itariu, kad nekazka :)
Viskas lyg ir OK, tema faina, net kortu tekstas pasirode trumpas, aiskus ir tuo paciu puikiai piesiantis pasaka. Prisizvengem belenkiek, net nepajutau kad jau 03:00 atejo belosiant. BET, kuo ilgiau zaidziau tuo labiau jis mane nervino. Buvau akivaizdus lyderis mirciu keikiu :D bet net tai man neuzkliuvo. Nervint pradejo zaidimui atrejant prie pabaigos, jau nebepakako vien metyt random kauliukus ir eit pavejui, o reikejo siekti tikslo, t.y. atsistot ten kur ir reikia ir ismest butent tiek kiek ir reikia, ir .... nebesiseke. O ka daryt, kai fortuna atsisuka sedimaja vieta - pasirodo lieka tiesiog laukti, kad ir kitiems nustos sektis. Zaidimui baigiantis nusprendziau, kad ir as noriu spet i traukini, atejau iki vartu patekimui i centrini regiona (misija iskarto kvepejo svilesiais, bet tiesiog norejosi pabandyt sekme :D ), ir suzinojau, kad yra roolsas, neleidziantis ten patekti jei turi nepabaigta questa. Zodziu trejau nulipt i pirma rata, pataikyt at miesto, atsikratyt questo ir vel lipti i virsu. Nebepamenu ar garsiai isreiskaiu, ka as apie tai galvojau ar tiesiog pabuvau mandagus :D Pats greiciausias budas patekt i apacia - mirti. Ka labai sekmigai ir atlikau (pasiseke! :D ). Ir Ramas pasiule nebesirinkt naujo charo, nes liko pora turnu kol kazkas pasieks virsune ir as jau nieko nebepadarysiu. Turbut net neisivaizduojat su kokiu dziaugsmu as sutikau sita pasiulyma :D

Siandien darbe prisikabinau prie Ramo su durnais klausimais. O kas jeigu mestumem 2 kauliukus ir rinktumemes kurio reiksme naudot ejimui? - Tipo sugadintumem kazkurio charo savybe :( O kas jeigu... ? - Sugadintumem kazkuria kita savybe... O kas jeigu ... ? - Geimas taptu broken...  Zodziu nepalauziau Ramo ir mechanikos nekeisim :( Galiausiai priejau isvados, kad nafik is vis reikalinga ta lenta :D Ivedam keleta nauju roolsu ir padarom deck building geima be nervus gadinancios rideni-eini mechanikos, vistiek gi kortas is to paties deko randomu traukiam :D

Geimas 83 metu laidos (pirma edicija). Jei man kas nors apie 90'tuosius butu dave sita geima, matyt buciau buves pats laimingiausias ir pats kruciausias klasej vaikas ir per atostogas tikrai nebuciau loses kortom :) Panasu kad geimas ryskiai suvelavo :( Faktas, kad geimo nepirksiu, ir nezinau ar imciausi losti neturedamas alaus :D Bet su linksma kompanija prie alaus sulosciau sita yahtzee extended version :D