Autorius Tema: NH eventas  (Skaityta 39827 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
NH eventas
« Įrašytas: Rugpjūtis 16, 2015, 20:16 »
jeigu gerai pamenu mes tokia minti gvildenom jau kokius 2 gerus metus kaip minimum :)
gal padarom - Neuroshima Hex turnyra?
turim cielas 3 lentas (Ramas, as ir Matas) - armijas sudejus visus turetojus irgi gaunasi visos, tai pasirinkimo laisve milzininska :)
principa sakyciau pagal norus arba 1vs1 arba free for all - 4iese ant lentos. Tokius atveju daryt kaip kad darem Dominion'o turnyra - du stalai po 4 ir po to finalinis stalas :)

nu cia aisku viskas suderinama, bet ar butu tiek norinciu? Matas kiek zinau pora savaiciu sake nebus, bet manau jis irgi noretu tai butu galima neskubant po poros savaiciu sumesti, plius ten ilgai netruktu tai visos dienos neuzimtumem :)

padiskutuokim ir parasykit kas noretu ar nenoretu...

1. Tomas
2. Gintaras
3. Ramas
4. Karoliukas
5. Simuck
6. Maroom
7. Matas
8. Povke

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: NH eventas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūtis 16, 2015, 21:05 »
me in ir as kaip tik po poros savaiciu klube pasirodysiu

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Ats: NH eventas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūtis 16, 2015, 21:43 »
Man tinka tik data idomu

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: NH eventas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūtis 16, 2015, 21:44 »
Pataisau Tomą - turime ne 3, o 4 lentas, nes aš turiu dvi - orginalią ir Duel išplėtimo, skirtą dvikovoms. Vadinas vienu metu peštis gali 8 žmonės , arba keturios 1x1 poros.
Principą įsivaizduoju labai paprastą - pradžioj įsitrauki vieną frakciją ir su ja varai iki galo. Kitaip sakant įrodai, kad esi kietas. Kokia sistema bus, single eliminavimo, ar dviejų minusų dar nežinau, sugalvosim, o max žaidėjų skaičius yra 12 (6 poros), nes tiek yra frakcijų, jei dar pridėsim tris naujas, turimas Tomo, realiai bus ir visos 15, nors ir nelyginis skaičius ir skiriasi artas.
Tas dalykas, kad mano žmona padarė kiekvienai frakcijai maišelius, leidžia tokenus traukti iškart nematom iš maišo, plius mes esam išbandę "dark" variantą, kai ištrauktų tokenų priešininkas nemato - toks variantas man labiau patinka, nes niekada nežinai ką rezga priešas ir gali netikėtai tau padaryti - "In Your Face !" , bet čia nurarsim. Aš automatically in, jei tik data man tinka. Šaunuolis Tomas, kuris pagaliau užjudino tą projektą.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: NH eventas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūtis 16, 2015, 21:56 »
nu jeigu data tiktu siulyciau po dvieju savaiciu (Gintarui ir Matui tiktu speju)
o per ta laika nuspresim kaip kas ir kokiu principu - formatas, normaliai ar blind ir t.t.
dabar meginam susiziet ar uzteksim zmoniu :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: NH eventas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūtis 16, 2015, 22:11 »
Aš in!

Visai kaip Dominione padaryt nepavyks, bet skirtingai nei Ramas siūlo aš galvoju taip: turim du stalus po 4 žaidėjus, prie kiekvieno stalo slapta randomu išrenkam 4 frakcijas, susėdę burtais išsitraukia su kuo loš ir lošia prie to stalo. Po to žaidėjai keičiasi stalais ir vėl randomu traukia iš prieš tai ten padėtų 4 frakcijų. Į finalą patenka po 2 geriausius nuo stalo ir ten jau renkamės randomu iš visų įmanomų frakcijų.
Jei darytume Ramo variantą su viena frakcija iki galo, tada reiktų rotuot žaidėjus kas su kuo žais ir gal net ne po 4 prie stalo, bet ilgiau truktų.
Įdomu kaip daromi oficialūs turnyrai, jei jie tokie išvis būna?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: NH eventas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugpjūtis 16, 2015, 22:13 »
oficialus buna - pasidomesiu ir pasiziesim :)
turim 5 zmones kol kas :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: NH eventas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugpjūtis 16, 2015, 22:46 »
Ar būna oficialūs turnyrai to reikalo ?
Šiaip Simo variantas sutinku - trumpesnis. Bet man patinka, kaip su MtG teminiais - gauni viena ir varai iki galo. Tai garantuoja, kad tu loši kiekvieną kartą su kita frakcija ir tarsi prisiriši, plius bus lengva suprasti stiprias/silpnas puses ir naudotis. Simo variantas tinka, norint įrodyti - dzin su kokia frakcija žaidžiu, noriu įrodyti skilą, kad galiu laimėti prieš bet ką. Tai yra labiau competitive variantas, o mano labiau - teminis (o ar tikėjotės kitaip ?). Be to kaip supratau, pagal Simo variantą lošia 4-se ? Tai kaip čia ? FFA ? Ar teamais ? Ši dalis man neaiški, nes jei 1x1, kas manau ir turėtų būti, tai tada vis tiek prie dviejų stalų loš 4 žmonės. Nes 4 lentos vis tik įpareigoja lošti 8-iems žaidėjams iškart. Žinoma visi vienodai nebaigs, bet galima uždėti laiko limita, čia kaip su Mtg turnyru, jei nespėja, dar po kokius tris varymus, tada pas ką daugiau laifo, tas laimi.

5 žmonės jau yra, manau tikrai bus daugiau. Matas tikrai žais, jam tas geimas patinka.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: NH eventas
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugpjūtis 16, 2015, 22:58 »
Vis tik pritarsiu Ramui - su nuosava frakcija nuo pradžios iki galo labiau fun, nei random :) Būtų gera proga labiau pažint savo unitus, ypač neturintiems arba rečiau žaidžiantiems NH.

Sugalvojau tokį variantą, bet jam reikia 9 žmonių, kitaip neišdegs. Esmė tokia: turim tris stalus, prie kiekvieno lošiam tryse FFA. Išvis sulošiam po tris partijas. Tarkim, turim žaidėjus A, B, C.... I. Tada pirmus tris mačus lošia taip:
1-as stalas žaidėjai ABC, 2-as stalas žaidėjai DEF, trečias - žaidėjai GHI.
Antrus tris mačus lošia AEH, DBI ir GCF.
Trečius mačus lošia ADG, BHF ir ECI.
Po kiekvieno mačo užrašom rezultatus į lentelę. Laimėtojas gauna 3 taškų bonusą jei baigė su 10 ir daugiau taškų ir 5 taškų bonusą jei su mažiau nei 10. Po visų mačų į finalą išeina trys žaidėjai su daugiausiai taškų ir lošia FFA. Dar nesugalvojau kaip nuspręst kas išeis į finalą su lygiu taškų skaičium jei toks bus.

Ką manot apie tokį variantą?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: NH eventas
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugpjūtis 16, 2015, 23:40 »
Me is in of course!!!  :Yahoo!: O tai data gal tada būtų ši: rugpjūčio 30? Seniai laikas buvo šiam turnyrui :) Vieniems pasiūlymams aš pritariu, kitiems gal nelabai. Visų pirma aš būčiau už tai, kad kiekvienas žaistume skirtingus raundus su atsitiktinėmis frakcijomis, o ne su viena ir ta pačia iki pat finišo. Motyvuoju tuo, kad turim įrodyt savo skilą ir būt lankstiems. Be to iš kitos pusės žiūrint, gal aš nelabai būčiau patenkintas gavęs kokią frakciją su kuria nesu žaidęs ir dar kokia kompleksinė. Todėl aš už įvairovę :) Patiko Simo siūlymas daryti stalus po tris žaidėjus FFA rėžimu. Bet aš siūlyčiau taškus skaičiuoti tiesiog į priekį. Tarkim iki 20 taškų. Berods toks variantas ir yra Neuroshimoje, tik nebepamenu kuriam rėžime. Tiesiog kiek mes padarom kitiems žalos nepriklausomai nuo bazės, skaičiuojam taškus į priekį. Surenki 20 žalos - win the game ir tiek gauni taškų. Kiti kas kiek surinko ir atitinkamai gauna. Per tris kokius raundus susumuoji bendrus taškus ir tada darai TOP4. Aišku būtų įdomu pamatyti oficalius turnyrus, kaip jie organizuojami. Bet iš esmės kaip bedarytume, man tinka visi variantai. Noriu NH evento!  :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: NH eventas
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugpjūtis 17, 2015, 00:58 »
Motyvuoju tuo, kad turim įrodyt savo skilą ir būt lankstiems. Be to iš kitos pusės žiūrint, gal aš nelabai būčiau patenkintas gavęs kokią frakciją su kuria nesu žaidęs ir dar kokia kompleksinė.
Matai, visų žaidėjų experience skirtingas. Tarkim, Ramas yra n kartų daugiau žaidęs plius beveik su visom frakcijom, o pvz. aš ne. Tai mano skillas aišku bus žemesnis, jei prieš kiekvieną mačą gausiu vis kitą frakciją. O jei su viena tu gali bent jau prieš antrą mača daugmaž nutuokt stiprias ir silpnas vietas, plius taip manau bus mažiau downtime. Na čia reiktų daugiau nuomonių, realiai turnyro organizatoriams ir žaidimo savininkams čia spręst :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: NH eventas
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugpjūtis 17, 2015, 08:25 »
as pameginsiu paieskoti turnyru kokiu nors informacijos nes kad jie yra tai faktas yra ir tournament rules isleistos, taip kad butu galima naudoti ir jei poreikis pritaikyti prie musu :)
realiai ar uz viena frakcija ar random didelio skirtumo nera o, bet, kad, taciau as vis tik palaikau turbut labiau uz tai kad ka gauni uz ta ir losi :) visos tos frakcijos yra savotiskos ir su visom galima laimeti tik turi pilnai isnaudoti stipriasias puses ir saugotis silpnu vietu :) kol kas turim 5 zmones + Matas, kuris dar oficialiai nepasake nei taip nei ne :)
imesiu info siandien jei rasiu apie tournament rules ir eiga

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: NH eventas
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugpjūtis 17, 2015, 08:39 »
Tournament rules for Neuroshima Hex!

General   information

1. To   enter   the   tournament,   a   player   must first   put   their   name   on   the   list   of   participants,
which   is   closed   10   minutes   before   the   start   of   the   tournament.

2. People   whose   names   are   on   the   list   but   who   do   not   appear   when   the   tournament   starts   
are   automatically   crossed   out   from   the   list.

3. Players   can   use   armies   from   the   basic   game   set   and,   if   available,   from   official   expansion   
sets,   after   3   months   have   passed   since   publication.   
Exception: The   Doomsday   Machine   army   is   not   allowed   in   tournaments.

4. Before   each   game,   the   players   randomly   select   the   armies   they   will   use

5. If   both   players   agree,   they   can   swap   the   armies

6. The   player   who   begins   first   is   selected   randomly

7. A   player   can   undo   any   actions   done   during   his   turn,   until   they   declare   their   turn   to   be   
over
Exception:   One   cannot   undo   the   use   of   tiles   and   abilities   that   require   the   
opponent   to   make   a   decision,   like   Push,   in   cases   when   the   opponent   can   select   
more   than   one   place   for   their   tile   to   go

8. Only   basic   Neuroshima   Hex! boards   are   used.   If   the   Duel   expansion   board   is   used,   its   
special   rules   are   not   taken   into   account,   and   it   is   treated   like   the   basic   board.

9. Terrain,   Mercenary,   Mad   Bomber   and   other   tiles   that   are   not   army   tiles   are   not   used.

10. During   the   tournament,   rules   from   the   latest   edition   of   the   game   are   used,   even   if   
physical   copies   of   previous   editions are   in   use.

Tournament   procedure
1. A   variation   of   the   Swiss   tournament   system   is   used
Victory   – 3   points
Tie   - 1   point
Defeat – 0   points

2. The   tournament   is   played   in   5   rounds,   in   which   the   players   play   in   pairs.
• If all   players   agree,   and   all   rounds   are   played   through   quickly,   an   additional   one   can   
be   played
• If   there   are   less   than   10   players,   the   number   of   rounds   equals   the   number   of   players   
divided   by   2,   rounded   down

3. During   each   round,   all   duels   are   played   at   once,   and   after   they   are   finished,   there   is   a   10-
minute   break.

4. In   case   of   an   odd   number   of   players,   in   each   round   the   player   with   the   least   points   
receives   a   bye   - the   player   does   not   play   that   particular   round,   but   receives   3   points.
• One   person   cannot   receive a   bye   twice   in   the   same   tournament

5. During   the   first   round,   the   players   are   paired   randomly.

6. In   subsequent   rounds,   players   face   opponents   with   the   same   (or   almost   the   same)   score   
from   previous   rounds (first   and   second,   third   and   fourth,   etc.)
• No   player   can   be   pitted   against   the   same   opponent   twice

7. Each   player   can   use   a   given   army   only   once.
• If   there   are   5   rounds,   and   only   4   armies   are   available,   each   player   can   use   one   (and   
only   one)   army   twice

8. After   all   rounds   are finished the   player   with   the   highest   score   is   declared   the   Champion.
• If   more   than   one   person   has   the   highest   score,   a   playoff   game   is   played   between   
them   (free-for-all multiplayer,   if   it’s   more   than   2   players)

va tokie rules, aisku mes gali pasidaryti SAVO tournament rules tai cia butu gal net ir sveikintina :)

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: NH eventas
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugpjūtis 17, 2015, 12:19 »
Dalivauciau , tik ydomu kada vyks turnyras ?  8)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: NH eventas
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugpjūtis 17, 2015, 12:47 »
Super Tomas pateikė info, paparasta ir aišku. Aš irgi norėčiau likti prie savo nuomonės, kurią palaiko Tomas ir Simas - viena frakcija all along. Tai yra nurodyta ofialiose taisyklėse, plius Simo pointas labai svarus - skirtingas žaidėjų exerience. Jei Outpost, Moloch ir Borgo yra daugiau mažiau žinomos visiems, tai mažiau žaidęs žaidėjęs apsiverks iš pradžių gavęs Sharrash, po to Šokėjus ir galiausiai Mephisto. O čia, sužaidęs pirmą partiją jau matysi kaip kas eina, kitos partijos bus žymiai lengvesnės. Tik aš manau, kad reiks prieš tai kokį sekmadienį padaryti kokį tai lengvą apšilimą, nes galėčiau paaiškinti tų retesnių ir paskutiniųjų frakcijų niuansus.
O šiaip Swiss sistema man puikiai tinka - 3 už pergalę , 1 - už lygiasias, nulis u- pralaimėjimą. Kitam raunde žaidžia du kiečiausi , kitoj poroj , du antrieji pagal taškus - niekas niekada nežaidžia su tuo pačiu du kartus. Tarp raudnų - 10 ar 5 min. pertrauka.

Ir jo, lošimas manau turėtų vykti TIK porose. Nes šitas žaidimas ir buvo skirtas 1x1, tada geriausiai atsiskleidžia strategija, nes FFA, jau bus kažkurie du - davai kooperuokimės, paskui aš tave išduosiu. Spartakas žodžiu. FFA tinka pabaigoje, jei taip nutiks, kad 3 žaidėjai turės vienodą taškų skaičių. Kadangi mes turėsim  net 4 lentas, galės žaisti BEVEIk visi žmonės, nes dabar dar net yra laisvos dvi vietos. Manau optimalu būtų 10 žaidėjų, dvi frakcijos lieka nepanaudotos.

P.S. Kadangi Doomsday Machines yra oficialiai neleistinas, tai lieka su Tomo naujovėmis - 14 frakcijų. Tiek yra maksimumas žaidėjų. Nemanau, kad tiek surinksim, bet minimumą - 8 manau tikrai surinksim. Dėl datos, reiktų atsargiai, nes tuoj prasidės kašis. Bet man nuo rudens vėl išsitemps grafikas, turėsiu daugiau laisvo laiko, manau suderinsim.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...