Autorius Tema: 2014.11.02 Sekmadienis  (Skaityta 35786 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
2014.11.02 Sekmadienis
« Įrašytas: Spalis 27, 2014, 23:08 »
Marius siūlo šį sekmadienį Vėlinių proga padaryti horror geimų dieną :) Sąrašas geimų, kuriuos galėtume sulošt, būtų maždaug toks:

Arkham Horror
Elder Sign
Eldritch Horror
Geistes Blitz
Ghost Stories
Gloom
Last Night On Earth
Mansions of Madness
Resident Evil Deck Building Game
The Adventurers: The Pyramid of Horus
Ultimate Werewolf: Ultimate Edition
Zombicide
Zombie Dice


Įžangai ypač tiktų vilkolakiai, galėtume net prie žvakių lošt :D
Aišku, visko bus neįmanoma sulošt per dieną, bet va kažką iš to. Tikiuos dauguma nepraleisit visos dienos kapinėse ir užsuksit pageimint. Ką manot kolegos piliečiai? :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalis 27, 2014, 23:23 »
Marius man skambino, tai dabar galvoju, ar gerai išgirdau - jis kalbejo apie šį eventą, kad jis būtų daromas ne sekmadienį, o penktadienį. Ar aš ne taip kažką supratau ? Nes penktadienį/šeštadienį man neįšeis, o va sekmadienį planuoju ateiti. Bet jei pasirodys kad vis tik sekmadienį šis eventas, tai kada - vakare ? Kelinta ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalis 27, 2014, 23:26 »
Teminis Horror žaidimų sekmadienis skamba labai įdomiai. Tik bėda, kad aš dar tiksliai nežinau kaip bus su manim per šį savaitgalį. Visiems rekomenduoju dieną pradėti su vilkolakiais (jei Ramas bus su žaidimu). O pats jei ateičiau, mielai pasirašyčiau šiems žaidimams:  Resident Evil ir Zombicide :yes:

P.S. Buvo mintis daryti šį penktadienį vakare-naktį, bet pergalvota kad darom sekmadienį įprastu laiku. Tema - siaubo žaidimai :smile:

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalis 28, 2014, 08:10 »
Per vėlines turiu labai rimtų problemų su išsukimu iš Ginkūnų į Šiaulius :) Matyt tradiciškai šią dieną sėdėsiu ant pečiaus :(

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalis 28, 2014, 08:56 »
nu as pasirasau siai avantiurai :)
mano pageidavimu saras butu toks:

-Vilkolakiai (su sąlyga kad nemirsiu pirmas, nors aisku mirsiu :D )
-LNOE
-Elder Sign arba Ghost Stories

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalis 28, 2014, 13:08 »
Paskutiniu laiku labai noriu pasikurt Spartaka, bet teminis vakarelis yra teminis.
Vilkus atsinesiu.

Is saraso visai noreciau:
- LNOE , nes pats dar nesu zaides naujausio expansiono - Blood in the Forest.
- Eldritch Horror (reikia pamėginti antrą šansą išgelbėti pasaulį)
- Ghost Stories (tą geimą visada galiu lošti, nes geras ir į temą vakarėliui)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalis 28, 2014, 17:18 »
Aš norėčiau pabandyt Eldritch horror ir Ghost Stories.
Kaip fillerį apšilimui ir į tą pačią Roaring twenties tematiką - ir Elder Sign.

Jei nebus žmogaus, kas atsineša Eldrich Horror, galiu jį pakeist į Arkham Horror (taisykles moku :D jas paaiškint irgi)

Donatas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 151
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalis 28, 2014, 20:32 »
Atsitempciau ir Eldrich Horror ir Zombicide, jei bus norinciu tikrai palosti  :oops:     :)
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Spalis 29, 2014, 08:19 »
Jei lošt ką nors iš serijos "evil tentacles from the 1920's" :D tai kažkaip norėčiau Mansions of Madness, lošiau vieną kartą ir jau nebepamenu beveik nieko. Bet turbūt aš čia toks vienas norintis :) O šiaip prisijungčiau prie vaiduoklių istorijų.
O kas atsineštų LNoE? Marius (Ex) kaip ir nebesilanko klube.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Spalis 29, 2014, 08:29 »
Ramas dar turi LNoE

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Spalis 29, 2014, 12:49 »
Aš turiu pilną LNoE, pas Mariuka yra tik porą papildomų supplement (tai kelios papildomos kortukės). Bet man daba tokia moralinė dilema, kaip dažniausiai ir iškylą. Jei nešiuos Lnoe, tai bus dvi pilnos dėžės. Jei yra noras Ghost Stories, tai būtų gerai tai daryti su White Moon expu, nes atvirai pasakius - nebeįisivaizduoju vaiduoklių be WM. Ar kas turi White Moon ? Jei nea, reiktų neštis man, o tai papildoma dėžė, plius dar Vilkolakiai. Bet smagiausia yra tai, kad pats bevelyčiau palošti Eldritch'ą, kurio sesija nusimato tik viena per visą sekmadienio popietę (pamenat aną kartą), vadinas nebeliks laiko nei zombiams (kuriuos visai norėčiau, nes kaip jau sakiau - esu nebandęs tų naujųjų scenarijų), o ir Vaiduoklius labai smagu mušti. Padėkit išspręsti šį klausimą.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Justas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 213
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Spalis 29, 2014, 13:25 »
Mane į EH užrašom. Na, dar pradžiai vilkolakiai neblogai būtų. Po to jei liks laiko tai prisijungsiu bet kur, kur vietos bus.

Robke, iš Ginkūnų gali sukt į dešinę ir už nedidelės kelio atkarpos apsisuki jei gerai atsimenu. O jei dar gerai apsidairai ir nepamatai žalių žmogeliukų tai ir per dvigubą liniją apsisukt galima :D.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Spalis 29, 2014, 13:44 »
Matosi, kad Justas ne is ginkunu :) Lapricio 1 tas apsisukimas negalioja. Kamsciai prasideda geriausiu atveju nuo Tilzes, o piko metu ir iki baznycios nusitesia. Jei pasuksi i desine lapkricio 1 diena, tai uz kokiu 45-60 min galesi apsisukti ant aplinkelio sankryzos :D
Vienintele iseitis sukti link radviliskio ir islyst per aleksandrija - gaunasi kokius 3x toliau, bet 10x greiciau :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Spalis 31, 2014, 12:56 »
Tai su skwazi kalbėjau - jis irgi su mumis pasirašo Eldritch. Tai man įsimest tik Wilkolakius ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2014.11.02 Sekmadienis
« Atsakymas #14 Įrašytas: Spalis 31, 2014, 14:32 »
Ramai - NU TAI NE????!!!!!!  :-x  vilkolakiai must be heloween special :)

nu as nuo eldrich tai faktas kad PASS :D as pasilieku prie savo kur rasiau, nebent jau kazkas pasikeistu taip ir man pilnatis paveiktu ir arba nenumirciau per vilkolakiu partija  :evil: