Autorius Tema: NH eventas  (Skaityta 39872 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: NH eventas
« Atsakymas #30 Įrašytas: Rugpjūtis 29, 2015, 18:30 »
Reiktų daugiau aktyvumo. Ar visiems, kurie anksčiau yra pareiškę norą dalyvauti tinka sekmadienis (09.06) ?
Parašykit raštiškai čia, bus galima pradėti registruoti.

Kol kas

1. Nostro
2. Snickito
3. Versetty
4. Maroom
5. Simuck
6. smikis
7. Matas
8. Inga

 
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: NH eventas
« Atsakymas #31 Įrašytas: Rugpjūtis 30, 2015, 21:09 »
Man tinka.
Ar renkamės anksčiau, pvz. 12?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: NH eventas
« Atsakymas #32 Įrašytas: Rugpjūtis 30, 2015, 21:16 »
Tinka

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: NH eventas
« Atsakymas #33 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2015, 23:42 »
Dėl ankstumo tai nzn, nes nepamirškim to fakto, kad būsiu iš po nakties ir reiktų kažkiek numigti. Plius, nežinau kaip su transportu, ar gausiu, nes Justas nedalyvauja, vadinas reiks alternatyvos, o čemodanas juk nemažas (kas pamena "El Mariachi" ?? :))

P.s. two more to go.....c'mon, laiko liko nedaug.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: NH eventas
« Atsakymas #34 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2015, 08:40 »
nu del laiko man nesvarbu, kada jau nuspres vilku taryba :)
Mata reikia pajudinti, kazkur jis uzstriges....

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: NH eventas
« Atsakymas #35 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2015, 13:42 »
Oops....dėl El Mariachi čemodano sumaišiau topikus, tas turėjo būt prie Shadowmoor temos, lol :)
Bet sutinku, matą ir dar ten kažkas buvo paskutinis - tuos reik judint...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: NH eventas
« Atsakymas #36 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2015, 16:06 »
Nejuokavau, kad dingsiu dviem savaitėm, jau atstrigau po sesės vestuvių :D. Patvirtinu, kad niekas nesikeičia - dalyvauju ir man tinka.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: NH eventas
« Atsakymas #37 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2015, 19:40 »
Jei neklystu, tai tik Povkės betrūksta oficialiai, kad pareikštu, bet dėl jo kažkaip esu ramus....
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: NH eventas
« Atsakymas #38 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2015, 22:29 »
As skip sorry  8)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: NH eventas
« Atsakymas #39 Įrašytas: Rugsėjis 03, 2015, 11:22 »
Turim aštuntą žmogų - Ingą :)

Preliminari turnyro eiga:
- susirinkę traukiam random frakciją su kuria lošim visą turnyrą, Tomas padarys pairingus vietoj;
- lošiam 4 raundus po 30 min, jei pasibaigus laikui nebus laimėtojo, jį nuspręs didesnis turimų life skaičius;
- laimėtojas gauna tris taškus, lygiųjų atveju - abu žaidėjai po vieną;
- po trijų raundų Tomo super matematiniais sugebėjimais nustatoma kas patenka į top 4 ir ten lošia iki finalo;

Realiai turėtume apsisukt per tris valandas su pertraukėlėm ir pan. Jei turit pastebėjimų - pasireikškit :)

tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: NH eventas
« Atsakymas #40 Įrašytas: Rugsėjis 03, 2015, 15:40 »
Viskas daugiau mažiau gerai, bet jei busim 8, tai ar nereikia lošti 4 roundus po 30 minučių ? Juk pagal oficialias taisykles tai jei mažiau nei dešimt žaidėjų, jie dalinami per pus - tiek būna round'ų. Tuo labiau, kad galima bus lošti VISIEMS iš karto, nes bus 4 lentos - Matai, nepamiršk savo atsitempti.

Kodėl 4 roundai geriau nei 3? Bijau, kad po trijų gali būti daugiau žaidėjų su vienodu taškų skaičiumi, o po didesnio kiekio labiau diferencijuojasi jie.
Kadangi bus laiko limitas, tai visi partijas baigs vienu metu, nesvarbu, kad nesubombino iki galo. Taigi, paskaičiuokim - 4 roundai po 30 minučių - 2 valandos gryno žaidimo, nu dar pusvalandis pertraukėlių tarp roundų.

Realiai po tų 4 raundų, jau turėtume paskelbti nugalėtoją, bet pasak Simo-Tomo sistemos, galima dar surinkti 4 daugiausiai surinkusius taškų žmones ir sužaisti su jais top 4 (daugiausiai turintis taškų, su sekančiu, turinčiu mažiau, atitinkamai trečia vieta su ketvirta). Ką tai duotu ? Ogi tai, kad daugiausiai turintis taškų žmogus, jei skiriasi tik keliais taškais, gali pralošti antrai vietai, taip pats nukrisdamas į antrą, o antroje vietoje esančiam žaidėjui, netikėtai gali sužibti finalo auksas. Tai skani intriga ir aš balsuoju už tai. Žinoma, jei pirma vieta smarkiai išsišokusi į priekį ir priešininko 3 pergalės taškai nieko nepakeis, tai bus tik formalus mačas, bet vis tiek, esmė yra - žaisti !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: NH eventas
« Atsakymas #41 Įrašytas: Rugsėjis 03, 2015, 23:30 »
Kai aptarinėjom dieną su Tomu turnyro trukmę, kažkaip apsistojom ties trim raundais dėl laiko taupymo, bet šiaip sutikčiau su Ramu, kad geriau 4. Diferenciaciją bet kokiu atveju gali tekti spręst, todėl po kiekvieno raundo užrašysim su kiek life pas kiekvieną žaidėją baigėsi raundas. Dėl top 4 - galim ir nedaryti, bet taip man rodos smagiau.
Dėl 30 min raundo laiko, Justas rašė kitoj temoj, kad tai yra nerealiai daug ir "ką ten tiek veikt". Visų pirma, toks laikas jei neklystu oficialiai nurodytas ant NH dėžės. Antra, kaip ir minėjau anksčiau, visų žaidėjų patirtis skirtinga ir aš neabejoju, kad bus atvejų kai vienas turnas truks 5 minutes. Bet kadangi čia toks pirmas turnyras, pasiliekam ties 30 min, o ateity matysim. Be to, jei visi suloš per 15 min, tai mes aišku nelauksim kol pasibaigs likęs laikas ir iškart eisim prie kito raundo :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: NH eventas
« Atsakymas #42 Įrašytas: Rugsėjis 04, 2015, 01:35 »
Jo, manau viskas čia bus gerai, sulošim ir apturėsim skanių akimirkų.
Ką darom, jei kas, mažiau žaidęs ištrauks Mephisto, arba Šokėjus ? Reiks trumpo instruktažo pradžioj ? Šiaip aš turiu help sheetus, kur yra surašytos visos plytelės ir kai kurie patarimai bei taisyklės....
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: NH eventas
« Atsakymas #43 Įrašytas: Rugsėjis 04, 2015, 09:35 »
del roundu skaiciaus tai mano asmeniska patirtis sako, kad JOKIO SKIRTUMO 3 ar 4 :) plius bus skaiciuojamas hp taip kad sansu kad bus lygiosios mazai, o net ir tuo atveju - imam pvz mtg - pairingai - su kuom losei ir kas stovi auksciau to ir sansai didesni :) zodziu neesme kaip jau norit 3-4 jusu reikalas :) top4 manau paivairina truputi viska, jei esi pirmas tai irodyk kad tikrai esi geras, o jei patenki 4, kodel gi nepameginus reabilituotis :) zodziu top4 yra reikalinga manau, nes inesa tokio biski competetive :)

apie Mephisto as is vis turiu savo nuomone - ir jin yra nekokia :D asmeniskai as noreciau ja mest laukan kaip ir Dooms Day, bet cia tik mano du euro centai, o Danceriai....nera ten ka instruktazint, jie yra sunku lost naujokui ir tiek :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: NH eventas
« Atsakymas #44 Įrašytas: Rugsėjis 04, 2015, 11:57 »
Say what ?? Mephisto šūdas sakai ? Esi žaidęs, brolau ? Manai, kad silpnas tas kirminas ar overpowered ?
Aš esu visom 4 už tai, kad jis būtų, nes lošti už jį yra so cool, net nelaimėjus labai smagu būna. Plius, jo gali net neištraukti, nes neištrauktos liks kaip suprantu 6 frakcijos.
Instruktažą kaip žaisti už jį galiu pravesti per 2 minutes.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...