Autorius Tema: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras  (Skaityta 44978 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Įrašytas: Lapkritis 25, 2015, 14:27 »
Sveiki planeswalkeriai,

Nusprendžiau prisėsti pagaliau prie šio projekto, kol dar tamsią naktį dėl to manęs tarpuvartėj nepakalėčino kas nors... planavau per atostogas prasukti šį eventą, bet nelauktai susidūriau su kliūtimis. Paprastai tokio pobūdžio turnyrai daromi šeštadieniais, bet taip jau gavosi, kad abu atostogų šeštadieniai užimti, plius šį šeštadieni irgi kaip matau vyks kažkoks turnyriukas. Pasitariau su Tomu, jis sako - tada darom kurį sekmadienį. Bet čia kyla kitas klausimas - kaip sutalpinti į patalpas ir turnyrą ir tuos, kas ateis pažaisti ? Juk stalų reikės nemažai.
Preliminariai, pagal tokį planą man kaip ir tiktų lapkričio 29 diena. Žinoma, viskas gali keistis, bet pamėginkim šia tema padiskutuoti, kas kam geriau ir rasti visiems priimtiniausia optimalų variantą.

Trumpai apie turnyrą. Dauguma jau žino kas čia ir kaip, bet labai nujaučiu, kad šiame galime sulaukti nemažai jaunensnių klubo narių, kurie neseniai prisijungė ir parodė interesą konkrečiai magijos žanrui. Teminiuose turnyruose yra žaidžiama pre-build'intais teminiais dekais, kurie didžiąją dalimi yra oficialūs, bet kažkiek modifikuoti, kad išliktų tema bei balansas, o taip pat, būtų išlaikyti ciklai. Bloką sudaro 10 dekų, tad skirtingai nei Kamigavoje ar Laiko Spiralėje, čia galės dalyvauti iki 10 žaidėjų. Kas norit sužinoti apie patį bloką daugiau, esu parašęs apžvalgą - http://www.daiskardas.lt/forumas/index.php?topic=781.0 Šio turnyro pliusas yra tas, kad jis nė cento nekainuoja, bet atitinkamai ir prizų nėra, laimėtojas gauna, kaip yra pasakęs kažkas iš klubiečių - šlovę, garbę ir žinoma - gerai praleistą laiką.

Dėl datos ir laiko dar suderinsim, o kol kas pakursiu norinčių registraciją.

1. Ramas
2. Simas
3. Huris
4. Truenacho
5. Maroom
6. Snickito
7. Goldenas
8.
9.
10.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkritis 25, 2015, 15:25 »
Ramai, aš sakiau - parašyk į forumą ir pasitarkim. Tu minėjai, kad šeštadienis tau nesigauna, tai paminėjau sekmadieni bet pasakiau tik kaip pasvarstymą ir kad dalis žmonių tada lieka už borto. Gal ne taip išsireiškiau, bet sekmadienį geriausia būtų palikti kaip visada ir galvoti dieną tiksinčia visiems neatstumiant žmonių kurie nelošia MTG. Bet kokiu atveju man tinka iš esmės kol kas visos datos ir aš paloščiau.

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkritis 25, 2015, 16:43 »
Kaip gali neateiti į tokį renginį, pabūti su visais, pažaisti mėgiamą žaidimą? Be abejo būsiu :)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkritis 25, 2015, 17:00 »
o tai 11-29 ne šiaip susirenkam pasisedėt su savo boardgamesais? rašei kad theseus ar ką ten atsineši

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkritis 25, 2015, 17:04 »
11.29 niekaip, visi susiplanave ateit. Ieskom normalios datos.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkritis 25, 2015, 18:56 »
Tikrai,  29 diena niekaip, juk ir pats galbūt ateisiu. Well, tai siūlykit dieną, aš iki 8 gruodžio atsostogauju, tai realiai galėčiau beveik visada. Galima žinoma ir dar vėliau nukelti, bet kaip parodė praktika, kuo diena toliau nukeliama, tuo daugiau visiems iki jos atsiranda reikalų.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkritis 25, 2015, 19:40 »
Gal gruodžio 4 nutarkime, šeštadienį?

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkritis 25, 2015, 20:19 »
sudalyvauciau :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkritis 25, 2015, 21:14 »
Gal gruodžio 4 nutarkime, šeštadienį?
Pritariu, man tiktų.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkritis 25, 2015, 21:27 »
prirasyk

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #10 Įrašytas: Lapkritis 25, 2015, 21:41 »
Druodzio 4  tinka

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #11 Įrašytas: Lapkritis 25, 2015, 22:31 »
Aš biškiuką pasimetęs. Šiaip tai gruodžio 4 yra penktadienis. Jei jums ta diena tinka, man irgi. Jei vis tik turėjote galvoj gruodžio 5 dieną, tai man netinka, nes mes išvarom į Kauną, į masažus. Tomui jau sakiau, bet čia ko gero paminėt ir pamiršau, kad per mano atostogas nesigauna man nei vienas šeštadienis. Čia ir yra liūdnoji viso reikalo pusė, nes rimtai buvau per atostogas padaryti šį eventą.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #12 Įrašytas: Lapkritis 26, 2015, 09:13 »
nu tai darykitės 5dienį. Po darbų ne į barą ateisit - bet į klubą :D

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #13 Įrašytas: Lapkritis 26, 2015, 10:22 »
Jop, 5 dieną turėjau omenyje. Bet dabar galvokim kažką nes šeštadieniai netinka, tai gal rimtai penktadienį?

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #14 Įrašytas: Lapkritis 26, 2015, 22:10 »
Aš labai norėčiau šio teminio turnyro, bet pačiam kitas penktadienis nelabai išeina. Bet šiaip būtų šaunu nuspręsti ir išsirinkti galutinę datą kada bus šis turnyras. Tada visi žinos ir galės pasiplanuoti.